Weer eens wat anders dan uit de kastquote:Op maandag 22 april 2019 22:22 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Dat is ook een manier om uit de locker te komen.
Volgens mij had in mijn tijd iedereen een vierkante locker van hetzelfde formaat...quote:Op maandag 22 april 2019 22:25 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik had een vrij kleine locker, maar inderdaad groot genoeg om het belangrijke in te bewaren. Die locker waar de brugger in paste was trouwens wel nét iets groter (dat waren die langwerpige in die hal rechts als je binnenkwam). In die hele kleine had hij niet gepast.
Veel plezier!quote:Op maandag 22 april 2019 22:27 schreef naatje_1 het volgende:
Ik ga weer een voetenbadje maken en onder het genot van dat voetenbadje GoT kijken denk ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb wel gezien wat je daar deedquote:
Die langwerpige waren dan van na jouw tijdquote:Op maandag 22 april 2019 22:28 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Volgens mij had in mijn tijd iedereen een vierkante locker van hetzelfde formaat...
Ik lees echt allemaal nieuwe dingenquote:Op maandag 22 april 2019 22:34 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Die langwerpige waren dan van na jouw tijdIk snap nog steeds niet waarom sommigen grotere hadden.
Ik had ook nog het nadeel een locker te hebben op de bovenste verdieping (de roze) terwijl ik daar niet vaak les had, vlak onder dat boxje waar iedereen hun locker mee kon openmaken (dus kon er vaak nauwelijks bij).
Na de verhuizing in 2011 hadden we in het nieuwe gebouw echt veel grotere lockers. Daar heb ik maar een maand of drie gebruik van kunnen maken, want toen naderde mijn eindexamen al.
quote:Op maandag 22 april 2019 22:33 schreef MaGNeT het volgende:
Dan denk je ineens... hey... dat voorwerp ken ik... zoiets ligt ook op tafel...
[ afbeelding ]
En dan betrap en vang je de dief op heterdaad:Die fotoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
De uitdrukking van de fret ook, en die pootjes, en die pen zo vastgeklemd in de bek
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
SC of FC het is een klein verschil... maar o zo belangrijk of iets achter of voor schermen beland.quote:Op maandag 22 april 2019 22:33 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik heb wel gezien wat je daar deed
Ja... loslaten is er dan ook niet bijquote:Op maandag 22 april 2019 22:35 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Die foto![]()
![]()
![]()
De uitdrukking van de fret ook, en die pootjes, en die pen zo vastgeklemd in de bek
Oh!quote:Op maandag 22 april 2019 22:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik lees echt allemaal nieuwe dingenWij hadden gewoon allemaal een eigen sleutel
quote:Op maandag 22 april 2019 22:36 schreef ato het volgende:
Je moet de frets inderdaad goed in de gaten houden he, Magnet.
Het zijn soms net kraaien zonder vleugels...quote:The name "ferret" is derived from the Latin furittus, meaning "little thief", a likely reference to the common ferret penchant for secreting away small items.
Dat klopt dan wel weer! Dat was in mijn tijd ook nog zo!quote:Op maandag 22 april 2019 22:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
En de deuren van de lokalen waren allemaal blauw! Behalve de gymzaal dan
Opa verteldquote:Op maandag 22 april 2019 22:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Mijn leerlingenkaart was gewoon wat gelamineerd papier met een oude pasfoto erop. Deed verder niks. En daar waren we blij mee! Je wist niet beter! Het was afzien! Wifi was nog niet in gebruik! Je was al blij als je een eigen logo of ringtone op je telefoon had gezet!
En in mijn tijd leerden we ook nog correct spellen op school!quote:
quote:Op maandag 22 april 2019 22:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
En daar waren we blij mee! Je wist niet beter! Het was afzien!
Die van ons zagen er ook niet heel flitsend uit, maar er zat dus wel een soort mechanisme in dat je je locker ermee open kon klikken. Diende ook gelijk als mediatheekpasje; dat konden ze dan ook door de scanner halen en precies na 1 klik zien wat je allemaal nog erop had staan.quote:Op maandag 22 april 2019 22:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Mijn leerlingenkaart was gewoon wat gelamineerd papier met een oude pasfoto erop. Deed verder niks. En daar waren we blij mee! Je wist niet beter! Het was afzien! Wifi was nog niet in gebruik! Je was al blij als je een eigen logo of ringtone op je telefoon had gezet!
Oh, ik dacht altijd dat bij een opa sprake was van voltooid verleden tijdquote:Op maandag 22 april 2019 22:42 schreef Hawaii_Tim het volgende:
En in mijn tijd leerden we ook nog correct spellen op school!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |