SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.***Deze openingspost is hier te vinden!***
Geen Pike meer dusquote:Op zaterdag 20 april 2019 12:58 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
En dan net als Voyager een paar seizoenen lang de nieuwe tijd verkennen alsof het een andere regio is. En proberen terug te komen. Misschien dat Burnham met haar pak dan steeds heel korte tijdsprongen kan maken om te zien wanneer en waar ze terug moeten komen. Hebben ze nog een werkend tijdskristal? Dat zou natuurlijk het nieuwe doel kunnen zijn; het zoeken naar tijdskristallen of andere stoffen/artifacts die een tijdsprong terug naar hun oorspronkelijke tijd mogelijk maken.
Ze zijn al zins februari bezig met de picard serie, daarna komt seizoen 3 van Discovery en daarna komt de Section 31 spin off.quote:Op zaterdag 20 april 2019 22:52 schreef Bosbeetle het volgende:
Heb nu al zin in seizoen 3 gaan ze daar weer 2 jaar mee wachten?
Dit dus. Ik skip gewoon hele afleveringen.quote:Op zaterdag 20 april 2019 23:03 schreef nietzman het volgende:
Tja. Mixed bag voor mij. Ik wil het alleen maar vet vinden, het heeft ook ontzettend veel vette elementen, maar de overdreven complexe verhaallijn en het continu geforceerde gejank en langgerekte quasi diepe gefluister op ongepaste momenten maken het niet makkelijk. Keuzes in de edit doen me soms gewoon pijn. Heb in de finale door het laatste gejank tussen Burnham en Spock heengeskipt.
Hoezo een quadrant waar men nog niet is geweest? Beta Quadrant zit al (gedeeltelijk) in de TOS films en TNG. Qonos is in de Beta Quadrant, veel van Romulan en Klingon space is daar.quote:Op zondag 21 april 2019 02:42 schreef SiGNe het volgende:
Ik vond dit seizoen erg ver gezocht allemaal, ze hebben teveel moeite moeten doen om alles een beetje te laten kloppen.
Vooral de oplossing "We praten er niet meer over" vond ik erg slecht.
Ben opzich wel benieuwd naar seizoen 3, Discovery zit nu in een kwadrant waar men nog niet eerder is geweest en ze zijn ook nog eens 950 jaar naar de toekomst gereisd.
Genoeg basis voor nieuwe verhalen in principe, al zal 't terug gaan naar de juiste tijd wel voorop staan in 't verhaal.
Klopt, viel mij ook al op!quote:Op zaterdag 20 april 2019 23:49 schreef DJKoster het volgende:
De scène waarin ze aan het vechten zijn in de hal en de zwaartekracht weg valt is opgenomen in een echte draaiende set en dus geen green screen shit.
Een pike serie...quote:Op zaterdag 20 april 2019 23:29 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Ze zijn al zins februari bezig met de picard serie, daarna komt seizoen 3 van Discovery en daarna komt de Section 31 spin off.
Ook komt er een Pike serie
Als die nog bestaan wel ja, maar ik verwacht dat de federation in de 33e eeuw wel weet hoe ze de borg moeten aanpakken, omdat ze in die eeuw al kolonies hebben in de Delta Quadrant. Wellicht dus ook in de Beta, want er zal aardig wat veranderd zijn.quote:Op zondag 21 april 2019 10:02 schreef Seven. het volgende:
Een seizoen in het beta quadrant biedt ruimte voor The Borg!
Het worden korte series en de fans reageerden heel enthousiast op Pike en velen hebben een petitie ondertekent dat hij door zou moeten gaan. Ik vind hem ook persoonlijk een hele goede captain, maar hij zit helaas al op de Enterprise.quote:Op zondag 21 april 2019 10:03 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Een pike serie...hoeveel spinoffs willen ze maken er komt ook al die animatie serie.
Dan maken ze maar een serie over Pike op de Enterprise, als ze toch bezig zijnquote:Op zondag 21 april 2019 10:41 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Als die nog bestaan wel ja, maar ik verwacht dat de federation in de 33e eeuw wel weet hoe ze de borg moeten aanpakken, omdat ze in die eeuw al kolonies hebben in de Delta Quadrant. Wellicht dus ook in de Beta, want er zal aardig wat veranderd zijn.
[..]
Het worden korte series en de fans reageerden heel enthousiast op Pike en velen hebben een petitie ondertekent dat hij door zou moeten gaan. Ik vind hem ook persoonlijk een hele goede captain, maar hij zit helaas al op de Enterprise.
Kolonies in het delta quadrant?! Echt?quote:Op zondag 21 april 2019 10:41 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Als die nog bestaan wel ja, maar ik verwacht dat de federation in de 33e eeuw wel weet hoe ze de borg moeten aanpakken, omdat ze in die eeuw al kolonies hebben in de Delta Quadrant. Wellicht dus ook in de Beta, want er zal aardig wat veranderd zijn.
[..]
Het worden korte series en de fans reageerden heel enthousiast op Pike en velen hebben een petitie ondertekent dat hij door zou moeten gaan. Ik vind hem ook persoonlijk een hele goede captain, maar hij zit helaas al op de Enterprise.
Ja, dat gaat er dan ook waarschijnlijk wel komen.quote:Op zondag 21 april 2019 11:06 schreef Devil010 het volgende:
[..]
Dan maken ze maar een serie over Pike op de Enterprise, als ze toch bezig zijn
Ik meende het gisteren ergens gelezen te hebben, maar kan het niet meer terugvinden dus neem aan dat het ook niet heel erg betrouwbaar is.quote:Op zondag 21 april 2019 11:13 schreef Seven. het volgende:
[..]
Kolonies in het delta quadrant?! Echt?
De Dominion en Borg zijn gigantisch. Jammer dat ze niet tegen elkaar gevochten hebben.quote:
Dat zou wel een vette serie zijn..! Ik zet mijn geld dan op The Borg.quote:Op zondag 21 april 2019 13:36 schreef polderturk het volgende:
De Dominion
[..]
De Dominion en Borg zijn gigantisch. Jammer dat ze niet tegen elkaar gevochten hebben.
quote:Op zondag 21 april 2019 14:03 schreef Seven. het volgende:
[..]
Dat zou wel een vette serie zijn..! Ik zet mijn geld dan op The Borg.
Maar dat kan helemaal niet, het verhaal van The Enterprise speelt zich niet af in de jaren '60quote:Op zaterdag 20 april 2019 15:51 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
Ik vond Discovery er toch te modern eruitzien als de voorloper van Enterprise. Die geel-rode kostuums zien er nogsteeds jaren 60 uit en niet als een upgrade.
Eens. Ook de scene waarin Pike afscheid neemt van the Admiral vond ik niet zo best. En vergezocht met die hendel die alleen van binnenuit is te bedienen en waardoor de fotontorpedo kennelijk zonder erg een kwart van de Enterprise kan vernietigen. Aan het eind van de aflevering was ie weer als nieuw overigens, ook best knap.quote:Op zaterdag 20 april 2019 23:03 schreef nietzman het volgende:
Tja. Mixed bag voor mij. Ik wil het alleen maar vet vinden, het heeft ook ontzettend veel vette elementen, maar de overdreven complexe verhaallijn en het continu geforceerde gejank en langgerekte quasi diepe gefluister op ongepaste momenten maken het niet makkelijk. Keuzes in de edit doen me soms gewoon pijn. Heb in de finale door het laatste gejank tussen Burnham en Spock heengeskipt.
Fingers crossed dat Burnham voor seizoen 3 een stapje terug doet en het weer richting ensemble serie gaat.
Goddamn wat was die nieuwe Enterprise brug sexy though.
Er ís al een animatieserie.quote:Op zondag 21 april 2019 10:03 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Een pike serie...hoeveel spinoffs willen ze maken er komt ook al die animatie serie.
Met die torpedo dacht ik meteen: laat de lokale Mr. Scott die torpedo dematerialiseren en laat hem een paar kilometer verder weer terugkomen.quote:Op maandag 22 april 2019 10:51 schreef aesop het volgende:
[..]
Eens. Ook de scene waarin Pike afscheid neemt van the Admiral vond ik niet zo best. En vergezocht met die hendel die alleen van binnenuit is te bedienen en waardoor de fotontorpedo kennelijk zonder erg een kwart van de Enterprise kan vernietigen. Aan het eind van de aflevering was ie weer als nieuw overigens, ook best knap.
Resumerend vond ik seizoen 2 een stuk beter dan 1, en er zaten heel veel momenten in die typisch startrek zijn en waarom ik er zo gek ben op ben. De rest neem ik op de koop toe
Die heb ik al gezien ik had het over een andere 'the lower decks'quote:Op woensdag 24 april 2019 07:58 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Er ís al een animatieserie.
Ontopic; altijd leuk die tijdreisafleveringen, maar ze verneuken die causaliteit nu wel heel erg; je wordt in actie gebracht daar zaken die jij in de toekomst met terugwerkende kracht gaat veranderen.
Bedoelde je niet The Voth die oorspronkelijk afkomstig zijn van de aarde maar kolonies in het delta quadrant hebben?quote:Op zondag 21 april 2019 11:28 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Ik meende het gisteren ergens gelezen te hebben, maar kan het niet meer terugvinden dus neem aan dat het ook niet heel erg betrouwbaar is.
Zou kunnen, maar was het niet Q die ergens op een punt heeft gezegd dat mensen rond het jaar 3??? de delta quadrant zouden koloniseren. Ik ga er nog even een keer naar op zoek, maar denk neit dat we dat zullen gaan zien in het seizoen.quote:Op woensdag 24 april 2019 13:48 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Bedoelde je niet The Voth die oorspronkelijk afkomstig zijn van de aarde maar kolonies in het delta quadrant hebben?
The Orville is echt zoveel meer "Star Trek" dan DiS.quote:Op vrijdag 3 mei 2019 19:16 schreef aesop het volgende:
Zap net even langs Comedycentral en vanaf 14 mei zenden ze seizoen 1 van The Orville uit.
Ik word er blij van
twitter:atticanibal twitterde op zondag 12-05-2019 om 09:52:18Things you see walking around the neighbourhood. https://t.co/sQZ69d4GyA reageer retweet
quote:Op woensdag 15 mei 2019 07:25 schreef Aether het volgende:
Picard serie naar Amazon Prime: F&S / [Amazon Prime Video] Algemeen topic
Ze staan ook centraal bij CBS.quote:Op woensdag 15 mei 2019 13:12 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]waarom kunnen dingen niet gewoon centraal staan, al die versnippering...
Niet op Netflix maar op Amazontwitter:StarTrek twitterde op woensdag 15-05-2019 om 23:30:13#StarTrek: Picard will stream exclusively on @CBSAllAccess in the United States, on Amazon #PrimeVideo in more than 200 countries and territories and in Canada on Bell Media’s @SpaceChannel and OTT service @CraveCanada. @StarTrekCBS @primevideouk https://t.co/f3mVPY449M https://t.co/iDrmtDiQLg reageer retweet
Tribblesquote:The Breach (2003)
[Dr. Phlox takes a ball of hair out of a small cage]
Ensign Hoshi Sato: What is that?
Dr. Phlox: It won't bite. It's called a tribble.
[he hands the tribble to Hoshi]
Dr. Phlox: It was extremely difficult to acquire. They're outlawed on most worlds.
Ensign Hoshi Sato: Why? Is it dangerous?
Dr. Phlox: Oh, far from it. All it's capable of doing, really, is eating and breeding. The problem is, they breed quite prodigiously.
[Phlox takes the tribble and feeds it to one of his other creatures]
Dr. Phlox: The only thing that keeps their population in check is the abundance of reptiles on their homeworld.
Denk dat Amazon gewoon een goed bod gedaan heeft en hoopt zo wat extra abos te slijten. Ze gaan trouwens niet het hele seizoen erop gooien...quote:Op maandag 20 mei 2019 18:30 schreef DaMart het volgende:
Niet op Netflix maar op Amazontwitter:StarTrek twitterde op woensdag 15-05-2019 om 23:30:13#StarTrek: Picard will stream exclusively on @:CBSAllAccess in the United States, on Amazon #PrimeVideo in more than 200 countries and territories and in Canada on Bell Media’s @:SpaceChannel and OTT service @:CraveCanada. @:StarTrekCBS @:primevideouk https://t.co/f3mVPY449M https://t.co/iDrmtDiQLg reageer retweet
. Hopelijk is dit geen voorbode voor de andere Star Trek-series.
Hopelijk pikt Netflix de Picardserie alsnog op.
Of je wacht tot ze allemaal uit zijn en neem je Amazon Prime voor een maand om te bingen.quote:Op maandag 20 mei 2019 20:25 schreef Karstman het volgende:
Waarschijnlijk niet omdat Prime ook in Nederland te krijgen is. De hoop is dat ze het hele seizoen er in een keer opgooien zodat je een maandje kunt nemen om te bingen.
Ik ben er ook niet blij mee. Amazon zal wel meer geld geboden hebben. Ze hebben natuurlijk ook veel meer geld.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 07:49 schreef Roberto_BOZ het volgende:
Franchises spreiden over meerdere streaming aanbieders... hoezo je consument verwarren?
De streaming war is een gegeven en is goed voor de consument. Maar dit vind ik maar vervelend.
ga gewoon weer ouderwets illegaal downloadenquote:Op woensdag 15 mei 2019 07:25 schreef Aether het volgende:
Picard serie naar Amazon Prime: F&S / [Amazon Prime Video] Algemeen topic
Hoe lang gaat die serie lopen ik overweeg wel een maandje of wat een extra abo, heb dat bij twin peaks ook gedaan. Irritant vind ik het wel.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 23:34 schreef -Chakotay- het volgende:
[..]
ga gewoon weer ouderwets illegaal downloaden
Eigenlijk zouden ze abonnementen moeten uitgeven voor slechts 1 serie, of een service waar je zelf je serie/film pakket kunt samenstellen... een bosbeetleflixquote:Op woensdag 22 mei 2019 10:24 schreef sasquatsch het volgende:
Er staat imho genoeg interessants op Amazon om voor ¤ 7,- een abonnement te nemen.
Ik zie een verdienmodelquote:Op woensdag 22 mei 2019 10:58 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Eigenlijk zouden ze abonnementen moeten uitgeven voor slechts 1 serie, of een service waar je zelf je serie/film pakket kunt samenstellen... een bosbeetleflix
Nee niet echt .quote:Op woensdag 22 mei 2019 10:24 schreef sasquatsch het volgende:
Er staat imho genoeg interessants op Amazon om voor ¤ 7,- een abonnement te nemen.
Ik heb het al en er zijn staan genoeg series op die ik nog wil zien.quote:Op woensdag 22 mei 2019 22:46 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Nee niet echt .
Het is het niet waard.
Ga zelf het ook op zeggen
Was wel een paar leuke animatie van Japan.
Maar dat was ook alles
Neem 14 dagen proef en kijk zelf.
Ik zou gewoon niet kijken als ik jou was.quote:Op donderdag 23 mei 2019 22:10 schreef MMaRsu het volgende:
Nou ik ben niet zo hyped en maak mn borst nat. No way dat dit TNG gaat evenaren of uberhaupt in de buurt gaat komen
Ik heb al eens een abonnement genomen voor seizoen 3 van the expanse. Picard en seizoen 4 van the expanse is genoeg reden om straks weer tijdelijk lid te worden. Verder heb je The Grand Tour, hoewel dat inmiddels te flauw voor woorden is geworden en een lange herkauw van Topgear, en series als the man in the high castle en American Gods. Maar daarvan zijn de boeken wellicht beter.quote:Op woensdag 22 mei 2019 22:46 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Nee niet echt .
Het is het niet waard.
Ga zelf het ook op zeggen
Was wel een paar leuke animatie van Japan.
Maar dat was ook alles
Neem 14 dagen proef en kijk zelf.
Precies dit, als Picard er is neem ik tijdelijk een abonnement en pak dan meteen series als Expanse en The Man in the High caslte mee.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 11:01 schreef aesop het volgende:
[..]
Ik heb al eens een abonnement genomen voor seizoen 3 van the expanse. Picard en seizoen 4 van the expanse is genoeg reden om straks weer tijdelijk lid te worden. Verder heb je The Grand Tour, hoewel dat inmiddels te flauw voor woorden is geworden en een lange herkauw van Topgear, en series als the man in the high castle en American Gods. Maar daarvan zijn de boeken wellicht beter.
U hebt helemaal gelijk!quote:
Waarom niet? Ik heb Discovery S1 ook helemaal gekekenquote:Op vrijdag 24 mei 2019 11:01 schreef avotar het volgende:
[..]
Ik zou gewoon niet kijken als ik jou was.
Maar ik denk dat het wel weer beter wordt dan de nog op te starten Star Trek Academy serie! Ok, ze zijn nog helemaal niet daar mee begonnen, en niemand dus nog iets ervan kunnen zien, maar toch vind ik dat ik dit nu al kan zeggen! Die serie wordt gewoon kut vergeleken met de veel beter serie PIC !quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:24 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Waarom niet? Ik heb Discovery S1 ook helemaal gekeken
En kijk dagelijks TNG dus ben wel benieuwd.
Maar of het TNG kan evenaren, nee dat denk ik niet.
Dat zou beter zijn dan episodes vol met onzin en explosies want STAR TREK MOET VAN DEZE TIJD WORDEN!quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 21 juli 2019 01:04 schreef Max23 het volgende:
[..]Was nog iets meer dan alleen dát karakter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ziet er goed uit, maar komt dit ook op Netflix? (in Nederland)Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
"5843 days"twitter:Marina_Sirtis twitterde op zondag 21-07-2019 om 12:34:25I’ve managed to keep this secret for months but now I can confirm, Troi and Riker are back!!! #StarTrekPicard #Picard https://t.co/C2GDIOZIjc reageer retweet
Omdat dat geld oplevert. Doomsday scenarios doen het altijd goed.quote:Op maandag 22 juli 2019 00:36 schreef MMaRsu het volgende:
fanservice? Het is voornamelijk actie.
waarom moet deze opa nou weer het universum redden?
waarom kunnen ze niet gewoon een show maken over het ontdekken vd ruimte?
waarom moet er altijd een achterlijk doomsday scenario zich voordoen als Star Trek naar het grote beeld of voor het grote publiek wordt geschoven?
Ik hou van tng maar dit slaat weer nergens op
Als je door een trailer al zo'n mening klaar hebt waarom kijk je het dan nog?quote:Op maandag 22 juli 2019 16:53 schreef MMaRsu het volgende:
Dit is absoluut niet iets wat oude Trek fans aanspreekt, als ze een beetje door de fanservice heen kunnen kijken
Waar moet ik mijn mening op baseren behalve de trailer dan?quote:Op maandag 22 juli 2019 17:02 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Als je door een trailer al zo'n mening klaar hebt waarom kijk je het dan nog?
Je kunt je mening ook zo verwoorden dat het duidelijk is dat je nog maar een minuutje gezien hebt.quote:Op maandag 22 juli 2019 17:02 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Waar moet ik mijn mening op baseren behalve de trailer dan?
Er zitten geen explosies in de trailer. De enige actie is van een hologram (of iemand die weggebeamd wordt)quote:Op maandag 22 juli 2019 17:02 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Waar moet ik mijn mening op baseren behalve de trailer dan?
Dit is wat ze ons laten zien. Ik beoordeel dat.
Doomsday scenario
Opa Picard wordt van zijn stoel gehaald want het universum moet gered worden
ACTIE
EXPLOSIES
Naja je snapt best wat ik bedoel er zitten dan wel geen letterlijke explosies in de trailer, maar het is meer actie dan slow paced explorationquote:Op maandag 22 juli 2019 17:06 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Er zitten geen explosies in de trailer. De enige actie is van een hologram (of iemand die weggebeamd wordt)
Daarvoor ga ik eerst een seizoen kijken dan kom ik er wel op terugquote:Op maandag 22 juli 2019 17:08 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Naja je snapt best wat ik bedoel er zitten dan wel geen letterlijke explosies in de trailer, maar het is meer actie dan slow paced exploration
Want andere Star Trek trailers hadden hélemaal geen actie.quote:
quote:
Net als TNG, veel actie. Zeker de films.quote:Op maandag 22 juli 2019 17:08 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Naja je snapt best wat ik bedoel er zitten dan wel geen letterlijke explosies in de trailer, maar het is meer actie dan slow paced exploration
Vraag eens aan Sisco hoe dat uitpaktequote:Op maandag 22 juli 2019 21:06 schreef MMaRsu het volgende:
TNG de serie en TNG de films zijn niet eens met elkaar te vergelijken
in de serie is diplomatieke oplossing first altijd het geval
in de films is het altijd kill first ask questions later picard
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |