Haha ja zo gaat het vaak he, er is altijd baas boven baas.quote:Op vrijdag 5 april 2019 23:26 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Hij moet gewoon oprotten.
Guardiola + infinite funds is gewoon geen leuke combi![]()
Elk ander seizoen behalve dit seizoen + het vorige had LFC de titel nu al pretty much binnen.
Het dreigt wel uit elkaar te lopen ja, dat is wel jammer. Strijd voor plek 3 t/m 6 is wel echt fucking spannend, en de strijd om plek 7 voor Europa league ookquote:Op vrijdag 5 april 2019 23:29 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Haha ja zo gaat het vaak he, er is altijd baas boven baas.
Heb liever dat andere teams ook mee gaan doen, zou weleens vier teams om de titel willen zien strijden.
Ja echt fooi jezelf maar weg zeg waardeloos dit.quote:Op vrijdag 5 april 2019 22:19 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Ja weinig he
Heb zelf ook altijd hekel als mensen dat doen
Doe k het zelf ook
quote:
quote:Op vrijdag 5 april 2019 23:25 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Ik denk dat Pep helemaal in zijn nopjes is bij City
Nee in je neusquote:Op vrijdag 5 april 2019 23:33 schreef Myrr het volgende:
Moet ik dat eigenlijk in de vriezer doen? Heb het omdat ik laatst halverwege het feestje alweer uitgeteld was en naar bed wilde maar het ligt een beetje te liggen.
Cokemon vind ik serieus een goeie.quote:Op vrijdag 5 april 2019 23:34 schreef naatje_1 het volgende:
Kom hier met die pepschep, cokemon ik kies jou
een reageerbuisje?quote:Op vrijdag 5 april 2019 23:35 schreef Myrr het volgende:
[..]
Cokemon vind ik serieus een goeie.
Weet iemand hier hoe zo'n buis heet waar je dus pep in doet en die het voor je in je neus blaast like wtf nooit meer knoeien nooit meer kutten met een sleutel wat is dit voor godding.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |