Maar ja.quote:Op zondag 24 maart 2019 22:22 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Maar waarom moeten die mensen dan meteen halve nazi-symphatisanten worden
Je gaat toch geen kinderen van de 'tegenstander' neerknallen op je eigen grondgebied als zij dat bij jou doen? Het lijkt me dat je als blanke moreel superieure westerling naar een moslimland gaat en daar een ISIS bolwerk binnenloopt en daar iedereen neerknalt, maar nee.
Daar schrik ik ook een beetje van.quote:Op woensdag 27 maart 2019 15:52 schreef Klopkoek het volgende:
Nog een uitstekend stuk hier, met bronnen, over 'fascistisch privilege':
http://www.frontaalnaakt.(...)-nu-al-begonnen.html
Dit komt van een man die alle PVV'ers wil doodschieten. En al eens werd veroordeeld voor het bedreigen van een vodavone medewerkerquote:Op woensdag 27 maart 2019 15:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daar schrik ik ook een beetje van.
Moet bekennen dat ik op dit moment niet snel een column zou schrijven waarin ik mij al te kritisch uitlaat over Baudet en/of het FvD. Voordat je het weet word je door bepaalde media aan de schandpaal genageld en gestalkt en bedreigd via Twitter of Facebook. Nee, daar bedank ik voor.
Volgens mij is het nog niet voorgekomen dat iemand aan de schandpaal wordt genageld omdat hij of zij Rutte een 'eurofiele fascist' noemt. En ja, Twitter staat vaak vol met dat soort gelul. Vaak ook met een subtiele doodsverwensing. Om maar te zwijgen over de eindeloze stroom Rutte-memes die circuleren op sociale media.quote:Op woensdag 27 maart 2019 15:59 schreef mossad_agent het volgende:
Volgens mij is het 'aan de schandpaal' hangen van mensen al langer aan de gang hoor. Dat is niet iets nieuws.
De afgelopen jaren zag ik bijvoorbeeld in de zwarte piet discussie cq sylvana discussie ook allemaal screenshots, meldingen etc. Werkgevers werden geinformeerd en ontslagen werden geeist.
Maar ik snap jullie wel hoor boys, het is alleen niet iets nieuws.
Breedveld is misschien een gigantische lul, maar hij heeft wel een punt. Men slaat een beetje door.quote:Op woensdag 27 maart 2019 16:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dit komt van een man die alle PVV'ers wil doodschieten. En al eens werd veroordeeld voor het bedreigen van een vodavone medewerker
Als we het wedstrijdje meeste meervoudige veroordelingen, pedofielen enzovoorts gaan doen dan weten we beiden wie daarvan de winnaars zijn.quote:Op woensdag 27 maart 2019 16:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dit komt van een man die alle PVV'ers wil doodschieten. En al eens werd veroordeeld voor het bedreigen van een vodavone medewerker
De oorspronkelijke bronnen staan erbij. Doe ermee wat je wil.quote:Op woensdag 27 maart 2019 16:05 schreef mossad_agent het volgende:
Peter Breedveld is knettertjegek. Alleen in linkse kringen (en zelfs daar niet) wordt hij serieus genomen. Boze UvA medewerker die daar in een donker keldertje het internet bestiert met heel veel trollaccounts. Heeft uiteraard ook hele foute vriendjes, zo'n sigilux bijvoorbeeld.
nee, lekker gekke petertje aandragen als bron, daar maak je je betoog niet sterker van.
Ja ik heb het gelezen maar dan nog, dat nsb'ertje spelen dat is al veel langer aan de gang. Vooral vanuit linksche hoek.quote:Op woensdag 27 maart 2019 16:31 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De oorspronkelijke bronnen staan erbij. Doe ermee wat je wil.
Was het maar een gigantische lul. Het is vooral een GGZ geval.quote:Op woensdag 27 maart 2019 16:05 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Breedveld is misschien een gigantische lul, maar hij heeft wel een punt. Men slaat een beetje door.
Antifa?quote:Op woensdag 27 maart 2019 16:30 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Als we het wedstrijdje meeste meervoudige veroordelingen, pedofielen enzovoorts gaan doen dan weten we beiden wie daarvan de winnaars zijn.
Nee, de VVD met afstand. En als het om ontucht en vrouwenmishandeling gaat met afstand de PVV en SGP.quote:
'quote:Op woensdag 27 maart 2019 17:07 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Nee, de VVD met afstand. En als het om ontucht en vrouwenmishandeling gaat met afstand de PVV en SGP.
Dat we niet moeten doen alsof 'links' daarin de winnaar levert. Of dat dit Breedveld zijn betoog nietig verklaart.quote:
Naam, rugnummers.quote:Op woensdag 27 maart 2019 16:33 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Ja ik heb het gelezen maar dan nog, dat nsb'ertje spelen dat is al veel langer aan de gang. Vooral vanuit linksche hoek.
Alles wat van die GGZ patiënt komt, moet nietig worden verklaard.quote:Op woensdag 27 maart 2019 17:17 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dat we niet moeten doen alsof 'links' daarin de winnaar levert. Of dat dit Breedveld zijn betoog nietig verklaart.
Ja, mensen uitsluiten en ontmenselijken. Daar zijn de erfgenamen van Mussolini goed in.quote:Op woensdag 27 maart 2019 17:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Alles wat van die GGZ patiënt komt, moet nietig worden verklaard.
Is daar iets mis mee dan?quote:Op woensdag 27 maart 2019 17:26 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ja, mensen uitsluiten en ontmenselijken. Daar zijn de erfgenamen van Mussolini goed in.
Maar ondertussen wel zelf brievenbussen volpissen
Wat een lulverhaal. Als mensen er zo krampachtig van alles bij moeten slepen dan weet je meteen al dat ze niet echt een punt hebben. Natuurlijk wordt een voorzitter van een stembureau ontslagen als hij zich zo uitlaat.quote:Op woensdag 27 maart 2019 15:52 schreef Klopkoek het volgende:
Nog een uitstekend stuk hier, met bronnen, over 'fascistisch privilege':
http://www.frontaalnaakt.(...)-nu-al-begonnen.html
Net nu het land je nodig heeft! Er dreigt een grandioos gevaar maar juist jij in een positie om op te staan en je stem te laten horen kiest voor het comfort. Precies nu de vraag 'wat had jij in de oorlog gedaan' niet meer hypothetisch ontpopt KoosVogels als een van de velen die braaf zijn mond houdt, het type dat voor zichzelf kiest en niets doet. Dat we alvast weten dat de joden van de toekomst helemaal niets aan jou gaan hebben.quote:Op woensdag 27 maart 2019 15:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daar schrik ik ook een beetje van.
Moet bekennen dat ik op dit moment niet snel een column zou schrijven waarin ik mij al te kritisch uitlaat over Baudet en/of het FvD. Voordat je het weet word je door bepaalde media aan de schandpaal genageld en gestalkt en bedreigd via Twitter of Facebook. Nee, daar bedank ik voor.
quote:Op woensdag 27 maart 2019 19:32 schreef Klopkoek het volgende:
https://twitter.com/NadiaBouras/status/1110931851928055808
Wat een schande inderdaad. Intimidatie door de nepnieuws brigade.
Dus nog meer mensen die wel heel erg graag geintimideerd willen zijn en nu al slappe knieen hebben. Dat wordt echt helemaal niks met het verzet wanneer het fascistisch regime er eenmaal is.quote:Volgens Rob Rooken van het wetenschappelijk bureau van Forum voor Democratie heeft de partij al heel vaak opmerkingen gekregen over linkse indoctrinatie in het onderwijs.
"We willen met dit meldpunt inventariseren hoe vaak dit nu precies gebeurt. Leerlingen hoeven hun leraren niet te filmen, ze kunnen het op allerlei manieren melden."
Geen namen van leraren
Rooken benadrukt: "We gaan geen namen van leraren bekendmaken en aan de schandpaal nagelen. We willen puur inventariseren."
Laat ik voorop stellen dat ik een figuur ben dat niemand iets boeit. Ik loop dus geen gevaar.quote:Op woensdag 27 maart 2019 20:09 schreef Weltschmerz het volgende:
Net nu het land je nodig heeft! Er dreigt een grandioos gevaar maar juist jij in een positie om op te staan en je stem te laten horen kiest voor het comfort. Precies nu de vraag 'wat had jij in de oorlog gedaan' niet meer hypothetisch ontpopt KoosVogels als een van de velen die braaf zijn mond houdt, het type dat voor zichzelf kiest en niets doet. Dat we alvast weten dat de joden van de toekomst helemaal niets aan jou gaan hebben.
Dit heeft niets met FvD te maken maar is gewoon inherent aan social media. En virtue signalling is juist een progressief-linkse uitvinding. Voorbeelden te over van hysterische ophef berichten waarbij er weer eens iemand iets had geroepen wat niet in lijn is met de inclusiviteitsreligie.quote:Op woensdag 27 maart 2019 15:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daar schrik ik ook een beetje van.
Moet bekennen dat ik op dit moment niet snel een column zou schrijven waarin ik mij al te kritisch uitlaat over Baudet en/of het FvD. Voordat je het weet word je door bepaalde media aan de schandpaal genageld en gestalkt en bedreigd via Twitter of Facebook. Nee, daar bedank ik voor.
Je moet toch eens je fantasievermogen doorlichten.quote:Op woensdag 27 maart 2019 20:09 schreef Weltschmerz het volgende:
Net nu het land je nodig heeft! Er dreigt een grandioos gevaar maar juist jij in een positie om op te staan en je stem te laten horen kiest voor het comfort. Precies nu de vraag 'wat had jij in de oorlog gedaan' niet meer hypothetisch ontpopt KoosVogels als een van de velen die braaf zijn mond houdt, het type dat voor zichzelf kiest en niets doet. Dat we alvast weten dat de joden van de toekomst helemaal niets aan jou gaan hebben.
Ik kan je verzekeren dat ik zonder probleem Rutte een fascist kan noemen in een column. Geen haan die ernaar kraait, laat staan dat ik word bedreigd.quote:Op woensdag 27 maart 2019 20:52 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dit heeft niets met FvD te maken maar is gewoon inherent aan social media. En virtue signalling is juist een progressief-linkse uitvinding. Voorbeelden te over van hysterische ophef berichten waarbij er weer eens iemand iets had geroepen wat niet in lijn is met de inclusiviteitsreligie.
Als ik mij niet vergis kun je tegenwoordig geen krant meer lezen of ergens staat er wel een artikel van één of andere journalist die Baudet, Wilders of hun partijen fascistisch noemt. En toch in de praktijk zijn het juist Wilders en Baudet die beveiliging nodig hebben, niet die journalisten of critici?quote:Op woensdag 27 maart 2019 20:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik kan je verzekeren dat ik zonder probleem Rutte een fascist kan noemen in een column. Geen haan die ernaar kraait, laat staan dat ik word bedreigd.
https://www.bladna.nl/bel(...)s-moslims,24830.htmlquote:Een nieuw rapport van de Belgische inlichtingendienst toont aan dat er veranderingen zijn in de activiteiten van het extreemrechts in West-Europa. Extremisten zouden hun aanhangers hebben gevraagd om zich te bewapenen en te leren vechten.
Het zou helpen als je wat meer laat zien ... om nou willekeurige twitterthreads aan te gaan klikken op basis van "lezenswaardigheid" is niet iets waar je iemand mee overtuigt van wat dan ook. Al was het alleen al, omdat veel mensen dat niet aan klikken zonder betere reden ...quote:Op donderdag 28 maart 2019 18:59 schreef Klopkoek het volgende:
https://twitter.com/dewaremerijn/status/1111308259636494337
Lezenswaardig draadje hier.
Je hebt een punt.quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:59 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Het zou helpen als je wat meer laat zien ... om nou willekeurige twitterthreads aan te gaan klikken op basis van "lezenswaardigheid" is niet iets waar je iemand mee overtuigt van wat dan ook. Al was het alleen al, omdat veel mensen dat niet aan klikken zonder betere reden ...
Ik zie het als een radicalisering van de gewone rechtsachtige boze burger en parallel loopt de radicalisering van extreemrechts tot gewelddadigheid.quote:Op donderdag 28 maart 2019 21:55 schreef Klopkoek het volgende:
Nog een lezenswaardig draadje:
https://twitter.com/ashatenbroeke/status/1110834244404867073
Over dubbele standaarden en bedreigingen
https://www.nytimes.com/i(...)sm-christchurch.htmlquote:An analysis by The New York Times of recent terrorism attacks found that at least a third of white extremist killers since 2011 were inspired by others who perpetrated similar attacks, professed a reverence for them or showed an interest in their tactics.The connections between the killers span continents and highlight how the internet and social media have facilitated the spread of white extremist ideology and violence.In one instance, a school shooter in New Mexico corresponded with a gunman who attacked a mall in Munich. Altogether, they killed 11 people.
122 Syriers en 36 Afghanen, 'gewoon' een oververtegenwoordiging dus.quote:Op vrijdag 29 maart 2019 15:01 schreef Klopkoek het volgende:
AfD ging achter de 10 meest voorkomende voornamen aan van gewelds misdrijven. Wat blijkt: standaard Duitse voornamen.
https://twitter.com/JoshuaLivestro/status/1111541788282667009
In tegenstelling tot de media berichtgeving waar de aandacht enorm is scheef getrokken.
Ah, Munchen is ook al een extreem-rechtse aanslag? Maar snel het internet op slot gooien dan.quote:Op donderdag 4 april 2019 10:14 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
https://www.nytimes.com/i(...)sm-christchurch.html
Die Iraniër in München zal vast een white supremacist geweest zijn jaquote:Op donderdag 4 april 2019 10:14 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
https://www.nytimes.com/i(...)sm-christchurch.html
Niemand beweert dat in het artikel. Maar kennelijk was die aanslag wel een inspiratiebron voor Tarrant te Christchurch. Misschien dacht hij dat het een aanslag was tbv het blanke ras ?quote:Op donderdag 4 april 2019 19:31 schreef Weltschmerz het volgende:
Ah, Munchen is ook al een extreem-rechtse aanslag? Maar snel het internet op slot gooien dan.
https://nos.nl/l/2279241quote:In het zuiden van de Verenigde Staten zijn in tien dagen tijd drie zwarte kerken afgebrand. De kerken liggen op een paar kilometer afstand van elkaar in de staat Louisiana.De brandweer gaat uit van brandstichting, hoewel het bewijs daarvoor nog niet is geleverd. Ook over de dader of daders en hun motief is nog niets bekend.
Nee, dat staat er niet. Lees je eigen citaat uit het artikel eens: De brandweer gaat uit van brandstichting, hoewel het bewijs daarvoor nog niet is geleverd. Ook over de dader of daders en hun motief is nog niets bekend.quote:Op zaterdag 6 april 2019 12:07 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
https://nos.nl/l/2279241
Gezien het racistisch verleden van Louisana, o.m. dat het in brandsteken van christelijke kerken van niet blanken door racisten vaker is gebeurd ... wordt ook nu aangenomen dat er racistische motieven zijn.
Ik beschrijf wat wordt aangenomen in de publieke opinie.--->> racistische aanslagenquote:Op zaterdag 6 april 2019 12:09 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Nee, dat staat er niet. Lees je eigen citaat uit het artikel eens: De brandweer gaat uit van brandstichting, hoewel het bewijs daarvoor nog niet is geleverd. Ook over de dader of daders en hun motief is nog niets bekend.
Racisme en zwarte kerken in brand steken is een traditie van KKK en te Louisana.quote:De KKK erbij halen is een NOS-frame, zonder enige aanleiding.
De publieke opinie wordt niet genoemd. NOS haalt er iets bij zonder dat wie dan ook daar aanleiding toegeeft. Niet één persoon wordt geciteerd die racisme of KKK erbij haalt.quote:Op zaterdag 6 april 2019 12:14 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ik beschrijf wat wordt aangenomen in de publieke opinie.--->> racistische aanslagen
Gelukkig dat de politie en brandweer niet mogelijke oorzaken en mogelijke motieven openlijk bespreken. Hoewel men wel binnenkamers die mogelijkheden moet bespreken en onderzoeken, anders is er geen onderzoek mogelijk
[..]
Racisme en zwarte kerken in brand steken is een traditie van KKK en te Louisana.
Logisch dat men daaraan denkt.
Doet politie en brandweer ook, maar die zeggen dat niet openlijk zonder duidelijk feitelijk bewijs
Right... daarom noem ik het.quote:Op zaterdag 6 april 2019 12:21 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
De publieke opinie wordt niet genoemd.
Zoals jij stiekem sympathie hebt voor extreem-links en er daarom maar van alles bij gaat verzinnen?quote:Op zaterdag 6 april 2019 18:40 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Right... daarom noem ik het.
Jij hebt stiekem sympathie voor extreemrechts en doe je net alsof het erg onjuist is de historische context van racistisch geweld in die regio te benoemen.
Natuurlijk denken veel Amerikanen daar allereerst aan de mogelijkheid van racistische motieven.
https://www.trouw.nl/home(...)ereldwijd-~af0b490a/quote:Christchurch is daarmee tekenend voor de wijze waarop extreem-rechts internationaal om zich heen grijpt. “Vroeger waren rechtsextremisten vooral bezig met hun eigen natie en grondgebied”, zegt Bart Schuurman, terrorisme-onderzoeker aan de Universiteit Leiden. “Maar ze worden duidelijk internationaler. Het is qua schaal nog lang niet te vergelijken met het islamistisch terrorisme, maar het begint er wel op te lijken. Mannen als Tarrant gaat het niet alleen om hun eigen land. Ze zien zichzelf als verdedigers van een wereldwijde blanke beschaving.”
Volgens de Global Terrorism Index van de Universiteit van Maryland in de Verenigde Staten groeide het aantal extreem-rechtse terreurincidenten in West-Europa en Noord-Amerika van 3 in 2010 naar 59 in 2017
Ophangen zulke 'mensen'.quote:Op maandag 8 april 2019 18:33 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
https://www.trouw.nl/home(...)ereldwijd-~af0b490a/
https://www.ad.nl/buitenl(...)-frankrijk~a52a4a3a/quote:Extreem-rechts naar trainingskampen in Frankrijk
De extreem-rechtse organisatie Identitair Verzet stuurt nieuwe rekruten naar trainingskampen in Frankrijk. Dat bevestigt de organisatie na vragen van NRC.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)urgeroorlog-a3956180quote:Vechttraining om zekerder te worden
De Europese identitairen organiseren gezamenlijke acties, waaronder trainingskampen waar ook Nederlanders aan deelnemen, stelt het NTA-rapport. Er staat onder meer vechttraining op het programma. Een woordvoerder van Identitair Verzet zegt dat de training ervoor zorgt dat leden zelfverzekerder in hun schoenen staan tijdens demonstraties, maar volgens Oudsen gaat er iets anders achter schuil. „Het heeft eerder te maken met de rassenoorlog die volgens deze groepen gaat uitbreken.” Zij zien in immigratie zo’n grote bedreiging voor de ‘oorspronkelijke’ Europese bevolking, dat dit in een eindstrijd moet worden beslecht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |