abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_185648358
Oorspronkelijke OP (niet van mij, maar door Za):
quote:
Kijkers verlaten in shock premičre ‘pedodocu’ over Michael Jackson
De controversiële HBO-documentaire Leaving Neverland, waarin Michael Jackson (1958-2009) wordt afgeschilderd als pedofiel en kindermisbruiker, is gisteren met een hoop bombarie in premičre gaan op het Sundance-filmfestival in Amerika. Zeker een kijker verliet geschokt de zaal, terwijl psychologen sommige mensen geestelijke bijstand moesten verlenen.

De nabestaanden van Michael Jackson hebben geen goed woord over voor de film.

https://www.ad.nl/show/ki(...)el-jackson~a122e99d/

https://www.telegraaf.nl/(...)docu-michael-jackson
pi_185648360
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 12:10 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Dat jurysysteem is juist voor geliefde mega beroemdheden helemaal vaak een voordeel omdat er geen onpartijdige juryleden kunnen gevonden worden.
Dan hadden ze toch in hoger beroep kunnen gaan?
Je hebt dan namelijk geen jury meer, als ik het goed begrepen heb.
  zaterdag 16 maart 2019 @ 13:05:38 #3
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_185648717
Ik zag die video van LaToya weer eens langskomen.

Weet wel dat ze later aangaf toen in een huwelijk te zitten met een man die haar sloeg en heeft gedwongen dat destijds te roepen.

Afgelopen week herhaalde ze dat zelf nog eens:
latoyajackson twitterde op donderdag 14-03-2019 om 19:32:13 Freedom is extremely important to me, simply because I thought there was a time that I wouldn’t exist, I wasn’t able to be myself and express myself, I was beaten, I was dictated to and told exactly what to say to the Media and how, or else.... https://t.co/bE5YEj13FN reageer retweet
latoyajackson twitterde op donderdag 14-03-2019 om 19:36:28 I’m simply urging you to take control of your life and not allow anyone and I do mean ANYONE to control you.My inexperience of not knowing how Manipulative, Conniving and Controlling people can enter one’s life is DEVASTATING! reageer retweet
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
  zaterdag 16 maart 2019 @ 13:11:26 #4
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_185648805
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 maart 2019 23:43 schreef Claudia_x het volgende:

Maar een fixatie op details en tegenstrijdigheden kan ook afleiden van de complexiteit van fenomenen, bijvoorbeeld een misbruikzaak. Je kunt bijvoorbeeld zeggen: van een zevenjarige begrijp ik dat hij misbruik ontkent en daarmee liegt, maar van een tweeëntwintigjarige niet omdat die volwassen is en begrijpt wat misbruik betekent. Alleen werkt het menselijk brein niet zo. Er is geen magische leeftijd waarop je ineens mentaal en emotioneel volwassen bent.

En 'misbruik' is een term die voor veel slachtoffers de lading niet dekt. De seks voelde niet als misbruik, althans niet toen die plaatsvond. En nu wel. Maar toch zijn er nog gevoelens van liefde voor de dader. Voor iemand die nooit is misbruikt klinkt dit niet plausibel. En voor een slachtoffer zelf zijn deze tegenstrijdige gedachten en emoties heel verwarrend. Maar als je een studie maakt van hoe slachtoffers van misbruik met hun ellendige verleden omgaan, dan vormen de tegenstrijdige verhalen een heel herkenbaar relaas.
Precies.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_185648859
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 13:11 schreef V. het volgende:

[..]

Precies.
Als er daadwerkelijk iets plaats had gevonden had Claudia inderdaad helemaal gelijk :). Echter, ze baseert haar verhaal op de leugens van 2 idioten, en dan blijft er helemaal niets over van haar post.
pi_185648940
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 13:14 schreef Scrummie2.0 het volgende:

[..]

Als er daadwerkelijk iets plaats had gevonden had Claudia inderdaad helemaal gelijk :). Echter, ze baseert haar verhaal op de leugens van 2 idioten, en dan blijft er helemaal niets over van haar post.
Dat is jou mening, je goed recht maar om deze mannen als idioten weg te zetten om Michael te blijven verdedigen vind ik nu niet echt netjes.

Als we hierboven lezen dat zelfs een volwassen sterke vrouw als latoya ook onder druk gelogen heeft is het dan zo moeilijk om je voor te stellen dat jonge kinderen nog beter geintimideerd kunnen worden en pas veel later de waarheid vertellen.
  zaterdag 16 maart 2019 @ 13:36:03 #7
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_185649193
Bij een grote beschuldiging als deze mag je toch op zoek gaan naar duiding buiten de film zelf?

Vanuit de mensen die Wade en Safechuck geloven zie ik als belangrijkste argument de overtuigendheid van de film en het verhaal zelf.

Alsof je probeert te discussieren over het bestaan van God, en daarbij steeds wordt terugverwezen naar de bijbel. Als een kringverwijzing.

Er bestaat nu eenmaal veel materiaal buiten de film LN over (met name) Wade en Safechuck en deze beschuldigingen van hen. En die tonen i.m.o. een twijfelachtig verhaal.

Dit interview van de BBC met een journalist die de feiten rond MJ goed kent is een aanrader. Kost slechts 6 minuutjes van je tijd.


Je hoeft echt geen MJ-conspiracy-fanboy-gekkie te zijn om Wade en Safechuck (en familie) niet onvoorwaardelijk direct te geloven.

Maar goed, het gaat over beschuldigingen van misbruik dus degenen die dat verdedigen zitten moreel gezien natuurlijk aan de juiste kant van de medaille. En hoeven ook niets in te slikken mocht het toch niet zo blijken te zijn. Want wie kun je nu kwalijk nemen dat ze slachtoffers met een overtuigend verhaal geloven?
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_185649326

Ik krijg nou niet de indruk dat de regisseur een gewogen documentaire heeft willen maken. Die man is op oorlogspad.
Charity is injurious unless it helps the recipient to become independent of it.
Socialisten vechten allang niet meer tegen het kapitalisme maar tegen de realiteit.
pi_185649450
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 11:42 schreef Mylene het volgende:

[..]

Of het zegt dat Michael Jackson werd gealarmeerd als hij bezig was met seksuele handelingen met kinderen en zo kon stoppen.

Wade zei overigens in de documentaire dat hij daar lag als 7 jarige jongen met een volwassen penis in zijn vond. De manier waarop hij het zei vond ik wel wat gecalculeerd, geforceerd. Je zou ook zeggen dat je dan kotsneigingen hebt, maar dat hij Wade niet.
Wat ik schreef is aannemelijker dan wat je hier stelt. Als MJ niet betrapt wilde worden kon hij gewoon de deur van zijn slaapkamer op slot doen. Een alarmsysteem is dan gewoon overbodig. Daarnaast beweren ze dat ze op verschillende plekken buiten zijn slaapkamer zijn misbruikt? Dus waarom een alarmsysteem voor zijn slaapkamer behalve om de redenen die ik noemde?
pi_185649457
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 11:47 schreef BlackVelvet het volgende:
Robson heeft in ieder geval gelogen. Hij heeft of in 2005 of in 2019 gelogen. Je kan hem helaas niet meer geloofwaardig noemen.
Hij heeft dan wel vaker gelogen:

  zaterdag 16 maart 2019 @ 13:54:16 #11
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_185649486
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 11:42 schreef Mylene het volgende: [..] Wade zei overigens in de documentaire dat hij daar lag als 7 jarige jongen met een volwassen penis in zijn vond. De manier waarop hij het zei vond ik wel wat gecalculeerd, geforceerd. Je zou ook zeggen dat je dan kotsneigingen hebt, maar dat hij Wade niet.
Oh ja, ook zo'n mooie grafische, waarbij je het voor je ziet en op je netvlies staat gebrand.
Dát hebben de Wade verhalen mij iets teveel.


quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 12:06 schreef luxerobots het volgende: [..] De verdediging wist de aandacht ook slim te verleggen naar hoe slecht de aanklagers zijn, want als je betrapt bent op winkeldiestal, kan je verhaal natuurlijk niet meer waar zijn. Dan ben je alleen nog maar op geld uit. Dat jurysysteem zit fatsoenlijke rechtspraak gewoon in de weg.
Neu, als je winkelbeveiliging vals beschuldigd van mishandeling voor $3.000.000 ben je niet de meest betrouwbare moeder.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_185649536
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 13:19 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Als we hierboven lezen dat zelfs een volwassen sterke vrouw als latoya ook onder druk gelogen heeft is het dan zo moeilijk om je voor te stellen dat jonge kinderen nog beter geintimideerd kunnen worden en pas veel later de waarheid vertellen.
Scherp hoor.
pi_185649553
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 13:19 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Dat is jou mening, je goed recht maar om deze mannen als idioten weg te zetten om Michael te blijven verdedigen vind ik nu niet echt netjes.

Als we hierboven lezen dat zelfs een volwassen sterke vrouw als latoya ook onder druk gelogen heeft is het dan zo moeilijk om je voor te stellen dat jonge kinderen nog beter geintimideerd kunnen worden en pas veel later de waarheid vertellen.
In een fucking laster campagne beginnen over 'niet netjes'. Ga weg joh.
pi_185649733
quote:
14s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 13:57 schreef Mylene het volgende:

[..]

Scherp hoor.
Nee hoor, La Toya leefde onder 1 dak met haar (ex-)man, werd bedreigd én in elkaar gebeukt, en op die manier onder druk gezet. Ze heeft dat ook niet lang volgehouden tot ze met de waarheid naar buiten kwam. Wade heeft als volwassene, zelfs onder ede en bescherming van politie/rechtssysteem, Michael verdedigd, en ook lang na het overlijden van MJ.
  zaterdag 16 maart 2019 @ 14:20:19 #15
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_185649872
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 13:58 schreef Scrummie2.0 het volgende:

[..]

In een fucking laster campagne beginnen over 'niet netjes'. Ga weg joh.
Een documantaire als lastercampange gaan zien, dan snap ik dat je die documentaire nooit objectief kan bekijken. :D
pi_185649937
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 14:25 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Een documantaire als lastercampange gaan zien, dan snap ik dat je die documentaire nooit objectief kan bekijken. :D
De 'docu' is van zichzelf niet objectief.
Ik neem aan dat je dat zelf ook wel ziet?
pi_185649981
Je zou de twitterfeed van de maker eens moeten bekijken.
Die man probččrt niet eens rationeel te lijken.
  zaterdag 16 maart 2019 @ 14:40:15 #19
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_185650111
Deze Aaron Carter zou volgens Wade ook misbruikt zijn. Hij is er helemaal klaar mee.
Ook over dat Wade en Safechuck er niet voor betaald zouden zijn. Aaron zegt zelf al geld geboden te zijn (6 figures) voor interviews.

whisperwatch twitterde op vrijdag 15-03-2019 om 01:19:38 Aaron Carter also said he was offered money for interviews and he basically told 'em to fck off. Someone(or ppl) is outright recruiting "victims" to lie about #michaeljackson. As far as I'm concerned, every Jackson allegation I hear from now on is in question.#leavingneverland 👀 https://t.co/c1kD9Pj91S reageer retweet
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
pi_185650133
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 14:16 schreef Wenteltrap_ het volgende:

[..]

Nee hoor, La Toya leefde onder 1 dak met haar (ex-)man, werd bedreigd én in elkaar gebeukt, en op die manier onder druk gezet. Ze heeft dat ook niet lang volgehouden tot ze met de waarheid naar buiten kwam.
Dan zou je toch tenminste een veroordeling van jack Gordon verwachten vanwege deze feiten jegens latoya. Is die er ooit geweest?
pi_185650286
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 14:42 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Dan zou je toch tenminste een veroordeling van jack Gordon verwachten vanwege deze feiten jegens latoya. Is die er ooit geweest?
Het is allemaal 'allegedly'.
Die man was zelf ook een beetje de weg kwijt:

While La Toya was in seclusion for four years, Gordon continued to make accusations about the Jackson family; he claimed that La Toya's younger brother Michael had performed monkey sacrifice rituals, abused Bubbles the chimpanzee, and even accused him of forcing Lisa Marie Presley to marry him. In 2002, Gordon did interviews advertising his tell-all book of the Jackson family entitled The Jackson Family: The True Story Of The Most Powerful Family In The Music Industry. The entire family — including his former wife — stated that his allegations were "pure fantasy."

(wiki)
  Moderator zaterdag 16 maart 2019 @ 14:53:01 #22
454430 crew  SuperHartje
Muziek is een taal...
pi_185650288
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 11:25 schreef Mr.Maul het volgende:

[..]

Ik vind het nogal wat dat sommige mensen een moord plegen. Daarom, omdat ik dat dus vind, is het niet zo dat mensen kunnen moorden.
Het is niet zo dat mensen kunnen moorden? :D

Anyway, dat heb ik ook niet gezegd. Ik zeg dat ik het nogal wat vind. Jij bent blijkbaar ervan overtuigd dat Wade wel bewust liegt.

Vind het verband ook ver gezocht. Maar dat kan ik ook: Mensen kunnen moorden, mensen kunnen liegen en MJ kan een pedo zijn geweest.
A child is born with no state of mind.
pi_185650459
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 14:52 schreef Jippo het volgende:

[..]

Het is allemaal 'allegedly'.
Die man was zelf ook een beetje de weg kwijt:

While La Toya was in seclusion for four years, Gordon continued to make accusations about the Jackson family; he claimed that La Toya's younger brother Michael had performed monkey sacrifice rituals, abused Bubbles the chimpanzee, and even accused him of forcing Lisa Marie Presley to marry him. In 2002, Gordon did interviews advertising his tell-all book of the Jackson family entitled The Jackson Family: The True Story Of The Most Powerful Family In The Music Industry. The entire family — including his former wife — stated that his allegations were "pure fantasy."

(wiki)
Volgens de logica hier, aangezien hij nooit veroordeeld is heeft hij latoya ook niet mishandeld. Pure laster hem blijven beschuldigen van al deze niet bewezen gedragingen jegens latoya. :P
pi_185650612
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 maart 2019 15:04 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Volgens de logica hier, aangezien hij nooit veroordeeld is heeft hij latoya ook niet mishandeld. Pure laster hem blijven beschuldigen van al deze niet bewezen gedragingen jegens latoya. :P
Snap je het niet? Ik beschuldig die vent nergens van of die LaToya.
Het is duidelijk dat er daar conflicterende statements zijn gedaan.

Terzijde schuiven lijkt mij de enige logische reactie.

Maar nogmaals: vind jij de 'docu' objectief?
  zaterdag 16 maart 2019 @ 15:27:23 #25
46906 Brave_Sir_Robin
He bravely ran away
pi_185650710
Wat je ook zou verwachten, bij het beeld dat LN schetst van MJ, dat van alle vele kinderen die daar geweest zijn er toch nog wel een aantal naar buiten zou komen met soortgelijke claims.

Maar het tegenovergestelde gebeurd:
quote:
Meanwhile, dozens of individuals who spent time with Jackson as kids continue to assert nothing sexual ever happened. This includes hundreds of sick and terminally ill children such as Bela Farkas (for whom Jackson paid for a life-saving liver transplant) and Ryan White (whom Jackson befriended and supported in his final years battling AIDS); it includes lesser-known figures like Brett Barnes and Frank Cascio; it includes celebrities like Macaulay Culkin, Sean Lennon, Emmanuel Lewis, Alfonso Ribeiro, and Corey Feldman; it includes Jackson’s nieces and nephews; and it includes his own three children.
En over de vergelijking met bijv R.Kelly of Bill Cosby:
quote:
The allegations surrounding Jackson largely faded over the past decade for a reason: unlike the Bill Cosby or R. Kelly cases, the more people looked into the Jackson allegations, the more the evidence vindicated him.
De zaak van 2005 was namelijk echt heel belabberd. Dat had niets te maken met Jackson die dure advocaten kon betalen:
quote:
The prosecution’s case in 2005 was so problematic Rolling Stone‘s Matt Taibbi described it like this:

Ostensibly a story about bringing a child molester to justice, the Michael Jackson trial would instead be a kind of homecoming parade of insipid American types: grifters, suckers and no-talent schemers, mired in either outright unemployment… or the bogus non-careers of the information age, looking to cash in any way they can.

[..]

In the next six weeks, virtually every piece of his case imploded in open court, and the chief drama of the trial quickly turned into a race to see if the DA could manage to put all of his witnesses on the stand without getting any of them removed from the courthouse in manacles.
En vergeet niet dat in de 2005 zaak al het bewijs uit '93 ook gebruikt mocht worden!

https://www.forbes.com/si(...)entary/#a0add25640fa



[ Bericht 1% gewijzigd door Brave_Sir_Robin op 16-03-2019 15:33:05 ]
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')