Dat verwachten we zeker niet van users. Daarom een extra service van onze kant om de twee topics samen te voegen. Zodra er een FA online is wordt dat opgepakt en komt jouw OP als post in het algemene stamppottentopic te staanquote:Op zaterdag 24 oktober 2020 09:20 schreef jameshond7 het volgende:
Even een oprecht vraagje he. Ik vind het prima dat mijn topic gesloten is, maar je kan toch niet verwachten dat users constant op zoek gaan naar topics van meer dan een jaar oud? Ik heb nog even kort via google gezocht, maar toen kwam ik op dit 14 jaar oude topic uit: CUL / Stamppot andijvie.
Nu steek ik moeite in een OP en wordt het topic gesloten omdat er blijkbaar een jaar geleden toch nog een zelfde soort topic is geopend.
Op deze manier is het niet echt leuk om moeite te steken in een OP (ookal is het maar een kleine moeite), omdat je geen idee hebt of het topic gesloten wordt of niet.
Waarom niet gewoon het nieuwe topic open laten en het oude topic laten waar het was?
Maar je OP wordt toch samengevoegd met het algemeen stamppottentopic? Dus gaat niet verloren verder en is juist tevens een mooie kick van dat topicquote:Op zaterdag 24 oktober 2020 09:20 schreef jameshond7 het volgende:
Even een oprecht vraagje he. Ik vind het prima dat mijn topic gesloten is, maar je kan toch niet verwachten dat users constant op zoek gaan naar topics van meer dan een jaar oud? Ik heb nog even kort via google gezocht, maar toen kwam ik op dit 14 jaar oude topic uit: CUL / Stamppot andijvie.
Nu steek ik moeite in een OP en wordt het topic gesloten omdat er blijkbaar een jaar geleden toch nog een zelfde soort topic is geopend.
Op deze manier is het niet echt leuk om moeite te steken in een OP (ookal is het maar een kleine moeite), omdat je geen idee hebt of het topic gesloten wordt of niet.
Waarom niet gewoon het nieuwe topic open laten en het oude topic laten waar het was?
Ja klopt, ik heb daar overheen gelezen. Als topics hierdoor duidelijker en beter bezocht worden is dit inderdaad wel een oplossing.quote:Op zaterdag 24 oktober 2020 09:32 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Maar je OP wordt toch samengevoegd met het algemeen stamppottentopic? Dus gaat niet verloren verder en is juist tevens een mooie kick van dat topic
Zo wordt elk jaar ook weer het stoofpottentopic omhoog gekickt rond deze tijd
Oh ik zie dat terwijl ik mijn vorige post aan het typen was L_S ookal gereageerd hadquote:Op zaterdag 24 oktober 2020 09:38 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Ja klopt, ik heb daar overheen gelezen. Als topics hierdoor duidelijker en beter bezocht worden is dit inderdaad wel een oplossing.
Kaasfonduequote:Op zondag 25 oktober 2020 13:11 schreef Cat-astrophe het volgende:
CUL / [Bezorgthuiseetmeet] Editie #1 Rijsttafel
Ik vond dit leuk. Doen we het over een paar weken weer? Met ander thema (Italiaans, Frans, frituur, tapas, sterrenchef etc...)
quote:
quote:
Zeker leuk. Kies maar iets leuks. Zullen we elke vier weken doen?quote:Op zondag 25 oktober 2020 13:11 schreef Cat-astrophe het volgende:
CUL / [Bezorgthuiseetmeet] Editie #1 Rijsttafel
Ik vond dit leuk. Doen we het over een paar weken weer? Met ander thema (Italiaans, Frans, frituur, tapas, sterrenchef etc...)
Ik hoop eigenlijk voor de restauranthouders dat ze hier mee kunnen stoppen en weer open kunnen (al betwijfel ik het wel)quote:Op zondag 25 oktober 2020 13:11 schreef Cat-astrophe het volgende:
CUL / [Bezorgthuiseetmeet] Editie #1 Rijsttafel
Ik vond dit leuk. Doen we het over een paar weken weer? Met ander thema (Italiaans, Frans, frituur, tapas, sterrenchef etc...)
Ik dus ookquote:Op zondag 25 oktober 2020 14:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik dacht dat jullie daadwerkelijk met elkaar gingen zoomen en eten
quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:00 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Rot zelf op, zeikwijf. Haal die zand uit je kut.
Meld je hier wel de volledige context en vergeet je niet te melden dat ik werd aangevallen en dit een reactie daarop is?quote:
quote:
Doe allebei gewoon even normaal. En aardig. Oke? Als dat niet lukt reageer je maar niet op elkaar. Ik heb hier echt geen zin in.quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:05 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Meld je hier wel de volledige context en vergeet je niet te melden dat ik werd aangevallen en dit een reactie daarop is?
Groetjes
Het was gewoon een vraag aan een mod.quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:34 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Omdat je niet hoeft te pseudomodden in FB.
Nee, je moet je er gewoon niet mee bemoeien.quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:35 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Het was gewoon een vraag aan een mod.
Wat is daar pseudomodden aan?
Of moest ik het in het topic vragen?
Oja want het is geen discussieforumquote:Op dinsdag 3 november 2020 09:37 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Nee, je moet je er gewoon niet mee bemoeien.
Uuhm, doe dat laatste maar niet aanraden. Ik heb daar geen goede ervaring mee ondanks dat ik ooit met goede intenties iets vroeg. Laat hem maar gewoon met rust en ga verder met FOK!ken. Dat is de betere advies hier.quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:37 schreef Lonaa het volgende:
Als je @:Erasmus per se een vraag wil stellen hier over stuur je maar een DM.
Je hoeft geen andere mods zwart te maken hier. Wat betreft het deel van je post dat er nog staat, ik heb geen idee waar je het over hebt.quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:43 schreef blackmirror het volgende:
[..]
En wat betreft: ja maar en de antwoord op mijn vraag dan? Sommige dingen in het leven blijven mysteries.
Ohw? Dus ik maak modjes zwart nu door te stellen dat zijn DM gebruiken geen goed idee is? Wat jij wilt meid, het is jouw feestje hier.quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:45 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Je hoeft geen andere mods zwart te maken hier. Wat betreft het deel van je post dat er nog staat, ik heb geen idee waar je het over hebt.
Top. Fijne dag.quote:Op dinsdag 3 november 2020 09:51 schreef blackmirror het volgende:
[..]
Ohw? Dus ik maak modjes zwart nu door te stellen dat zijn DM gebruiken geen goed idee is? Wat jij wilt meid, het is jouw feestje hier.
Een stuk of 11 in deze serie: CUL / Koffie voor de fijnproever: Één kopje koffie #11quote:Op maandag 30 november 2020 15:52 schreef manny het volgende:
Ik ben weer eens in gevecht met de zoekfunctie / google en Fok. Dus: is er een koffie-topic in CUL?
kookbucketlisttopic is er. Geopend door Lucky geloof ik. Moment.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:43 schreef potjecreme het volgende:
Ik zoek een topic over kookwensen of kookbucklist. Wie helpt mij zoeken?
Ik vond hem ook niet. Snap ik niet.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:59 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
kookbucketlisttopic is er. Geopend door Lucky geloof ik. Moment.
edit: gezocht en niet gevonden helaas. Even een modje afwachten
quote:Op vrijdag 4 december 2020 22:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wacht, ik heb hem: CUL / Kookbucketlist
quote:Op vrijdag 4 december 2020 22:18 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Vraag me niet wat ik gisteren gegeten heb maar dat jij 3 jaar en 4 maanden geleden een topic hebt geopend met als TT kookbucketlist.....dat weet ik dan weer wel![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Spoilers!
Geregeld!quote:Op woensdag 3 februari 2021 14:36 schreef Sarabi het volgende:
CUL / Milky Road Brewery: van hobbybrouwen naar huurbrouwen #2
Is het mogelijk om hiervan een reeks te maken?
CUL / IJsmachinequote:Op zaterdag 10 april 2021 11:25 schreef miss_sly het volgende:
Is er toevallig een topic over ijsmachines? Merken, reviews, gebruik, recepten?
Top, dank je wel!quote:Op zaterdag 10 april 2021 11:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
CUL / IJsmachine
Geen heel uitgebreid topic maar het heeft wel wat tips. En een link naar een receptentopic
Volgens mij niet echt. Misschien een oud topic over wat je favoriete smaak ijs is. Maak maar een nieuwequote:Op vrijdag 4 juni 2021 10:10 schreef THEFXR het volgende:
is er ook een topic over ijs zelf? zo ja, kan dit omhoog gekickt worden?
goh, zou niet weten om een fatsoenlijke OP in elkaar te draaienquote:Op vrijdag 4 juni 2021 10:14 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Volgens mij niet echt. Misschien een oud topic over wat je favoriete smaak ijs is. Maak maar een nieuwe
Waar wil je het over hebben?quote:Op vrijdag 4 juni 2021 10:15 schreef THEFXR het volgende:
[..]
goh, zou niet weten om een fatsoenlijke OP in elkaar te draaien
over waar je bijvb goed ijs krijgt voor een schappelijke prijs, niet waterijs.quote:
Dus over roomijs in de winkel? Niet bij ijssalons?quote:Op vrijdag 4 juni 2021 10:17 schreef THEFXR het volgende:
[..]
over waar je bijvb goed ijs krijgt voor een schappelijke prijs, niet waterijs.
welke ijsmerken smaken goed en welke zijn een miskoop, dat soort dingen
idd over roomijs wat vrij verkrijgbaar is.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 10:23 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dus over roomijs in de winkel? Niet bij ijssalons?
Ik kan straks wel een topic maken als je wilt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |