dat zal even wennen zijn haha. Wat leuk!quote:Op donderdag 21 februari 2019 09:10 schreef Minarosa het volgende:
Wij krijgen een meisjena twee jongens
Nou inderdaad. Nachtelijk bevallen is wel heel mooi maar voor mijn energielevel hoop ik niet per se op weer een nachtje doorhalen.quote:Op donderdag 21 februari 2019 19:23 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Ik voelde het ook niet aankomen. Om 23:00 steeds terugkerende kramp wat steeds meer pijn ging doen en wat vaker kwam. Dit tijdstip van beginnen is funest voor je nachtrust en dus energie trouwens als je bevalling nog 23 uur duurt![]()
So hé.quote:Op donderdag 21 februari 2019 19:49 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Nachtelijk bevallen is wel heel mooi maar voor mijn energielevel hoop ik niet per se op weer een nachtje doorhalen.
Weeën voel je wel, geloof me.quote:Op donderdag 21 februari 2019 18:32 schreef Peejtur het volgende:
Voor de mensen die al kinderen hebben: voelden jullie de weeën aankomen of het breken van de vliezen?
Ik wilde ook heel vaak sex hebben toen ik eenmaal overtijd was (en me Wally de walvis voelde). En echt helemaal niet omdat ik er nu zo'n zin in had of energie voor - man moest al het werk doen, en het liefst zo snel/kort mogelijkquote:Op donderdag 21 februari 2019 12:35 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Je sekst dan natuurlijk niet meer voor de zin he maar om die verse baby![]()
Succes met de laatste loodjes
Bij de eerste had ik de hele dag al een soort van gezeur in mijn buik, het soort krampen dat ik normaal gesproken heb de dag voor dat ik ongesteld moet worden. Uiteindelijk begon de bevalling om 18u: onmiskenbare weeen, braken mijn vliezen spontaan om 01.00u en werd baby geboren om 8u de volgende ochtend.quote:Op donderdag 21 februari 2019 18:32 schreef Peejtur het volgende:
Voor de mensen die al kinderen hebben: voelden jullie de weeën aankomen of het breken van de vliezen?
quote:Op donderdag 21 februari 2019 21:35 schreef dodoria het volgende:
[..]
Ik wilde ook heel vaak sex hebben toen ik eenmaal overtijd was (en me Wally de walvis voelde). En echt helemaal niet omdat ik er nu zo'n zin in had of energie voor - man moest al het werk doen, en het liefst zo snel/kort mogelijk. Zegt mijn man op een gegeven moment dat hij zich een beetje als een object behandeld voelt, hij had de indruk dat ik alleen maar seks wilde om de bevalling op gang te brengen.... ja duh!
Daar zat echt geen sprankje romantiek meer bij op dat moment.
kijk, dat is het betere (seks)werkquote:Op donderdag 21 februari 2019 21:44 schreef klaprooss het volgende:
[..], wij zaten er beide niet echt op te wachten tot ik idd tegen hem zei ‘joh, vriendin a en vriendin m hebben beide baat gehad bij seks’. Toen maakte we de afspraak om het die avond dan maar te proberen
, zo geschiedde.. een 45min later had ik de eerste krampjes en 1,5 uur later weeen.
De avond van tevoren ging ik nog uit van dat het nog wel twee weken zou duren. Die nacht begonnen de krampen ineens, dezelfde dag geboren. Helemaal 0 voortekenen bij mij. Vliezen zijn in het ziekenhuis gebroken.quote:Op donderdag 21 februari 2019 18:32 schreef Peejtur het volgende:
Voor de mensen die al kinderen hebben: voelden jullie de weeën aankomen of het breken van de vliezen?
Nadat ik veel ben gaan lezen over bevallen (o.a. bevallingsverhalen op internet, de boeken "Vrije Geboorte" en "Veilig Bevallen") heb ik een heel duidelijk beeld van hoe ik zou willen bevallen.quote:Op donderdag 21 februari 2019 17:31 schreef Ceviche het volgende:
Sisu, klinkt echt als een enorm zware dag. En jammer dat je voor dat geld zo'n slechte echo kreeg.
Wel bewondering voor je dat je gewoon je geld hebt teruggevraagd![]()
Bedankt voor jullie tips, ik heb het pakket aan de deur geweigerd (schaamde me dood) en een nieuwe besteld (nu wel met cashback en gratis hoeslakentjes). Eerste grote baby-aankoop
Verder ben ik me aan het verdiepen in een geboorteplan, maar ik vind het nog best lastig. Ik heb er helemaal geen verstand vanHebben jullie nog tips wat handig is om erin te zetten?
Waarom lees ik dit als 'pas op, van seks komen er kinderen. Hoe dan ookquote:Op donderdag 21 februari 2019 21:44 schreef klaprooss het volgende:
[..], wij zaten er beide niet echt op te wachten tot ik idd tegen hem zei ‘joh, vriendin a en vriendin m hebben beide baat gehad bij seks’. Toen maakte we de afspraak om het die avond dan maar te proberen
, zo geschiedde.. een 45min later had ik de eerste krampjes en 1,5 uur later weeen.
Gefeliciteerd?quote:Op vrijdag 22 februari 2019 17:34 schreef Ticootje het volgende:
Kennen jullie die grap dat het je leuk lijkt om voor een 4e te gaan?
X2quote:
Dus toch!quote:Op vrijdag 22 februari 2019 17:34 schreef Ticootje het volgende:
Kennen jullie die grap dat het je leuk lijkt om voor een 4e te gaan?
quote:Op vrijdag 22 februari 2019 17:34 schreef Ticootje het volgende:
Kennen jullie die grap dat het je leuk lijkt om voor een 4e te gaan?
Dat vind ik ook hoor.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 18:39 schreef pinquit het volgende:
En wow wow wow omg my goodness 5 is veel!
Wat een groot geluk toch ook. Ik weet nog hoeveel moeite je voor de eerste twee hebt moeten doen (longtime lurker toen), en dan nu spontaan 2 tegelijk! Heftig maar gaaf! Hoe ver ben je nu?quote:
dank je welquote:Op vrijdag 22 februari 2019 14:38 schreef Sara82 het volgende:
Stippel, wat lurklees ik nou?! waaaah! Wat tof! Gefeliciteerd!!!!![]()
Ah, vandaar dat je hier toch rondhingquote:Op vrijdag 22 februari 2019 17:34 schreef Ticootje het volgende:
Kennen jullie die grap dat het je leuk lijkt om voor een 4e te gaan?
8 weken!quote:Op vrijdag 22 februari 2019 18:44 schreef Mrs.Peel het volgende:
[..]
Wat een groot geluk toch ook. Ik weet nog hoeveel moeite je voor de eerste twee hebt moeten doen (longtime lurker toen), en dan nu spontaan 2 tegelijk! Heftig maar gaaf! Hoe ver ben je nu?
Dat scheelt al wel ja. Onze oudste is 7, en dat is ook al zo'n hulp. Leuk hoor!quote:Op vrijdag 22 februari 2019 18:47 schreef Ticootje het volgende:
[..]
8 weken!
En ja inderdaad. En we hebben natuurlijk ook geen 5 jonge kinderen straks he. Jen is 11, die kan mooi helpen.
De jongste is tegen die tijd ook 6,5. Komt wel goed.quote:Op vrijdag 22 februari 2019 18:55 schreef Mrs.Peel het volgende:
[..]
Dat scheelt al wel ja. Onze oudste is 7, en dat is ook al zo'n hulp. Leuk hoor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |