SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI buienradar
---
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); kree of Nattekat om erop toegevoegd te worden.
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel
Live link:
https://www.google.com/ma(...)4FrPIWOvos1botbSMT9SNever Stop Exploring!
Life begins at the end of your comfort zone!
Follow me on Twitter: https://twitter.com/EdwinKr83 Instagram: https://www.instagram.com/edwinkr83/
En gebergte als blokkade bijvoorbeeld. Het is dat het Verenigd Koninkrijk tamelijk vlak is maar was dat een gebergte had je de winterse poppen in Nederland al heel wat vaker aan het dansen.quote:Op donderdag 14 februari 2019 10:39 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
True! Ligt aan veel meer andere omstandigheden. ligging en wind zijn wel belangrijk
Of als de Noordzee gewoon niet bestond en land was. Zouden wij ook veel meer landklimaat hebben denk ik...quote:Op donderdag 14 februari 2019 10:43 schreef Dven het volgende:
[..]
En gebergte als blokkade bijvoorbeeld. Het is dat het Verenigd Koninkrijk tamelijk vlak is maar was dat een gebergte had je de winterse poppen in Nederland al heel wat vaker aan het dansen.
quote:Op donderdag 14 februari 2019 09:46 schreef Dven het volgende:
[..]
Nee, je noemt het liever een 'Nederlandse winter maar dan met iets koudere koudegolven'
De Noorse bergen, de heuvels in Schotland en de Appalachen zijn uit hetzelfde gebergte ontstaan. Als de platen net anders waren geschoven, had de Noordzee zomaar ingedamd geweest kunnen zijn en hadden wij een warmer en droger klimaat. Nog steeds een zeeklimaat, maar dan met overwegend wind uit het zuiden. Als bonus wel heftigere onweersbuien.quote:Op donderdag 14 februari 2019 11:32 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Of als de Noordzee gewoon niet bestond en land was. Zouden wij ook veel meer landklimaat hebben denk ik...
Ik had voor gestemd!quote:Op donderdag 14 februari 2019 11:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De Noorse bergen, de heuvels in Schotland en de Appalachen zijn uit hetzelfde gebergte ontstaan. Als de platen net anders waren geschoven, had de Noordzee zomaar ingedamd geweest kunnen zijn en hadden wij een warmer en droger klimaat. Nog steeds een zeeklimaat, maar dan met overwegend wind uit het zuiden. Als bonus wel heftigere onweersbuien.
's Winters absoluut kouder, daar hoef je je geen zorgen over te maken.quote:
Ongeacht dat Chicago een landklimaat heeft en de winters er kouder zijn dan in Kiev?quote:
I know, maar ondanks dat ik een pussy ben als het op kou aankomt, vind ik dat droog/zonnig weer wel een heul groot positief verschil maakt.quote:Op donderdag 14 februari 2019 11:52 schreef Dven het volgende:
[..]
's Winters absoluut kouder, daar hoef je je geen zorgen over te maken.
Het is hier bijna 12 graden. Dat is maanden geleden, dus dat is wel aangenaam, maar warm is zeker wat anders.quote:Op donderdag 14 februari 2019 14:27 schreef MarkyMarkyeah het volgende:
Ach daar hebben we weer de zonaanbidders) vol weer de droogte in de komende tijd
Heb het nu al weer warm,laatste winterprikje is ook verdwenen van de kaart.
het scheelt wel minder stoken.
Gewoon T-shirtweer.quote:Op donderdag 14 februari 2019 14:57 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Het is hier bijna 12 graden. Dat is maanden geleden, dus dat is wel aangenaam, maar warm is zeker wat anders.
Ik heb het snel warmquote:Op donderdag 14 februari 2019 14:57 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Het is hier bijna 12 graden. Dat is maanden geleden, dus dat is wel aangenaam, maar warm is zeker wat anders.
Nou, ik hou heel erg van sneeuw eigenlijk.quote:Op donderdag 14 februari 2019 14:27 schreef MarkyMarkyeah het volgende:
Ach daar hebben we weer de zonaanbidders) vol weer de droogte in de komende tijd
Heb het nu al weer warm,laatste winterprikje is ook verdwenen van de kaart.
het scheelt wel minder stoken.
Nou dan kan je voorlopig genieten! op ronsweer hebben ze het erover dat het wel is een zonnig warm voorjaar kan worden.quote:Op donderdag 14 februari 2019 15:39 schreef jajablahblah het volgende:
[..]
Nou, ik hou heel erg van sneeuw eigenlijk.![]()
Maar ik heb vorig jaar de hele zomer zo'n beetje binnen gezeten en ik was nu echt heel erg aan lente toe. Dus, laat maar komen
Het PBC staat voor je klaar.quote:Op donderdag 14 februari 2019 16:38 schreef Zipportal het volgende:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
Fuck.quote:Op donderdag 14 februari 2019 16:27 schreef LTVDK het volgende:
Het is gewoon warm buiten. Heb ook al de eerste weps gespot
Het gaat ook gewoon nog gebeuren.quote:Op donderdag 14 februari 2019 19:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Al die mafkezen die daadwerkelijk dachten dat het kon gebeuren![]()
Nouja in onze omgeving zeggen dat er "rainy periods" zullen zijn zal 9 vd 10 keer wel uitkomen op een of andere manierquote:Op vrijdag 15 februari 2019 08:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Is hier ooit iets van uit gekomen?
2018 neverforgetquote:Op vrijdag 15 februari 2019 09:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Nouja in onze omgeving zeggen dat er "rainy periods" zullen zijn zal 9 vd 10 keer wel uitkomen op een of andere manier
hmmmmquote:Op vrijdag 15 februari 2019 09:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Nouja in onze omgeving zeggen dat er "rainy periods" zullen zijn zal 9 vd 10 keer wel uitkomen op een of andere manier
quote:
quote:Op vrijdag 15 februari 2019 09:30 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Droog en warm plz. Hooguit even 1 horrorweek met regen des doods eind mei voor waterdoeleinden.
quote:Op vrijdag 15 februari 2019 08:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Is hier ooit iets van uit gekomen?
Accuweather zit altijd wel redelijk goed, vind ik. `rainy periods` zegt eigenlijk meer dat ze verwachten dat het iets natter dan normaal gaat verlopen. Eigenlijk zou ik eens moeten kijken hoe het met de voorspelling van afgelopen 4 seizoen is verlopen. Veel sites geven een uitgebreide toelichting vooral voor de winter en zomer.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 09:02 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Nouja in onze omgeving zeggen dat er "rainy periods" zullen zijn zal 9 vd 10 keer wel uitkomen op een of andere manier
Vanmiddag 26 gradenquote:
Het gaat over de lente, hequote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:10 schreef dick_laurent het volgende:
2018 was idd een droog jaar, echter als je kijkt naar de afgelopen jaren is de neerslag (vooral in de zomer) juist alleen maar aan het toenemen in Nederland.
Zodoende kan je eerder spreken van een enorme uitzondering in het geval van 2018 en is de kans dat komende zomer een heul stuk natter zal verlopen vrij groot...
Ja oke, maar als je kijkt naar het neerslag totaal per jaar bijvoorbeeld (is er eigenlijk een site waar je dat mooi per jaar kan terugzien? Ik ben wel een beetje een statistiek nerd haha) dan denk ik ik wel dat de meeste recente jaren iets boven de norm zitten kwa neerslag.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:15 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Het gaat over de lente, he. De zomers zijn niet per definitie natter, volgens mij. De kans op extreem weer neemt de laatste jaren juist wel toe. Dus alles of niks. Enorme pieken met neerslag of juist vrij weinig. Afgelopen jaar kregen die storingen te weinig kans. Hogedrukbolwerk was te krachtig
Bij het KNMI vind je volgens mij allesquote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:17 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ja oke, maar als je kijkt naar het neerslag totaal per jaar bijvoorbeeld (is er eigenlijk een site waar je dat mooi per jaar kan terugzien? Ik ben wel een beetje een statistiek nerd haha) dan denk ik ik wel dat de meeste recente jaren iets boven de norm zitten kwa neerslag.
Waar baseren ze dat eigenlijk op, weet je dat toevallig?quote:Op vrijdag 15 februari 2019 10:04 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
[..]
Accuweather zit altijd wel redelijk goed, vind ik. `rainy periods` zegt eigenlijk meer dat ze verwachten dat het iets natter dan normaal gaat verlopen. Eigenlijk zou ik eens moeten kijken hoe het met de voorspelling van afgelopen 4 seizoen is verlopen. Veel sites geven een uitgebreide toelichting vooral voor de winter en zomer.
Durf ik je zo niet te zeggen bij Accu weather. misschien eens navragen. Ik verdiep me ook niet heel erg in. Bij enkele andere wil ik ng wel eens verder lezen en die hebben altijd veel bronnen en argumenten. Maar wat ik zei: de meeste doen vaak een uitgebreide verwachting voor de winter en zomer, niet zozeer voor de herfst en lentequote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:35 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Waar baseren ze dat eigenlijk op, weet je dat toevallig?
Ja precies. Ik zie vaak dat plaatje voorbij komen en dan denk ik, nouja het zal allemaal wel. Wat meer info waarop dat dan gebaseerd is vind ik soms wel leuk dan.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:37 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Durf ik je zo niet te zeggen bij Accu weather. misschien eens navragen. Ik verdiep me ook niet heel erg in. Bij enkele andere wil ik ng wel eens verder lezen en die hebben altijd veel bronnen en argumenten. Maar wat ik zei: de meeste doen vaak een uitgebreide verwachting voor de winter en zomer, niet zozeer voor de herfst en lente
vorig jaar februari was het rond deze tijd mooi weer maar focking koudquote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:40 schreef INViCTuS het volgende:
Dit weekend en volgende week lopen we aardig in betreft zonuren. Januari had er 56.8. bijna 10 meer dan vorig jaar. Februari pas 40, maar met vandaag en de komende week erbij zitten we eind van de maand zeker wel over de 100. vorig jaar had februari bijna 160 uur zon.
Met dit weekend en de komende week voor de boeg komen we alweer aardig in de buurt van vorig jaar. We gaan de strijd aanquote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:41 schreef dick_laurent het volgende:
2018 overtreffen kwa zonuren zal héél moeilijk worden... Maar ik hoop dat we in ieder geval in de buurt gaan komen
Hoe was maart vorig jaar?quote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:43 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Met dit weekend en de komende week voor de boeg komen we alweer aardig in de buurt van vorig jaar. We gaan de strijd aan
132.3 uurquote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:44 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Hoe was maart vorig jaar?
man man manquote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:52 schreef Pery het volgende:
[ afbeelding ]
Carnavalsoptocht vanaf het terras.
Volgende week overigens ook weer temperaturen tot 17 graden mogelijk.
mooi weekend om weer 100.000 mensen te vermijden... al worden dat er met dat weer misschien wel 125.000quote:Op vrijdag 15 februari 2019 11:52 schreef Pery het volgende:
[ afbeelding ]
Carnavalsoptocht vanaf het terras.
Volgende week overigens ook weer temperaturen tot 17 graden mogelijk.
Die uiteindelijk weer iets van 4 dagen echt nodig waren. All season of zelfs zomerbanden waren prima geweest. Alleen met die sneeuw nietquote:
Moest nog wel regelmatig naar Duitsland dus dan wel nodig, daar zijn ze volgens mij inmiddels verplicht sinds dit jaar.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 12:12 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Die uiteindelijk weer iets van 4 dagen echt nodig waren. All season of zelfs zomerbanden waren prima geweest. Alleen met die sneeuw niet
Komen door de straat heen bij me.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 12:07 schreef Frutsel het volgende:
[..]
mooi weekend om weer 100.000 mensen te vermijden... al worden dat er met dat weer misschien wel 125.000
Niet per se, volgens mij.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 12:14 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Moest nog wel regelmatig naar Duitsland dus dan wel nodig, daar zijn ze volgens mij inmiddels verplicht sinds dit jaar.
Ik las dit...quote:Op vrijdag 15 februari 2019 12:16 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Niet per se, volgens mij.
Winterbanden en sneeuwkettingen in Duitsland
Ik heb er niets meequote:Op vrijdag 15 februari 2019 12:15 schreef Pery het volgende:
[..]
Komen door de straat heen bij me.
Meestal wel even leuk, al is het in Gelderland lang niet zo leuk als in het zuiden en Duitsland.
Beetje uit de richting voor carnavalquote:Op vrijdag 15 februari 2019 12:23 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ik heb er niets mee
Maar het leukste en grootste carnaval van Oost-Nederland vind je in Boeskoolstad (Oldenzaal)
Kou kan nog steeds hoor...quote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:11 schreef CyberCow het volgende:
Normaal hoor je in deze tijd te kunnen schaatsen op natuurijs of een sneeuwpop te bouwen. Vanmorgen bij het water was er geen ijs maar wel veel mensen die gingen vissen.
quote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:02 schreef DemonRage het volgende:
Lenteweer!![]()
![]()
Ik hoor de koutisten al een collectieve zelfmoord afspreken.
Gaat niet gebeuren.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:15 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Kou kan nog steeds hoor...
#EC komt vanmorgen met een #Scandi-hoog voor eind volgende #week, aan de oostflank komt een portie arctische #kou afzakken. Tot nu toe staat dit model vrijwel alleen, maar het is pas half #februari, dus toch maar even in de gaten houden.
[ afbeelding ]
Als het na 1 maart maar +10 is en blijft
Zou idd een flinke mindfuck worden, dit weekend volop lente met zeker in het zuiden 15 graden, volle terrassen, fluitende vogels etc. Iedereen schakelt mentaal al over naar de lente....en dan eind Feb of begin Maart opeens sneeuw en vorst?!?quote:
Vooral het vroege voorjaar is zo'n periode dat het weer heel gevoelig voor verandering in het patroon en dat kan vlot een verschil zijn van 20 graden tussen een warm en een koud scenario. In de VS zelfs 40 graden vanwege de grote landmassa en de warme Golf van Mexico.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:26 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Zou idd een flinke mindfuck worden, dit weekend volop lente met zeker in het zuiden 15 graden, volle terrassen, fluitende vogels etc. Iedereen schakelt mentaal al over naar de lente....en dan eind Feb of begin Maart opeens sneeuw en vorst?!?![]()
Ik weet dat het zomaar kan, maar zou echt behoorlijk ruk zijn.
Volgens mij was dat vorig jaar wel hoe het is verlopen. In maart kon je lekker schaatsen.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:26 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Zou idd een flinke mindfuck worden, dit weekend volop lente met zeker in het zuiden 15 graden, volle terrassen, fluitende vogels etc. Iedereen schakelt mentaal al over naar de lente....en dan eind Feb of begin Maart opeens sneeuw en vorst?!?![]()
Ik weet dat het zomaar kan, maar zou echt behoorlijk ruk zijn.
April en mei zijn dan ook de maanden met de meeste tornado's.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:34 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Vooral het vroege voorjaar is zo'n periode dat het weer heel gevoelig voor verandering in het patroon en dat kan vlot een verschil zijn van 20 graden tussen een warm en een koud scenario. In de VS zelfs 40 graden vanwege de grote landmassa en de warme Golf van Mexico.
Ik zou dat heerlijk vindenquote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:26 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Zou idd een flinke mindfuck worden, dit weekend volop lente met zeker in het zuiden 15 graden, volle terrassen, fluitende vogels etc. Iedereen schakelt mentaal al over naar de lente....en dan eind Feb of begin Maart opeens sneeuw en vorst?!?![]()
Ik weet dat het zomaar kan, maar zou echt behoorlijk ruk zijn.
Ik ookquote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik ben volgens mij weer de enige die denkt; dit weer klopt niet .
Oh ik ook. Het moet eigenlijk gewoon nog winter zijn, maar ik klaag niet hoor. Ik heb echt veel meer met dit weer. Lekker weer buiten zijn en vrolijker voelen.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik ben volgens mij weer de enige die denkt; dit weer klopt niet .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |