Ze gaan sowieso dik verliezen. Deelname aan het kabinet heeft ze geen goed gedaan maar dat geldt voor alle partijen die met Rutte in zee gaan. Maar misschien willen ze zich ook alleen maar richten op een kleinere groep en denken ze dat daar hun kracht zit.quote:Op zondag 3 maart 2019 21:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Dank je voor je antwoord. Ik begrijp heel goed wat je schrijft.
Ik moet voor mijn gevoel ook uit de minst slechte kiezen. Er is geen partij waar ik nu echt achter sta. Helaas.
Trouwens, tussen Boris en Job zit wel echt een groot verschil in uitstraling en volwassenheid. Hoe kan D66 denken met Job goed de verkiezingen in te gaan? (Algemene vraag niet perse aan jou gericht)
Die man spreekt maar zo’n klein deel aan van NL.
Zelfde als ik dus, kom je terecht op SP, PvdA of PvdD.quote:Op zondag 3 maart 2019 21:52 schreef Tem het volgende:
[..]
Dat klopt. VVD vind ik een verderfelijke partij met Rutte en Dijhoff en sowieso niet liberaal. de PVV, FvD, DENK en nog wat van dat grut vind ik geen serieuze optie en voornamelijk protest partijen.. Partijen met religieuze wortels stem ik niet op en voor de rest zijn het one issue partijen. Dus tja
Omdat ik je daar nooit over heb gehoord.quote:[..]
Waarom wekt dat je verbazing?
[..]
Bij veel mensen dezelfde teleurstelling.quote:Ja, ik was al geen fan van Pechtold en had gehoopt dat ze het over een andere boeg zouden gooien maar helaas.
Deze keer bij de VVD ook.quote:Op zondag 3 maart 2019 21:57 schreef Tem het volgende:
[..]
Ze gaan sowieso dik verliezen. Deelname aan het kabinet heeft ze geen goed gedaan maar dat geldt voor alle partijen die met Rutte in zee gaan. Maar misschien willen ze zich ook alleen maar richten op een kleinere groep en denken ze dat daar hun kracht zit.
PvdA zou niet eens zo verkeerd zijn, als ik zou weten dat ze niet weer met de VVD in zee gaan, wat de Tweede Kamer betreft dan.quote:Op zondag 3 maart 2019 21:57 schreef Ryan3 het volgende:
Zelfde als ik dus, kom je terecht op SP, PvdA of PvdD.
En wat is daar mis mee? Zo een SP zou je nog extremistisch kunnen noemen (valt in de praktijk, als ze besturen, enorm mee - het kost De Telegraaf moeite om stemming tequote:Op zondag 3 maart 2019 21:57 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zelfde als ik dus, kom je terecht op SP, PvdA of PvdD.
VVD stond voor de afgelopen verkiezingen ook veel lager. Uiteindelijk trekken ze gewoon weer een hoop stemmen, onder andere van mensen die bang zijn dat PVV/FvD of aan de andere kant GL de grootste gaat worden.quote:Op zondag 3 maart 2019 22:00 schreef capricia het volgende:
[..]
Deze keer bij de VVD ook.
Waar eerst alles van de VVD af leek te glijden, staan ze nu toch ook flink in de min.
Ben benieuwd wat er straks nog te formeren valt.
Idd. Die viel voor me af eigenlijk (nadat ik er van 1981 tot 2010 op heb gestemd hè). Gaat in feite tussen SP en PvdD dus. En dan zoals ik hierboven uitleg, niet omdat ik per se hetzelfde denk over klimaat als PvdD, maar meer omdat ze nooit een voet aan de grond krijgen en toch tegen klimaatwet stemden.quote:Op zondag 3 maart 2019 22:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
PvdA zou niet eens zo verkeerd zijn, als ik zou weten dat ze niet weer met de VVD in zee gaan.
En dat lukt een PvdA (of een CDA) dus weer niet. Om daarvan te profiteren.quote:Op zondag 3 maart 2019 22:02 schreef Hanca het volgende:
[..]
VVD stond voor de afgelopen verkiezingen ook veel lager. Uiteindelijk trekken ze gewoon weer een hoop stemmen, onder andere van mensen die bang zijn dat PVV/FvD of aan de andere kant GL de grootste gaat worden.
Ik ga sws niet op christelijke partijen stemmen. En PvdA zou zo weer met VVD samen gaan als ze kans zagen. Elkaar wat gunnen, noemden ze dat.quote:Op zondag 3 maart 2019 22:01 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
En wat is daar mis mee? Zo een SP zou je nog extremistisch kunnen noemen (valt in de praktijk, als ze besturen, enorm mee - het kost De Telegraaf moeite om stemming te
maken) maar de anderen zijn gewoon fatsoenlijke clubs. Hardcore Italiaanse trotskisten vindt je niet in Nederland.
ChristenUnie is ook een fatsoenlijke club en CDA flirt soms met Wilders teksten maar het kader blijft stabiel degelijk. SGP met hun streven naar theocratie, tja.
Eens hoor; het is een kinderlijk voorstel maar gelijktijdig wel van een drastisch genoeg niveau mocht het op enige wijze functioneren.quote:Op zondag 3 maart 2019 21:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gaat niet, tegenwoordig van onderklasse tot hogere klasse, gaat het erom doekoe's te verdienen op welke manier dan ook. Iedereen probeert het systeem te verslaan en zo makkelijk mogelijk geld te verdienen. Voor de gek houden, net doen alsof, kantjes vanaf lopen het is schering en inslag. Want ja, zo zit de NLse samenleving nu in elkaar. Rent-seeking, noemen we dat tegenwoordig met een mooi woord.
Maar dan nog steeds; het is in dat geval een signaalstem; en welk signaal geef je dit jaar af met een PvdD stem?quote:Op zondag 3 maart 2019 22:03 schreef Ryan3 het volgende:
aar meer omdat ze nooit een voet aan de grond krijgen
Tegen klimaatwet?quote:Op zondag 3 maart 2019 22:06 schreef EipNiC het volgende:
[..]
Maar dan nog steeds; het is in dat geval een signaalstem; en welk signaal geef je dit jaar af met een PvdD stem?
Moeten nieuwe ideeën komen sws. Ik ben bang dat we anders gaan derailleren.quote:Op zondag 3 maart 2019 22:05 schreef EipNiC het volgende:
[..]
Eens hoor; het is een kinderlijk voorstel maar gelijktijdig wel van een drastisch genoeg niveau mocht het op enige wijze functioneren.
Op welke manier? Zou je dit ook voorspellen als er een partij was waar je jezelf wel in kon vinden? Of is wat je mist fundamenteel, als in; eigenlijk zou dat onder elke partij de basis moeten zijn maar mist nu gewoon compleet...quote:Op zondag 3 maart 2019 22:21 schreef Ryan3 het volgende:
Moeten nieuwe ideeën komen sws. Ik ben bang dat we anders gaan derailleren.
https://www.omroepzeeland(...)granten-en-toeristenquote:DONDERDAG 7 MAART 2019, 01:14
DEEL DIT ARTIKEL:
Zeeuwse lijsttrekkers verdeeld over arbeidsmigranten en toeristen
Arbeidsmarkt, toerisme en openbaar vervoer. Dat waren gisteravond de onderwerpen in het verkiezingsdebat van de PZC, ZB Planbureau en de Vereniging van Zeeuwse Gemeenten. De lijsttrekkers van twaalf van de veertien partijen kruisten de degens. Het debat werd gehouden in Theater De Mythe in Goes. De verkiezingen voor Provinciale Staten zijn op 20 maart.
Over arbeidsmigranten liepen de meningen sterk uiteen. PVV-voorman Peter van Dijk wil geen voorrang verlenen aan arbeidsmigranten, maar de eigen werklozen aan een baan helpen. Anita Pijpelink van de PvdA en Ton Veraart van D66 waren het eens met de geopperde stelling dat 'zonder migranten de vacatures in Zeeland nooit vervuld kunnen worden'.
Zeeland moet meer inzetten op minder toeristen
De tweede stelling had betrekking op het toerisme, maar was wat ongelukkig geformuleerd. Debatleider, PZC-journalist Ernst Jan Rozendaal, stelde voor om het woord 'meer' te schrappen.
Jo-Annes de Bat, lijsttrekker van het CDA, was het niet eens met de stelling. Over kustbebouwing, een gevoelig onderwerp, zei hij: "Uitbreiding van bestaande vakantieparken is niet meer nodig, vernieuwing wel." Gerwi Temmink van GroenLinks pleitte vooral voor rust langs de kust. Mark Faasse van de Partij voor Zeeland (lijsttrekker Babijn was verhinderd) meende dat Zeeland de zogeheten 'koelboxtoeristen' uit Antwerpen, dagjesmensen, wel kan missen. Maar volgens Kees Bierens van de VVD was dat onzin, omdat 'juist de Vlaamse toerist meer besteedt dan de Duitser of Nederlander'.
Jan Henk Verburg van de ChristenUnie merkte op dat toeristen, die tijdelijk in Zeeland zijn, ook vaste inwoners kunnen worden. "Ik ken genoeg mensen die vanuit een vakantiehuisje - vaak na een scheiding - gingen werken in Zeeland." De zaal reageerde geamuseerd.
Trees Janssens van de Partij voor de Dieren ziet 'duurzame tiny houses in samenhang met de natuur' wel zitten als aanvulling op het toeristische aanbod in Zeeland en Ger van Unen van de SP waarschuwde tegen drastische recreatieve bouw in de Zeeuwse natuur: "We hebben goud in handen, Daar moeten we zuinig op zijn."
We moeten er genoegen mee nemen dat niet elke plek in Zeeland voor iedereen bereikbaar is.
De derde stelling ging over bereikbaarheid en het openbaar vervoer in Zeeland. Willem Willemse van 50PLUS was het hier roerend mee oneens. Hij wil verbetering van het openbaar vervoer. 65-plussers mogen van hem zelfs gratis met de bus mee.
Meerdere partijen maakten hun plannen voor het openbaar vervoer kenbaar. Dat deed gedeputeerde en SGP-lijsttrekker Harry van der Maas verzuchten dat het openbaar vervoer wel betaalbaar moet blijven. Hij benadrukte dat de reiziger in Zeeland trouwens best tevreden is. Die waardeert het openbaar vervoer met een acht, aldus Van der Maas.
Twaalf van de veertien partijen die meedoen aan de Provinciale Statenverkiezingen deden ook mee aan het debat. Forum voor Democratie en Denk waren wel uitgenodigd, maar lieten het afweten.
Rob is alleen nog maar fractievoorzitter. Of die straks de lijsttrekker wordt valt nog maar te bezien. Boris kan nu niet tussentijds instappen, want het kon alleen maar iemand van de fractie worden.quote:Op zondag 3 maart 2019 21:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Dank je voor je antwoord. Ik begrijp heel goed wat je schrijft.
Ik moet voor mijn gevoel ook uit de minst slechte kiezen. Er is geen partij waar ik nu echt achter sta. Helaas.
Trouwens, tussen Boris en Rob zit wel echt een groot verschil in uitstraling en volwassenheid. Hoe kan D66 denken met Rob goed de verkiezingen in te gaan? (Algemene vraag niet perse aan jou gericht)
Die man spreekt maar zo’n klein deel aan van NL.
Ook de provinciale punten in mijn geval hoor. Stemwijzer kwam ik mooi uit op FvD :p. Ik was dan ook een rechtse d66'erquote:Op vrijdag 8 maart 2019 11:06 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Wat veel FVD stemmers hier. Hebben ze ook provinciale standpunten of is het echt alleen te doen om de Eerste Kamer?!
Dan ben ik wel benieuwd wat je europees stemt, als je van d66 naar fvd gaat.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 11:12 schreef soeverein het volgende:
[..]
Ook de provinciale punten in mijn geval hoor. Stemwijzer kwam ik mooi uit op FvD :p. Ik was dan ook een rechtse d66'er
Europees is het belangrijk om in te zien dat er twee opties zijn. Of een Federaal Europa (D66) of een samenwerkeningsverband tussen soevereine landen (FvD). Elke tussenweg is tijdelijk, dat was voor mij al duidelijk toen ik bij D66 zat.quote:Op vrijdag 8 maart 2019 12:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dan ben ik wel benieuwd wat je europees stemt, als je van d66 naar fvd gaat.
Maar de huidige EU is toch een samenwerkingsverband tussen soevereine landen?quote:Op vrijdag 8 maart 2019 13:00 schreef soeverein het volgende:
[..]
Europees is het belangrijk om in te zien dat er twee opties zijn. Of een Federaal Europa (D66) of een samenwerkeningsverband tussen soevereine landen (FvD). Elke tussenweg is tijdelijk, dat was voor mij al duidelijk toen ik bij D66 zat.
Zijn er geen geschikte lokale opties voor jou?quote:Op zondag 3 maart 2019 22:05 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik ga sws niet op christelijke partijen stemmen. En PvdA zou zo weer met VVD samen gaan als ze kans zagen. Elkaar wat gunnen, noemden ze dat.
SP tja, PvdD tja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |