Bare Minerals poederfoundation. Helaas in NL niet te koop, maar je kan op hun site en Sephora e.d. wel starterkits kopen met verschillende kleuren mini's zodat je je kleur weet.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 12:57 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ja, nu op dit moment wel,. Maar ik hoop dat ik dat terugverdien door straks niet elke paar maanden 50/60,- uit te hoeven geven
.
Wat doen jullie eigenlijk in de zomer? Echt heavy foundation doe ik niet, maar een mooie lichte kan ik weinig vinden. Als het echt heet is dan vind ik ook die te zwaar. Een gekleurde moisturizer zou mooi zijn, maar dat blijkt nog best lastig. BB-creams varieren zo sterk qua zwaarte en dekking.
Vind het ook wel gemene meiden actie van Tati.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 19:09 schreef Mylene het volgende:
[..]
Al een hele tijd, luxe merken inclusief Chanel en Dior.
MAC is nu weer met 20% korting, hoewel niet alles hoor, maar toch goedkoper dan douglas.
Offtopic, wat een drama met de beauty gurus, de video van Tati WestBrook die een dreun heeft uitgedeeld aan de carrière van James Charles. Hij verliest heel veel subs op zijn Youtube kanaal. Jefrree Star is ook klaar met hem.
Vreselijk joch, nooit leuk gevonden.
Over JS gesproken, die concealers zijn ook hard gegaan zeg, toch lees ik ook recensies dat mensen niet in de hype moeten trappen.
Waarom vind je 'm tegenvallen?quote:Op zondag 12 mei 2019 19:30 schreef quirina het volgende:
Ik heb de concealer van Jeffree Star en om heel eerlijk te zijn vind ik de Concealer van Mac en Estee Lauder doublewear net zo goed presteren.
Ook de hoeveelheid Concealer valt tegen.
Het is dat ik de Concealer gekregen heb, maar ik zou hem zelf niet kopen.
De verpakking ziet er wel tof uit, maar ja die smeer je niet op je gezicht
Er is wel meer aan de hand (deze tekst staat in de omschrijving van de live sub count die ik net postte):quote:Op zaterdag 11 mei 2019 19:31 schreef MrsDuck het volgende:
Dat van Tati en James snap ik niet helemaal. Zij was zijn mentor. Tati heeft een product uitgebracht en nu promoot hij een concurrerend product? En is zij boos en gooit er 3 kwartier aan shit uit. Dat is het toch? Hij doet gewoon zijn werk en dat zou ze professioneel los moeten zien van hun persoonlijke relatie. Zijn brood moet ook verdiend worden...
quote:What happened?
- Tati is calling out James Charles on his toxic behaviors and how she and her husband literally helped him get where he is today.
How they helped him:
- Her husband is involved in entertainment contracts and the industry. When he was just starting out, her husband took the time to go over his contract and was to get Charles a pay jump of $90 a video to $2500 a video in revenue.
- She thought so much of him starting out at just 17 that she flew him to her wedding and paid for his hotel and let him do her makeup.
- Every opportunity she got she promoted his discount code for Morphe (a cosmetics chain). This allowed James to earn bonus money via a percentage of sales of beauty products.
- Tati heavily promoted his eyeshadow palette.
- She gave him advice at literally all hours of the night, especially when other YouTube drama went down.
- Tati owns a beauty vitamin company and asked James if he wanted to help promote the brand. She respected his wishes when he declined citing his young subscription base.
His toxic behavior:
- As the money came in, he repeatedly was influenced and intoxicated by the “influencer” status that he gained. One instance was that James Charles was invited to Tati’s birthday dinner and he talked explicitly about doing sexual things while her parents (and his) and childhood friends were at the table. - - - Tati had to call everyone the next morning and apologize for his remarks.
That same dinner, he repeatedly was making sexual remarks and hitting on the straight waiter. When
- Tati called him out for it, he said “I’m a celebrity, I can do whatever I want”.
Despite rejecting her beauty vitamin promotion, Charles signed on with another company that was a direct rival, Sugar Bear. He promoted essentially the same product as Tati’s and cashed in other perks like Coachella tickets for him and his friends.
- When confronted by Tati about this business betrayal, he shrugged it off and never gave her a formal explanation or apology.
- Tati called out his parents, specifically his mother who helped to enable to his behavior.
Kwaliteit is goed, vergelijkbaar met Estee lauder. Maar om nou te zeggen “wauw” niet echt. En er zit niet zoveel in.quote:Op zondag 12 mei 2019 20:22 schreef MissJ het volgende:
[..]
Waarom vind je 'm tegenvallen?
Ik was van plan om 'm te gaan kopen bij een Morphe winkel als ik binnenkort in de USA ben, maar weet het nog niet zeker.
Dit is vanaf nu mijn back-up,quote:Op woensdag 22 mei 2019 10:49 schreef loveli het volgende:
Bij de Duitse DM hadden ze ooit van Ebelin een aardig reissetje, weet niet of ze dat nog hebben. Zelf heb ik van een paar kwasten de steel eraf 'gesloopt' om ze als mini mee te kunnen nemen in de handtas, maar met steel werkt toch fijner.
Ecotools heeft reissetjesquote:Op woensdag 22 mei 2019 10:59 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Dit is vanaf nu mijn back-up,.
Maar bedankt voor de tip over DM,. Als iemand nog meer tips heeft, let me know,
.
Je kan er foundationdrops ingooien en het zo je kleur maken.quote:Op woensdag 22 mei 2019 11:19 schreef Brybry het volgende:
Grrrrr even op vakantie geweest en m'n foundation klopt niet meer met mijn teint....Waarom kan ik toch nooit de juiste vinden?!![]()
Gebruik momenteel L'Oréal , werkte opzich prima en een fijne prijs. Iemand toch tips voor in dat prijssegment?
Niet voor kwasten, maar voor oogschaduw/rouge, als je echt minimalistisch wilt inpakken. Een metalen oogschaduwbakje is relatief makkelijk uit een palette te halen. Plak een paar die goed te combineren zijn in een leeg blikje van Pottertjes (je weet wel, keelsnoepjes) en je hebt een mini oogschaduw paletje.quote:Op woensdag 22 mei 2019 10:59 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Dit is vanaf nu mijn back-up,.
Maar bedankt voor de tip over DM,. Als iemand nog meer tips heeft, let me know,
.
Ik zag het! Ik vroeg me alleen af wat de kwaliteit is. Nu hoeft het van mij niet super te zijn, maar ook niet van die gare gladde haren zoals je vaak ziet bij die totaal prutsetjes,quote:
Het hoeft ook geen super kwaliteit te zijn, maar een beetje mid-range,quote:Op woensdag 22 mei 2019 16:27 schreef quirina het volgende:
Boozyshop heeft ook handige reissetjes. En die kwasten van boozy zelf zijn ook wel van redelijke kwaliteit.
Het zijn geen pro-kwasten, maar ja daar is de prijs ook naar.
Mijn moeder slikt altijd die Pottertjes,quote:Op woensdag 22 mei 2019 23:03 schreef loveli het volgende:
[..]
Niet voor kwasten, maar voor oogschaduw/rouge, als je echt minimalistisch wilt inpakken. Een metalen oogschaduwbakje is relatief makkelijk uit een palette te halen. Plak een paar die goed te combineren zijn in een leeg blikje van Pottertjes (je weet wel, keelsnoepjes) en je hebt een mini oogschaduw paletje.
Er zijn spiegeltjes die niet van glas zijn, zoals bv. in een doosje Compeed voor lipblaasjes. Een halve daarvan past precies in het deksel van een pottertjes blikje.
/McGuyver
Hmm, dit vind ik ook wel interessant,quote:Op donderdag 23 mei 2019 07:29 schreef MevrouwPuff het volgende:
Over een zomerse foundation:
Sinds 2 maanden gebruik ik deze
[ afbeelding ]
Ben er blij mee: een minimaal kleurtje dat roodheid verminderd en niet helemaal mat, maar zeker niet glimmend.
Die heb je tegenwoordig ook bij de Hema (Korean make-uplijn oid heet het).quote:Op donderdag 23 mei 2019 11:52 schreef loveli het volgende:
Een foundationstick? Die van lancome is naar mijn zin te dekkend, maar misschien is het voor jou een goede optie. Ook in lichte kleuren en hij lijkt me mat genoeg om goed te houden bij warmte. Of een cushion, dat is populair in Azië.
Hmm, zelf ben ik geen fan van mat maar misschien komt dat vanzelf wel goed in die hete en klamme(?) landen,quote:Op donderdag 23 mei 2019 12:12 schreef loveli het volgende:
Maybeline Fit Me heeft ook lichte kleuren. M'n nichtje gebruikt dat en die is lichter dan ik, hij is mat (en voor mijn smaak te dekkend).
De enige kwast die ik heb weggegooid omdat dezs echt elke keer haren los liet was van Ecotools. De korte, stijve concealerkwast gebruik ik nog wel van ecotools in combinatie met de concealer van mac in dat potje, dit is een prima combinatie voor plekjes en pukkeltjes.quote:Op woensdag 29 mei 2019 07:33 schreef ChipsZak. het volgende:
Over Ecotools kwasten lees ik overigens niet per se heel goede ervaringen. Ik check boozy ook nog even,.
Zelf gebruik ik in de zomer de serum foundation van the Ordinary. Helaas niet bij de Douglas te koop, daar hebben ze alleen de hele dekkende coverage. Wat ik soms doe, als ik even niks anders in handen heb; een beetje dekkende foundation/concealer met een beetje van m'n eigen dagcrème mengen. Heb super lang de all nighter van Urban decay gebruikt, maar voor in de lente bijvoorbeeld, vond ik het ideaal om hem te mengen met hypoallergene nachtcrème van de etosquote:Op donderdag 23 mei 2019 09:25 schreef ChipsZak. het volgende:
Over zomer gesproken; meestal gebruik ik niet te veel make-up in de zomer (foundation-wise) maar als ik straks op pad ben, wil ik niet de hele tijd zonder,. Tips voor dekking in zomer en klam klimaat? Een poederfoundation lijkt me niet, en heb nu een tinted moisturizer maar gedurende de dag gaat dat wel wat meer glimmen etc. Lijkt me dat het in landen als India en Thailand helemaal feest is,
.
Oei, dat is wel erg vervelend, de lipsticks waren erg prettigquote:Op zaterdag 25 mei 2019 19:04 schreef quirina het volgende:
Nieuwtje: wet n wild is niet meer crueltyfree.
Ik heb zowel de serum als coverage van TO al (gehad). Maar ze zitten gewoon net niet, ofzo. Ze zijn best ‘zichtbaar’ mi, alsof het echt op je gezicht ligt,quote:Op woensdag 29 mei 2019 14:03 schreef IfImJamesDean het volgende:
[..]
Zelf gebruik ik in de zomer de serum foundation van the Ordinary. Helaas niet bij de Douglas te koop, daar hebben ze alleen de hele dekkende coverage. Wat ik soms doe, als ik even niks anders in handen heb; een beetje dekkende foundation/concealer met een beetje van m'n eigen dagcrème mengen. Heb super lang de all nighter van Urban decay gebruikt, maar voor in de lente bijvoorbeeld, vond ik het ideaal om hem te mengen met hypoallergene nachtcrème van de etos
Moet wel zeggen dat ik hem met een beautyblender en de RT expert face brush aanbreng. Coverage heb ik niet, vond fenty en alle nighter wel genoeg wanneer ik dekking wilquote:Op woensdag 29 mei 2019 14:12 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik heb zowel de serum als coverage van TO al (gehad). Maar ze zitten gewoon net niet, ofzo. Ze zijn best ‘zichtbaar’ mi, alsof het echt op je gezicht ligt,. Erg jammer vond ik dat want goedkoop en chill verder.
De sephora favorites kits. Zijn erg goedkoop, en zitten dure dingen in. De Red Lip kit bijvoorbeeld, zitten 4 fullsize lippenstiften in van huda beauty, makeup forever en sephora huismerk, en had maar 30 euro gekostquote:Op zaterdag 1 juni 2019 12:44 schreef Mahra het volgende:
Ik ga binnenkort naar Rome, waar ze dus ook Sephora hebben. Wat zijn producten die ik echt moet scoren?
Natasha Denona? Weet niet of je dat NL makkelijk kunt krijgen verder maar zo mooiquote:Op zaterdag 1 juni 2019 12:44 schreef Mahra het volgende:
Ik ga binnenkort naar Rome, waar ze dus ook Sephora hebben. Wat zijn producten die ik echt moet scoren?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door -Spring op 02-06-2019 11:51:18 ]
quote:Op zondag 2 juni 2019 11:46 schreef -Spring het volgende:
Ik heb jullie hulp nodig!
Dit gebeurt er regelmatig met mijn concealer, ongeacht het merk. Het lijkt of het niet goed hecht. Het gaat een beetje korrelen oid, klonteren in mn poriën. Weten jullie hoe ik dat kan voorkomen? Ik breng het aan met een vochtige, originele beautyblender. Eronder zit standaard een primer.Wat voor soort consistentie (creme, vloeibaar, etc.) heeft je concealer? Is die wel steeds hetzelfde?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
quote:Op zondag 2 juni 2019 11:46 schreef -Spring het volgende:
Ik heb jullie hulp nodig!
Dit gebeurt er regelmatig met mijn concealer, ongeacht het merk. Het lijkt of het niet goed hecht. Het gaat een beetje korrelen oid, klonteren in mn poriën. Weten jullie hoe ik dat kan voorkomen? Ik breng het aan met een vochtige, originele beautyblender. Eronder zit standaard een primer.Gebruik je dagcreme eronder? Welke primer gebruik je?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De kleur is trouwens niet goed voor je zo te zien.
En je smeert denk ik teveel uit ipv deppend inkloppen oidOh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Ik zag inderdaad dat er korting was. Blue blood besteldquote:Op zondag 9 juni 2019 10:01 schreef JeugdVanTegenwoordig het volgende:
Ik heb in NY alleen een mascara van Kat von D. gekocht.
[ afbeelding ]
Ik wilde graag Reloaded van UD, maar die was nog $44,00 (en op JFK zelfs $55). UD is in NL best vaak met korting te koop, dus niet gekocht.
Gelukkig maar, want IciParis heeft vandaag alle pallettes met 30% afgeprijst![]()
Nu heb ik alsnog Reloaded niet besteld, maar Sultry van Anastasia.
[ afbeelding ]
Op de site van UD zelf is vandaag alles 20% afgeprijst (25% bij 3 of meer artikelen).
Ook online?quote:Op donderdag 13 juni 2019 08:14 schreef IfImJamesDean het volgende:
Sommige urban decay prodicten net -70 procent korting bij de Hudson's Bay nu
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |