prima, dan blijft het bij gezwam.quote:Op woensdag 16 januari 2019 15:14 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ik ben software ontwikkelaar van beroep dus ja het is behoorlijk eenvoudig om zoiets te maken. Dat wil nog niet zeggen dat ik hier tijd voor vrij ga maken.
			
			
			
			Lees mijn bericht hier boven even. Ik ga een proof of concept schrijven.quote:Op woensdag 16 januari 2019 15:57 schreef Beathoven het volgende:
[..]
prima, dan blijft het bij gezwam.
			
			
			
			Top, instant respectquote:Op woensdag 16 januari 2019 15:58 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Lees mijn bericht hier boven even. Ik ga een proof of concept schrijven.
			
			
			
			
			
			
			
			Thanks voor de moeite en je tijdquote:Op woensdag 16 januari 2019 16:30 schreef BarryOSeven het volgende:
Ok het is gelukt ik heb toegang tot de Twitter API.
Het script heb ik inmiddels ook al af en loopt nu.
https://twitter.com/yGdMiBc9ppW5g40?lang=en
Hier worden de tweets gepost.
Het probleem nu alleen is dat je niet kunt zien op welke seconde het gepost is. Dat lossen we op door naar de mobiele versie van de website te gaan:
https://mobile.twitter.com/yGdMiBc9ppW5g40?lang=en
Nu open je de developer tools van de browser. Klikt op "inspect element" en klikt op de timestamp op de mobiele versie. Om het makkelijker te maken heb ik een aantal screenshots gemaakt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zoals jullie kunnen zien zijn de twee timestamps:
15:22:32
en
15:25:45
Dit trekken we van elkaar af. Dan blijft er 3.13 minuut over.
			
			
			
			Ja fast food met hoofdletters. Enquote:Op woensdag 16 januari 2019 07:42 schreef zomerindebol het volgende:
Hier een redelijk mooie uiteenzetting hoe Trump zn laatste zogenaamde spelfouten links leggen met het Q anon gebeuren.
En hoe steeds meer duidelijk wordt van de puzzel die werkelijk waar geniaal in elkaar zit.
Ben nu verder aan het gaan. En dan het stukje over berder.Nou..de urban dictionary (geweldige bron ook) geeft aan dat het gaat om:quote:"We all know what FF stands for...yeah..False Flag"
gepost door sakin in 2010. Toch op een of andere manier is dat bewijs dat ... eh...? En dan schakelt de youtuber ineens naar wikileaks, maar nergens een verbinding met 313 of wat dan ook. ik kan het verkeerd zien.quote:a thing or person who is on the level below the devil and commits acts that the devil would consider evil
Nou, dit bedoel ik met zoeken en invullen. En ik neem aan dat trump wel eens vaker zijn handen laat zien. Nu legt hij de connectie met fast food (false flag) en hij denkt dat trump hier de deep state aan het trollen is.quote:"You see...it's five..five (telt het aantal vingers)...we all know what that means: loud and clear..."
Oke, ja of hij showde gewoon zijn hamburgers met z'n armen open. Raar. Meteen wordt er een loze connectie gemaakt en hij zal vast ook andere dingen geprobeerd hebben met die tweet waar niets uit kwam. Em hoe is dit in hemelsnaam bewijs van q?quote:"I am totally aware of this False Flag". "He went to Louisianna and Texas and then right back to the White House. He was all there by himself, being save guarded there because of the false flag. Either the Deep State is trying to get him to the boarder of Texas (Trump's eigen idee) or mid flight (door snel terug te gaan hebben ze dat dan gelukkig voorkomen?). We all know about the road missiles from subs (??) a lot is going on there".
). Raar! Zo, dan zouden we hetzelfde meisje moeten zien en iemand zegt dat dat zijn kleine maggie is.quote:"We all know he is a pedophile"
Oke, omdat ze dezelfde naam hebben natuurlijk die eigenlijk niet Maggie maar endy is...quote:"But it's not maggie, it's Wendy (want??) and is she now working for pedesta?"
Zo, hmmm, linkt naar een youtube video. Oke, daar is heel duidelijk obama in te zien. ' ook clinton trouwens. Niet het minst Belangrijk.quote:Q post 2085:
2085
Q !!mG7VJxZNCI ID: abc4d0 No.2881670 📁
Sep 4 2018 21:47:28 (EST)
Anonymous ID: a45369 No.2881180 📁
Sep 4 2018 21:15:51 (EST)
>>2881001
17 yard line!?!
>>2881180
What are the odds of that?
They never thought she would lose.
Q
			
			
			
			Zeer bedankt!quote:Op woensdag 16 januari 2019 16:30 schreef BarryOSeven het volgende:
Ok het is gelukt ik heb toegang tot de Twitter API.
Het script heb ik inmiddels ook al af en loopt nu.
https://twitter.com/yGdMiBc9ppW5g40?lang=en
Hier worden de tweets gepost.
Het probleem nu alleen is dat je niet kunt zien op welke seconde het gepost is. Dat lossen we op door naar de mobiele versie van de website te gaan:
https://mobile.twitter.com/yGdMiBc9ppW5g40?lang=en
Nu open je de developer tools van de browser. Klikt op "inspect element" en klikt op de timestamp op de mobiele versie. Om het makkelijker te maken heb ik een aantal screenshots gemaakt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zoals jullie kunnen zien zijn de twee timestamps:
15:22:32
en
15:25:45
Dit trekken we van elkaar af. Dan blijft er 3.13 minuut over.
			
			
			
			Nou als je dan zo serieus bent kan je ze ook makkelijk stuk voor stuk weerleggen :quote:Op woensdag 16 januari 2019 17:15 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ja fast food met hoofdletters. En
[..]
Ben nu verder aan het gaan. En dan het stukje over berder.Nou..de urban dictionary (geweldige bron ook) geeft aan dat het gaat om:
[..]
gepost door sakin in 2010. Toch op een of andere manier is dat bewijs dat ... eh...? En dan schakelt de youtuber ineens naar wikileaks, maar nergens een verbinding met 313 of wat dan ook. ik kan het verkeerd zien.
En dan showt trump zijn hamburgers met zijn armen en handen open.
[..]
Nou, dit bedoel ik met zoeken en invullen. En ik neem aan dat trump wel eens vaker zijn handen laat zien. Nu legt hij de connectie met fast food (false flag) en hij denkt dat trump hier de deep state aan het trollen is.
[..]
Oke, ja of hij showde gewoon zijn hamburgers met z'n armen open. Raar. Meteen wordt er een loze connectie gemaakt en hij zal vast ook andere dingen geprobeerd hebben met die tweet waar niets uit kwam. Em hoe is dit in hemelsnaam bewijs van q?
Dan ligt er eten van wendy's op tafel. Raar, hoor. Oke, zoektie op wendy in q posts. En waarachtig! Fraai! Toch iets over Obama! En hoe klein is de kans dat er ieTs over obama in een q post staat! En het is een foto van obama (
[..]
). Raar! Zo, dan zouden we hetzelfde meisje moeten zien en iemand zegt dat dat zijn kleine maggie is.
[..]
Oke, omdat ze dezelfde naam hebben natuurlijk die eigenlijk niet Maggie maar endy is...
Echt ik heb geprobeerd er zo serieus mogelijk naar te kijken, maar het bevestigd vooral mijn verhaal over het invullen. Reken maar dat ik dat meen. Is dat geloofwaardig?
Nou, oke laten we zeggen Dat alles wat hij zegt waar is. En nu? het verhaal van wendy en maggie is niet van vandaag in die kringen. heeft trump nu aangegeven dat hij het ook weet? Beter! Of dat hij er eventjes naar refereert naar fans of naar deep state dat hij daar mee bezig is?
en natuurLijk dat je bij obama of clinton terecht komt bij de verschillen in tijd. En ik ga het proberen. Nou, jouw bericht was geplaatst op 16 jaNuarI 2019 07:42. oftewEl 16-01-2019 16+01=17 (!)![]()
maargoed, je schrijfT om 07:42. 16+01+20+19+07+42=2085.
[..]
Zo, hmmm, linkt naar een youtube video. Oke, daar is heel duidelijk obama in te zien. ' ook clinton trouwens. Niet het minst Belangrijk.
Zo ziE je maar dat ik er ook mEe bezig ben en daT ik het allemaal in de gaten heb. Ja rol ik. Echt waar!
			
			
			
			Haha nee, ik ben gewoon een Nederlanderquote:Op woensdag 16 januari 2019 17:28 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Zeer bedankt!Dat is dus erg duidelijk mogelijk, daar kunnen we het dan allemaal over eens zijn.
Half grappig bedoelde vraag: Ben jij toevallig een Psy-ops voor de Mossad?
			
			
			
			Top, mijn secret code al lopen ontcijferen? Wacht ik in die tussentijd op die foto uit Air Force One.quote:Op woensdag 16 januari 2019 17:28 schreef zomerindebol het volgende:
[..]
Nou als je dan zo serieus bent kan je ze ook makkelijk stuk voor stuk weerleggen :
https://www.qproofs.com/
			
			
			
			Dit gedeelte gaat over dat als de dems geen toenadering doen mbt de wall , dan blijft de zaak nog zon 5 dagen gesloten en dan kan trump dus iedereen ontslaan die hij maar wil zonder toestemming nodig te hebben.quote:Op woensdag 16 januari 2019 15:20 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Tja goede vraag. Waarom zouden ze dit doen?
[..]
Ehm, dit zijn weer bronloze beweringen. Waaruit blijkt dat Trump de swamp moet drainen die al 30 jaar de boel runt.? MSM is compleet in handen van de deep state. Je begrijpt dat MSM een verzamelnaam voor populaire media is? Als we nu allemaal op jouw sites gaan klikken en niet meer op CNN, wie is dan de MSM?
De media is een verzamelnaam voor alle media. Dus ook jouw sites. Hebben die dat ook allemaal goedgeluld? Of zou het dan specifieke media zijn? En waren dat dan alle journalisten of alleen de beleidsbepalers?
"De media" is nogal een breed begrip.
[..]
Oja? Waar wordt dat bewezen? Het onderzoek? Snap jij wel wanneer de FBI een onderzoek instelt en hoe zo'n onderzoek gestart kan worden?
[..]
Waarom naar Trump kijken, omdat Obama en Clinton? Wat hebben die twee te maken met dit verhaal? Iemand die voor veel geld speeched? En wat is daar mis mee? Om even in jouw manier van beredeneren te blijven: Heeft Trump nooit ergens een speech gehouden voor veel geld? Of andere zakelijke belangen?
[..]
Knap dat je kan weten wat ik denk.
Nogmaals. Als je eerst iets zegt en andere gaan daar in spitten en vinden toevalligheden, dan klopt het altijd. Ik begrijp het wel. Zelf ooit in een groep gezeten die GTA 4 + add-ons aan het bespeuren was, omdat we dachten dat men aan het hinten was naar waar de volgende GTA zou worden gespeeld. We ontrafelde steeds meer, dachten we. We konden het zelfs linken aan vreemde uitspraken van de makers in interviews. Uiteindelijk bleken we naar spoken te zoeken, maar wij voelden ons zeer speciaal, omdat we the mystery aan het ontrafelen waren. Het klopte allemaal precies. Maar men gaf helemaal geen hints. Spannend was het wel.
Laat maar eens zo'n foto zien die in de Air Force One is genomen. Ik wil het wel eens zien. ik zal er zo serieus mogelijk naar kijken.
[..]
Zullen we vooraf alsvast een marge bespreken, zodat we straks niet 5 dagen als een jaar hadden moeten opvatten? Vooruit, ik geef je er 5. Dus binnen 10 dagen, reageer in dit topic of stuur een pm waarin je dit laat zien. Mijn aandacht heb je.
			
			
			
			natuurlijk niet ik, want ik gebruik geen twitter.quote:Op woensdag 16 januari 2019 14:14 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
hoeveel keer krijg jij het voor elkaar om je tweets allemaal op de seconde nauwkeurig te laten verschijnen op Twitter. Probeer het!
			
			
			
			MSM is geen verzamelnaam voor populaire medie het gaar om main stream media en dat zijn voornamelijk de kranten (wapo etc) en nieuwszenders (cnn fox etc)quote:Op woensdag 16 januari 2019 15:20 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Tja goede vraag. Waarom zouden ze dit doen?
[..]
Ehm, dit zijn weer bronloze beweringen. Waaruit blijkt dat Trump de swamp moet drainen die al 30 jaar de boel runt.? MSM is compleet in handen van de deep state. Je begrijpt dat MSM een verzamelnaam voor populaire media is? Als we nu allemaal op jouw sites gaan klikken en niet meer op CNN, wie is dan de MSM?
De media is een verzamelnaam voor alle media. Dus ook jouw sites. Hebben die dat ook allemaal goedgeluld? Of zou het dan specifieke media zijn? En waren dat dan alle journalisten of alleen de beleidsbepalers?
"De media" is nogal een breed begrip.
[..]
Oja? Waar wordt dat bewezen? Het onderzoek? Snap jij wel wanneer de FBI een onderzoek instelt en hoe zo'n onderzoek gestart kan worden?
[..]
Waarom naar Trump kijken, omdat Obama en Clinton? Wat hebben die twee te maken met dit verhaal? Iemand die voor veel geld speeched? En wat is daar mis mee? Om even in jouw manier van beredeneren te blijven: Heeft Trump nooit ergens een speech gehouden voor veel geld? Of andere zakelijke belangen?
[..]
Knap dat je kan weten wat ik denk.
Nogmaals. Als je eerst iets zegt en andere gaan daar in spitten en vinden toevalligheden, dan klopt het altijd. Ik begrijp het wel. Zelf ooit in een groep gezeten die GTA 4 + add-ons aan het bespeuren was, omdat we dachten dat men aan het hinten was naar waar de volgende GTA zou worden gespeeld. We ontrafelde steeds meer, dachten we. We konden het zelfs linken aan vreemde uitspraken van de makers in interviews. Uiteindelijk bleken we naar spoken te zoeken, maar wij voelden ons zeer speciaal, omdat we the mystery aan het ontrafelen waren. Het klopte allemaal precies. Maar men gaf helemaal geen hints. Spannend was het wel.
Laat maar eens zo'n foto zien die in de Air Force One is genomen. Ik wil het wel eens zien. ik zal er zo serieus mogelijk naar kijken.
[..]
Zullen we vooraf alsvast een marge bespreken, zodat we straks niet 5 dagen als een jaar hadden moeten opvatten? Vooruit, ik geef je er 5. Dus binnen 10 dagen, reageer in dit topic of stuur een pm waarin je dit laat zien. Mijn aandacht heb je.
			
			
			
			[stroming] - Mainstream (heersende stroming) is een term waarmee men activiteiten (bijvoorbeeld kunst- en muziekstromingen) aanduidt die voor een grote massa mensen interessant zijn en die ook overduidelijk aanwezig zijn in de maatschappij.quote:Op woensdag 16 januari 2019 17:43 schreef zomerindebol het volgende:
[..]
MSM is geen verzamelnaam voor populaire medie het gaar om main stream media en dat zijn voornamelijk de kranten (wapo etc) en nieuwszenders (cnn fox etc)
En luister of lees anders terug over wat trump nu wil vanaf het begin af aan, en dat is drain the swamp.
En wat obama en hillary er mee te maken hebben is o.a.
het verkopen (pay to play) van staatsgeheimen
Het proberen een legaal gekozen president te wippen.
Liegen onder ede.
Treason.
enz enz
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door Vis1980 op 16-01-2019 17:54:22 ]Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
			
			
			
			In het N-Korea verhaal is die foto te vinden, je zou nog naar die proof kijken zei je in het vorige deelquote:Op woensdag 16 januari 2019 17:30 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Top, mijn secret code al lopen ontcijferen? Wacht ik in die tussentijd op die foto uit Air Force One.
			
			
			
			Ik denk dat je het team een beetje overschat. Praktijkvoorbeeld? Het feit dat de muur al voor Trump z'n aanstelling door Trump is aangekondigd en er 'nooit' een fatsoenlijk plan is gekomen. Tot hij recent met z'n eigen tekeningetje aankwam die experts meteen afschoten. Als daar een team op had gezeten had men een doorgemeten plan gehad.quote:Op woensdag 16 januari 2019 17:39 schreef zomerindebol het volgende:
[..]
natuurlijk niet ik, want ik gebruik geen twitter.
Maar het team rond trump kan dat wel en doet dat dus ook, en tevens maakt hij ook tweets als hij zelf aan het speechen is zonder telefoon in zn hand wat weer een aanwijzing is dat hij of het geprogrammeerd heeft of laat doen(al is hij volgens velen zo dom dat dat niet mogelijk is).
Trump tweet precies zoals hij spreekt en zo spreekt hij al sinds hij jong was. Zag laatst een interview uit 1984 en hij is niet veel ontwikkeld behalve qua functie. Het is een native speaker, gebruikt simpele "boerentaal" en vind het leuk te koop te lopen met het feit dat hij rijk is. Maar hij is geen man die geschoold is in correct taalgebruik. Als Trump unprecedented zegt dan schrijft hij unpresidented. Het is geen schrijver. Vergeef ik 'm want hij is zoals hij is maar het is een constatering.quote:Of je moet daadwerkelijk denken dat hij echt amper engels kan en dat hij per ongeluk al die schrijffoutjes maakt of tussendoor veel met hoofdletters werkt.
			
			
			
			Netjes gedaan kerel.quote:Op woensdag 16 januari 2019 16:30 schreef BarryOSeven het volgende:
Ok het is gelukt ik heb toegang tot de Twitter API.
Het script heb ik inmiddels ook al af en loopt nu.
https://twitter.com/yGdMiBc9ppW5g40?lang=en
Hier worden de tweets gepost.
Het probleem nu alleen is dat je niet kunt zien op welke seconde het gepost is. Dat lossen we op door naar de mobiele versie van de website te gaan:
https://mobile.twitter.com/yGdMiBc9ppW5g40?lang=en
Nu open je de developer tools van de browser. Klikt op "inspect element" en klikt op de timestamp op de mobiele versie. Om het makkelijker te maken heb ik een aantal screenshots gemaakt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zoals jullie kunnen zien zijn de twee timestamps:
15:22:32
en
15:25:45
Dit trekken we van elkaar af. Dan blijft er 3.13 minuut over.
			
			
			
			narcist dat is hij idd, maar hij is wel behoorlijk slim, vergis je niet en laat je zeker niet zo veel op de mouw spelden door de msm.quote:Op woensdag 16 januari 2019 22:16 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik denk dat je het team een beetje overschat. Praktijkvoorbeeld? Het feit dat de muur al voor Trump z'n aanstelling door Trump is aangekondigd en er 'nooit' een fatsoenlijk plan is gekomen. Tot hij recent met z'n eigen tekeningetje aankwam die experts meteen afschoten. Als daar een team op had gezeten had men een doorgemeten plan gehad.
Trump doet helaas veel zelf en is moeilijk in de omgang zoals beschreven wordt door z'n directe staf die 'm op a4tjes in grotere letters iets moeten aanleveren.
In dat licht van incompetentie en het managen van een nukkig groot kind als president waarbij nauwelijks expertise wordt gebruikt zou ik het heel erg lachwekkend vinden als men met zo z'n best zou doen op verborgen boodschappen. Komt dan wat over als punnikken uit verveling. Verder vind ik het opvallend dat dit "schijnbare" gedoe geen kanttekening kent waarin het wordt gezien als bezigheidstherapie voor de gewone man, een showtje en een kluitje in het riet van Breitbart. En dat er nergens op BNW wordt gesproken over de Russische connectie of het feit dat Trumpski op zn eigen dochter geilt vind ik ook wat raar. Neem dan alles mee. En ga niet voor een schijnwerkelijkheid.
[..]
Trump tweet precies zoals hij spreekt en zo spreekt hij al sinds hij jong was. Zag laatst een interview uit 1984 en hij is niet veel ontwikkeld behalve qua functie. Het is een native speaker, gebruikt simpele "boerentaal" en vind het leuk te koop te lopen met het feit dat hij rijk is. Maar hij is geen man die geschoold is in correct taalgebruik. Als Trump unprecedented zegt dan schrijft hij unpresidented. Het is geen schrijver. Vergeef ik 'm want hij is zoals hij is maar het is een constatering.
Het is een narcist eerste klas en dat zijn proleten nogal snel (zie Dion Graus met een beeldje van zichzelf) maar ondanks dat hij pa's poen heeft en toevallig president is, is het gewoon geen hoogvlieger op intellectueel gebied. Capitalization of hoofdlettergebruik in marketing is trouwens vrij gebruikelijk en hij komt uit een wereld waar hij veel marketing heeft gebruikt.
			
			
			
			Post #56quote:Op woensdag 16 januari 2019 20:45 schreef MangoTree het volgende:
[..]
In het N-Korea verhaal is die foto te vinden, je zou nog naar die proof kijken zei je in het vorige deel
			
			
			
			quote:Op woensdag 16 januari 2019 23:50 schreef zomerindebol het volgende:
[..]
narcist dat is hij idd, maar hij is wel behoorlijk slim, vergis je niet en laat je zeker niet zo veel op de mouw spelden door de msm.
Je kan niet de dingen doen die hij doet als je niets kan of weet.
En bij hem is het voornamelijk veel afleiding dmv zn houding en praat, maar daardoor is het juist makkelijker om zaken voor elkaar te gebruiken omdat hij iedereen afleid van wat hij daadwerkelijk aan het doen was.
Toch gek dat de US zo goed draait qua economie en werkgelegenheid en banen die terug naar de US komen (en ja er komt een recessie aan maar dat staat los van dit gedeelte, aangezien dat een cyclus is, daarvoor is het ook belangrijk zo onafhankelijk mogelijk te worden qua energie en een sterk leger te hebben en banen in eigen land, zodat de opbouw weer sneller is )
Ook in de wereld is het een stukje veiliger doordat de ww3 minder kansrijk is met rusland omdat het niet clinton was , en ook vanwege dat het in NK een stuk beter gaat , vooral icm ZK.
			
			
			
			Hij heeft een imperium van z'n pa geërfd, en heeft kunnen kijken hoe het trucje werkte. Met miljoenen op de bank en zijn 'monkey-see-monkey-do' kennis had ik er ook wel wat van gemaakt. Als ondernemer is hij geHAAid geworden, maar beslist niet 'slim'. Het is z'n geld dat spreekt en hij verkocht z'n imago van decadente lul maar al te graag aan filmproducers die 'm als cameo mochten inzetten. Hij schurkt daarnaast graag tegen illegale praktijken (zie lopende zaken) aan om meer macht en geld te genereren, net als Bunga Bunga Berlusconi en andere proleten.quote:Op woensdag 16 januari 2019 23:50 schreef zomerindebol het volgende:
[..]
narcist dat is hij idd, maar hij is wel behoorlijk slim, vergis je niet en laat je zeker niet zo veel op de mouw spelden door de msm.
Je kan niet de dingen doen die hij doet als je niets kan of weet.
Money talks en Iemand die al stinkend rijk uit de wieg komt kan 'm in principe iedere horkerige houding aanmeten die hij maar wenst want mensen worden van je gunsten afhankelijk. Je hoeft dan helemaal niet meer te vechten. Trump heeft in oude interviews dan ook aangegeven dat hij een 'easy life' had en laat tijdens z'n presidentschap niets meer zien dan het eendimensionale 'please my ego' figuur dat hij altijd al was. Schijt in de broek voor "BNW'er" Michael Moore en schijt in de broek voor "BNW'er" Jesse Ventura.quote:En bij hem is het voornamelijk veel afleiding dmv zn houding en praat, maar daardoor is het juist makkelijker om zaken voor elkaar te gebruiken omdat hij iedereen afleid van wat hij daadwerkelijk aan het doen was.
Al tig keer afgeschoten in POL, moet je daar maar eens nalezen.quote:Toch gek dat de US zo goed draait qua economie en werkgelegenheid en banen die terug naar de US komen (en ja er komt een recessie aan maar dat staat los van dit gedeelte, aangezien dat een cyclus is, daarvoor is het ook belangrijk zo onafhankelijk mogelijk te worden qua energie en een sterk leger te hebben en banen in eigen land, zodat de opbouw weer sneller is )
NK was totaal geen lont voor een WWIII. De enige factor die men ooit op basis van onderzoek voorspelde waaruit een WWIII zou kunnen ontstaan is als Israel de rotskoepel zou vernietigen om de tempel te herbouwen. (Bron: NG)quote:Ook in de wereld is het een stukje veiliger doordat de ww3 minder kansrijk is met rusland omdat het niet clinton was , en ook vanwege dat het in NK een stuk beter gaat , vooral icm ZK.
			
			
			
			oei..quote:Op donderdag 17 januari 2019 00:07 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Post #56
Deze foto? [ afbeelding ]
			
			
			
			NK had een lont kunnen zijn voor ww3 als china er zich mee zou bemoeien , dus het was wel zeker een mogelijkheid.quote:Op donderdag 17 januari 2019 00:37 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Hij heeft een imperium van z'n pa geërfd, en heeft kunnen kijken hoe het trucje werkte. Met miljoenen op de bank en zijn 'monkey-see-monkey-do' kennis had ik er ook wel wat van gemaakt. Als ondernemer is hij geHAAid geworden, maar beslist niet 'slim'. Het is z'n geld dat spreekt en hij verkocht z'n imago van decadente lul maar al te graag aan filmproducers die 'm als cameo mochten inzetten. Hij schurkt daarnaast graag tegen illegale praktijken (zie lopende zaken) aan om meer macht en geld te genereren, net als Bunga Bunga Berlusconi en andere proleten.
[..]
Money talks en Iemand die al stinkend rijk uit de wieg komt kan 'm in principe iedere horkerige houding aanmeten die hij maar wenst want mensen worden van je gunsten afhankelijk. Je hoeft dan helemaal niet meer te vechten. Trump heeft in oude interviews dan ook aangegeven dat hij een 'easy life' had en laat tijdens z'n presidentschap niets meer zien dan het eendimensionale 'please my ego' figuur dat hij altijd al was. Schijt in de broek voor "BNW'er" Michael Moore en schijt in de broek voor "BNW'er" Jesse Ventura.
[..]
Al tig keer afgeschoten in POL, moet je daar maar eens nalezen.
[..]
NK was totaal geen lont voor een WWIII. De enige factor die men ooit op basis van onderzoek voorspelde waaruit een WWIII zou kunnen ontstaan is als Israel de rotskoepel zou vernietigen om de tempel te herbouwen. (Bron: NG)
			
			
			
			China had NK juist onder de duim gehouden.quote:Op donderdag 17 januari 2019 08:52 schreef zomerindebol het volgende:
[..]
NK had een lont kunnen zijn voor ww3 als china er zich mee zou bemoeien , dus het was wel zeker een mogelijkheid.
Oh ja de MSM delven qua alles uiteraard het onderspit tegenover conservatiefrechtse groepshuggende Trumpmedia. Erdogan zn media doen het beter dan de gewone media in Turkije. En wij zouden ook liever mijn kanalen hebben die hun centen verdienen om ons in een goed daglicht zetten.quote:En afgeschoten in de pol terwijl keiharde cijfers het tegenovergestelde aangeven lol
Wat vind je dan een beter bewijs?
De harde cijfers over werkgelegenheid, banen terug naar het land , economie of wat de MSM probeert voor te schoteelen.
			
			
			
			Ja er is wederom een onderzoek wat heeft aangetoond dat de media extreem bias was mbt trump en dat vrijwel alles negatief werd gemaakt en zelden tot nooit positief.quote:Op donderdag 17 januari 2019 09:09 schreef Beathoven het volgende:
[..]
China had NK juist onder de duim gehouden.
[..]
Oh ja de MSM delven qua alles uiteraard het onderspit tegenover conservatiefrechtse groepshuggende Trumpmedia. Erdogan zn media doen het beter dan de gewone media in Turkije. En wij zouden ook liever mijn kanalen hebben die hun centen verdienen om ons in een goed daglicht zetten.
Er staat trouwens nog een puzzel voor je klaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |