En blanke mensen.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:32 schreef tesssssssss het volgende:
Het is allemaal de schuld van Geert Wilders.
....en Trump.
Net of de doorsnee PVV'er weet hoe zijn partij stemt in de Tweede Kamer. Die hoort Wilders wat herrie maken en vindt de partij vervolgens geweldig.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:35 schreef BoneThugss het volgende:
Stemt de PVV niet het meest mee met de moties van de VVD? Wilders is een oud-VVD'er nota bene.
PVV'er gespot.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:52 schreef Red_85 het volgende:
Wel exemplarisch dat demofoob '66 en vvd het allemaal rooskleuriger zien dan het werkelijk is, met hun rechtsboven.
Bewijst eens te meer dat ze heel ver af staan van wat er werkelijk aan de hand is in de samenleving en totaal ongeschikt zijn in wat ze doen.
Ik stem PVV, heb beslist geen kutleven maar ik weet dat toch niet zo te draaien dat ik meen dat we met het land de goede kant opgaan. Ik heb niets tegen wat drugsgebruik maar wat voor angeldust moet je gebruiken om dat te gaan geloven?quote:
Dit is wat cru gesteld maar er zit veel waarheid aan.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:52 schreef Red_85 het volgende:
Wel exemplarisch dat demofoob '66 en vvd het allemaal rooskleuriger zien dan het werkelijk is, met hun rechtsboven.
Bewijst eens te meer dat ze heel ver af staan van wat er werkelijk aan de hand is in de samenleving en totaal ongeschikt zijn in wat ze doen.
Eens, de wat meer realistisch ingestelden zitten, zoals wel vaker, vooral bij de PvdA en GroenLinks, zeg maar de Volkskrantlezers. Daarmee wordt meteen het belang van een kwaliteitskrant maar weer eens onderstreept.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:00 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dit is wat cru gesteld maar er zit veel waarheid aan.
Veel van de onrust die je momenteel ziet komt precies door deze tweedeling. Een "elite" die vindt dat alles geweldig is, volle kracht vooruit met globalisatie en EU en een onderklasse die in elk geval de beleving heeft dat het voor hun alleen maar slechter wordt.
De VVD behartigt de belangen van hun achterban; de rijkste mensen in dit land. Dat doen ze prima. Ze zitten zichzelf succesvol in de markt als volkse partij met stoere praatjes.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:52 schreef Red_85 het volgende:
Wel exemplarisch dat demofoob '66 en vvd het allemaal rooskleuriger zien dan het werkelijk is, met hun rechtsboven.
Bewijst eens te meer dat ze heel ver af staan van wat er werkelijk aan de hand is in de samenleving en totaal ongeschikt zijn in wat ze doen.
Hoeft niet hoor, beste jongen.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:06 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik doe dat niet alleen voor mezelf Handleiding maar o.a. ook voor jou
dat stel ik niet op prijs.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:06 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik doe dat niet alleen voor mezelf Handleiding maar o.a. ook voor jou
Iemand die PVV stemt in de veronderstelling dat ie dat doet voor anderen?quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:06 schreef the-eye het volgende:
Ik doe dat niet alleen voor mezelf Handleiding maar o.a. ook voor jou
Ik ben blijkbaar minder gemakkelijk te beïnvloeden dan jij.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:12 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Iemand die PVV stemt in de veronderstelling dat ie dat doet voor anderen?
...
Oh.
Verder is hier de vraag natuurlijk wat oorzaak is en wat gevolg.
Zijn PVV'ers ongelukkig en bezorgd en stemmen ze daarom PVV, of worden ze vanzelf ongelukkig en bezorgd als ze eenmaal PVV'er zijn?
Nou ja, ik hun geval waarschijnlijk beide...
quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoeft niet hoor, beste jongen.
Als PVV'er doe ik graag iets voor anderen.quote:
Je kunt als PVV-stemmer sowieso niet gelukkig worden van wat de PVV klaarspeelt, namelijk helemaal niks. De rol van Wilders is volledig uitgespeeld. De man is politiek geïsoleerd en fungeert in de Tweede Kamer meer als een soort cabaretier dan als iemand die dingen geregeld krijgt voor z'n achterban. Er is geen grotere verspilling van je stem mogelijk dan stemmen op de PVV.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:12 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Iemand die PVV stemt in de veronderstelling dat ie dat doet voor anderen?
...
Oh.
Verder is hier de vraag natuurlijk wat oorzaak is en wat gevolg.
Zijn PVV'ers ongelukkig en bezorgd en stemmen ze daarom PVV, of worden ze vanzelf ongelukkig en bezorgd als ze eenmaal PVV'er zijn?
Nou ja, ik hun geval waarschijnlijk beide...
Zeker. Het is moeilijk om ontevreden te zijn over je leven als je lekker in een blanke enclave woont en criminele allochtoontjes alleen van de televisie kent. En drie keer per jaar op vakantie kunt.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:52 schreef Red_85 het volgende:
Wel exemplarisch dat demofoob '66 en vvd het allemaal rooskleuriger zien dan het werkelijk is, met hun rechtsboven.
Bewijst eens te meer dat ze heel ver af staan van wat er werkelijk aan de hand is in de samenleving en totaal ongeschikt zijn in wat ze doen.
Ja vast...quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:19 schreef the-eye het volgende:
Ik ben blijkbaar minder gemakkelijk te beïnvloeden dan jij.
Dit klopt wel. Moet bekennen dat het ook uitstekend bevalt.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:21 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Zeker. Het is moeilijk om ontevreden te zijn over je leven als je lekker in een blanke enclave woont en criminele allochtoontjes alleen van de televisie kent. En drie keer per jaar op vakantie kunt.
Zal best.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Net of de doorsnee PVV'er weet hoe zijn partij stemt in de Tweede Kamer. Die hoort Wilders wat herrie maken en vindt de partij vervolgens geweldig.
Dat doen ze niet, uit alle analyses blijkt dan de PVV op economisch gebied ook gewoon onderdeel is van het rechtse blok, Martin Bosma is Ayn Rand-fan, Greet was fractiemedewerker van Bolkestein en de kloof tussen PvdA en VVD op sociaal-economisch terrein was te onoverbrugbaar om samen Rutte 1 te vormen terwijl men met de PVV als gedoogpartner er snel uit was.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je kunt als PVV-stemmer sowieso niet gelukkig worden van wat de PVV klaarspeelt, namelijk helemaal niks. De rol van Wilders is volledig uitgespeeld. De man is politiek geïsoleerd en fungeert in de Tweede Kamer meer als een soort cabaretier dan als iemand die dingen geregeld krijgt voor z'n achterban. Er is geen grotere verspilling van je stem mogelijk dan stemmen op de PVV.
En de VVD lacht zich de ballen uit de broek met de totale versplintering op links, waar de PVV in sociaal-economisch opzicht ook deel van uitmaakt. Een dierenpartij, een ouderenpartij, een allochtonenpartij...
Een programma wat nog het meest lijkt op dat van de VVD met een vleugje SP.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:22 schreef Hexagon het volgende:
De drijfveer bij veel PVV ers lijkt vooral "ik bezorg al die luitjes die wel genieten van het leven net zo'n kutleven toe als ikzelf heb"
Gezien hun dramatische programma
Die kans acht ik zeer klein. Maar de VVD stemt dan ook niet stiekem op linkse moties in de Tweede Kamer.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:26 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Zal best.
De doorsnee VVD'er weet wel hoe zijn partij stemt in de Tweede Kamer?
Nou hun idee om uit de EU te stappen zorgt iig dat iedereen arm wordt. En de vernielzucht richting cultuur of natuur is ook pure afgunst en wrok.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:26 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Een progamma wat nog het meest lijkt op dat van de VVD met een vleugje SP.
Dan nog geldt dat de PVV veel linkse kiezers heeft aangetrokken. En deze groep mensen is effectief onschadelijk gemaakt. Naïeve midden-clubjes als D66 en ChristenUnie helpen rechts beleid aan een meerderheid. De VVD is al jaren de grootste partij. Links is opgedeeld in onzinpartijen en belangengroepjes.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:26 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dat doen ze niet, uit alle analyses blijkt dan de PVV op economisch gebied ook gewoon onderdeel is van het rechtse blok, Martin Bosma is Ayn Rand-fan, Greet was fractiemedewerker van Bolkestein en de kloof tussen PvdA en VVD op sociaal-economisch terrein was te onoverbrugbaar om samen Rutte 1 te vormen terwijl men met de PVV als gedoogpartner er snel uit was.
Dat laaste vind ik nergens op slaan. Hoezo vernielzucht richting cultuur en natuur?quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:29 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou hun idee om uit de EU te stappen zorgt iig dat iedereen arm wordt. En de vernielzucht richting cultuur of natuur is ook pure afgunst en wrok.
Ah oké.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Die kans acht ik zeer klein. Maar de VVD stemt dan ook niet stiekem op linkse moties in de Tweede Kamer.
De PVV werpt zich daarentegen op als beschermer van het klootjesvolk, om deze loyaliteit van deze mensen vervolgens te belonen met een stem op allerlei VVD-moties.
Kijk maar eens naar hun historie op het gebied van cultuurbeleid. Dat staat voor "geen subsidies meer, alles kapot"quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:41 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Dat laaste vind ik nergens op slaan. Hoezo vernielzucht richting cultuur en natuur?
Oh dat wist ik niet.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:43 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Kijk maar eens naar hun historie op het gebied van cultuurbeleid. Dat staat voor "geen subsidies meer, alles kapot"
En ze stemmen altijd tegen iedere vorm van natuurbehoud
Helaas kijken die mensen nooit naar hoe de PVV daadwerkelijk stemt.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:45 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Oh dat wist ik niet.
Heb toch niks te doen vandaag zal me er eens in verdiepen.
Wat ik wel van veel mensen hoor is dat Wilders vaak wel 'een punt' heeft maar het zo achterlijk brengt.
Stemde jij niet op Monasch?quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:32 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dan nog geldt dat de PVV veel linkse kiezers heeft aangetrokken. En deze groep mensen is effectief onschadelijk gemaakt. Naïeve midden-clubjes als D66 en ChristenUnie helpen rechts beleid aan een meerderheid. De VVD is al jaren de grootste partij. Links is opgedeeld in onzinpartijen en belangengroepjes.
Waarom geloof je dat Nederland de verkeerde kant opgaat? Kun je dit specificeren?quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:59 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik stem PVV, heb beslist geen kutleven maar ik weet dat toch niet zo te draaien dat ik meen dat we met het land de goede kant opgaan. Ik heb niets tegen wat drugsgebruik maar wat voor angeldust moet je gebruiken om dat te gaan geloven?
FvD'ers hebben kutleven nr 2 ?quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:30 schreef SeLang het volgende:
Welke conclusies kunnen we nog meer trekken?
Protip: je kunt veel beter een abo op het ND nemen, dan word je voor veel minder geld bijna net zo gelukkig.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:52 schreef Farenji het volgende:
Ik denk dat ik een abonnement op het FD ga nemen.
Opleiding maakt gelukkig.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:30 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.daskapital.nl(...)-u-echt-een-kutleven
Geinig plaatje wel en weinig verrassingen:
• Geld maakt gelukkig
• God maakt gelukkig
• Jaloezie maakt niet gelukkig
• Vrouwen zeiken meer dan mannen
Welke conclusies kunnen we nog meer trekken?
De voor de hand liggende conclusie dat je doorgaans een reden hebt waarom je vind dat het anders moet.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:30 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
Welke conclusies kunnen we nog meer trekken?
Overigens klopt dit wel, maar vooral staand zeiken maakt gelukkig.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:30 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.daskapital.nl(...)-u-echt-een-kutleven
Geinig plaatje wel en weinig verrassingen:
• Geld maakt gelukkig
• God maakt gelukkig
• Jaloezie maakt niet gelukkig
[*]Vrouwen zeiken meer dan mannen
Welke conclusies kunnen we nog meer trekken?
De Volkskrant is geen kwaliteitskrantquote:Op vrijdag 28 december 2018 13:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Eens, de wat meer realistisch ingestelden zitten, zoals wel vaker, vooral bij de PvdA en GroenLinks, zeg maar de Volkskrantlezers. Daarmee wordt meteen het belang van een kwaliteitskrant maar weer eens onderstreept.
Yep.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:50 schreef probeer het volgende:
[..]
Helaas kijken die mensen nooit naar hoe de PVV daadwerkelijk stemt.
FVD en PVDD zitten zo rond het midden dus dat is onzin. Wel is FVD kritisch op de maatschappij, daarom laag op andere as.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:54 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
FvD'ers hebben kutleven nr 2 ?
PVV en FvD moeten inspelen op het geklaag van kiezers ===> meeklagen, klagen bevestigen
Ohhh doen ze dat al ?
Dit itt de Telegraaf bijvoorbeeld?quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:07 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De Volkskrant is geen kwaliteitskrant
... Volgens de PVV?quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:07 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Yep.
Al schijnt een groot deel van PVV-stemmend Nederland hoogopgeleid te zijn maar komen ze er liever niet voor uit dat ze PVV stemmen.
Mwoah, de Volkskrant is wel de weg omhoog weer ingeslagen. Een aantal jaar geleden ben ik gestopt die krant te kopen omdat ik 'm bagger vond maar wat ik recentelijk heb gezien is af en toe best aardig.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:07 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De Volkskrant is geen kwaliteitskrant
Het is an sich wel logisch. Niemand wil voor racist uitgemaakt worden.quote:
want ik hou van jou is niet de sleutel tot de anderquote:Op vrijdag 28 december 2018 12:33 schreef Maharski het volgende:
Ik stem op mezelf. Ook al kom ik niet eens voor in het stemlokaal. Toch is dat gewoon wat ik doe. Want van mij is er maar 1.
Allemaal leuk en aardig maar waar zijn je bronnen?quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:11 schreef thesiren.nl het volgende:
FvD is een russische splinterpartij. PVV is israels. Je moet eens ophouden het vlekwrijven van buitenlandse mogendheden in ons land te steunen. Turkije heeft denk.
En veel Nederlanders zijn te zuinig om geld neer te tellen voor nieuws en achtergronden. Minder inkomsten betekent kleinere redacties en dat leidt dan weer tot minder kwaliteit.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:16 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwoah, de Volkskrant is wel de weg omhoog weer ingeslagen. Een aantal jaar geleden ben ik gestopt die krant te kopen omdat ik 'm bagger vond maar wat ik recentelijk heb gezien is af en toe best aardig.
Het Nederlands krantenlandschap is in z'n geheel natuurlijk wel erg matig in vergelijking met bijvoorbeeld het Britse of Duitse, maar Nederland is dan ook geen land van schrijvers en intellectuelen.
Ik bedoelde met mijn laatste zin inderdaad dat er een wisselwerking geldt tussen lezerspubliek en journalistiek aanbod.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En veel Nederlanders zijn te zuinig om geld neer te tellen voor nieuws en achtergronden. Minder inkomsten betekent kleinere redacties en dat leidt dan weer tot minder kwaliteit.
Deze was wel heel mooi en doorzichtig jaquote:
Er hebben zich 25 hoogopgeleide PVV-stemmers bij die journalist gemeld. Lijkt me een beetje weinig om te stellen dat 'een groot deel van de PVV-stemmers hoogopgeleid is'.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:17 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Het is an sich wel logisch. Niemand wil voor racist uitgemaakt worden.
https://www.volkskrant.nl(...)it-de-kast~b7933c6d/
Het is een hele diverse groep, misschien was 'een groot deel' wat overdreven maar ze heten zeker niet allemaal Henk en zuipen de hele dag bier.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:33 schreef probeer het volgende:
[..]
Er hebben zich 25 hoogopgeleide PVV-stemmers bij die journalist gemeld. Lijkt me een beetje weinig om te stellen dat 'een groot deel van de PVV-stemmers hoogopgeleid is'.
Dat geldt helaas voor vrijwel alle kiezers en politieke partijen. Het zou mooi zijn als een stemwijzer daar eens in sprong.quote:Op vrijdag 28 december 2018 13:50 schreef probeer het volgende:
[..]
Helaas kijken die mensen nooit naar hoe de PVV daadwerkelijk stemt.
is makkelijk soms....quote:
Helaas al heel lang niet meer. Zijn er überhaupt nog wel kwaliteitskranten in Nederland?quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:07 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De Volkskrant is geen kwaliteitskrant
NRC?quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:39 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Helaas al heel lang niet meer. Zijn er überhaupt nog wel kwaliteitskranten in Nederland?
Hooguit FDquote:Op vrijdag 28 december 2018 14:39 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Helaas al heel lang niet meer. Zijn er überhaupt nog wel kwaliteitskranten in Nederland?
FD is net zo min een kwaliteitskrant.quote:
Dat een SP'er net zo ongelukkig is als een PVV'er en dat de SGP'er ook vindt dat het land naar de bliksem gaat.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:30 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.daskapital.nl(...)-u-echt-een-kutleven
Geinig plaatje wel en weinig verrassingen:
• Geld maakt gelukkig
• God maakt gelukkig
• Jaloezie maakt niet gelukkig
• Vrouwen zeiken meer dan mannen
Welke conclusies kunnen we nog meer trekken?
Nee, zeker niet nadat ze Omtzigt zo hebben besmeurd. Ongetwijfeld om een wit voetje te halen bij dees of geen in Den Haag. Als je bij de macht op schoot wilt zitten, ben je geen kwaliteitscourant meer.quote:
Koopzondagen, abortus- en euthanasiewetgeving, homohuwelijk. Natuurlijk vinden SGP'ers dat ons land naar de klote gaat.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:53 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat een SP'er net zo ongelukkig is als een PVV'er en dat de SGP'er ook vindt dat het land naar de bliksem gaat.
, neue Zürcher heeft een oplage van ca 100.000quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En veel Nederlanders zijn te zuinig om geld neer te tellen voor nieuws en achtergronden. Minder inkomsten betekent kleinere redacties en dat leidt dan weer tot minder kwaliteit.
Dan zou de CU daar ook moeten staan.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:56 schreef KoosVogels het volgende:
Koopzondagen, abortus- en euthanasiewetgeving, homohuwelijk. Natuurlijk vinden SGP'ers dat ons land naar de klote gaat.
Die hebben hoopquote:Op vrijdag 28 december 2018 14:58 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dan zou de CU daar ook moeten staan.
CU'ers hebben daar doorgaans wat minder moeite mee. Ze juichen de koopzondag en abortuswetgeving weliswaar niet toe, maar het is voor hen geen halszaak.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:58 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dan zou de CU daar ook moeten staan.
Dat geloof ik best.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:37 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Het is een hele diverse groep,
En van de HBO- en universitair opgeleiden in het onderzoek stemt één op de tien op de PVV. N=34.793.quote:misschien was 'een groot deel' wat overdreven maar ze heten zeker niet allemaal Henk en zuipen de hele dag bier.
https://eenvandaag.avrotr(...)nlijk-uit-voor-stem/
Over de koopzondag valt met ChristenUnie en SGP nu wel te praten, uit Trouw nog wel.quote:Op vrijdag 28 december 2018 15:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
CU'ers hebben daar doorgaans wat minder moeite mee. Ze juichen de koopzondag en abortuswetgeving weliswaar niet toe, maar het is voor hen geen halszaak.
SGP'ers zijn op dat vlak een stuk principiëler. Die gruwen van de liberale weg die ons land is ingeslagen.
Uiteraard vinden SGP'ers dat. Goddeloos land hé? En decadent, zelf homo's mogen hier trouwen en de jeugd gebruikt drugs. Etc. Je kunt de reactie van de gemiddelde SGP'er, genietend van zijn jenevertje of vermouth, zo uittekenen.quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:53 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat een SP'er net zo ongelukkig is als een PVV'er en dat de SGP'er ook vindt dat het land naar de bliksem gaat.
Nogmaals, ook al wil Koos het tegendeel beweren, dan zou de CU ook ergens op die hoogte moeten staan. De gematigden kun je vinden bij het CDA...quote:Op vrijdag 28 december 2018 15:04 schreef bamibij het volgende:
[..]
Uiteraard vinden SGP'ers dat. Goddeloos land hé? En decadent, zelf homo's mogen hier trouwen en de jeugd gebruikt drugs. Etc. Je kunt de reactie van de gemiddelde SGP'er, genietend van zijn jenevertje of vermouth, zo uittekenen.
Harderwijk wordt weer eens neergezet als een of andere biblebelt-gemeente. De reden dat de CU overstag is gegaan, is omdat de VVD tijdens de coalitieonderhandelingen anders gewoon een deurtje verder was gegaan. Zetten jullie geen krabbel onder invoering van de koopzondag? Prima, dan vragen we D66 om deel te nemen aan de coalitie.quote:Op vrijdag 28 december 2018 15:03 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Over de koopzondag valt met ChristenUnie en SGP nu wel te praten, uit Trouw nog wel.
Ken jij überhaupt CU'ers?quote:Op vrijdag 28 december 2018 15:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nogmaals, ook al wil Koos het tegendeel beweren, dan zou de CU ook ergens op die hoogte moeten staan. De gematigden kun je vinden bij het CDA...
Dat bestond toch al? Van de makers van de Stemwijzer:quote:Op vrijdag 28 december 2018 14:38 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dat geldt helaas voor vrijwel alle kiezers en politieke partijen. Het zou mooi zijn als een stemwijzer daar eens in sprong.
Geen stellingen voor de toekomst maar thema's van de afgelopen regeerperiode en dan kijken van welke partij het stemgedrag het beste aansluit bij je eigen overtuigingen.
Dat VVD-ers gewoon de leukste, meest positieve mensen zijn.quote:Op vrijdag 28 december 2018 12:30 schreef SeLang het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.daskapital.nl(...)-u-echt-een-kutleven
Geinig plaatje wel en weinig verrassingen:
• Geld maakt gelukkig
• God maakt gelukkig
• Jaloezie maakt niet gelukkig
• Vrouwen zeiken meer dan mannen
Welke conclusies kunnen we nog meer trekken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |