Dat verhaal over 'niet altijd met...' ken ik uit mijn hoofd. Realiteit: uuhhh ik heb mij toch vergist, ik vind je zo geweldig blablabla...zegt ze na een paar jaar maanden.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:24 schreef Yasmin23 het volgende:
Er zijn toch ook vrouwen die zo zijn? Die niet altijd samen met iemand moeten zijn en ook geen half uur over een ijstaart praten.
Dat doe ik namelijk ook niet
Kan gebeuren maar dat kan met TS ook gebeuren.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:27 schreef cempexo het volgende:
Dat
[..]
Dat verhaal over 'niet altijd met...' ken ik uit mijn hoofd. Realiteit: uuhhh ik heb mij toch vergist, ik vind je zo geweldig blablabla...zegt ze na een paar jaar maanden.
Dan kan niet gebeuren...dat gebeurt. Heeft te maken met de psychologie mbt de vrouw. Onder andere een hoog saamhorigheidsgevoel willen en/of moeten hebben.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:28 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Kan gebeuren maar dat kan met TS ook gebeuren.
Toch niet elke vrouw is hetzelfde? Weet zeker dat er genoeg vrouwen zijn die het er zelfde over denken als TS.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:48 schreef cempexo het volgende:
[..]
Dan kan niet gebeuren...dat gebeurt. Heeft te maken met de psychologie mbt de vrouw. Onder andere een hoog saamhorigheidsgevoel willen en/of moeten hebben.
Die zijn er inderdaad ook gewoonquote:Op woensdag 26 december 2018 08:24 schreef Yasmin23 het volgende:
Er zijn toch ook vrouwen die zo zijn? Die niet altijd samen met iemand moeten zijn en ook geen half uur over een ijstaart praten.
Dat doe ik namelijk ook niet
Stuur die maar door. Maar dat wat ze zeggen en wat ze doen is het basic verschil in hun wereld.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:49 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Toch niet elke vrouw is hetzelfde? Weet zeker dat er genoeg vrouwen zijn die het er zelfde over denken als TS.
Duh, je moet altijd selecteren op gedrag, niet op wat men over zichzelf zegt. Mensen die de mond vol hebben over hoe laid back ze zijn, zijn dat uiteindelijk toch nooit echt.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:52 schreef cempexo het volgende:
[..]
Stuur die maar door. Maar dat wat ze zeggen en wat ze doen is het basic verschil in hun wereld.
Gedrag is de uitkomst van hoe mensen persoonlijk denken. Dat is wat anders dan de werkelijkheid van hun denken versus hun onbewust aanwezige behoeftes.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:55 schreef Chia het volgende:
[..]
Duh, je moet altijd selecteren op gedrag, niet op wat men over zichzelf zegt. Mensen die de mond vol hebben over hoe laid back ze zijn, zijn dat uiteindelijk toch nooit echt.
Dat jij niet slaagt in die selectie betekent niet dat die vrouwen er wel degelijk ook gewoon zijn.
Hahahahahahhahahahhaha.quote:Op woensdag 26 december 2018 09:05 schreef cempexo het volgende:
Mijn strategie en tip voor Llucmajor, neem een leuke vriendin en neem afscheid na 3 maanden. Meer of minder zit er gewoonweg niet in.
En ga gewoon door met de volgende 3 maanden ronde...
En jij bent helemaal de weg kwijt.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:48 schreef cempexo het volgende:
[..]
Dan kan niet gebeuren...dat gebeurt. Heeft te maken met de psychologie mbt de vrouw. Onder andere een hoog saamhorigheidsgevoel willen en/of moeten hebben.
Je doet me twijfelen aan mijn gender!quote:Op woensdag 26 december 2018 08:48 schreef cempexo het volgende:
[..]
Dan kan niet gebeuren...dat gebeurt. Heeft te maken met de psychologie mbt de vrouw. Onder andere een hoog saamhorigheidsgevoel willen en/of moeten hebben.
Zeg dan gewoon dat je je niet wil binden aan 1 persoon en geen zin hebt in een lange relatie, wat trouwens prima is!quote:Op woensdag 26 december 2018 09:05 schreef cempexo het volgende:
Mijn strategie en tip voor Llucmajor, neem een leuke vriendin en neem afscheid na 3 maanden. Meer of minder zit er gewoonweg niet in.
En ga gewoon door met de volgende 3 maanden ronde...
Tip 2: neem een getrouwde/samenwonende vrouw als vriendin. Ik heb daar prachtige maar ook zinvolle ervaringen mee gehad.
Zo is het. Alleen als je dat niet kent, dan kun je niet anders dan je spiegelen aan allerlei verhaaltjes en relaties in ie omgeving die ook niet helemaal kloppen om je heen.quote:Op woensdag 26 december 2018 09:24 schreef MPC60 het volgende:
Ik heb wel medelijden met sommige mensen in dit topic maar ik zal wel mijn soulmate gevonden hebben of zo. Denken dat je in een relatie altijd maar tegen elkaar aan moet beppen en geen bewegingsvrijheid hebt.Jij bent geen 30 maar 12 met deze gedachtegang.
quote:Op woensdag 26 december 2018 00:20 schreef LlucMajor het volgende:
Ook op communicatief gebied heb ik soms het idee dat ik op een heel ander speelveld zit dan de meeste mensen. Vanavond had mijn zus bijvoorbeeld een ijstaart gemaakt als dessert. Ik geef aan dat ik het er mooi vind uitzien en dat het lekker smaakt. Daarmee is het onderwerp ''ijstaart'' voor mij volledig besproken. Zo echter niet voor de rest van de familie:
''Wat zit er voor bodem onder deze taart? Het lijkt wel koek! Hoe heb je dat gemaakt?'' --> Het is bastognekoek. --> ''Oh wat heerlijk zeg, en hoe zorg je er dan voor dat het aan elkaar blijft plakken? --> Ik heb een speciale soort boter gebruikt. En zo ging het letterlijk een half uur door, over een fucking ijstaart. Terwijl ik zoiets heb van : mensen, cut the crap. Die ijstaart smaakt lekker, hou je bek en geniet er van of als je toch moet lullen, vertel dan iets interessants.
ja dat is waar denk ook niet dat het slecht bedoelt was. En het is niet verkeerd als ze er een opmerking over geven denk ik.quote:Op woensdag 26 december 2018 10:41 schreef FANN het volgende:
[..]![]()
Dat kan inderdaad irritant zijn ja.......![]()
maar sommige mensen willen óf écht die ijstaart maken óf ze zijn gewoon lief voor je zus
omdat die zoveel werk heeft gemaakt voor het eten en het toetje, dus dat is dan gewoon
aardig bedoeld.
Als je broer al het eten zo naar binnen schuift zonder af en toe iets zeggen is ook niet leuk..
oké... je hebt in ieder geval dat je gezegd dat je het lekker vond, dat is al leuk, dat dan weer
wel...
Ja..... een béétje welquote:Op woensdag 26 december 2018 10:55 schreef kree het volgende:
[..]
ja dat is waar denk ook niet dat het slecht bedoelt was. En het is niet verkeerd als ze er een opmerking over geven denk ik.
Goed in dit geval. wellicht sluit TS zich te veel af dan voor iets wat wel positief bedoelt is?
En dat zal ook zo wel zo blijven, zolang je niet iemand ontmoet die je redelijk leuk genoeg gaat vinden en samen een modus mee kan vinden die beide partijen redelijk bevalt.quote:Op woensdag 26 december 2018 00:20 schreef LlucMajor het volgende:
Nu het kerst is, word ik meer geconfronteerd met relaties: alle neven en nichten vandaag op het kerstdinner met partner. Gister etentje bij een vriend, ook bijna iedereen met partner.
Ik ben 30, en voor mij wordt het ook wel steeds meer onderwerp van mijn gedachten. Echter het onderwerp ''relaties'' , daar heb ik voor mijzelf een soort haat/liefde verhouding mee. Enerzijds lijkt het me erg fijn om iemand te vinden, anderzijds benauwt het mij soms ook best erg.
Als partner van een behoorlijke einzelgänger kan ik zeggen dat dit helemaal niet zo een probleem hoeft te zijn. Anders hadden wij ook geen relatie meer gehad, want wij hebben er beide niet zo een trek (meer) in om verantwoording af te hoeven (blijven) leggen.quote:Hoewel ik redelijk wat vrienden heb, zou ik mezelf toch ook wel kunnen kwalificeren als einzelganger. Ik wissel sociale activiteiten graag af met ''me-time'' waarbij ik het laatstgenoemde dikwijls zie als beloning voor het deelnemen aan de sociale activiteit. Ik ben nogal een gevoelsmens, een dromer. Altijd al geweest ook. Ik vind het heerlijk om tijdens lange (soms zelfs nachtelijke) wandelingen te verzinken in mijn eigen gedachtegangen en om het comfort te zoeken in mijn eigen gedachten/belevingswereld.
Hierbij vind ik het vooral prettig dat ik dit kan doen wanneer ik wil, en dat ik niemand impliciet of expliciet om toestemming hoef te vragen of uitleg hoef te geven. Ik woon in een historisch stadje, en in deze tijd waarin alles sfeervol versierd is buiten, vind ik het heerlijk om in het donker als het rustig is op straat lekker een uurtje te wandelen. Laatst kon ik niet de slaap vatten, en ben ik om 01:30 nog een uur buiten gaan wandelen. Als je dan een vriendin naast je hebt liggen is het minimaal ''Wat ga ja doen?'' ''Waarom?''. etc. etc. Nu stap ik gewoon mijn nest uit, trek een lekkere warme trui aan, en ga op pad. No questions asked.
Waarom zou je er niet van kunnen genieten wanneer je tot in de details bespreekt hoe het gemaakt is? Beetje kortzichtig en weinig flexibel van je, zo een avondje is natuurlijk niet alleen jouw feestje.quote:Ook op communicatief gebied heb ik soms het idee dat ik op een heel ander speelveld zit dan de meeste mensen. Vanavond had mijn zus bijvoorbeeld een ijstaart gemaakt als dessert. Ik geef aan dat ik het er mooi vind uitzien en dat het lekker smaakt. Daarmee is het onderwerp ''ijstaart'' voor mij volledig besproken. Zo echter niet voor de rest van de familie:
''Wat zit er voor bodem onder deze taart? Het lijkt wel koek! Hoe heb je dat gemaakt?'' --> Het is bastognekoek. --> ''Oh wat heerlijk zeg, en hoe zorg je er dan voor dat het aan elkaar blijft plakken? --> Ik heb een speciale soort boter gebruikt. En zo ging het letterlijk een half uur door, over een fucking ijstaart. Terwijl ik zoiets heb van : mensen, cut the crap. Die ijstaart smaakt lekker, hou je bek en geniet er van of als je toch moet lullen, vertel dan iets interessants.
Sommige dingen kunnen interessanter worden, omdat iemand waar je gevoelens voor hebt zich ermee bezig houdt. En als je daar geen moeite voor wil (blijven) doen, moet je gewoon niet zeuren dat je dan liever single blijft tot je een persoon tegenkomt die daar ongeveer zo over denkt en toevallig precies hetzelfde het lijkt vindt.quote:Maar die smalltalk - skills, lijken mij een noodzakelijke eigenschap die je moet hebben om een relatie gezond te houden. Je zit immers dagen, weken, maanden, jaren (als het goed is) met elkaar opgescheept. Elke dag samen op een paar vierkante meter, en je kunt niet alleen maar over interessante shit praten. Je moet dus wel op een gegeven moment met elkaar gaan zitten zeveren over bullshit praat. Dat kan ik echter totaal niet, en als ik het gevoel krijg dat een gesprek saai wordt, dan word ik daar ook fysiek moe van, tot het moment dat ik niet eens meer de energie voel om nog woorden uit mijn mond te persen.
Je geschiktheid hangt in redelijke mate af van een bepaalde wil lijkt me en ik denk te lezen dat die wil nogal beperkt bij je lijkt te zijn vooralsnog. Dat is helemaal prima, zolang jij redelijk happy bent met hoe je je leven nu leidt en je het niet zo een probleem vindt tot je dat ene sneeuwvlokje hebt die precies aansluit bij jouw wensen.quote:Ik vroeg mij af of meer mensen hier dit herkennen? En hoe jullie relatie/date leven er uit ziet? Ben ik een type die gewoon niet geschikt is voor een relatie? Of zijn dit soort problemen breed herkenbaar, maar vervallen deze problemen als je simpelweg ''de juiste'' tegen komt?
Niet doen. Cempexo trekt met zijn gepoch over zijn villa met zwembad en zijn vliegtuig alleen maar golddiggers. Dat vertroebelt zijn blik nogal.quote:Op woensdag 26 december 2018 10:00 schreef mrspoeZ het volgende:
[..]
Je doet me twijfelen aan mijn gender!
pffffffffffffffff jij praat tevéél!quote:
Het leest allemaal als een onzeker jongentje die maar niet kan begrijpen dat ondanks een villa, dure auto en vliegbrevet de vrouwtjes nog steeds niet voor hem vallen. Misschien ligt het aan je persoonlijkheid jongen.quote:Op woensdag 26 december 2018 11:05 schreef Elpis het volgende:
[..]
Niet doen. Cempexo trekt met zijn gepoch over zijn villa met zwembad en zijn vliegtuig alleen maar golddiggers. Dat vertroebelt zijn blik nogal.
mja TS weet het zelf nog niet denk ik? Niks verkeerds met wat hij doet. Maar hoe verzin je hier een oplossing voor? of antwoord? Het is wel of niet willen denk ik? En ok vanaf daar kun je pas verder? Niks mis mee als hij zo wil leven ok niks mis mee doe ik ook nu. Als ie wel verder wil dan moet ie een heel andere vraag stellen. Er is hier gewoon geen antwoord op te geven zo.quote:Op woensdag 26 december 2018 11:09 schreef FANN het volgende:
[..]
pffffffffffffffff jij praat tevéél!![]()
Als die man om 01:30 nog een uur buiten gaan wandelen, dan draai ik mezelf lekker om
en dan zeg ik....... jij liever als ik...........![]()
![]()
tenzij we samen willen wandelen....... dat kan ook
Jij komt niet vaak in NWS als je dat nu pas denkt.quote:Op woensdag 26 december 2018 09:25 schreef MPC60 het volgende:
[..]
En jij bent helemaal de weg kwijt.
Is ook zo, het verbaast mij alleen. Het zal wel een troll zijn maar zo niet danquote:Op woensdag 26 december 2018 11:13 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Jij komt niet vaak in NWS als je dat nu pas denkt.
Op de een of andere manier is hij nu ook in R&P beland. Het is nog lachwekkender dan in NWS. Ach, prima toch? Kleur.
Vrouwen zijn net mensen (ja, Cempie, echt) en dus zijn er genoeg die ook heerlijk hun eigen gang willen blijven gaan. Er zijn er genoeg die helemaal niet zitten te wachten op inhoudsloze verhaaltjes en waarmee je juist heel goed hele diepe gesprekken kan voeren.quote:Op woensdag 26 december 2018 00:20 schreef LlucMajor het volgende:
Nu het kerst is, word ik meer geconfronteerd met relaties: alle neven en nichten vandaag op het kerstdinner met partner. Gister etentje bij een vriend, ook bijna iedereen met partner.
Ik ben 30, en voor mij wordt het ook wel steeds meer onderwerp van mijn gedachten. Echter het onderwerp ''relaties'' , daar heb ik voor mijzelf een soort haat/liefde verhouding mee. Enerzijds lijkt het me erg fijn om iemand te vinden, anderzijds benauwt het mij soms ook best erg.
Hoewel ik redelijk wat vrienden heb, zou ik mezelf toch ook wel kunnen kwalificeren als einzelganger. Ik wissel sociale activiteiten graag af met ''me-time'' waarbij ik het laatstgenoemde dikwijls zie als beloning voor het deelnemen aan de sociale activiteit. Ik ben nogal een gevoelsmens, een dromer. Altijd al geweest ook. Ik vind het heerlijk om tijdens lange (soms zelfs nachtelijke) wandelingen te verzinken in mijn eigen gedachtegangen en om het comfort te zoeken in mijn eigen gedachten/belevingswereld.
Hierbij vind ik het vooral prettig dat ik dit kan doen wanneer ik wil, en dat ik niemand impliciet of expliciet om toestemming hoef te vragen of uitleg hoef te geven. Ik woon in een historisch stadje, en in deze tijd waarin alles sfeervol versierd is buiten, vind ik het heerlijk om in het donker als het rustig is op straat lekker een uurtje te wandelen. Laatst kon ik niet de slaap vatten, en ben ik om 01:30 nog een uur buiten gaan wandelen. Als je dan een vriendin naast je hebt liggen is het minimaal ''Wat ga ja doen?'' ''Waarom?''. etc. etc. Nu stap ik gewoon mijn nest uit, trek een lekkere warme trui aan, en ga op pad. No questions asked.
Ook op communicatief gebied heb ik soms het idee dat ik op een heel ander speelveld zit dan de meeste mensen. Vanavond had mijn zus bijvoorbeeld een ijstaart gemaakt als dessert. Ik geef aan dat ik het er mooi vind uitzien en dat het lekker smaakt. Daarmee is het onderwerp ''ijstaart'' voor mij volledig besproken. Zo echter niet voor de rest van de familie:
''Wat zit er voor bodem onder deze taart? Het lijkt wel koek! Hoe heb je dat gemaakt?'' --> Het is bastognekoek. --> ''Oh wat heerlijk zeg, en hoe zorg je er dan voor dat het aan elkaar blijft plakken? --> Ik heb een speciale soort boter gebruikt. En zo ging het letterlijk een half uur door, over een fucking ijstaart. Terwijl ik zoiets heb van : mensen, cut the crap. Die ijstaart smaakt lekker, hou je bek en geniet er van of als je toch moet lullen, vertel dan iets interessants.
Maar die smalltalk - skills, lijken mij een noodzakelijke eigenschap die je moet hebben om een relatie gezond te houden. Je zit immers dagen, weken, maanden, jaren (als het goed is) met elkaar opgescheept. Elke dag samen op een paar vierkante meter, en je kunt niet alleen maar over interessante shit praten. Je moet dus wel op een gegeven moment met elkaar gaan zitten zeveren over bullshit praat. Dat kan ik echter totaal niet, en als ik het gevoel krijg dat een gesprek saai wordt, dan word ik daar ook fysiek moe van, tot het moment dat ik niet eens meer de energie voel om nog woorden uit mijn mond te persen.
Ik vroeg mij af of meer mensen hier dit herkennen? En hoe jullie relatie/date leven er uit ziet? Ben ik een type die gewoon niet geschikt is voor een relatie? Of zijn dit soort problemen breed herkenbaar, maar vervallen deze problemen als je simpelweg ''de juiste'' tegen komt?
Nee joh, iemand die gedesillusioneert vertrokken is uit Nederland, die zich ontheemd voelt in Denemarken en nu vanuit Denemarken loopt te schoppen tegen Nederland om zich beter te voelen.quote:Op woensdag 26 december 2018 11:18 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Is ook zo, het verbaast mij alleen. Het zal wel een troll zijn maar zo niet dan
Dat valt erg veel mee hoorquote:Op woensdag 26 december 2018 11:09 schreef FANN het volgende:
[..]
pffffffffffffffff jij praat tevéél!![]()
Als die man om 01:30 nog een uur buiten gaan wandelen, dan draai ik mezelf lekker om
en dan zeg ik....... jij liever als ik...........![]()
![]()
tenzij we samen willen wandelen....... dat kan ook
Ik weet het het is Fok, maar ik ga de vraag toch stellenquote:Op woensdag 26 december 2018 00:20 schreef LlucMajor het volgende:
Ook op communicatief gebied heb ik soms het idee dat ik op een heel ander speelveld zit dan de meeste mensen.
Die gag helpt goed!quote:Op woensdag 26 december 2018 11:31 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Dat valt erg veel mee hoorIk typ weleens teveel, dat is waar, maar qua praten val ik best mee schijnt het
Joh, in een exclusieve relatie zal je je toch ook moeten aanpassen aan je partner. Het kan niet altijd zo gaan zoals jij dat graag wilt.quote:Op woensdag 26 december 2018 00:20 schreef LlucMajor het volgende:
Nu het kerst is, word ik meer geconfronteerd met relaties: alle neven en nichten vandaag op het kerstdinner met partner. Gister etentje bij een vriend, ook bijna iedereen met partner.
Ik ben 30, en voor mij wordt het ook wel steeds meer onderwerp van mijn gedachten. Echter het onderwerp ''relaties'' , daar heb ik voor mijzelf een soort haat/liefde verhouding mee. Enerzijds lijkt het me erg fijn om iemand te vinden, anderzijds benauwt het mij soms ook best erg.
Hoewel ik redelijk wat vrienden heb, zou ik mezelf toch ook wel kunnen kwalificeren als einzelganger. Ik wissel sociale activiteiten graag af met ''me-time'' waarbij ik het laatstgenoemde dikwijls zie als beloning voor het deelnemen aan de sociale activiteit. Ik ben nogal een gevoelsmens, een dromer. Altijd al geweest ook. Ik vind het heerlijk om tijdens lange (soms zelfs nachtelijke) wandelingen te verzinken in mijn eigen gedachtegangen en om het comfort te zoeken in mijn eigen gedachten/belevingswereld.
Hierbij vind ik het vooral prettig dat ik dit kan doen wanneer ik wil, en dat ik niemand impliciet of expliciet om toestemming hoef te vragen of uitleg hoef te geven. Ik woon in een historisch stadje, en in deze tijd waarin alles sfeervol versierd is buiten, vind ik het heerlijk om in het donker als het rustig is op straat lekker een uurtje te wandelen. Laatst kon ik niet de slaap vatten, en ben ik om 01:30 nog een uur buiten gaan wandelen. Als je dan een vriendin naast je hebt liggen is het minimaal ''Wat ga ja doen?'' ''Waarom?''. etc. etc. Nu stap ik gewoon mijn nest uit, trek een lekkere warme trui aan, en ga op pad. No questions asked.
Ook op communicatief gebied heb ik soms het idee dat ik op een heel ander speelveld zit dan de meeste mensen. Vanavond had mijn zus bijvoorbeeld een ijstaart gemaakt als dessert. Ik geef aan dat ik het er mooi vind uitzien en dat het lekker smaakt. Daarmee is het onderwerp ''ijstaart'' voor mij volledig besproken. Zo echter niet voor de rest van de familie:
''Wat zit er voor bodem onder deze taart? Het lijkt wel koek! Hoe heb je dat gemaakt?'' --> Het is bastognekoek. --> ''Oh wat heerlijk zeg, en hoe zorg je er dan voor dat het aan elkaar blijft plakken? --> Ik heb een speciale soort boter gebruikt. En zo ging het letterlijk een half uur door, over een fucking ijstaart. Terwijl ik zoiets heb van : mensen, cut the crap. Die ijstaart smaakt lekker, hou je bek en geniet er van of als je toch moet lullen, vertel dan iets interessants.
Maar die smalltalk - skills, lijken mij een noodzakelijke eigenschap die je moet hebben om een relatie gezond te houden. Je zit immers dagen, weken, maanden, jaren (als het goed is) met elkaar opgescheept. Elke dag samen op een paar vierkante meter, en je kunt niet alleen maar over interessante shit praten. Je moet dus wel op een gegeven moment met elkaar gaan zitten zeveren over bullshit praat. Dat kan ik echter totaal niet, en als ik het gevoel krijg dat een gesprek saai wordt, dan word ik daar ook fysiek moe van, tot het moment dat ik niet eens meer de energie voel om nog woorden uit mijn mond te persen.
Ik vroeg mij af of meer mensen hier dit herkennen? En hoe jullie relatie/date leven er uit ziet? Ben ik een type die gewoon niet geschikt is voor een relatie? Of zijn dit soort problemen breed herkenbaar, maar vervallen deze problemen als je simpelweg ''de juiste'' tegen komt?
Toch is een smalltalk - element wel essentieel om een goede relatie te onderhouden. Want hoewel ik inderdaad niet van het oeverloos ouwehoeren ben, vind ik het ook ongemakkelijk als er zelden gesprekken zijn. En alleen maar diepgang / boeiende zaken bespreken kun je niet altijd blijven doen.quote:Op woensdag 26 december 2018 00:35 schreef Lenny77 het volgende:
Dus de kunst bestaat er in om zo een persoon te treffen en niet te settelen voor het eerste wat op je pad komt.
Een iets introverter, dromerig meisje is in dit geval beter voor je dan die hippe insta-meid die elke kruimel van haar leven wil delen met de wereld.
Maar vooral: niets moet. Je hoeft geen relatie te hebben om een compleet leven te hebben! Als jij het prima vindt zo, dan moet je dat lekker zo houden! Spiegel je niet aan de rest en laat je niet onder druk zetten.
Dan is er juist minder small talk nodig en ben je gewoon oprecht in elkaar geïnteresseerdquote:Op woensdag 26 december 2018 15:27 schreef LlucMajor het volgende:
[..]
Toch is een smalltalk - element wel essentieel om een goede relatie te onderhouden.
Misschien is het inderdaad ook vrij normaal. Ik ben nogal gauw geneigd te denken dat mijn gedachten afwijkend zijn, terwijl tegelijkertijd misschien veel meer mensen aan tafel hetzelfde dachten.quote:Op woensdag 26 december 2018 00:54 schreef HetDonkertAan het volgende:
Vrij herkenbaar, zou me er niet te druk om maken. Ik denk zelf:"een relatie komt vast wel en als ie niet komt is het ook goed, komt ie wel dan zien we dan wel weer" En ik heb ook moeten leren praten over ijstaarten en snap precies wat je zegt daarover
Dat van neerkijken op anderen vul je zelf een beetje in, want dat is het absoluut niet.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:19 schreef Seven. het volgende:
Een paar dingen die mij opvallen:
Je maakt je zorgen of je wel in staat bent om een relatie aan te gaan, maar je lijkt tegelijkertijd ook niet echt van goeie wil om wat aan jezelf te doen.
Je lijkt hier vooral bevestiging te zoeken dat je niet hoeft te veranderen, maar dat alles met de juiste vrouw op zijn plek valt.
En je lijkt wel neer te kijken op anderen die wel goed zijn in smalltalk. Om heel eerlijk te zijn, en misschien sla ik hier de plank heel erg mis: het lijkt wel alsof je geen interesse hebt in anderen. Dat laatste herken ik trouwens heel goed, ik ben heel selectief in wie ik interesse heb. Zelfs binnen mijn familie vind ik dat lastig. Als iedereen een uur over sport zit te emmeren, dan heb ik na 5 minuten ook gegeten en gedronken.
Heb je wel eens een relatie gehad?
Ach het gaat mij nog niet eens om maatschappelijke druk. Zelf lijkt het me onderhand ook gewoon wel fijn / leuk. Alleen merk ik nu dus dat ik best onzeker ben geworden over dit onderwerp, juist omdat ik zo lang single ben : kan ik het überhaupt wel, ben ik wel een geschikte partner, etc.quote:Op woensdag 26 december 2018 08:30 schreef kree het volgende:
Ik herken het wel hoor. En ben 5 jaar ouder onderhand.
Het is ook wel zo dat als je echt een relatie hebt dat er veel dingen wel automatisch gaan.
En in mijn idee valt het dan wel mee. Maargoed die duurde ook geen jaren bij mij en zeker dat je na jaren wel eens een keertje ruzie krijgt
Maargoed het is beetje de maatschappelijke druk wel op een gegeven moment. Opzich kan ik prima alleen zijn en 90% van de tijd heb ik er ook niet eens moeite mee. Maar er is wel een soort gemis en dat wordt altijd nog meer benadrukt als ik de rest van mijn leeftijd met kinderen zie onderhand. Of in de zomer gezellig hand in hand. Maargoed je kunt het gewoon niet beide hebben helaas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |