+1 !quote:Op woensdag 26 december 2018 11:45 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Wij vieren het niet, maar ik wens jullie allemaal fijne Kerstdagen toe!En een goed, gezond en gelukkig 2019!
Nog even eenvoor alle leuke foto’s en
voor alle zieke baby’s.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Loj op 27-12-2018 08:45:44 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Werkt dit überhaupt?
En Jentin volgens mij doe je nu al alles. Ik heb niet meer tips dan dat in ieder geval. Je zou uitzuigen nog kunnen proberen met zo'n peertje of setje met slangetje enzo, kan je beide bij de drogist halen. (Oké dus toch een tip misschien)
Is ze ‘s avonds niet aan het clusteren? Of is het een ander huiltje? Ik probeer maar wat mee te denken hoor, maar zie al een aantal keer dat je schrijft dat ze vooral in de avond huilt.quote:Op donderdag 27 december 2018 10:39 schreef Tink89 het volgende:
Ik kan het filmpje niet zien, maar wel heel fijn dat hij even gespeeld heeft. Ik duim voor je oud en nieuw!
Wat een toffe schommel! Mijn familie woont allemaal in piepkleine huisjes, maar wel genoeg bomen in de tuin voor schommels gelukkig![]()
Jentin, wat naar! Geen tips, maar wel beterschap gewenst.
Prul was gisteren vanaf een uur of acht in de huilmodus, maar na de voeding van half een sliep ze tot zes uur. En na de voeding van zes uur tot half tien. En nu slaapt ze weer, heeft duidelijk wat in te halen. Maar zo lang ze goed eet, is het alleen maar prima als ze slaapt.
Als ik het vanmiddag zie zitten, gaan we even wegen op het cb. Dan weet ik iig zeker dat ze niet verder afgevallen is (of wel en dan ga ik de kinderarts weer bellen, maar dat scenario wil ik nog even niet over nadenken).
Awww wat zielig alles tegelijk. Onze G. is ook super verkouden en hoest enorm. Sinds vanochtend antibiotica want ze krijgt het niet los en het moet geen keelonsteking worden. Gisteren super moe en overstuur waardoor ze moest overgeven. Grote spletsch slijm in de woonkamer, toen kon ze tenminste slapen zonder te hoesten. Maar man wat zielig.quote:Op donderdag 27 december 2018 00:32 schreef Jentin het volgende:
Phi is heel erg verkouden en zit helemaal dicht. Daardoor kan ze haar favo slaapinstrument, De Duim, niet inzetten. Ze kan dus niet slapen, terwijl ze wel keimoe is, arme pop. Iemand tips? Ik heb al van die pipetjes met zoutoplossing, luuf onder de voetjes en op de hydrofiel onder haar hoofdje, zelfs de onovertroffen doorgesneden ui is van de partij waardoor de hele bovenverdieping naar frikadel speciaal ruikt![]()
Verder krijgt ze tanden, ik denk alle twintig tegelijk. Tandvlees is totaal bobbelfest en ze kwijlt als een malle en kauwt op alles (en iedereen)
Hier op het kdv is de stelregel koorts >38 is thuisblijven. Maar met waterpokken zonder koorts etc mogen ze gewoon..quote:Op donderdag 27 december 2018 20:49 schreef Helsinki het volgende:
Even binnenvallen met een vraag:
wij hadden vandaag een kennismaking met een gastouder. Ging prima, maar ze vertelde op een gegeven moment dat zieke kindjes ook wel bij haar gebracht mochten worden. Ik vroeg hoe ze daarmee omgaat omdat ze bij het kdv wat strenger daarin zijn. Ze vertelde dat bij een lichaamstemp. tot 39 graden prima was. Daarboven wordt de ouder verzocht het kindje niet te brengen of op te halen. Ook kinderen met waterpokken bijvoorbeeld, daar deed ze niet zo moeilijk over. Krentenbaard vond ze wat minder. Maar bij andere kinderziekten vond ze het geen ramp en waren ook die kindjes welkom. Is dat gangbaar? Het voelt een beetje gek, maar ik heb werkelijk 0 ervaring met gastouders en zou I. ook niet brengen als er iets met hem was.
Bij ons op het KDV geldt ook: temp tot 39 is ok en kinderziektes zijn in principe geen probleem, mits het kindje gewoon lekker speelt en zich goed genoeg voelt. Als een kindje koorts krijgt of zich echt ziek gedraagt (en één op één aandacht nodig heeft) worden de ouders gebeld. Bij onze GO was de aanpak ook hetzelfdequote:Op donderdag 27 december 2018 20:49 schreef Helsinki het volgende:
Even binnenvallen met een vraag:
wij hadden vandaag een kennismaking met een gastouder. Ging prima, maar ze vertelde op een gegeven moment dat zieke kindjes ook wel bij haar gebracht mochteln worden. Ik vroeg hoe ze daarmee omgaat omdat ze bij het kdv wat strenger daarin zijn. Ze vertelde dat bij een lichaamstemp. tot 39 graden prima was. Daarboven wordt de ouder verzocht het kindje niet te brengen of op te halen. Ook kinderen met waterpokken bijvoorbeeld, daar deed ze niet zo moeilijk over. Krentenbaard vond ze wat minder. Maar bij andere kinderziekten vond ze het geen ramp en waren ook die kindjes welkom. Is dat gangbaar? Het voelt een beetje gek, maar ik heb werkeijk 0 ervaring met gastouders en zou I. ook niet brengen als er iets met hem was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoop dat het tijdelijk even wat is.. Wasmiddel is al neutral. Nexium lijkt wel een beetje aan te slaan, dus hoop niet dat het een reactie daarop is..
Verder ook gewoon leuke foto's!:
Met mijzelf erbij:![]()
Is best normaal, bij onze GO mogen ziekige kindjes ook komen als ze wel vrolijk spelen. Het voelt misschien wat contra-intuïtief, maar bij veel kinderziektes zijn ze toch al besmettelijk voordat ze echte symptomen vertonen, dus die kinderen weigeren heeft dan eigenlijk weinig zin (om besmetting te voorkomen dan - of het voor het zieke kindje zelf fijn is moet je natuurlijk zelf beoordelen).quote:Op donderdag 27 december 2018 20:49 schreef Helsinki het volgende:
Even binnenvallen met een vraag:
wij hadden vandaag een kennismaking met een gastouder. Ging prima, maar ze vertelde op een gegeven moment dat zieke kindjes ook wel bij haar gebracht mochten worden.
NJ: dit lijkt op ringworm. Had mijn A ook. Precies dezelfde vlekken (en nee, niks met beestjes te maken)quote:
Hier (nou ja een soort van) hetzelfde, ollie sliep tot 2:30 wat echt zo goed als nooit voorkomt, is oudste zoon voor die tijd al 3 x wakker geweestquote:Op vrijdag 28 december 2018 10:23 schreef exode het volgende:
Lieve foto's NJ! Wel erg vervelend dat Spookje zo verkouden is.
Aure, ja Juul doet de tanden in recordtempo denk ik. We vermoeden dat ze ons hoorde zeggen dat B bij 6 maanden al tand 5 kreeg. Ze wilt niet achterblijven.![]()
Hoe gaat het vanochtend met Jip? Goede nacht gehad? Fijn om te lezen dat hij 10 minuten aan de borst heeft gedronken. Dat is een mooie vooruitgang!
Vannacht had mijn vrouw de 'nachtdienst', slaapt Juul gewoon door he. En dan heeft de ander altijd de babyfoon van B. 3 keer raden...die was dus wakker vannacht vanwege een nachtmerrie. Alsof het afgesproken was, B wordt zelden wakker 's nachts.
We gaan zo lekker U.trecht in met zijn 4en. Grote Kerstboom kijken en misschien nog even naar Kerstival.
Ons oude KDV (die van B dus) had ook de regel bij 39 graden of ziek voelen/zijn ophalen cq niet brengen. B is wel eens gegaan met koorts omdat hij verder nergens last van had. En hij heeft daar inderdaad al zijn kinderziektes, buikgriepen etc opgelopen. Dat kan je toch niet tegengaan.
B is niet vaak thuisgebleven omdat hij ziektes netjes in weekenden, op feestdagen en in vakanties plande....
Overigens moet ik dan altijd oplossen, mijn vrouw staat voor de klas dus die kan niet zo makkelijk thuisblijven.
Ja van slapen groeien ze goed zeggen ze toch haha. Vind het soms ook wel veel, maar het is ook erg prettig. Ze kan het slaapje rond 16:00 soms wel overslaan, maar ze heeft 'm eigenlijk wel echt nodig. Zeker nu ze ziek is.quote:Op vrijdag 28 december 2018 17:05 schreef DorothyGale het volgende:
Dank voor het delen Donna. En fijn dat je ook een slaapkopje hebt! Ik maak me daar nog wel eens zorgen over, omdat hij nog zoveel slaapt![]()
Maar jij geeft dus ook geen pap in de morgen? Heb je daar een speciale reden voor of is het gewoon zo
Oooh wat een droppiequote:Op vrijdag 28 december 2018 20:35 schreef Jagärtrut het volgende:
Wij waren vandaag in de dierentuin. Kijk mijn moppie nu:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Had dinsdag gebeld naar de HAP. Die zeiden dat er niks aan de hand was en ik moest afwachten tot na de kerst.
Gister toch maar weer gebeld. U. heeft antobiotika gekregen omdat z’n longen zodanig vol zaten. M’n huisarts gaf aan dat zij dit weekend dienst heeft bij de HAP en dat als er iets is, ik altijd mag bellen/langskomen. Toch wel fijn.
Het gaat nu gelukkig al iets beter met hem.
Het gaat hier veelste snel, ik kan dit niet bijhouden.
Vandaag een mijlpaal: U. is net zolang als de buik als hij in de buik was! 40+6.Protège moi de mes désirs.
Haha echt hequote:Op vrijdag 28 december 2018 13:27 schreef Peacefulll het volgende:
Aaah nee Priem, laatste verlofdag? Je bent toch pas bevallen? Wat gaat de tijd snel hè? Zijn jullie de Kerstdagen samen fijn doorgekomen? Of heb ik daar overheen gelezen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tink, klinkt toch best pittig zo! Wat zielig voor Prul. Sterkte daar.
VKV, wat goed! Heel veel plezier morgen. Ik ga binnenkort ook écht.
De huisarts wist vanmiddag niet zo goed wat ze met I. moest. Ze wilde niets meer wijzigen in de voeding omdat dit nu de tweede wijziging is in korte tijd en aangezien de kinderarts op de hoogte is van deze klachten en ook geen laxeermiddel voor heeft geschreven, leek het haar niet verstandig om dat nu ineens wel te gaan doen en zich er ook mee te gaan bemoeien. Het was beter als dit bij de kinderarts bleef dus ik denk dat ik die volgende weer eens bel. Het is me wel gelukt om I. z'n flesje te geven terwijl hij plat lag. Zo leek hij het minste last te hebben van pijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Protège moi de mes désirs.
Ik zat even terug te lezen en wil toch even reageren op je huisarts... Bel de volgende x gewoon weer de spoed ajb, als jij denkt dat t niet goed gaat... Die huisartsen denken soms ook dat ze alles.door de telefoon kunnen zien,quote:Op zondag 30 december 2018 08:08 schreef Aure het volgende:
Oh jongens misschien mag Jip morgen mee naar huisze gaan ergens vandaag de zuurstof stoppen. En dan moet ie vannacht laten zien dat ie het zonder kan. Nu hij beter wordt zijn de nachten wel gelijk weer dramatisch, hij was tot half 3 vannacht elke 45 minuten wakker. Ik heb het idee dat hij nu ook een beetje door heeft dat hij niet thuis is. Maar nog eventjes en dan zijn we dat hopelijk wel
het wordt ook wel tijd, dit is de 10e dag hier
Wat goed van Jip dat hij met minder zuurstof maf proberen zeg! Dat is een stap vooruit. Bij Sjaak ging het toen ook met 2 stappen vooruit, 1 terug. Maar op een gegeven moment kunnen ze het weer zelf en dat moment komt dan ineens, zonder dat je het verwacht.quote:Op zondag 30 december 2018 08:51 schreef Aure het volgende:
Jemig GM wat heftig zeg!
Ja het is echt een bizar virus eigenlijk, met zo'n divers verloop. Jip is momenteel de enige op de afdeling die het zo heftig heeft en ze zeggen hier dat dat al niet de standaard is, maar dat het nog wel heftiger kan. Maar de meeste gaan hier na 3 tot 7 dagen weg.
Wij tikken in ieder geval de 11 aanmaar morgen naar huis is toch ook nog wel onzeker, hij moet wel hard werken nu met zijn zuurstof een stuk lager
nouja we wachten het af en blijven zo lang als nodig is natuurlijk.
Ja ik vind het ook al heel knap als je kijkt waar hij vandaan komt! En ze hebben best snel afgebouwd al, dus dat hij het er nu af en toe zwaar mee heeft is ook niet zo heel gek. Hij zit nu nog op 0.75 literquote:Op zondag 30 december 2018 08:55 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Wat goed van Jip dat hij met minder zuurstof maf proberen zeg! Dat is een stap vooruit. Bij Sjaak ging het toen ook met 2 stappen vooruit, 1 terug. Maar op een gegeven moment kunnen ze het weer zelf en dat moment komt dan ineens, zonder dat je het verwacht.
Sterkte nog deze laatste dagen
Maar als je dan in het ziekenhuis zit is het wel heftig allemaal zeg. Vooral omdat je ziet dat je baby het zo zwaar heeft, maar je zelf niks kan doen. En ik vond het ook best heftig om te horen dat drinken bij mij hem op dat moment niet ten goede kwam (zo zeggen ze dat niet hoor, maar dat is wel wat het was). Hij drinkt nu overigens alle voedingen wel weer bij mijquote:RSV komt in Nederland veel voor, vooral in de winter (november t/m maart). Bijna alle kinderen onder de twee jaar komen met het virus in contact. In Nederland komen ongeveer 100 van de 1000 zieke baby’s (10%) bij de huisarts vanwege een RSV-infectie. Daarvan worden 10 baby’s (10%) in het ziekenhuis opgenomen. Hiervan komt één baby (10%) op intensive care (IC intensive care ) terecht.
Ja het gaat echt mega snel. Ik merk dat ik nu de leeftijd van M in weken al kwijt ben, haha. Ik ben al gaan denken in maandenquote:Op zaterdag 29 december 2018 11:08 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Haha echt heTijn is gewoon alweer 11 weken
Gaat super snel. Kerstdagen heeft Tijn ook helemaal goed door gekomen; wat weinig slapen overdag waardoor hij wel erg moe was savonds en plots hysterisch ging huilen; maar als we hem dan naar bed deden en ons avondritueel deden, sliep hij binnen 2 tellen en was het allemaal weer goed. We hebben hem zelfs met de kerstdagen tot 2x toe rond 7u zelf wakker moeten maken
![]()
En wellicht had je het gemist maar het ging even wat minder goed met mij doordat ik een flink allergische reactie had op de ibuprofen. Het is nu enkel nog wat rood in mijn gezicht en bultjes op mijn handen/armen maar de jeuk en pijn is zo goed als voorbij. Ik was met kerst een kerstbal geworden namelijk (gezicht helemaal opgezwollen dus naar de HAP)
godzijdank komen de meeste kinderen er "goed" vanaf. James doet dingen graag grondig dus het rs deed hij ook op de zwaarste mogelijke manier ...quote:Op zondag 30 december 2018 08:51 schreef Aure het volgende:
Jemig GM wat heftig zeg!
Ja het is echt een bizar virus eigenlijk, met zo'n divers verloop. Jip is momenteel de enige op de afdeling die het zo heftig heeft en ze zeggen hier dat dat al niet de standaard is, maar dat het nog wel heftiger kan. Maar de meeste gaan hier na 3 tot 7 dagen weg.
Wij tikken in ieder geval de 11 aanmaar morgen naar huis is toch ook nog wel onzeker, hij moet wel hard werken nu met zijn zuurstof een stuk lager
nouja we wachten het af en blijven zo lang als nodig is natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |