Ja precies, dat idee heb ik dus ook. Ik begin meer en meer het idee te krijgen dat al die "packing light guru's" het vooral hebben tegen mensen die zelf zo dom als kak zijn. Ik zit nou al 2 uur video's te kijken en behalve dat ik 800 keer gedacht heb "ja okee wist ik al bedankt" en 140 keer "ja maar dude dit weet ik beter", heb ik ongeveer 2 dingen opgestoken. Eén over een UV-waterontsmetter en één over commando-style T-shirts oprollen.quote:Op zondag 9 december 2018 22:37 schreef Karina het volgende:
Ik had er nog nooit van gehoord dus even opgezocht, het lijkt me dat dit juist MEER ruimte inneemt al die hoesjes. Het ziet er wel netjes uit maar of je ruimte bespaart? Kan me niet voorstellen.
Ach, als ik kijk hoeveel mensen er op een doorsnee avond naar de poep op SBS/RTL/whatever kijken dan kan ik me niet heel erg druk maken over volle zalen bij tas-inpakpraatjes.quote:Op zondag 9 december 2018 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Je moet voor de gein eens zoeken op Rick Steves of Sarah Murdoch. Die staan gewoon uren aan een stuk, voor een volle zaal (!!) te oreren over hoe je een tas moet inpakkenIk vind dit grenzen aan zorgwekkend
Bij een beetje rolkoffer is dat geen enkel probleem. Maar als je met een "zachte" rugzak reist met alleen een ritsje bovenaan, dan kan ik me voorstellen dat organiseren wat voordeel kan hebben. Aan de andere kant kan je je tas leegschudden (3,7 seconden) en je onderbroek (1,2 seconden) en shirtje (1,9 seconden) er zo uit graaien. Nog 13,2 seconden om alles er weer in te proppen, 20 seconden klaarquote:Op zondag 9 december 2018 23:30 schreef Blijkonijn het volgende:
Ik vind het handig als je aan het rondtrekken bent je snel hè tas kan in en uitpakken. Of snel een onderbroek en een shirtje weet te vinden zonder je hele tas door te spitten.
packing cubes zijn de dure versies van jouw plastic tasjesquote:Op maandag 10 december 2018 08:41 schreef SeLang het volgende:
Ik organiseer mijn spullen altijd in plastic tasjes van supermarkten, kledingzaken e.d. En omdat elk tasje anders is weet je waar alles is. Plus, het geeft extra bescherming tegen water.
Verder heb ik geen flauw idee wat een packing cube is.
Uhm, een plastic zak voor ‘chemisch afval’ (gebruikte sokken en ondergoed), een voor de rest wat vuil is, en alles wat schoon is ligt gewoon los.quote:Op maandag 10 december 2018 09:38 schreef Dr_Flash het volgende:
En ik maar denken dat dit onder TRV-ers gesneden koek wasGaat dus om dit soort "must-haves"
https://www.sunflake.nl/p(...)OEAQYASABEgLRsvD_BwE
[ afbeelding ]
En wat doe je met vieze kleding?quote:Op maandag 10 december 2018 09:25 schreef Landgeld het volgende:
Voor lange reizen zweer ik er ook bij
Drie van die dingen zijn voldoende
Een voor sokken en ondergoed, ander voor shirts en nog eentje voor broeken.
Het ordent in een backpack, heeft liggend formaat en ventileert, in tegenstelling tot plastic zakken. Zo kan je snel ff iets pakken onder veel overhoop te halen.
Doorzichtige plastic tas..quote:Op maandag 10 december 2018 09:56 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
En wat doe je met vieze kleding?
Leuk voor opbergen maar totaal onhandig als je gaat backpacken voor lange tijd. Dan zijn die cubes praktischer om zaken te organiseren.quote:Op maandag 10 december 2018 09:58 schreef Postbus100 het volgende:
Als je dan echt iets handigs wil, dan moet je van die plastic zakken van de Xenos hebben die je vacuüm kunt zuigen zonder pomp. Ik heb het gezien en het werktDat scheelt ruimte. En het organiseert ook nog eens.
Klopt...quote:Op maandag 10 december 2018 09:47 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
packing cubes zijn de dure versies van jouw plastic tasjes
Je hebt zelf zojuist toegegeven dat je vandaag al ruim 2 uur aan video's hierover gekeken hebt.quote:Op zondag 9 december 2018 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Je moet voor de gein eens zoeken op Rick Steves of Sarah Murdoch. Die staan gewoon uren aan een stuk, voor een volle zaal (!!) te oreren over hoe je een tas moet inpakkenIk vind dit grenzen aan zorgwekkend
Fan meldtquote:Op maandag 10 december 2018 09:38 schreef Dr_Flash het volgende:
En ik maar denken dat dit onder TRV-ers gesneden koek wasGaat dus om dit soort "must-haves"
https://www.sunflake.nl/p(...)OEAQYASABEgLRsvD_BwE
[ afbeelding ]
Vechten?quote:Op dinsdag 11 december 2018 06:37 schreef Dr_Flash het volgende:
Zo zo, you love It or you hate itik heb wel een lekker discutabel onderwerp aangesneden zie ik wel
Alsof dat het grootste probleem is in dat landquote:Op dinsdag 11 december 2018 07:29 schreef Heremeteit het volgende:
Uitkijken met die plastic tasjes. In bijvoorbeeld Kenya zijn ze verboden en is het bezit ervan al strafbaar.
Vijf uur, achter het fietsenhokquote:
Net in Eindhoven de trein ingestapt. Verkeerde kant opquote:Op dinsdag 11 december 2018 16:15 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Vijf uur, achter het fietsenhok
Potver! Ik was daar een goed half uur geleden op het stationquote:Op dinsdag 11 december 2018 16:18 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Net in Eindhoven de trein ingestapt. Verkeerde kant op
Incl packing cubes om het mee naar huis te krijgen?quote:Op dinsdag 11 december 2018 16:44 schreef fathank het volgende:
Koop gewoon op locatie wat je nodig hebt.
Geef het aan een dakloze ofzo.quote:Op dinsdag 11 december 2018 16:49 schreef Fogel het volgende:
[..]
Incl packing cubes om het mee naar huis te krijgen?
Ideaal voor autisten die altijd alles perfect geordend willen hebben. Verder heb je er weinig aan.quote:Op dinsdag 11 december 2018 06:37 schreef Dr_Flash het volgende:
Zo zo, you love It or you hate itik heb wel een lekker discutabel onderwerp aangesneden zie ik wel
Dat bestaat al: een plastic tasjequote:Op dinsdag 11 december 2018 21:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Eigenlijk zou je een soort gear moeten ontwikkelen wat het zo veel mogelijk ontmoedigt om veel spullen mee te nemen.
Nog even over ditquote:Op zondag 9 december 2018 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Je moet voor de gein eens zoeken op Rick Steves of Sarah Murdoch. Die staan gewoon uren aan een stuk, voor een volle zaal (!!) te oreren over hoe je een tas moet inpakkenIk vind dit grenzen aan zorgwekkend
En wat is daar mis meequote:Op vrijdag 11 januari 2019 12:24 schreef Dr_Flash het volgende:
Gesponsord blog vol met onzin: https://jlovestotravel.com/getest-packing-cubes-van-sunflake/
"Doordat de packing cubes de kleding platter maakt kon ik zoveel kilo meer meenemen op de terugweg" Wat?
doordat je kleding anders inpakt wordt het toch niet lichter, dus in principe zou je niet meer gewicht mee kunnen nemenquote:Op vrijdag 11 januari 2019 13:26 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
En wat is daar mis mee
Shoppen
Maar je kleding neemt dan blijkbaar minder ruimte in wat je kunt opvullen met andere spullen = meer gewicht mee terugnemen.quote:Op vrijdag 11 januari 2019 13:34 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
doordat je kleding anders inpakt wordt het toch niet lichter, dus in principe zou je niet meer gewicht mee kunnen nemen
volgens mij mag je dezelfde hoeveelheid gewicht heen en terug meenemen. Dat je er meer in propt kan natuurlijk als je nog niet aan de limiet zat.quote:Op vrijdag 11 januari 2019 13:35 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Maar je kleding neemt dan blijkbaar minder ruimte in wat je kunt opvullen met andere spullen = meer gewicht mee terugnemen.
Daarvoor heb ik altijd een aparte zak.quote:Op maandag 10 december 2018 09:56 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
En wat doe je met vieze kleding?
Iquote:Op woensdag 12 december 2018 08:16 schreef Reageurs het volgende:
Het grootste voordeel van packing cubes is bij de beveiliging. Even dat zakje met vloeistoffen eruit halen zonder dat m'n halve tas eruit valt. En bij het inpakken na de beveiliging gewoon de paar -nog gecomprimeerde- packing cubes erin gooien.
Zelfde als je nog even snel iets eruit wil halen. Hoef je niet je gehele tas overhoop te halen.
Het voordeel voor rolkoffertjes is een stuk minder, maar reizen met een rugzak is veel relaxter. Alleen het hoognodige en als ik echt wat mis kan ik het altijd nog kopen (vrijwel nooit nodig).
Ja, d’ohquote:Op vrijdag 11 januari 2019 13:55 schreef Noudanzeg het volgende:
nou,
[..]
volgens mij mag je dezelfde hoeveelheid gewicht heen en terug meenemen. Dat je er meer in propt kan natuurlijk als je nog niet aan de limiet zat.
Wat een gedoe. Ik flikker alles gewoon in een tas en ik ben ook binnen 5 minuten klaar.quote:Op vrijdag 11 januari 2019 14:28 schreef Seven. het volgende:
Ik heb dus al dit soort zaken, ik reis gemiddeld 2 keer per maand en ik zweer erbij.
Ik heb standaard 1 ziplock zakje ingepakt in de koffer zitten met reserve ondergoed en sokken en 1 of 2 panty's. Daarnaast heb ik een zak met liquids/fluids standaard in het bovenvakje van mijn koffer. En ik heb een zakje met medicijndoosje, rennies die niet in het medicijndoosje passen, douchekapjes, wattenstaafjes, wattenschijfjes, reisborsteltje. En ik heb altijd een tas bij me voor de vieze was.
Voor een kort reisje (2 nachten) doe ik daar nog een cube bij met alle kleren die ik nodig heb en een cube voor een extra paar schoenen, als ik die meeneem.
Voor een langer reisje: 1 zak voor broeken, 1 zak voor truien/topjes, 1 zak voor schoenen. 1 zak voor random shitjes zoals mijn riemen, mijn föhn. Ik leg ook altijd mijn kleren voor de volgende dag klaar.
Ik ben letterlijk binnen 5 minuten klaar met inpakken voor vertrek. Ik hoef me nooit te haasten op de laatste ochtend voor het uitchecken. En ook als de plannen wijzigen en ik moet ineens ergens anders naartoe, dan ben ik binnen 5 minuten up and running.
Ik heb zo'n spinner trolley van Samsonite. Klein dingetje maar ik neem nooit meer mee dan ik nodig heb. Uiteindelijk kom ik na elk tripje weer thuis met alleen vieze was en de ongebruikte reservespullen, en ik heb nog nooit iets extra hoeven te kopen. Mijn koffertje is echt superieur, hij rolt echt geweldig, ik kan in 5 seconden mijn vloeistoffenzakje tevoorschijn toveren etc.
En ik heb ook een kabel organizor, daar heb ik elke dag weer profijt van. Niet meer 10 kabels uit de tas trekken als je je lader wil pakken. Ik heb standaard 2 opgeladen powerbanks bij me.
[ afbeelding ]
Dan gooi ik nog een noise cancelling headset in de mix, waardoor je ronkende vliegtuigmotoren niet hoort (en 9 van de 10 keer zit ik in van die fucking propellorvliegtuigjes). Je hoort niets, gewoon lekker filmpje kijken en dan kom je niet knetter overprikkeld aan.
Als je zo vaak in vliegtuigen zit, merk je wel dat degelijk reisgerief een enorm verschil maakt.
Dat. Weet je wel hoe lang 5 minuten is?quote:Op vrijdag 11 januari 2019 16:07 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Wat een gedoe. Ik flikker alles gewoon in een tas en ik ben ook binnen 5 minuten klaar.
Het probleem is groot en het is echtquote:Op vrijdag 11 januari 2019 23:13 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat. Weet je wel hoe lang 5 minuten is?
Dit is weer typisch een Oplossing voor een probleem dat helemaal niet bestaat
Goed punt. Ik denk dat ik in een minuut of 2 eigenlijk wel klaar ben bij een kort tripje. Spullen bij elkaar scharrelen. Tas open. Spullen erin. Tas dicht.quote:Op vrijdag 11 januari 2019 23:13 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat. Weet je wel hoe lang 5 minuten is?
Dit is weer typisch een Oplossing voor een probleem dat helemaal niet bestaat
Same herequote:Op vrijdag 11 januari 2019 23:22 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Goed punt. Ik denk dat ik in een minuut of 2 eigenlijk wel klaar ben bij een kort tripje. Spullen bij elkaar scharrelen. Tas open. Spullen erin. Tas dicht.
Ik beweer dan ook niet dat er een probleem mee opgelost wordt. Maar het helpt mij om georganiseerd te reizen. En ik persoonlijk haat het om vieze was, schone was en dan het allerergste, gedragen schoenen door elkaar te flikkeren. En mijn kleding blijft veel netter op deze manier, wel zo handig als ik een meeting heb met onze president.quote:Op vrijdag 11 januari 2019 23:13 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat. Weet je wel hoe lang 5 minuten is?
Dit is weer typisch een Oplossing voor een probleem dat helemaal niet bestaat
Het is handiger om retractable kabels mee te nemen. Binnen 1 seconde zijn ze operold en ingepakt. Scheelt ook weer een hoop volume van zo'n lompe organizer.quote:Op vrijdag 11 januari 2019 15:43 schreef Metalfreak het volgende:
Voor zo'n kabel organizer ben ik echt te chaotisch, na het gebruiken van 1 kabel heb ik echt geen zin meer om dat netjes terug te gaan doen en wordt het dus 1 zooitje...
euhm, ja maar jij bent denk ik een man, terwijl Seven waarschijnlijk een vrouw isquote:Op vrijdag 11 januari 2019 16:07 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Wat een gedoe. Ik flikker alles gewoon in een tas en ik ben ook binnen 5 minuten klaar.
normaal gesproken leveren die koffertjes geen problemen op, maar het zijn niet alleen oude vrouwtjes hoorquote:Op zaterdag 12 januari 2019 09:10 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
Het is handiger om retractable kabels mee te nemen. Binnen 1 seconde zijn ze operold en ingepakt. Scheelt ook weer een hoop volume van zo'n lompe organizer.
Tevens mogen ze alle rolkoffertjes verbieden in de cabine. Die dingen nemen ontzettend veel ruimte in waardoor er een race op de overhead compartments ontstaat en vluchten niet weg kunnen omdat mensen hun bagage niet kwijt kunnen. En vaak zijn het ook nog eens van die mini-vrouwtjes die hun eigen koffer niet op kunnen tillen.En nee, ik ga niet helpen met je aso bagage
![]()
Ik prop liever in de cabine dan dat ik meerdere keren per maand mijn koffertje in moet checkenquote:Op zaterdag 12 januari 2019 09:10 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
Het is handiger om retractable kabels mee te nemen. Binnen 1 seconde zijn ze operold en ingepakt. Scheelt ook weer een hoop volume van zo'n lompe organizer.
Tevens mogen ze alle rolkoffertjes verbieden in de cabine. Die dingen nemen ontzettend veel ruimte in waardoor er een race op de overhead compartments ontstaat en vluchten niet weg kunnen omdat mensen hun bagage niet kwijt kunnen. En vaak zijn het ook nog eens van die mini-vrouwtjes die hun eigen koffer niet op kunnen tillen.En nee, ik ga niet helpen met je aso bagage
![]()
Lol!quote:Op zaterdag 12 januari 2019 09:41 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
normaal gesproken leveren die koffertjes geen problemen op, maar het zijn niet alleen oude vrouwtjes hoor
Ik heb een checklist in excelquote:Op zaterdag 12 januari 2019 00:53 schreef MaJo het volgende:
anders ga ik alleen maar wakker liggen of ik bepaalde dingen niet vergeet
MANoMANoMANquote:Op zaterdag 12 januari 2019 09:41 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
normaal gesproken leveren die koffertjes geen problemen op, maar het zijn niet alleen oude vrouwtjes hoor
Dat is natuurlijk primaquote:Op zaterdag 12 januari 2019 07:25 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik beweer dan ook niet dat er een probleem mee opgelost wordt. Maar het helpt mij om georganiseerd te reizen. En ik persoonlijk haat het om vieze was, schone was en dan het allerergste, gedragen schoenen door elkaar te flikkeren. En mijn kleding blijft veel netter op deze manier, wel zo handig als ik een meeting heb met onze president.
Ieder zijn ding. Ik zou niet meer zonder willen.
Wat een paardelul.quote:Op zaterdag 12 januari 2019 09:41 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
normaal gesproken leveren die koffertjes geen problemen op, maar het zijn niet alleen oude vrouwtjes hoor
Wat doe je in landen waar plastictasjes verboden zijn?quote:Op donderdag 17 januari 2019 16:19 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Gewoon plastictasjes:
1 voor ondergoed en sokken
1 per paar schoenen
2 lege voor vuil ondergoed en was.
De rest opgevouwen erin.
Daar kom ik niet of heb ik schijt aan.quote:Op donderdag 17 januari 2019 16:29 schreef miro86 het volgende:
[..]
Wat doe je in landen waar plastictasjes verboden zijn?
Kan ik hieruit concluderen dat jij je vuile ondergoed niet wast?quote:Op donderdag 17 januari 2019 16:19 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Gewoon plastictasjes:
2 lege voor vuil ondergoed en was.
Dat ik het seperaat houd van vuil ondergoedquote:Op vrijdag 18 januari 2019 19:19 schreef heite het volgende:
[..]
Kan ik hieruit concluderen dat jij je vuile ondergoed niet wast?
Nee vuile was apart houden van de overige vuile kleren.quote:Op zondag 20 januari 2019 18:15 schreef Dr_Flash het volgende:
Vuil ondergoed separaat houden van vuil ondergoed. Ehm, okeeWat bedoelde je wèl eigenlijk?
![]()
Ik ook niet (onderbroeken en sokken altijd reserve bij) maar dan wel als ze niet in 1 tasje met die vieze onderbroeken hebben gezeten. Soms heb je die broek die je in de was hebt gedaan toch nog een keer nodig.quote:Op woensdag 6 februari 2019 20:41 schreef Dr_Flash het volgende:
Oh nou daar neem ik geen maatregelen voor. Desnoods slinger ik een onderbroek nog even door de douche en laat ik hem een nacht drogen in de badkamer of zo. Maar die doodenkele keer dat ik onverwacht een dag extra moet blijven heb ik er geen jeuk aan om een paar sokken of een overhemd nog eens aan te trekken hoor
Bazendingen! Veel plezier op reis.quote:Op donderdag 8 augustus 2019 10:53 schreef Dr_Flash het volgende:
Whehehe. Toch zelf willen weten hoe dat nou bevaltHoi Cat
![]()
[ afbeelding ]
Nou moet ik helaas weer een proefreisje gaan maken om hiermee te testen. Man man wat een leven.
Ik zou er ook een nieuwe koffer bij kopen, zodat die dingen passen enzo.quote:Op donderdag 8 augustus 2019 10:53 schreef Dr_Flash het volgende:
Whehehe. Toch zelf willen weten hoe dat nou bevaltHoi Cat
![]()
[ afbeelding ]
Nou moet ik helaas weer een proefreisje gaan maken om hiermee te testen. Man man wat een leven.
Ik geef Cat wel de schuldquote:Op donderdag 8 augustus 2019 11:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
Fles is erin getrapt
Hebben de preken van Sarah Murdoch en consorten toch geholpen
De volgende cube is er een waar een kat in past als handbaggage?quote:Op donderdag 8 augustus 2019 11:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik geef Cat wel de schulddie zit mij subliminaal te beïnvloeden. Met wel meer dingen dan alleen dit trouwens
Lijkt me nietquote:Op donderdag 8 augustus 2019 11:40 schreef Fogel het volgende:
[..]
De volgende cube is er een waar een kat in past als handbaggage?
Maar je kunt ze ook gebruiken als leefnet zie ik..quote:Op donderdag 8 augustus 2019 12:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Lijkt me nietEerst maar eens zien hoe dit bevalt. Ze wegen sowieso al 468 gram samen dus dat is al niet goed
![]()
quote:Op donderdag 8 augustus 2019 11:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik geef Cat wel de schulddie zit mij subliminaal te beïnvloeden. Met wel meer dingen dan alleen dit trouwens
Je hebt keuzesquote:Op donderdag 8 augustus 2019 11:09 schreef Dr_Flash het volgende:
Ja deze passen lang niet allemaal in mijn carryon als ze vol zitten idd![]()
Voor die bootreis ga ik idd wel meer bagage meenemen dan gebruikelijk. Maar goed dat ik mijn oude rugzak nog niet weggedaan heb (maar daarna gaatie wel weg hoor. Misschien daarvoor wel
)
Nou dat gaan we dan wel een keertje zien dan hea. Eerst cubes uitproberenquote:Op donderdag 8 augustus 2019 18:18 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]![]()
Je gaat er zoooo blij van worden
Van die cubes in ieder geval. Of je van mijn subliminatie blij wordt... dat valt nog te bezien
Heel fijn!! Zolang ze maar dun zijn en dus niet extra ruimte in beslag nemen.quote:Op maandag 10 december 2018 09:38 schreef Dr_Flash het volgende:
En ik maar denken dat dit onder TRV-ers gesneden koek wasGaat dus om dit soort "must-haves"
https://www.sunflake.nl/p(...)OEAQYASABEgLRsvD_BwE
[ afbeelding ]
Goeie plottwistquote:Op donderdag 8 augustus 2019 11:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik geef Cat wel de schulddie zit mij subliminaal te beïnvloeden. Met wel meer dingen dan alleen dit trouwens
Oeh zou het?quote:Op zondag 11 augustus 2019 01:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
Goeie plottwist
Enne, bloeit er iets op?![]()
Als jij ook gaat slapenquote:
Hou me ook even op de hoogtequote:
quote:
Dit klinkt als op de vraag ontwijkend gedragquote:
Is handig. Ik doe het ook altijd zoquote:Op zondag 11 augustus 2019 13:37 schreef KillerBee4ever het volgende:
Ik heb een set packing cubes(gekocht bij Amazon, waar ze een stuk goedkoper zijn). De volgende vakantie wordt de eerste keer dat ik ze gebruik. Mijn idee: ik rol alle kleding op om zoveel mogelijk ruimte te besparen. De cubes lijken me zeer handig om alles in -soort van- categorieen in te pakken en wat ik op de vakantiebestemming nodig heb, weet ik dan zó te vinden.
Ik heb geen idee of het werkelijk handig gaat zijn, maar we gaan er vast achter komen...
Wacht wat?quote:If you're really organized, you can save your travel list so that the next time you go on a trip, you don't have to start over, but we've never gotten to that point yet.
Ja ik ga weer echt net zo los als in het beginquote:Op dinsdag 13 augustus 2019 21:39 schreef KillerBee4ever het volgende:
Ik dacht dat dit topic door TS gestart is om serieus te vragen naar ervaringen met packing cubes? (zo leek het althans...). Het lijkt inmiddels een soort van rant fest te worden... maar ach, gelukkig beginnen de scholen binnenkort weer en wordt de verveling op de zolderkamer ook weer wat minder (hopelijk).
Zoiets zei je al jaquote:Op zondag 18 augustus 2019 09:50 schreef SeLang het volgende:
Als het om structuur gaat: Ik heb een paklijst in excel waarin ik aanvink wat er mee gaat. Excel rekent dan gelijk het gewicht van mijn tas uit,
Teveel werkquote:Op zondag 18 augustus 2019 10:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zoiets zei je al jaIn ben eigenlijk best wel bar benieuwd naar dit. Kun je dat bestand eens delen? (geanonimiseerd / alleen dummy data of zo)
Ik weeg elk item afzonderlijk op de keukenweegschaal en tel dat opquote:Op zondag 18 augustus 2019 20:25 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik heb al een kofferweger besteld, komt morgen.
Ja lekker overzichtelijk in je koffer, je weet wat waar zit en het is ook handiger uit en inpakken.quote:Op zondag 18 augustus 2019 19:25 schreef LordLynx het volgende:
Ik heb een jaar of wat geleden van die packing cubes gekocht (of eigenlijk gekregen voor mijn verjaardag omdat ik weer eens niks wist en het eens wilde proberen), ik zou nu niet anders meer willen. De extra ruimte haal je er volgens mij uit doordat je in een cube spullen kan proppen wat je in je hele koffer of tas toch een stuk minder kan en de extra ruimte en gewicht die die cubes innemen is echt verwaarloosbaar, tenminste als je een goed merk als Osprey of Eagle Creek hebt. Zeker die double sided cubes vind ik geweldig, in de ene kant gaan je schone spullen (ik heb hier alleen kleintjes van dus ondergoed en sokken) en in de andere kant stop je je gebruikte.
Ik doe niet eens letterlijk vinkvakjes maar vul het aantal in. Meestal is dat 1 (tent, rugzak, etc) maar als het om paren sokken gaat, contactlenzen of reservebatterijen dat is dat een groter getal. En als ik iets niet meeneem vul ik bij aantal 0 in of gewoon niets (wordt ook geteld als nul).quote:Op zondag 18 augustus 2019 20:34 schreef Dr_Flash het volgende:
ik moet gewoon even kijken hoe ik dat met die vinkvakjes doe in Excel. Maar dat is meer een DIG vraag dan voor hier.
Heel veel zin in mijn volgende reisje iig. Inmiddels binnen een week na nu
Ik ga er niet vanuit dat je Malta vervroegd hebt, dus wat dan?quote:Op zondag 18 augustus 2019 20:34 schreef Dr_Flash het volgende:
ik moet gewoon even kijken hoe ik dat met die vinkvakjes doe in Excel. Maar dat is meer een DIG vraag dan voor hier.
Heel veel zin in mijn volgende reisje iig. Inmiddels binnen een week na nu
Nou dat klinkt als iets waar ik wel iets veel fatsoenlijkers van kan makenquote:Op zondag 18 augustus 2019 20:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik doe niet eens letterlijk vinkvakjes maar vul het aantal in. Meestal is dat 1 (tent, rugzak, etc) maar als het om paren sokken gaat, contactlenzen of reservebatterijen dat is dat een groter getal. En als ik iets niet meeneem vul ik bij aantal 0 in of gewoon niets (wordt ook geteld als nul).
Dus in principe gewoon 4 kolommen:
Item; gewicht per stuk; aantal; Totaal (gewicht pers stuk * aantal)
En dan alles optellen.
Als je dat vergeten bent laat ik het graag een verrassingquote:Op zondag 18 augustus 2019 20:47 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik ga er niet vanuit dat je Malta vervroegd hebt, dus wat dan?
Daarna lees ik graag je packing cubes review.
Je hebt een surprise me geboekt?quote:Op zondag 18 augustus 2019 21:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Als je dat vergeten bent laat ik het graag een verrassing
Niet mens ik heb je toch verteld dat ik een paar dagjes naar Nice en Monaco gaquote:Op zondag 18 augustus 2019 21:01 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Je hebt een surprise me geboekt?
Ohhh zakjequote:Op zondag 18 augustus 2019 20:42 schreef Dr_Flash het volgende:
vuile was kan wmb gewoon bij elkaar in een zakje
Dat is net als Netflix die een show maakt over een of andere Japanse opruimexpert.quote:Op zondag 9 december 2018 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Je moet voor de gein eens zoeken op Rick Steves of Sarah Murdoch. Die staan gewoon uren aan een stuk, voor een volle zaal (!!) te oreren over hoe je een tas moet inpakkenIk vind dit grenzen aan zorgwekkend
Ook zo'n onzin ja, dat mens schijnt er nog schatrijk van te worden ookquote:Op maandag 19 augustus 2019 13:08 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Dat is net als Netflix die een show maakt over een of andere Japanse opruimexpert.
Ikea verkoopt ze ook, de prijs valt mee.quote:Op maandag 19 augustus 2019 13:05 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ohhh zakjeOok een verkapte TVP hier. Ook al een paar keer voorbij zien komen op het internet. Ben benieuwd naar jullie ervaringen. Heb tegenwoordig al wel al mijn kabeltjes en opladers in 1 handig tasje, packing cubes lijken me ook handig, maar ik vind ze best prijzig.
Goeie tip! Thanks!quote:Op maandag 19 augustus 2019 13:16 schreef loveli het volgende:
[..]
Ikea verkoopt ze ook, de prijs valt mee.
Wel eerlijk zeggen als ze bevallen he?quote:Op zondag 18 augustus 2019 21:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou en daar ga ik dus die cubes meenemen. En dan alles ervaren hoe geweldig het allemaal is en shit.
ja jaquote:Op woensdag 21 augustus 2019 10:11 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Wel eerlijk zeggen als ze bevallen he?![]()
![]()
En als ze niet bevallen, dan ook natuurlijk
Marie Kondo.quote:Op maandag 19 augustus 2019 13:13 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ook zo'n onzin ja, dat mens schijnt er nog schatrijk van te worden ook
Rol jij je onderbroekje op?quote:Op donderdag 22 augustus 2019 20:23 schreef quirina het volgende:
[..]
Marie Kondo.
Je kan zeggen wat je wil maar als je haar methode toepast is wel je hele huis georganized.
Als het geen joy sparked moet je het wegdoen.
Ah, mocht je dan toch een hoekje overhouden: mesh zakjequote:Op vrijdag 23 augustus 2019 11:35 schreef Dr_Flash het volgende:
het idee is dat die cubes dus geen overgebleven hoekje overlaten. Maar ja elke koffer is anders etc.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |