SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Game on
Groot fan van User Wotte
Viesmad.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:04 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Europees ook. Die punten is allemaal leuk en schattig, maar dat is niet zo relevant. De UEFA rankt ook landen op basis van punten, zo staat Belgi nu bovenaan en Nederland ook jarenlang. Ze wonnen echter geen toernooi en in het bijzonder de Belgjes behaalden volgens mij nauwelijks halve finales.
PSV is meermaals veel verder gekomen in de CL dan ajax. Leuk hoor, punten in de poulefase verzamelen, alleen daar koop je net even niets voor.
Verder zegt de doorbraak van zogenaamde jeugd me geen reet. Zeker niet als gasten als Verthongen, Eriksen en Sanchez bij die eigen jeugd geteld worden.
Lachwekkend h zo'n subtopclubje dat een paar JC-schaal en bekerfinales overwinningen als ultiem genot ziet. Kijken wij lekker doordeweeks naar Ajax op het aller hoogste niveau van Europa, namelijk de CL. En we doen het dit jaar zeer behoorlijk tegen alle verwachtingen in.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:18 schreef Tjacka het volgende: [..] Jullie laatste succes was tegen Zorya Luhansk. Hahahaha wat een treurige club.
Echt hequote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:20 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
2-0 Sevilla, 1-0 Manchester United.
quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:13 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ik ben gewoon gewend om altijd de beste te zijn
Het doet me dan ook niet zoveel meer..
Het legt alleen maar een extra druk op je
Mensen gaan altijd dingen van je verwachten
Ik heb een zwaar leven wat dat betreft
5 jaar geen prijs winnen en dan anderen betichten van subtopclub lolquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:24 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Lachwekkend h zo'n subtopclubje dat een paar JC-schaal en bekerfinales overwinningen als ultiem genot ziet. Kijken wij lekker doordeweeks naar Ajax op het aller hoogste niveau van Europa, namelijk de CL. En we doen het dit jaar zeer behoorlijk tegen alle verwachtingen in.
De miljoenen stromen weer binnen. Je kan zelfs objectief stellen dat overwinteren in de CL je meer oplevert dan kampioen worden en laatste in de groepsfase. Maargoed wij zijn Ajax en wij moeten dit jaar gewoon weer kampioen worden. Ajax joden super joden.
Wat maak je je druk om dat stelletje losers uit Rotterdam. Zoals in al zei: ik kijk niet eens meer uit naar de klassieker het voelt voor mij net als Pec Zwolle thuis. Het is echt een hele zielige vereniging.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:23 schreef Dven het volgende:
[..]
Viesmad.
Eventjes nagekeken voor je. PSV meermaals veel verder gekomen? Ik tel n achtste ronde, n kwartfinale en n halve finale voor PSV. Daar tegenover staan winst, finale, Halve finale, kwartfinale en laatste 16 voor Ajax.
Vertonghen speelde sinds z'n 13e bij een satellietclub van Ajax en vanaf z'n 16e bij Ajax. Geen eigen jeugd? Uh, oke. Ik kan mij niet herinneren dat iemand Sanchez die n seizoen bij Ajax heeft gezeten ooit eigen jeugd heeft genoemd en Eriksen, ach, die was 16 dus je zoekt het maar uit hoe je dat wil noemen.
Anyway, viesmad.
Omdat Elan toch wel een bikke een maat isquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:27 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Wat maak je je druk om dat stelletje losers uit Rotterdam. Zoals in al zei: ik kijk niet eens meer uit naar de klassieker het voelt voor mij net als Pec Zwolle thuis. Het is echt een hele zielige vereniging.
Sevilla dat nergens meer voor voetbalde en napoli en United idem. Knap hoor!!!!quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:24 schreef Elan het volgende:
[..]
Echt he![]()
Tjacka waarschijnlijk net iets teveel gedronken gisteren. Het is hem vergeven.
Quote voor het nageslachtquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:28 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik geloof echt dus echt geen kut van dat ajax feyenoord helemaal weg gaat spelen
mocht ajax met meer dan 2 doelpunten scoren dan kom ik x weken niet in de ajax topic
bij 3 doelpunten kom ik 3 weken niet
bij 4 doelpunten 4 weken niet
enzovoorts
United was de eerste groepswedstrijd.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Sevilla dat nergens meer voor voetbalde en napoli en United idem. Knap hoor!!!!
Met meer dan 2 doelpunten verschil winnen of meer dan 2 doelpunten scoren? Wat bedoel je nu?quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:28 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik geloof echt dus echt geen kut van dat ajax feyenoord helemaal weg gaat spelen
mocht ajax met meer dan 2 doelpunten scoren dan kom ik x weken niet in de ajax topic
bij 3 doelpunten kom ik 3 weken niet
bij 4 doelpunten 4 weken niet
enzovoorts
viesmadquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Sevilla dat nergens meer voor voetbalde en napoli en United idem. Knap hoor!!!!
Pizza is ook viesmadquote:'We hebben dit resultaat niet verdiend', begint Pizzi. 'Vanaf het begin hebben we persoonlijkheid en zelfvertrouwen getoond. Ik denk dan ook dat het een oneerlijk resultaat is. We kwamen hier heel sterk en geconcentreerd heen en we wisten wat we wilden. Ook wisten we dat we een moeilijke tegenstander hadden, die graag de bal heeft en zeer goede spelers heeft. Zowel offensief als defensief hebben we heel hecht gestaan. Op basis van wat we hebben laten zien is het een onterechte uitslag.'
elk doelpunt hoger dan 2quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:30 schreef Dven het volgende:
[..]
Met meer dan 2 doelpunten verschil winnen of meer dan 2 doelpunten scoren? Wat bedoel je nu?
Zal deze post even forwarden naar de boys met een smeekbede om er alsjeblieft een stuk of tien in te knallen trouwens.
Oh. Ach resultaten uit het verledenquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:30 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
United was de eerste groepswedstrijd.
bij winst ben je door, dus daar hoop ik echt op.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:03 schreef marp0 het volgende:
[..]
Goede analyse, laat wel zien dat Benfica zeer goed was voorbereid voor de wedstrijd. Ben benieuwd of ze defensief ook zo compact zullen spelen in eigen huis. Ik verwacht dat er meer ruimte komt voor Ajax. Als Neres speelt zal het nog een zeer interessante wedstrijd worden, met hopelijk het maximaal haalbare resultaat tegen Benfica voor onze Godenzonen.
die beloftes kom je toch niet na, want anders hadden we allemaal al een magnum gekregen van jequote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:28 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik geloof echt dus echt geen kut van dat ajax feyenoord helemaal weg gaat spelen
mocht ajax met meer dan 2 doelpunten scoren dan kom ik x weken niet in de ajax topic
bij 3 doelpunten kom ik 3 weken niet
bij 4 doelpunten 4 weken niet
enzovoorts
Was niet zo goed, zat ook zo'n vlaggenmast op zuid 2. Werd echt moe van die gasten.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:31 schreef RensAjacied het volgende:
Hoe was de sfeer Tjacka? Viel beetje tegen t.o.v. andere Europese wedstrijden. Al was die ontlading natuurlijk episch!
Hadden nu ook trommels naar 428 meegenomen zag ik.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:35 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Was niet zo goed, zat ook zo'n vlaggenmast op zuid 2. Werd echt moe van die gasten.
Hij zegt toch niks geks? Als we zondag ook maar enigszins slap spelen kom je ook tegen dit Feyenoord in de problemenquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:35 schreef Themeparktommy het volgende:
Even lachen?...
komt ie...
Botteghin gelooft in Feyenoords kansen tegen Ajax
Eric Botteghin gelooft dat Feyenoord komende weekend in de Amsterdam wel degelijk een kans heeft om te winnen. Ja, Ajax is de favoriet, maar om te stellen dat de Rotterdammers volgens hem beter kunnen afbellen, is sterk overdreven. "Misschien onderschatten de mensen ons wel een beetje", stelt de verdediger.
In het Algemeen Dagblad blikt de Braziliaan vooruit op De Klassieker. "We weten dat we onze topvorm dit seizoen nog niet hebben laten zien. En we hebben helaas al punten laten liggen. Feyenoord zal zich moeten verbeteren, dat klopt allemaal. Maar dat betekent niet dat we nergens meer in geloven", verzekert hij. Toch is het vertrouwen broos: zijn ploeggenoot Jordy Clasie gaf al aan dat hij Ajax op dit moment beter vindt spelen.
"Ajax en PSV ogen erg sterk, maar we spelen in een seizoen maar vier duels tegen die twee ploegen. Feyenoord moet in de andere wedstrijden zo weinig mogelijk laten liggen en zich wapenen in de topduels. Ja, dat kan ook tegen Ajax", weet hij. "Ajax en PSV zijn beter begonnen, dat is duidelijk. Maar wij moeten blijven geloven in succes, dat is volgens mij cruciaal."
Gelijk dr'op klappn.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:39 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Zondag kan je echt niet verslappen. Volle bak gas erop en gelijk bij de strot grijpen.
quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:35 schreef Themeparktommy het volgende:
Even lachen?...
komt ie...
Botteghin gelooft in Feyenoords kansen tegen Ajax
Eric Botteghin gelooft dat Feyenoord komende weekend in de Amsterdam wel degelijk een kans heeft om te winnen. Ja, Ajax is de favoriet, maar om te stellen dat de Rotterdammers volgens hem beter kunnen afbellen, is sterk overdreven. "Misschien onderschatten de mensen ons wel een beetje", stelt de verdediger.
In het Algemeen Dagblad blikt de Braziliaan vooruit op De Klassieker. "We weten dat we onze topvorm dit seizoen nog niet hebben laten zien. En we hebben helaas al punten laten liggen. Feyenoord zal zich moeten verbeteren, dat klopt allemaal. Maar dat betekent niet dat we nergens meer in geloven", verzekert hij. Toch is het vertrouwen broos: zijn ploeggenoot Jordy Clasie gaf al aan dat hij Ajax op dit moment beter vindt spelen.
"Ajax en PSV ogen erg sterk, maar we spelen in een seizoen maar vier duels tegen die twee ploegen. Feyenoord moet in de andere wedstrijden zo weinig mogelijk laten liggen en zich wapenen in de topduels. Ja, dat kan ook tegen Ajax", weet hij. "Ajax en PSV zijn beter begonnen, dat is duidelijk. Maar wij moeten blijven geloven in succes, dat is volgens mij cruciaal."
Spelers rust geven tegen Bayernquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:32 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
bij winst ben je door, dus daar hoop ik echt op.
kan je toch op een andere manier de overige wedstrijden
Na een topwedstrijd in de CL is het natuurlijk wel lastig om jezelf op te peppen voor een match tegen een marginaal ploegje.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:39 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Zondag kan je echt niet verslappen. Volle bak gas erop en gelijk bij de strot grijpen.
zondag is de wedstrijd van het jaar voor ajaxquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:39 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Zondag kan je echt niet verslappen. Volle bak gas erop en gelijk bij de strot grijpen.
quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:41 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
zondag is de wedstrijd van het jaar voor ajax
titelkansen blijven houden of definitief afhaken.
Het seizoen zou bijna geslaagd voor mij zijn als Feyenoord zondag wint en psv kampioen maakt
Dan heb je wel een heel sneu voetbalseizoen.quote:[b]Op woensdag 24 oktober 2018 11:41 schreef klaasweetalles
Het seizoen zou bijna geslaagd voor mij zijn als Feyenoord zondag wint en psv kampioen maakt
quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:41 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
zondag is de wedstrijd van het jaar voor ajax
titelkansen blijven houden of definitief afhaken.
Het seizoen zou bijna geslaagd voor mij zijn als Feyenoord zondag wint en psv kampioen maakt
Ik hoop met je mee, zou echt waanzinnig zijn als we daar winnen.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:32 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
bij winst ben je door, dus daar hoop ik echt op.
kan je toch op een andere manier de overige wedstrijden
Wel typisch Ajax dat je bij AEK verliestquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:42 schreef marp0 het volgende:
[..]
Ik hoop met je mee, zou echt waanzinnig zijn als we daar winnen.
Plus het zal wel wat schorsingen opleveren, wat dan gunstiger is voor de return uit bij AEK waar je aan een gelijkspel dan voldoende zou hebben.
dat was voorheen wel zo inderdaad, maar daar heb ik dit seizoen niet zo'n angst voor eigenlijk.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:43 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Wel typisch Ajax dat je bij AEK verliest
Het zit dit seizoen wel echt mee, en met de ervaring momenteel zie ik het niet gebeuren.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:43 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Wel typisch Ajax dat je bij AEK verliest
De kop van de titel alquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:49 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vertel het eens meisje, welke zin vind je raar?
Hij had inderdaad beter kunnen zeggen dat ze zondag niets te zoeken hebben in de Arena en dat ze beter niet kunnen gaan.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:50 schreef Tjacka het volgende:
[..]
De kop van de titel al
Botteghin gelooft in kansen tegen Ajax
Kampioenswedstrijd is al geweestquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:41 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
zondag is de wedstrijd van het jaar voor ajax
titelkansen blijven houden of definitief afhaken.
Het seizoen zou bijna geslaagd voor mij zijn als Feyenoord zondag wint en psv kampioen maakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |