Ik denk dat je op die locatie er wel 100 per m2 bij mag tellen.quote:Op dinsdag 4 december 2018 10:54 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
550m2 vloeroppervlak zag ik voorbij komen, laat het idd rond de 150 euro zitten dan zit je al op 82K per jaar aan huur. Daar moet je heel wat huispakken voor verkopen.
Okee.quote:Op dinsdag 4 december 2018 12:09 schreef KingRadler het volgende:
Maar als men liever meer wil betalen voor een product dan voelt het net of ze meer service krijgen. Maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn.
De Heuvelstraat doet zelfs iets boven de 300 per m2.quote:Op dinsdag 4 december 2018 12:17 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik denk dat je op die locatie er wel 100 per m2 bij mag tellen.
waar trek jij die data vandaan? Ik kwam niet zo heel veel verder.quote:Op dinsdag 4 december 2018 14:02 schreef GSbrder het volgende:
[..]
De Heuvelstraat doet zelfs iets boven de 300 per m2.
Spellungspolizei! het is 'verkeert'. Alhoewel in dit geval verkeerd misschien ook mag.quote:Op dinsdag 4 december 2018 16:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
Altijd sad wanneer er een Roy in moeilijkheden verkeerd
Dat was inderdaad wel een slechte typo, maar omdat het Roy Donders betreft niet eens zo verkeert.quote:Op dinsdag 4 december 2018 16:57 schreef Perrin het volgende:
[..]
Spellungspolizei! het is 'verkeert'. Alhoewel in dit geval verkeerd misschien ook mag.
Gewoon niet na black friday bestellen. Ik ga toch niet naar buiten...quote:Op dinsdag 4 december 2018 17:47 schreef KingRadler het volgende:
Consumentenbond heeft oplossing voor vertraagde pakketjes van Postnl. Voortaan gewoon in de winkels kopen.
quote:Op dinsdag 4 december 2018 17:47 schreef KingRadler het volgende:
Consumentenbond heeft oplossing voor vertraagde pakketjes van Postnl. Voortaan gewoon in de winkels kopen.
StiVAD.quote:Op dinsdag 4 december 2018 15:13 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
waar trek jij die data vandaan? Ik kwam niet zo heel veel verder.
Of dat je het dan maar via de website moet bestellen.quote:Op dinsdag 4 december 2018 18:32 schreef Metalfreak het volgende:
[..]Dan krijg je tenminste in de winkel te horen dat het niet op voorraad is en je een week kunt wachten...
Geen service in de winkelquote:Op dinsdag 4 december 2018 17:47 schreef KingRadler het volgende:
Consumentenbond heeft oplossing voor vertraagde pakketjes van Postnl. Voortaan gewoon in de winkels kopen.
Is dat zo bijzonder dan?quote:Op dinsdag 4 december 2018 19:08 schreef Djeez het volgende:
Ik ga vaker bij Amazon bestellen. Donderdag besteld, en in principe zaterdag al aan de deur. Er was alleen niemand thuis, dus vandaag gehaald bij het PostNL-punt
Vraag me echt af hoe dat kan, zonder te overdrijven heb ik tussen de 5-10 bestellingen gedaan tussen black friday en vandaag in, alles allang binnen. Is het van bol.com zelf of van plaza? En wat zegt de klantenservice?quote:Op dinsdag 4 december 2018 22:31 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik heb vorige week op Black Friday iets bij Bol besteld en dat is nog steeds niet binnen. Tien dagen en counting.
Bol is echt het slechtste bedrijf ooit.
Donderdagavond bij Bol.com besteld. Black Friday binnen. Tot mijn verrassing.quote:Op dinsdag 4 december 2018 22:31 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik heb vorige week op Black Friday iets bij Bol besteld en dat is nog steeds niet binnen. Tien dagen en counting.
Bol is echt het slechtste bedrijf ooit.
4 dingen inmiddels besteld via bol sinds black friday en ook alles is hier binnen.quote:Op dinsdag 4 december 2018 22:31 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik heb vorige week op Black Friday iets bij Bol besteld en dat is nog steeds niet binnen. Tien dagen en counting.
Bol is echt het slechtste bedrijf ooit.
Mwah, als ik zie dat m'n pakket uit de US via Amazon er net zo lang over doet als via een 3rd party reseller van Bol binnen Nederland mag dat best netjes genoemd worden.quote:Op dinsdag 4 december 2018 22:23 schreef Blik het volgende:
Maar blijkbaar moet het als iets bijzonders gezien worden om bij amazon te kopen ofzo. Dus dan gaan we amazon maar roemen om de service (die als je naar NL bedrijven kijkt echt niet bijzonder is). Nee, donderdag besteld en dinsdag in huis is niet bepaald iets om van de daken te schreeuwen...
Het zonder gezeur gratis kunnen retourneren en geld terugkrijgen, dat valt wel onder service.quote:Op woensdag 5 december 2018 07:14 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Mwah, als ik zie dat m'n pakket uit de US via Amazon er net zo lang over doet als via een 3rd party reseller van Bol binnen Nederland mag dat best netjes genoemd worden.
Qua service echter maakt het weinig uit, beiden doen immers wat ze moeten doen: iets afleveren wat je besteld hebt.
Eens maar verder geen idee of ze daarin verschillen, heb nog nooit van m'n leven iets geretourneerdquote:Op woensdag 5 december 2018 07:33 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Het zonder gezeur gratis kunnen retourneren en geld terugkrijgen, dat valt wel onder service.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |