Zou je haast wel gaan denken ja.quote:
Nee, maar je zou wel naar het boer zoekt vrouw feest kunnen gaan.quote:Op maandag 8 oktober 2018 07:31 schreef Roces18 het volgende:
Ik neem alle drie de dames van Marnix wel. Is er ook een aflevering waar het publiek de restjes mee kan nemen??
Oké dan pik ik ze daar wel op.quote:Op maandag 8 oktober 2018 07:33 schreef Chai het volgende:
[..]
Nee, maar je zou wel naar het boer zoekt vrouw feest kunnen gaan.
Dit gaat helemaal hip worden:quote:Op zondag 7 oktober 2018 21:14 schreef marcodej het volgende:
Dus dit vinden vrouwen tof, weer wat geleerd.
bedoel je Marnix of Wim?quote:Op maandag 8 oktober 2018 07:31 schreef Roces18 het volgende:
Ik neem alle drie de dames van Marnix wel. Is er ook een aflevering waar het publiek de restjes mee kan nemen??
Ik vind Paula qua uiterlijk niet zijn type, die andere 2 wel (of meer).quote:
Ik hoop ook dat Steffi voor Roel gaat, daar zit volgens mij het meeste in. De keuze voor Kevin snapte ik meteen al niet. Harrold is leuk om een avondje mee te stappen, niet om mee te leven voor mijn gevoel. Daar word je al gauw moe van.quote:Op maandag 8 oktober 2018 09:32 schreef Pisces29 het volgende:
Ik hoop dat Steffi voor Roel gaat.![]()
Ik denk alleen dat ze veel meer kriebels voor Kevin en Harrold heeft.
Ik hoop dat Marnix voor Bertine kiest.
Bij Janneke zie ik twijfels, maar dat kan ook de montage zijn. Bij aankomst mompelen dat ze even twijfelde (oid) of het gevoel er nog wel zou zijn bij aankomst op de boerderij... en aan het eind iets met een stukje van volgende week.
Kan er ook volstrekt naast zitten.
Willemijn vind ik veel te suf voor Marnix zijn pit en humor.
Ze deed toch (wetenschappelijk) onderzoek naar aaltjes? Dan ben je al wetenschapper hoor, of je nou gepromoveerd bent of niet. (en wat bedoel je met groepsleider?)quote:Op maandag 8 oktober 2018 11:24 schreef Bosbeetle het volgende:
Trouwens mevrouw aaltjes werd dit keer aangekondigd als wetenschapper, zou ze gepromoveerd zijn? Of groepsleider![]()
Ze was 28 toch, dat is erg optijd voor het eerste en zeker voor het laatste.
Dr. Paula en Boer Wim klinkt wel okay
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |