Gewoon een paar werklozen inhuren. Volgens mij zit die Quinsy nog werkloos thuis.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 09:54 schreef MakkieR het volgende:
NTR is gewoon verschrikkelijk bang dat de plaatselijke comité niet meer wil mee werken aan de organisatie van de landelijke intocht. Met andere woorden, zonder de vrijwilligers van de plaatselijke comité is een landelijke intocht bijna niet mogelijk. Wat blijkt nu volgens de laatste berichten, Dat de comité nog steeds geen vertrouwen heeft in de NTR met al hun gedraai over de nieuwe Zwarte Piet. Dat kan volgens mij nog een heel vervelend staartje krijgen. Want de vraag die nu rest is, hoe gaat de NTR dit organiseren als er straks geen vrijwilligers meer zijn. Dan kan dit nog wel eens een heel duur feestje worden, als je straks de landelijke intocht moet organiseren met dure professionele medewerkers.
Niet mee eens. Juist de vele regionaal verschillende manieren van vieren horen bij dit feest.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 10:48 schreef Jantje128 het volgende:
Ik ben van mening dat als je Sinterklaas viert, dat er gewoon in heel Nederland 1 lijn moet worden getrokken anders blijft er altijd nog onenigheid.
Toen was het lokale feest populair en kon je met anderen buiten je woonplaats moeilijk praten over dingen: geen internet. Dus geen barricaden en elk z'n eigen Piet.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 11:24 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja natuurlijk was zwarte piet gewoon een negerhulpje, toen werd het een negerkarikatuur, toen kwamen de Canadezen en werden het honderden magische negers, toen in de jaren tachtig dacht men, eigenlijk is dat niet zo'n tof beeld, honderden slaafse magische negerkarikaturen, en toen zeiden de SJWs het is geen neger, maar hij is gewoon zwart van al het roet! Ben benieuwd of iedereen toen op de barricades stond om vast te houden dat het daadwerkelijk magische negerslaven waren.
De anti zwarte piet mensen gaan niet meer demonstreren bij de intocht.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 17:27 schreef BoneThugss het volgende:
Mensen die staan te 'protesteren' bij intochten tegen ZP
Veel triester wordt het niet
Gewoon omdat het kanquote:Op vrijdag 5 oktober 2018 17:27 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Wel raar: eergisteren zouden er enkel roetveegpieten zijn. Gisteren weer bekend gemaakt dat ze toch pikzwart zijn door de schoorsteen. Waarom die switch?
Twee dagen geleden zeiden ze ook al dat er veschillende tinten roet zouden zijn - de meer ervaren pieten zouden zwarter van het roet zijn dan de jonkies.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 17:27 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Wel raar: eergisteren zouden er enkel roetveegpieten zijn. Gisteren weer bekend gemaakt dat ze toch pikzwart zijn door de schoorsteen. Waarom die switch?
De Sinterklaasverenigingen in Zaandam doen anders niet meequote:Op vrijdag 5 oktober 2018 17:27 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Wel raar: eergisteren zouden er enkel roetveegpieten zijn. Gisteren weer bekend gemaakt dat ze toch pikzwart zijn door de schoorsteen. Waarom die switch?
Er zijn vele intochten.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 17:28 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
De anti zwarte piet mensen gaan niet meer demonstreren bij de intocht.
Elke demonstratie is verwarrend voor kinderen bij intochten.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 18:08 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Maar DAT is niet verwarrend voor kinderen.
Toch ?
Ik bedoel het bestaan van 100 intochten. En een Sinterklaas bij het winkelcentrum, een sinterklaas op school, een sinterklaas in tv programma A, een sinterklaas in tvprogramma B, een sinterklaas die bij je thuis komt etc. En allemaal verschillende.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 18:12 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Elke demonstratie is verwarrend voor kinderen bij intochten.
Ja, dat zie je toch? Kinderen zijn goedgelovig maar niet blind.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 18:26 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Ik bedoel het bestaan van 100 intochten. En een Sinterklaas bij het winkelcentrum, een sinterklaas op school, een sinterklaas in tv programma A, een sinterklaas in tvprogramma B, een sinterklaas die bij je thuis komt etc. En allemaal verschillende.
Dat accepteren kinderen probleemloos - maar iemand met roetvegen zou onmiddellijk door de mand vallen als zijnde BoneThuggs de buurman.
Toch ?
Dat is toch niet zo gek? Jonge kinderen leven in een heel kleine wereld, de intocht op tv en dan in in eigen dorp of stad is alles dat belangrijk is. Dus zullen ze ook eerder de buurman herkennen dan een willekeurige acteur op tv die ook Piet speelt.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 18:26 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Dat accepteren kinderen probleemloos - maar iemand met roetvegen zou onmiddellijk door de mand vallen als zijnde BoneThuggs de buurman.
Hoe kom je tot die conclusie?quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 17:28 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
[..]
De anti zwarte piet mensen gaan niet meer demonstreren bij de intocht.
Hij bedoelt waarschijnlijk dat het drietal van de grauwe eeuw niet gaat demonstreren maar met hardere acties dreigt en negeert de rest.quote:
Ah, ouderwetse tunnelvisie.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 19:35 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Hij bedoelt waarschijnlijk dat het drietal van de grauwe eeuw niet gaat demonstreren maar met hardere acties dreigt en negeert de rest.
quote:
Man man man manquote:
Om de anti-pieten te verwarren. Wel zwart, niet zwart, wel protesteren, niet protesteren.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 17:27 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Wel raar: eergisteren zouden er enkel roetveegpieten zijn. Gisteren weer bekend gemaakt dat ze toch pikzwart zijn door de schoorsteen. Waarom die switch?
Jehova's?quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 18:35 schreef Geytenbeekje het volgende:
Ik heb als kind nooit geloofd in sinterklaas en zwarte piet.
Sommigen zijn vaak door de schoorsteen gegaan en sommigen niet, hoorde ik vanmorgen op radio1, vandaar dat verschil.quote:Op vrijdag 5 oktober 2018 17:27 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Wel raar: eergisteren zouden er enkel roetveegpieten zijn. Gisteren weer bekend gemaakt dat ze toch pikzwart zijn door de schoorsteen. Waarom die switch?
Jajaquote:Op vrijdag 5 oktober 2018 20:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Sommigen zijn vaak door de schoorsteen gegaan en sommigen niet, hoorde ik vanmorgen op radio1, vandaar dat verschil.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |