quote:Op dinsdag 25 september 2018 00:29 schreef twiFight het volgende:
[..]Gelukkig hebben we de foto's nogSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kon online geen foto's vinden goddomme, mannen! dus hier wat screen grabs.![]()
Jammer Wim
Dom dom dom
![]()
precies, dat was echt wel anders, ze had bij elk van die 3 iets anders wat er uitsprong.quote:Op maandag 24 september 2018 17:44 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Toch deed ze dat niet als je goed had gekeken. Een viel haar qua uiterlijk heel erg op, toen ze die die ochtend vanuit de trein zag staan. En bij twee anderen viel de brief op.
Ik snap het ook niet, er was ook zo'n leuke wisselwerking tussen hen.quote:Op maandag 24 september 2018 11:31 schreef RedFever007 het volgende:
hoe kan Tsjikske nu niet door zijn![]()
![]()
Veeeeel te rustig ding.quote:Op dinsdag 25 september 2018 09:49 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we de foto's nog![]()
Jammer Wim
Dom dom dom
haha ja dat zou voor mij ook een enorme afknapper zijn.quote:Op maandag 24 september 2018 22:21 schreef bloodymary1 het volgende:
Als er zo'n kerel met een beertje bij mij aan zou kloppen zou die echt direct de eerst trein terug kunnen nemen, om maar even in de sfeer te blijven.
Waarom? Omdat zo iemand een vrouw helemaal niet serieus neemt, maar als een soort kindvrouwtje, die beertjes leuk vindt.
Een vent ja, die leeft in een tijd waarbij de vrouw alle vrouwelijke klussen moet doen en moet luisteren naar wat de man zegt. Vreselijk zeg, heel bekrompen en ook gewoon zeer onaardig in zijn gesprekken met de vrouwen. Alsof hij ze aan een kruisverhoor onderwierp.quote:Op maandag 24 september 2018 21:22 schreef Postbus100 het volgende:
Marnix is ook gewoon wel een vent, geen soft gedoe. Ik vind het ook wel wat hebben.
Voor Wim wel ja. Als je ze vergelijkt dan springt Tsjitske er echt uit als rustig en lievig. Als je ziet wat Wim gekozen heeft dan past ze daar niet tussen.quote:
Heel vervelend en naar mannetje lijkt me dat ja.quote:Op dinsdag 25 september 2018 11:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Een vent ja, die leeft in een tijd waarbij de vrouw alle vrouwelijke klussen moet doen en moet luisteren naar wat de man zegt. Vreselijk zeg, heel bekrompen en ook gewoon zeer onaardig in zijn gesprekken met de vrouwen. Alsof hij ze aan een kruisverhoor onderwierp.
De enige leuke als je het mij vraagt.quote:Op dinsdag 25 september 2018 10:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet, er was ook zo'n leuke wisselwerking tussen hen.
Drie vrouwen in je rijtjeshuis of flat is het toch net niet denk ik.quote:Op dinsdag 25 september 2018 18:51 schreef michaelmoore het volgende:
Glazenwasser zoekt vrouw is dat niks? of Schilder zoekt vrouw
Ja echt niet te gelovenquote:Op dinsdag 25 september 2018 09:49 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we de foto's nog![]()
Jammer Wim
Dom dom dom
dat zij überhaupt geen man heeft weten te vinden nogquote:Op dinsdag 25 september 2018 19:29 schreef zoem het volgende:
[..]
Ja echt niet te gelovenHet eerste moment dat ik haar zag was ik al weg van haar
Kun je aan haar neus zien hoe lang ze vrijgezel is dan?quote:Op dinsdag 25 september 2018 21:52 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
dat zij überhaupt geen man heeft weten te vinden nog
Het programma is destijds ontstaan vanuit een 'maatschappelijk' probleem, namelijk dat boerenbedrijven ten onder gingen omdat er geen opvolging mogelijk was. De oplossing daarvoor was dus de vrijgezelle boer aan de vrouw helpen, zodat de toekomst van de landbouw in Nederland 'verzekerd' werd.quote:Op dinsdag 25 september 2018 18:51 schreef michaelmoore het volgende:
Glazenwasser zoekt vrouw is dat niks? of Schilder zoekt vrouw
Volgens mij is het idee veel meer dat boeren door de aard van hun werk minder makkelijk een partner kunnen vinden. Dat van het verzekeren van opvolging lees ik echt voor het eerst.quote:Op dinsdag 25 september 2018 22:57 schreef Japepk het volgende:
[..]
Het programma is destijds ontstaan vanuit een 'maatschappelijk' probleem, namelijk dat boerenbedrijven ten onder gingen omdat er geen opvolging mogelijk was. De oplossing daarvoor was dus de vrijgezelle boer aan de vrouw helpen, zodat de toekomst van de landbouw in Nederland 'verzekerd' werd.
Er zijn ongetwijfeld meerdere varianten op te bedenken, al heeft het boerenleven natuurlijk meerdere interessante aspecten om te tonen. Plus, het is een van de weinige beroepsgroepen waarbij het beroep eigenlijk gelijk het leven van je partner is.
Aaltjes? En vind dat niet raar, is toch een leuke overlap met je eigen werk.quote:Op woensdag 26 september 2018 09:09 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik vond het wel grappig dat de boer (weet zn naam niet) al onder de indruk is als iemand aan fytoftra werkt
Hij doet net alsof heel nederland nog nooit van aardappelmoeheid gehoort heeftquote:Op woensdag 26 september 2018 09:36 schreef Chai het volgende:
[..]
Aaltjes? En vind dat niet raar, is toch een leuke overlap met je eigen werk.
Oh dat heb ik dan even gemist, maar snap wel dat je blij verrast bent als iemand net datgene onderzoekt waar jij in de praktijk tegenaan loopt. Je weet wel dat er dergelijke onderzoekers, maar ze als date treffen zie je dan toch als groot toeval.quote:Op woensdag 26 september 2018 09:37 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hij doet net alsof heel nederland nog nooit van aardappelmoeheid gehoort heeftterwijl dat toch een dood normaal fenomeen is.
Zij kwam wel leuk over trouwens
Volgens mij ben je erg aan het projecteren om je eigen veronderstelling te bevestigen.quote:Op woensdag 26 september 2018 09:37 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hij doet net alsof heel nederland nog nooit van aardappelmoeheid gehoort heeftterwijl dat toch een dood normaal fenomeen is.
Zij kwam wel leuk over trouwens
Hij zal vast wel eens mensen tegen gekomen zijn die daar aan werken gezien hij blijkbaar aardappel teler isquote:Op woensdag 26 september 2018 16:48 schreef twiFight het volgende:
[..]
Volgens mij ben je erg aan het projecteren om je eigen veronderstelling te bevestigen.
Hoeveel dates denk je dat die gozer gehad heeft die zich daar mee bezig houden, laat staan mee werken?
Ten eerste is het een datingshow, geen hey-kom-je-wel-eens-medewerkers-tegen show.quote:Op woensdag 26 september 2018 16:51 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hij zal vast wel eens mensen tegen gekomen zijn die daar aan werken gezien hij blijkbaar aardappel teler is![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |