Dat vind ik ook zonde ja.quote:Op maandag 3 september 2018 12:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar Vilhena blijft bij jullie toch altijd staan, zonde voor jullie dat hij niet verkocht is voor een leuke som waar jullie een rechtsback van hadden kunnen halen zodat St. Juste in het centrum kan (lijkt mij beter dan Van Beek en Botteghin)
Geen idee hoe haalbaar Bosz is maar die zou op nummer 1 moeten staan. Verder ken ik geen Nederlandse trainers die duidelijk adepten zijn van modern voetbal, maar ze zijn er ongetwijfeld. Als het moet kan een buitenlandse trainer ook gewoon natuurlijk, daar hebben we ons grootste succes nota bene mee behaald. Maar welke goede buitenlandse trainer wil nou weer naar Nederland komenquote:Op maandag 3 september 2018 12:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die passmap van Feyenoord is echt schrijnend ja, het typische Nederlandse voetbal van de laatste jaren. Vraag me wel af welke trainer er dan bij jullie moet komen met wel moderne opvattingen die haalbaar is.
In een goedlopend elftal is er sowieso sprake van meer roulatie. Heeft ook met kwaliteit te maken. Tadic gaat de ene keer via het midden dan weer voor de voorzet.quote:Op maandag 3 september 2018 12:24 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Sorry maar dat is gewoon niet waar. Vergelijk passmaps Ajax tegen Vitesse https://twitter.com/ajaxlife/status/1036544833249267717?s=19
Tegen Kiev waar Tadic een gedeelte wel tegen de lijn aan speelt https://twitter.com/ajaxlife/status/1034764889594753029?s=19
Tegen Emmen https://twitter.com/ajaxlife/status/1033823666306523137?s=19
Twee van de drie duidelijk in de as, tegen Kiev Tadic minder.
Nu Feyenoord versus Nac https://twitter.com/11tegen11/status/1036295441275600896?s=19
En versus Heerenveen https://twitter.com/11tegen11/status/1033732804289462273?s=19
In beide wedstrijden zie je dat er achter Van Persie vrijwel niets gebeurt. Larsson staat vrij ver naar buiten. Berghuis meer centraal maar nog steeds niet zo centraal als die van Ajax. Verder staan de backs minder hoog ivm Ajax en is er veel minder input vanaf het middenveld. Vooral van Vilhena, maar dat is al jaren zo.
Maar dat in dat eerste kan hij zich wel ontwikkelen natuurlijk, dat is al minder bij die andere CV's die jullie hebben.quote:Op maandag 3 september 2018 12:31 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat vind ik ook zonde ja.
St. Juste in het centrum heeft een hoop voordelen omdat ie sneller en beter aan de bal is dan die twee, maar puur verdedigend is het ook niet altijd goed. En soms slordige passes en aannames die je echt niet centraal in de verdediging zou mogen maken.
Ben het wel eens met iemand anders die zei dat je verdediging veel meer moet aansluiten zodat er minder zeeën van ruimte zijn op het middenveld. Dat is met Botteghin in ieder geval bijna onmogelijk.
Ik denk niet dat Bosz komt als Van Geel er zit, die wil denk ik wel echt mensen met wie hij klikt waar hij mee kan samenwerken en die willen groeien.quote:Op maandag 3 september 2018 12:33 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Geen idee hoe haalbaar Bosz is maar die zou op nummer 1 moeten staan. Verder ken ik geen Nederlandse trainers die duidelijk adepten zijn van modern voetbal, maar ze zijn er ongetwijfeld. Als het moet kan een buitenlandse trainer ook gewoon natuurlijk, daar hebben we ons grootste succes nota bene mee behaald. Maar welke goede buitenlandse trainer wil nou weer naar Nederland komen
Doordat hij zo enorm slecht en voorspelbaar is qua acties gaat alles via de rechterkant kant Berghuis ergert zich daar ook constant aan op het moment. Het is net alsof je met een incompleet elftal speelt.quote:Op maandag 3 september 2018 12:23 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Een linksbuiten die een elftal destabiliseert?
Oh maar Elia is duidelijk een betere speler dan Larsson, dat is duidelijk. Maar met Elia werd er ook al zo kut gespeeld dus wat dat betreft is er niet veel veranderd.quote:Op maandag 3 september 2018 12:36 schreef Elan het volgende:
[..]
In een goedlopend elftal is er sowieso sprake van meer roulatie. Heeft ook met kwaliteit te maken. Tadic gaat de ene keer via het midden dan weer voor de voorzet.
Tegen Luik kwam de 1-0 of de 2-0 via een assist van Tadic vanaf de achterlijn op Huntelaar. Dat heb ik Larsson überhaupt nog niet zien doen. Verder laat die passmap tegen NAC ook zien hoeveel via de rechterkant gaat bij ons. Omdat men gewoon amper vertrouwen heeft in Larsson. Berghuis geeft dit ook expliciet aan in het interview na de wedstrijd op Rijnmond trouwens.
Kun je wel roepen dat onze buitenspelers teveel naar links of rechts staan maar Larsson staat exact op dezelfde manier geposteerd als Elia, die wel die variatie en dreiging in zijn spel had. Larsson is gewoon extreem eenvoudig te verdedigen omdat zijn actie veel te voorspelbaar is.
Elia was van een hele andere orde maar bracht ook diepgang en dat heeft Larsson totaal nietquote:Op maandag 3 september 2018 12:39 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Oh maar Elia is duidelijk een betere speler dan Larsson, dat is duidelijk. Maar met Elia werd er ook al zo kut gespeeld dus wat dat betreft is er niet veel veranderd.
Dat klopt, dat was zijn meerwaarde. Maar de passmaps zagen er net zo uit als nu.quote:Op maandag 3 september 2018 12:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Elia was van een hele andere orde maar bracht ook diepgang en dat heeft Larsson totaal niet
Op het moment dat Larsson niet meer in het spel betrokken wordt klopt dat niet meer hoor, denk dat er toen een stuk meer balans was tussen beide kanten. Maar het systeem en het spel was hetzelfde jaquote:Op maandag 3 september 2018 12:42 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dat klopt, dat was zijn meerwaarde. Maar de passmaps zagen er net zo uit als nu.
Tijdens het kampioensjaar werd er niet kut gespeeld. Kun je zeggen dat de backs drie klassen beter waren maar geloof niet dat Larsson beter gaat renderen als Haps straks weer speelt.quote:Op maandag 3 september 2018 12:39 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Oh maar Elia is duidelijk een betere speler dan Larsson, dat is duidelijk. Maar met Elia werd er ook al zo kut gespeeld dus wat dat betreft is er niet veel veranderd.
Ik gok dat een Jorgensen dus wel een verschil kan maken daar. Nu is het alles via Berghuis op RVP. Maar als RVP iets verder zakt (want Jorgensen staat ervoor) dan heb je ineens 3 aanspeelpunten. Dan kan Larsson wellicht nog wel van waarde worden.quote:Op maandag 3 september 2018 12:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Tijdens het kampioensjaar werd er niet kut gespeeld. Kun je zeggen dat de backs drie klassen beter waren maar geloof niet dat Larsson beter gaat renderen als Haps straks weer speelt.
Berghuis is met alle aids (Diks, Nieuwkoop) die hij de afgelopen tijd achter zich heeft gehad ook niet minderen gaan renderen dan ten tijde van Karsdorp.
Omdat Berghuis vorig seizoen zo'n beetje in z'n eentje de kar moest trekken in de voorhoede werd ie ook veel meer aangespeeld. In het kampioensjaar had je Elia en een Jörgensen in vorm.quote:Op maandag 3 september 2018 12:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Tijdens het kampioensjaar werd er niet kut gespeeld. Kun je zeggen dat de backs drie klassen beter waren maar geloof niet dat Larsson beter gaat renderen als Haps straks weer speelt.
Berghuis is met alle aids (Diks, Nieuwkoop) die hij de afgelopen tijd achter zich heeft gehad ook niet minderen gaan renderen dan ten tijde van Karsdorp.
Ja oke, minder afhankelijk van rechts dan nu.quote:Op maandag 3 september 2018 12:43 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Op het moment dat Larsson niet meer in het spel betrokken wordt klopt dat niet meer hoor, denk dat er toen een stuk meer balans was tussen beide kanten. Maar het systeem en het spel was hetzelfde ja
Larsson als linksbuiten moet je gewoon afschrijven. Bij Heerenveen had hij dusdanig veel vrijheid dat het veel lekkerder voetballen was + er was geen druk. Toen de tegenstanders dat eenmaal doorkregen heeft hij eigenlijk ookquote:Op maandag 3 september 2018 12:45 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik gok dat een Jorgensen dus wel een verschil kan maken daar. Nu is het alles via Berghuis op RVP. Maar als RVP iets verder zakt (want Jorgensen staat ervoor) dan heb je ineens 3 aanspeelpunten. Dan kan Larsson wellicht nog wel van waarde worden.
#wishfulthinking
Dat Tadic soms echt aan de buitenkant staat en vanaf daar een voorzet geeft betekent niet dat ie constant vanuit die positie speelt. Als je zwerft kom je ook wel eens daar terecht. Het probleem bij ons is dat Larsson en Berghuis constant vanuit die positie ver naar buiten met hun acties beginnen.quote:Op maandag 3 september 2018 13:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Wanneer heb jij Larsson voor het laatst een assist zien geven vanaf de achterlijn zoals Tadic tegen Luik? Wanneer heb jij Larsson voor het laatst überhaupt de achterlijn zien halen?
Het is niet erg dat je dom bent, maar loop er niet zo mee te koop
Dit deed hij ook zelden bij Heerenveen dus waarom je dat nu wel van hem zou verwachten is beyond me.quote:Op maandag 3 september 2018 13:01 schreef Elan het volgende:
Wanneer heb jij Larsson voor het laatst überhaupt de achterlijn zien halen?
Dat rouleren van positie is gewoon kwaliteit en komt echt niet doordat hij meer naar buiten geposteerd zou staan.quote:Op maandag 3 september 2018 13:05 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat Tadic soms echt aan de buitenkant staat en vanaf daar een voorzet geeft betekent niet dat ie constant vanuit die positie speelt. Als je zwerft kom je ook wel eens daar terecht. Het probleem bij ons is dat Larsson en Berghuis constant vanuit die positie ver naar buiten met hun acties beginnen.
Man man manquote:Op maandag 3 september 2018 13:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat rouleren van positie is gewoon kwaliteit en komt echt niet doordat hij meer naar buiten geposteerd zou staan.
Zou Larsson wel eens vanaf 10 willen zien. Dit is gewoon niks.
Hij kwam beter tot zijn recht in een 442 destijds met Te Vrede en Veerman in de spits.quote:Op maandag 3 september 2018 13:07 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Dit deed hij ook zelden bij Heerenveen dus waarom je dat nu wel van hem zou verwachten is beyond me.
Het slaat gewoon als een kut op Dirk wat hij roept.quote:Op maandag 3 september 2018 13:12 schreef onlogisch het volgende:
Elan zakt dieper en dieper weg in de onmogelijke beweringen die hij hier doet. Hier is Elan trouwens wel een kei in.
Hij was het best voor Heerenveen in een 4-2-3-1 met Van den Berg, De Roon, Thern, Slagveer en Uth. Alleen had hij last van zijn blessures waardoor hij niet constant kon spelen naarmate zijn vormpeil steeg. In die 4-4-2/4-3-3 vond ik Heerenveen weinig bijzonder en dat was met fucking Foppe de Haan als hoofdcoach.quote:Op maandag 3 september 2018 13:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij kwam beter tot zijn recht in een 442 destijds met Te Vrede en Veerman in de spits.
https://www.transfermarkt(...)lus/0?saison_id=2015quote:Op maandag 3 september 2018 13:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij kwam beter tot zijn recht in een 442 destijds met Te Vrede en Veerman in de spits.
Ik stel voor dat we te Vrede dan terughalen in de Kuip zodat Larsson beter gaat renderen.quote:Op maandag 3 september 2018 13:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij kwam beter tot zijn recht in een 442 destijds met Te Vrede en Veerman in de spits.
Elia is toch ook een totaal ander type. Of wat bedoel je precies?quote:Op maandag 3 september 2018 13:16 schreef Elan het volgende:
[..]
Het slaat gewoon als een kut op Dirk wat hij roept.
Elia speelde exact vanaf dezelfde positie en toen roemde iedereen Feyenoord vanwege het geweldige en gevarieerde spel vanaf de flanken. Met nagenoeg hetzelfde middenveld en dezelfde centrale verdedigers. Zal het dan niet gewoon simpelweg aan Larsson liggen in plaats van spelers die op papier te ver naar buiten zouden staan?
Kut op dirk ja? Begrijpend lezen is moeilijk he? Ik loop net de hele tijd te beweren dat Larsson teveel naar buiten staat en dat hij geen speler is die dan rendeert (+ dat los van Larsson het spel van Feyenoord op deze manier uberhaupt minder rendeert, zie die lange post). Daarom zou je de buitenspelers wat meer centraal moeten hebben. Larsson komt dan min of meer regelmatig in balbezit op de 10 positie, wat jij zo graag wil!!!!quote:Op maandag 3 september 2018 13:16 schreef Elan het volgende:
[..]
Het slaat gewoon als een kut op Dirk wat hij roept.
Elia speelde exact vanaf dezelfde positie en toen roemde iedereen Feyenoord vanwege het geweldige en gevarieerde spel vanaf de flanken. Met nagenoeg hetzelfde middenveld en dezelfde centrale verdedigers. Zal het dan niet gewoon simpelweg aan Larsson liggen in plaats van spelers die op papier te ver naar buiten zouden staan?
Tegen Willem 2 was dat inderdaad. Toen speelde hij wel genot . Maar ook tegen Cambuur in een 343 kwam hij beter tot zijn recht dan met 3 middenvelders.quote:Op maandag 3 september 2018 13:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
https://www.transfermarkt(...)lus/0?saison_id=2015
https://www.transfermarkt(...)n/306/saison_id/2016
Zoek de 442. Ik tel er 3 in 68 wedstrijden (waarvan 1x met Te Vrede en Veerman in de spits). Larsson stond 90% van de wedstrijden voor Heerenveen gewoon op linksbuiten.
Hij heeft heel veel goede en slechte wedstrijden afgewisseld gedurende die jaren bij Heerenveen, dus op basis van één wedstrijd aangeven hij het beste tot z'n recht kwam in een 442 is een beetje opportunistisch. Formatie zegt uiteindelijk ook niet alles, het gaat erom hoe je het elftal zo'n formatie in laat vullen. Ajax speelt ook gewoon 433, maar die hebben spelers die regelmatig op elkaars positie opduiken. Daar zou Larsson ook bij gebaat zijn, maar het systeem van Gio is veel te rigide. En nee, dat ligt niet alleen aan kwaliteit.quote:Op maandag 3 september 2018 13:27 schreef Elan het volgende:
[..]
Tegen Willem 2 was dat inderdaad. Toen speelde hij wel genot . Maar ook tegen Cambuur in een 343 kwam hij beter tot zijn recht dan met 3 middenvelders.
Larsson rendeert nergens, gisteren kreeg hij een bal kapt (gras is groen) naar binnen en..... gaat nog even rustig staan kijken. Dat was voor Gio ook primair de reden om hem te wisselen volgens eigen zeggen.quote:Op maandag 3 september 2018 13:26 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Kut op dirk ja? Begrijpend lezen is moeilijk he? Ik loop net de hele tijd te beweren dat Larsson teveel naar buiten staat en dat hij geen speler is die dan rendeert (+ dat los van Larsson het spel van Feyenoord op deze manier uberhaupt minder rendeert, zie die lange post). Daarom zou je de buitenspelers wat meer centraal moeten hebben. Larsson komt dan min of meer regelmatig in balbezit op de 10 positie, wat jij zo graag wil!!!!
En het geroemde en gevarieerde spel met Elia? Nooit gezien of gelezen.
En dit 'dat rouleren van positie is gewoon kwaliteit'. Rouleren van positie is TACKTIEK.
Dan kun je nog wel proberen het maximale er uit te halen. Dat gebeurt nu dus helemaal niet, met heel Feyenoord niet.quote:Op maandag 3 september 2018 13:33 schreef Elan het volgende:
[..]
Larsson rendeert nergens, gisteren kreeg hij een bal kapt (gras is groen) naar binnen en..... gaat nog even rustig staan kijken. Dat was voor Gio ook primair de reden om hem te wisselen volgens eigen zeggen.
Kun je wel zeggen dat het tactiek is, of hij verkeerd opgesteld zou staan maar blijkbaar voert bij simpele instructies gewoon niet uit. Hij mist elke vorm van handelingssnelheid die een Tadic wel heeft .
Of eigenlijk pijnlijker nog, is hij niet in staat deze uit te voeren .
In welke zin is Elia een ander type? Ik zie de verschillen in kwaliteit wel maar in principe zou Larsson moeten doen/kunnen wat Elia deed.quote:Op maandag 3 september 2018 13:25 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Elia is toch ook een totaal ander type. Of wat bedoel je precies?
Elia is veel meer een klassieke buitenspeler; de buitenkant opzoeken, diepte in het spel. Die moet je diep sturen of een actie laten maken (dat laatste heeft hij gemeen met Larsson). Dat diep sturen past ook bij zijn grote wapen, zijn snelheid.quote:Op maandag 3 september 2018 13:38 schreef Elan het volgende:
[..]
In welke zin is Elia een ander type? Ik zie de verschillen in kwaliteit wel maar in principe zou Larsson moeten doen/kunnen wat Elia deed.
Het is niet dat Gio een ander systeem of invulling aan het elftal is gaan geven sinds die eerste vertrokken is.
Kun je hem wellicht ook aanrekenen, maar dat is weer een andere discussie.
quote:Op maandag 3 september 2018 13:38 schreef Elan het volgende:
[..]
In welke zin is Elia een ander type? Ik zie de verschillen in kwaliteit wel maar in principe zou Larsson moeten doen/kunnen wat Elia deed.
Zie heus wel de verschillen qua speelstijl, maar Larsson wordt door Gio dus op exact dezelfde manier gebruikt. Lijkt me derhalve een legitieme vraag.quote:Op maandag 3 september 2018 14:14 schreef BadderHaring het volgende:
[..]![]()
Ja, vrijwel hetzelfde type inderdaad. Log uit.
Als Jorgensen fit is is er dus eigenlijk geen plek meer voor hem. Zou je hem eventueel op de positie van Toornstra kunnen zetten, of is dat te gedoemd te mislukken?quote:Op maandag 3 september 2018 14:02 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Elia is veel meer een klassieke buitenspeler; de buitenkant opzoeken, diepte in het spel. Die moet je diep sturen of een actie laten maken (dat laatste heeft hij gemeen met Larsson). Dat diep sturen past ook bij zijn grote wapen, zijn snelheid.
Larsson is veel meer een technisch vaardige speler die het van de persoonlijke actie en passing moet hebben; hij is juist degene die mensen weg moet sturen in plaats van weggestuurd te worden. In die zin is het ook logischer om hem wat meer naar binnen te laten spelen (al is het ook geen tien denk ik).
Ik zie hem verder te weinig voetballen bij Feyenoord om wat te zeggen over zijn spel bij ons, maar hem als klassieke linksbuiten inzetten lijkt me niet passend bij zijn kwaliteiten.
Als je zijn doelpunten en assists bij Heerenveen bekijkt zie je dat hij het gevaarlijkst is als hij centraal speelt of vanaf links naar het centrum toe trekt.
Dat valt ook wel mee. Hij zou eerder meegenomen worden als centrale verdediger, Nederland speelt met 3 CVs tegenwoordigquote:Op maandag 3 september 2018 14:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik snap ergens niet dat Koeman moeite doet voor een marokaanse puber van Ajax in oranje. terwijl st juste al een paar weken erg goed bezig is bij ons op die plek.
Als dat zo is (je weet niet welke opdrachten hij meekrijgt, maar het lijkt er in grote lijnen wel op ja) zegt dat genoeg over GvB.quote:Op maandag 3 september 2018 14:27 schreef Elan het volgende:
[..]
Zie heus wel de verschillen qua speelstijl, maar Larsson wordt door Gio dus op exact dezelfde manier gebruikt. Lijkt me derhalve een legitieme vraag.
Ik denk dat hij centraal wel kan renderen, beter dan Toornstra. Hij heeft niet de drive, maar is wel beter in de passing en heeft meer overzicht. Technisch vaardiger en heeft een betere actie in huis.quote:Op maandag 3 september 2018 14:29 schreef Elan het volgende:
[..]
Als Jorgensen fit is is er dus eigenlijk geen plek meer voor hem. Zou je hem eventueel op de positie van Toornstra kunnen zetten, of is dat te gedoemd te mislukken?
Zie ook deze post; achter de spitsen gebeurt veel te weinig. Dat zou Larsson beter in kunnen vullen dan Toornstra met zijn kwaliteiten. In de as zie ik graag technisch sterke spelers die een pass kunnen geven, want spelers in de as kunnen het spel zowel naar links als naar rechts verleggen. Toornstra is daar niet het type voor, die heeft andere kwaliteiten. Dat is veel meer een rechtermiddenvelder in een 4-4-2-opstelling met zijn loopvermogen en inzet. Berghuis zou ook baat hebben bij een betere voetballer aanvallend centraal op het middenveld.quote:Op maandag 3 september 2018 12:24 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Sorry maar dat is gewoon niet waar. Vergelijk passmaps Ajax tegen Vitesse https://twitter.com/ajaxlife/status/1036544833249267717?s=19
Tegen Kiev waar Tadic een gedeelte wel tegen de lijn aan speelt https://twitter.com/ajaxlife/status/1034764889594753029?s=19
Tegen Emmen https://twitter.com/ajaxlife/status/1033823666306523137?s=19
Twee van de drie duidelijk in de as, tegen Kiev Tadic minder.
Nu Feyenoord versus Nac https://twitter.com/11tegen11/status/1036295441275600896?s=19
En versus Heerenveen https://twitter.com/11tegen11/status/1033732804289462273?s=19
In beide wedstrijden zie je dat er achter Van Persie vrijwel niets gebeurt. Larsson staat vrij ver naar buiten. Berghuis meer centraal maar nog steeds niet zo centraal als die van Ajax. Verder staan de backs minder hoog ivm Ajax en is er veel minder input vanaf het middenveld. Vooral van Vilhena, maar dat is al jaren zo.
Waar ga je RvP dan neerzetten? Als Jorgensen terugkomt komt RvP toch gewoon terug op 10?quote:Op maandag 3 september 2018 14:39 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Als dat zo is (je weet niet welke opdrachten hij meekrijgt, maar het lijkt er in grote lijnen wel op ja) zegt dat genoeg over GvB.
[..]
Ik denk dat hij centraal wel kan renderen, beter dan Toornstra. Hij heeft niet de drive, maar is wel beter in de passing en heeft meer overzicht. Technisch vaardiger en heeft een betere actie in huis.
[..]
Zie ook deze post; achter de spitsen gebeurt veel te weinig. Dat zou Larsson beter in kunnen vullen dan Toornstra met zijn kwaliteiten. In de as zie ik graag technisch sterke spelers die een pass kunnen geven, want spelers in de as kunnen het spel zowel naar links als naar rechts verleggen. Toornstra is daar niet het type voor, die heeft andere kwaliteiten. Dat is veel meer een rechtermiddenvelder in een 4-4-2-opstelling met zijn loopvermogen en inzet. Berghuis zou ook baat hebben bij een betere voetballer aanvallend centraal op het middenveld.
Larsson centraal posteren heeft ook duidelijke nadelen hoor; het is nou niet een type dat van harte meeverdedigt. Dat moet je dus óf tactisch oplossen buiten balbezit óf je moet hem dusdanig prikkelen dat hij die taken wel oppakt.
Dat verwacht ik ook ja. Tot 'ie weer geblesseerd raakt. Maar dat betekent niet dat je Larsson moet misbruiken als klassieke linksbuiten, dan kun je 'm nog beter op de bank zetten.quote:Op maandag 3 september 2018 14:43 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Waar ga je RvP dan neerzetten? Als Jorgensen terugkomt komt RvP toch gewoon terug op 10?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |