Mag ik niet (meer) lezen. Ben geen abonnee.quote:Op maandag 27 augustus 2018 15:16 schreef Nibb-it het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ende-wiebes-a1614330
Voor het eerst dat ik zie dat Janine haar rol pakt.quote:Op maandag 27 augustus 2018 15:16 schreef Nibb-it het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ende-wiebes-a1614330
quote:Ja, dat is toch geweldig. Dan schuif je als minister aan bij Zomergasten 2018 met in je achterhoofd één grote troef. En die troef is de belofte dat er over twaalf jaar, in 2030, als jij al lang en breed geen politicus meer bent, een gaskraan in Groningen dichtgaat. Je weet dat je het tot kwart over tien zult moeten uithouden, en dan mag je de held spelen. Je mag doen alsof jij persoonlijk alle moeite, alle mentale inspanning, alle daadkracht hebt laten zien om die ene toezegging op papier te krijgen. Overtuig daarmee je Groningse gastvrouw en je overtuigt het hele volk van je kundigheid. En daarmee van de effectieve, humane regering van Mark Ruttes VVD. Tel uit je winst, Eric Wiebes!
Vind dat hosanna gedoe ook maar matig. Het was best aardig maar heel veel VVD geleuter. Geen onaardige man, beetje vreemde snuiter en aardige fragmenten. Maar niet iets wat ik mij over twee jaar nog voor de geest kan halen.quote:Op maandag 27 augustus 2018 18:05 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat ze allemaal zo positief over hem zijn. Ik vond het echt vreselijk denigrerend en hypocriet hoe hij zijn standpunten toelichtte. Denk dat hij iets ontwapenends heeft waar hij veel mensen mee inpakt, doordat hij op een stripfiguur lijkt. Maar daar moet je maar eens doorheen kijken.
Probleemoplosser? Als Staatsecretaris van Financien heeft hij daarin toch echt echt jammerlijk gefaald. Ik noem de vertrekregeling en de Wet DBA. Wat een missers waar men nog steeds last van heeft.quote:Op maandag 27 augustus 2018 20:24 schreef ChickenMan het volgende:
Hebben mensen wel geluisterd die zeggen dat het allemaal VVD ophemel praat was?
Hij geeft duidelijk heel vaak aan dat de politiek niet gaat over de inhoud maar het beeld etc, de VVD doet daar net zo hard aan mee.
Maar natuurlijk gaat hij niet op tv zijn eigen partij afkraken of collega's van hem. Hij moet er immers nog mee samenwerken.
Verder bleek uit zijn verhaal dat het grote geld het liefst wou doorboren naar gas en hij dus gezegd heeft dat het eigenlijk echt niet langer kan. Met een andere minister was het misschien nog wel een tijd doorgegaan.
En natuurlijk kan het niet instant op 0. Echt hoor, het lijkt wel alsof elke realiteitszin bij mensen volledig weg is.
Ik verdedig hem omdat hij een a-politieke probleemoplosser is. Die mensen zijn zeldzaam in de politiek en moeten gekoesterd worden.
Van Gogh was een psychiatrisch patiënt. Dat staat los van subsidie regelingen.quote:Op maandag 27 augustus 2018 20:44 schreef Loekie1 het volgende:
Hij vertelde voornamelijk heel hoogdravend dat gras groen is.
Over de BKR: Van Gogh had waarschijnlijk geen zelfmoord gepleegd als er in zijn tijd een BKR was.
Daar zeg je idd zo wat, de vermaledijde DBA regeling, dat heeft mij heeft veel (omzet) gekost en dwang opgeleverd om het/wat anders te moeten gaan doen. Ik was niet eens zozeer tegen de wet ansich alswel de stroperige traagheid wat "is en wil je nou" bereiken waardoor opdrachtgevers simpelweg contractuele eieren voor hun geld kozen en hun standaardcontracten eenzijdig in de de strot van ZZP- ers duw(d)en.quote:Op maandag 27 augustus 2018 20:41 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Probleemoplosser? Als Staatsecretaris van Financien heeft hij daarin toch echt echt jammerlijk gefaald. Ik noem de vertrekregeling en de Wet DBA. Wat een missers waar men nog steeds last van heeft.
Ik noem hem eerder een probleemveroorzaker.
En uiteindelijk is uitvoering van de wet er nog niet in een definitieve versie en is er nog steeds onduidelijkheid over. Het is nu weer uitgesteld tot 1 januari 2020.quote:Op maandag 27 augustus 2018 23:16 schreef Vallon het volgende:
[..]
Daar zeg je idd zo wat, de vermaledijde DBA regeling, dat heeft mij heeft veel (omzet) gekost en dwang opgeleverd om het/wat anders te moeten gaan doen. Ik was niet eens zozeer tegen de wet ansich alswel de stroperige traagheid wat "is en wil je nou" bereiken waardoor opdrachtgevers simpelweg contractuele eieren voor hun geld kozen en hun standaardcontracten eenzijdig in de de strot van ZZP- ers duw(d)en.
Janine had wel wat beter kunnen doorvragen op zijn reactie op Boris Johnson want het was heel warrig. Geen idee wat hij nu precies tegen Johnson had. Je kan er niet mee wegkomen door te denken 'we zijn toch allemaal tegen Boris Johnson' dus hij mag wartaal uitbrengen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 08:32 schreef Bosbeetle het volgende:
Trouwens het zwakste punt wat betreft Wiebes vond ik het Boris Johnson moment wat hij aanhaalde om te zeggen dat hij 'het beeld' onzin vond. Om vervolgens alle vormen waarin hij zelf heel erg aan beeldvorming aan het doen is, wat janine erg goed aanhaalde, wegzette als nee dat is geen beeld, dat is een idee of een overtuiging. Een ontzettende true scotsman...
Precies hij legde niet uit waarom hij er zo tegen was.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:34 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Janine had wel wat beter kunnen doorvragen op zijn reactie op Boris Johnson want het was heel warrig. Geen idee wat hij nu precies tegen Johnson had. Je kan er niet mee wegkomen door te denken 'we zijn toch allemaal tegen Boris Johnson' dus hij mag wartaal uitbrengen.
Oh verkeerde topic dit moest in het andere zomertopic.quote:
Je bedoelt: Away from her.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 16:54 schreef golfer het volgende:
En haar keuzefilm is Call Me by Your Name (2017) - IMDb
Klopt. Was even in de war met een fragment van haar.quote:
quote:Op donderdag 30 augustus 2018 16:54 schreef golfer het volgende:
En haar keuzefilm is Away from Her (2006) - IMDb
Ik wilde het net zeggen, maar ik heb dan ook een irrationele hekel aan alles wat riekt naar Frans.quote:
Ik wou het serieus ook net posten.quote:
Helaas op waarheid berustend.quote:
Komt helaas wel heel vaak voor. Het verhaal van André Agassi lijkt hier ook wel op.quote:
Krajicek en z'n vader.quote:Op zondag 2 september 2018 20:28 schreef Monolith het volgende:
Komt helaas wel heel vaak voor. Het verhaal van André Agassi lijkt hier ook wel op.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Now which way do we go?" - Dorothy Gale
quote:Op zondag 2 september 2018 20:36 schreef PSVCL het volgende:
Weer een nietzeggend vrouwtje.
Lekker voetbal kijken
Dit gaat je gewoon boven je pet.quote:Op zondag 2 september 2018 20:36 schreef PSVCL het volgende:
Weer een nietzeggend vrouwtje.
Lekker voetbal kijken
We zien je wel weer als Rene Froger o.i.d er zit, later.quote:Op zondag 2 september 2018 20:36 schreef PSVCL het volgende:
Weer een nietzeggend vrouwtje.
Lekker voetbal kijken
eyelovequote:Op zondag 2 september 2018 20:39 schreef wuuht het volgende:
[..]
We zien je wel weer als Rene Froger o.i.d er zit, later.
theekransje tussen 2 vrouwtjesquote:Op zondag 2 september 2018 20:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dit gaat je gewoon boven je pet.
Oppervlakkig en gevoelloos als je bent.
Ik moet zeggen, ik houd wel van die psychologische benaderingen.
Therapie gaat wel vaker over het narratief. Klinische psychologie is inderdaad niet altijd even wetenschappelijk, maar ik vind transactionele analyse wel aansprekend, nouja en dat aansprekende heb je nodig om mensen te overtuigen.quote:Op zondag 2 september 2018 20:42 schreef Monolith het volgende:
Dat is wel het voordeel van dit soort gasten, je bent het VBL-volk snel kwijt.
Al vind ik persoonlijk die soort therapie en de basis waarop zij gebaseerd is nogal dun. Het gaat meer om het narratief dan de daadwerkelijke uitwerking.
Wel in de goede zin van het woord, overigens. Het is zeker geen sentimentele troep.quote:Op zondag 2 september 2018 20:39 schreef Deckard het volgende:
[..]
Oh... niet om te fappen *trekt de broek weer omhoog*
Ik vind haar vooral ontzettend moeilijk te volgen.quote:Op zondag 2 september 2018 20:45 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik vind tot op heden dat ze raaskalt. Maar misschien ligt dat aan mij
Vind het zelf ook wat oppervlakkig.quote:Op zondag 2 september 2018 20:45 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik vind tot op heden dat ze raaskalt. Maar misschien ligt dat aan mij
Heb ik ook moeite mee.quote:Op zondag 2 september 2018 20:47 schreef Tomatenboer het volgende:
Niet omdat ik het onderwerp lastig vind maar omdat ik me zo moet concentreren op wat ze zegt.
Ach als mensen er behoefte aan hebben, dan moeten ze er vooral gebruik van maken, maar het komt op mij toch altijd over als een hobby voor disfunctionele individuen met geld te veel.quote:Op zondag 2 september 2018 20:45 schreef speknek het volgende:
[..]
Therapie gaat wel vaker over het narratief. Klinische psychologie is inderdaad niet altijd even wetenschappelijk, maar ik vind transactionele analyse wel aansprekend, nouja en dat aansprekende heb je nodig om mensen te overtuigen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |