nee, want is dichtquote:
Klik daar maar eens opquote:Op zondag 7 april 2019 21:28 schreef kree het volgende:
[..]
nee, want is dicht
» Er is al 171 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen. Klik hier om tóch te reageren.
Geen probleemquote:Op zondag 7 april 2019 21:33 schreef kree het volgende:
[..]
ja heb hem door, sorry foutje, niet goed gelezen even
quote:Op zondag 7 april 2019 21:28 schreef kree het volgende:
[..]
nee, want is dicht
» Er is al 171 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen. Klik hier om tóch te reageren.
laat maar, het kan toch weloeps
Hehe.quote:
ja lezen niet altijd mijn sterkste kant denk whahaha.quote:
Grapje moet kunnen. Maar niet als het topic nog verder wordt bevuild, dus heb het maar opgeruimd.quote:Op zaterdag 20 april 2019 11:37 schreef FredvZ het volgende:
Ik begrijp dat DIG niet langer een serieus forum is?
DIG / Speakers/box
Ja. Die zijn welkom. We vereisen geen eerdere activiteit, juist omdat DIG nieuwe users kan aantrekken.quote:Op zondag 28 april 2019 00:28 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Mensen die zich registreren voor een of andere vraag zonder achtergrond info wel?
Ik voorspel dat TS hier maximaal 2 dagen komt, en binnen die tijd gaat linkdroppen naar zijn eigen bedrijf met voordelige aanbiedingen.
Misschien zouden moderators eens op moeten treden tegen 1 dags users met 1 regel topics zonder enige info.
Wat was hier bagger aan? Ik vraag alleen hoe hij denkt dit aan klanten te kunnen verkopen.quote:
Uit de editgeschiedenis:quote:Op dinsdag 30 april 2019 17:36 schreef Embraer89 het volgende:
[..]
Wat was hier bagger aan? Ik vraag alleen hoe hij denkt dit aan klanten te kunnen verkopen.
Dat je een *bliep* als mod was had je gister al wel duidelijk gemaakt, maar hoe ziek wil je zinken.
quote:Ik heb een inktjetprinter. Kreeg gister het verzoek van de Telegraaf om 590900 exemplaren uit te printen.
Ja, dat is geen baggeren, maar welk een 3d printer is net zo uniek als een inktjetprinter tegenwoordig, vandaar die vergelijking.quote:
Rustaagh. Als je dit erbij had gezegd was ie blijven staan. Zonder is het een vrij random opmerking, en die horen thuis in ONZ.quote:Op dinsdag 30 april 2019 17:38 schreef Embraer89 het volgende:
[..]
Ja, dat is geen baggeren, maar welk een 3d printer is net zo uniek als een inktjetprinter tegenwoordig, vandaar die vergelijking.
Maar dat je hersenen het niet goed doen had je al wel duidelijk gemaakt.
Neem aan dat jij als mod toch wel in staat bent om dingen in hun context te zien en niet klakkeloos te gaan editten?quote:Op dinsdag 30 april 2019 17:42 schreef Faux. het volgende:
Rustaagh. Als je dit erbij had gezegd was ie blijven staan. Zonder is het een vrij random opmerking, en die horen thuis in ONZ.
De uitleg staat in de post die je citeert. Dat in combinatie met dat hij helemaal geen vraag stelde maar een sarcastische opmerking plaatste met daarbij een random kreet over de Telegraaf drukken maakte dat het in de prullenbak belande.quote:Op donderdag 2 mei 2019 08:08 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Neem aan dat jij als mod toch wel in staat bent om dingen in hun context te zien en niet klakkeloos te gaan editten?
Het belandde niet in de prullenbak, je hebt het bewerkt. Blijkbaar vond je dat iedereen moest zien dat jij Embraer89 de mond snoerde.quote:Op donderdag 2 mei 2019 08:54 schreef Faux. het volgende:
De uitleg staat in de post die je citeert. Dat in combinatie met dat hij helemaal geen vraag stelde maar een sarcastische opmerking plaatste met daarbij een random kreet over de Telegraaf drukken maakte dat het in de prullenbak belande.
En jij bent dan vervolgens de gene die bepaalt wat "normaal" is?quote:Zo ingewikkeld is het allemaal niet. Als je normaal reageert blijft het staan. Als je niet normaal reageert gaat het weg.
Ik gooi bijna nooit posts weg. Altijd leegeditten, zodat de users die ze geplaatst hebben kunnen zien waar ze de mist mee in gegaan zijn. En daar weer van kunnen leren, hopelijk.quote:Op donderdag 2 mei 2019 13:34 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Het belandde niet in de prullenbak, je hebt het bewerkt. Blijkbaar vond je dat iedereen moest zien dat jij Embraer89 de mond snoerde.
[..]
En jij bent dan vervolgens de gene die bepaalt wat "normaal" is?
Ik heb erover nagedacht, maar uiteindelijk toch ge-edit. We proberen hier een plek te zijn waar iedereen op een vriendelijke toon geholpen kan worden. 'Wat heb je zelf al gedaan om dit probleem op te lossen' draagt daar - mede door de generieke toon - niet aan bij. Maar daar kunnen we het best hier over hebben. Daar is de FB voor bedoeld.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 15:01 schreef phoenyx het volgende:
DIG / Telfort interactieve tv
Wat is hier nou weer voor raars aan de hand dan? Iemand vragen wat ze zelf hebben gedaan om een oplossing te vinden is tegenwoordig niet meer toegestaan?
Lijkt voor mij alsof ik nu overdreven vriendelijk zoiets moet vragen terwijl het gewoon een normale vraag is. Weet zelf niet echt wat ik hier nog verder over moet melden. Bedoelde het trouwens serieus niet lullig voor het geval je dat denkt. Ik kreeg vorige week iemand die belde om te vragen hoe ze het geluid van de tv harder kon doen. Aan zo'n persoon kan ik niet vragen wat ze gedaan heeft om een oplossing te vinden maar bij zoiets als dit leek het me niet raar juist omdat ik TS niet als een totale mongool ziequote:Op vrijdag 28 juni 2019 15:19 schreef Faux. het volgende:
[..]
Ik heb erover nagedacht, maar uiteindelijk toch ge-edit. We proberen hier een plek te zijn waar iedereen op een vriendelijke toon geholpen kan worden. 'Wat heb je zelf al gedaan om dit probleem op te lossen' draagt daar - mede door de generieke toon - niet aan bij. Maar daar kunnen we het best hier over hebben. Daar is de FB voor bedoeld.
Prima. Als jij zegt dat je het oprecht behulpzaam bedoelde, dan zet ik de reactie terug.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 15:25 schreef phoenyx het volgende:
[..]
Lijkt voor mij alsof ik nu overdreven vriendelijk zoiets moet vragen terwijl het gewoon een normale vraag is. Weet zelf niet echt wat ik hier nog verder over moet melden. Bedoelde het trouwens serieus niet lullig voor het geval je dat denkt. Ik kreeg vorige week iemand die belde om te vragen hoe ze het geluid van de tv harder kon doen. Aan zo'n persoon kan ik niet vragen wat ze gedaan heeft om een oplossing te vinden maar bij zoiets als dit leek het me niet raar juist omdat ik TS niet als een totale mongool zie
Over t hoofd gezien, excuusquote:Op zaterdag 6 juli 2019 01:18 schreef Durmada het volgende:
[..]
Deze reactie mag staan, maar mijn betere oplossing wordt verwijderd?
Dat is nieuw hier, als ze niet aan de standaard van @Faux. voldoen haalt hij ze weg.quote:Op donderdag 18 juli 2019 22:29 schreef Antonov89 het volgende:
DIG / Nieuwe sound bar klinkt meh
Waarom zijn al mijn posts hier weg
Ik heb daar niet gemod, geen idee waar je het over hebt dusquote:Op vrijdag 19 juli 2019 11:59 schreef Cothen het volgende:
[..]
Dat is nieuw hier, als ze niet aan de standaard van @:Faux. voldoen haalt hij ze weg.
Ik ga het niet voor je spellen...quote:Op vrijdag 19 juli 2019 12:25 schreef Faux. het volgende:
Ik heb daar niet gemod, geen idee waar je het over hebt dus
Dat is prima, maar als je van mij uitleg verwacht over posts die ik niet verwijderd heb ga ik je toch echt teleurstellen.quote:
Ik denk dat je je meer zorgen moet maken om de achterliggende boodschap.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 12:30 schreef Faux. het volgende:
[..]
Dat is prima, maar als je van mij uitleg verwacht over posts die ik niet verwijderd heb ga ik je toch echt teleurstellen.
Als je die wilt toelichten zal ik daar uiteraard op in gaan. Maar een 'achterliggende boodschap' doen we vrij weinig mee. Het is een FB-topic, als je kritiek hebt op het beleid dan mag je dat delen en wordt er op gereageerd. Als je het bij achterliggende boodschappen houdt kunnen we daar vrij weinig mee.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 12:32 schreef Cothen het volgende:
[..]
Ik denk dat je je meer zorgen moet maken om de achterliggende boodschap.
Omdat TS bash niet toegestaan is. Misschien even de policy lezen voordat je hier op het forum post.quote:Op donderdag 18 juli 2019 22:29 schreef Antonov89 het volgende:
DIG / Nieuwe sound bar klinkt meh
Waarom zijn al mijn posts hier weg
Prima, ik zie het wel wanneer jullie erachter zijn gekomen.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 12:36 schreef Faux. het volgende:
[..]
Als je die wilt toelichten zal ik daar uiteraard op in gaan. Maar een 'achterliggende boodschap' doen we vrij weinig mee. Het is een FB-topic, als je kritiek hebt op het beleid dan mag je dat delen en wordt er op gereageerd. Als je het bij achterliggende boodschappen houdt kunnen we daar vrij weinig mee.
Joeeeequote:Op vrijdag 19 juli 2019 12:40 schreef Cothen het volgende:
[..]
Prima, ik zie het wel wanneer jullie erachter zijn gekomen.
Wauw, als je daar al bash in ziet....quote:Op vrijdag 19 juli 2019 12:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Omdat TS bash niet toegestaan is. Misschien even de policy lezen voordat je hier op het forum post.
Is dat echt een bash ja? Wat een kinderachtig gedoe zegquote:''goh, Tailless die weer een impulsaankoop doet wat tegenvalt''
Je zei "Wauw, Tailless doet een domme impulsaankoop en het valt tegen. Dat hoor je niet vaak." Dat vind ik persoonlijk juist een kinderachtige post. Op de man, niet behulpzaam, het voegt niks toe.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 14:42 schreef Antonov89 het volgende:
[..]
Wauw, als je daar al bash in ziet....
Ik zeg alleen
[..]
Is dat echt een bash ja? Wat een kinderachtig gedoe zeg,
Nou eigenlijk niet, maar vooruit, omdat je zo aandringtquote:heb je zeker ook nog genote?
Je bent niet op Tweakers aan het modden hè?quote:Op vrijdag 19 juli 2019 14:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
Je zei "Wauw, Tailless doet een domme impulsaankoop en het valt tegen. Dat hoor je niet vaak." Dat vind ik persoonlijk juist een kinderachtige post. Op de man, niet behulpzaam, het voegt niks toe.
Dan mogen we hier nog steeds serieuze, behulpzame (en niet bashende) reacties verwachten.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 23:39 schreef Cothen het volgende:
[..]
Je bent niet op Tweakers aan het modden hè?
Klopt, maar ik heb niet altijd de tijd om elke post te ontleden en het goede te laten staan en het foute weg te halen (en in quotes), dus dan verdwijnen er wel eens hele postsquote:Op zaterdag 27 juli 2019 13:39 schreef Tailless het volgende:
[..]
Jammer dat mijn laatste post weg is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |