haha maximaal poepquote:Op zaterdag 28 juli 2018 17:20 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja jochie, was vrij snel weer BTC. Hoedan ook maximale rendement gehaald. Twijfel om nog weer in vet te gaan of tot eind vh jaar BTC te hodlen.
Als ik 40 euro boete krijg dan baal ik enorm. Zonde van het geld, al geef ik het gemakkelijk uit aan iets anders. Dat balen duurt dan wel 2 dagen.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 14:53 schreef edcetera het volgende:
[..]
[..]
Is dat niet zoiets als je portfolio in een dag +300 -300 zien gaan?
Ja raar is dat. Maarja die boete boeit me ook geen reet eigenlijk, vaak betaal ik ze toch niet, hoor er nooit wat van. Alleen als je een heterdaadje hebt willen ze nog weleens je rijbewijs afpakken.quote:Op zondag 29 juli 2018 00:01 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als ik 40 euro boete krijg dan baal ik enorm. Zonde van het geld, al geef ik het gemakkelijk uit aan iets anders. Dat balen duurt dan wel 2 dagen.
Mijn (niet-crypto) portefeuille is vrij volatiel. Ik denk iedere dag wel -2000 + 2000. En dat doet me echt he-le-maal niks. Ook niet enigszins.
Als er een (grote) kans was dat je die 40 euro boete weer terug zou krijgen of misschien nog wel meer, dan zou je daar ook minder moeite mee hebben om hem te betalen.quote:Op zondag 29 juli 2018 00:01 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als ik 40 euro boete krijg dan baal ik enorm. Zonde van het geld, al geef ik het gemakkelijk uit aan iets anders. Dat balen duurt dan wel 2 dagen.
Mijn (niet-crypto) portefeuille is vrij volatiel. Ik denk iedere dag wel -2000 + 2000. En dat doet me echt he-le-maal niks. Ook niet enigszins.
Haha! Ik heb toen ik in Spanje woonde (dat was in 2008) mijn parkeerboetes nooit betaald. Nooit wat van gehoord.quote:Op zondag 29 juli 2018 01:04 schreef illusions het volgende:
Parkeerboetes hier steek je gewoon in de betaalautomaat ergens tussen en dan denken ze dat je een toerist bent en sturen ze niks op.
Hier krijg ik dus een keiharde pener van.quote:
twitter:Crypto_Ed_NL twitterde op zondag 29-07-2018 om 10:58:58Throwback Sunday: whale play in VET reminds me of December/January when it rose over 3000%.Control the price, buy your own walls, place sell a bit higher, rinse and repeat. Confident about VET's future AF, especially with these sell wall patterns. https://t.co/hrfanBU0yf reageer retweet
Ed is positief, dus de hele zooi maar verkopen.quote:Op zondag 29 juli 2018 12:50 schreef Dimachaerus het volgende:
twitter:Crypto_Ed_NL twitterde op zondag 29-07-2018 om 10:58:58Throwback Sunday: whale play in VET reminds me of December/January when it rose over 3000%.Control the price, buy your own walls, place sell a bit higher, rinse and repeat. Confident about VET's future AF, especially with these sell wall patterns. https://t.co/hrfanBU0yf reageer retweet
Oh damn lekker. Had zelf uiteindelijk niks van gekochtquote:Op zondag 29 juli 2018 12:36 schreef BadVlad het volgende:
Pantos na de ICO al 477% gestegen. Lekker dit in deze donkere tijden.
Ik heb een greys vermoeden dat die zich op het preppen heeft gestort.quote:Op zondag 29 juli 2018 14:14 schreef leolinedance het volgende:
Wie was die dame met haar hele bitcoin verhaal ook alweer? Lang niet gezien hier.
Sigma 150-600mm lens met 1.4 teleconverter.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 12:46 schreef Aventuras het volgende:
[..]
Met telescoop/tele lens?
Hier was het bewolkt helaas..
Heerlijk hè! Mijn tijd aruba... reed met 130 over het eiland.. ( mag er 80..) waarom rij je zo snel? Ja me ouders komen zo aan! Ow schiet dan maar op!quote:Op zondag 29 juli 2018 09:58 schreef BadVlad het volgende:
[..]
Haha! Ik heb toen ik in Spanje woonde (dat was in 2008) mijn parkeerboetes nooit betaald. Nooit wat van gehoord.
Bevalt dat een beetje, die Sigma?quote:Op zondag 29 juli 2018 14:24 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Sigma 150-600mm lens met 1.4 teleconverter.
Bouwkwaliteit alleen al, daarnaast focus en scherpte over het hele bereik. Het is de “Sports” versie.quote:Op zondag 29 juli 2018 14:33 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Bevalt dat een beetje, die Sigma?
En waarom de Sigma en niet de Tamron?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door TheFreshPrince op 29-07-2018 17:25:57 ]
Dat is een flinke telelens! Mooie foto's wel en de onderwerpen zijn goed scherp, had je ook een foto van de ISS? Gisteren avond nog geprobeerd met een Canon 55-250 lens maar dat was nog geen succes :pquote:Op zondag 29 juli 2018 14:24 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Sigma 150-600mm lens met 1.4 teleconverter.
Nee, ISS nog niet, niet bij te houden bijna en vraag me ook af of je veel ziet. Zie ‘m wel regelmatig overkomen, o.a. nog tijdens de maansverduistering.quote:Op zondag 29 juli 2018 17:42 schreef Aventuras het volgende:
[..]
Dat is een flinke telelens! Mooie foto's wel en de onderwerpen zijn goed scherp, had je ook een foto van de ISS? Gisteren avond nog geprobeerd met een Canon 55-250 lens maar dat was nog geen succes :p
quote:Op zondag 29 juli 2018 17:03 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Bouwkwaliteit alleen al, daarnaast focus en scherpte over het hele bereik. Het is de “Sports” versie.
Voor de rest heb ik de 14-24 / 24-70 / 70-200 in f/2.8 van Nikon en nog wat los grut.
Overigens is zo’n Sigma natuurlijk geen partij voor een Nikon prime telelens. Alleen al het diafragma van f/6.3 vol ingezoomd is niet echt bruikbaar zodra het wat schemert. De D5 kan dan nog wel focussen maar met de D810 kom je dan toch snel een stop tekort. In een sporthal heb je vrijwel niets aan de lens.
Maar ooit... Nikon 400mm f/2.8?
Wat foto's van de D5 met de Sigma, uit de hand geschoten:Ziet er goed uitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
Die 6.3 maximale opening is wat mij tegenhield en als ik dat zo lees maar goed ook. Denk dat mijn 5D IV het daar ook moeilijk mee krijgt.
400mm 2.8
Hmz...
Jij hebt er een goede kijk op. Het is weer wachten op de Aziaten.quote:Op zondag 29 juli 2018 20:45 schreef Dwaalboy het volgende:
Huphup
Of dik up vannacht of we gaan down
Zelf denk ik up
quote:Op zondag 29 juli 2018 20:45 schreef Dwaalboy het volgende:
Huphup
Of dik up vannacht of we gaan down
Zelf denk ik up
Dagje wachten? Maanden wachten.quote:Op zondag 29 juli 2018 21:54 schreef Kyran het volgende:
Nog een dagje wachten of uitstappen en bijna 30% winst pakken in een korte tijd op VEN.
Meh, dinsdagavond duikt VEN weer naar benden verwacht ik.quote:
Winst pakken, tenzij je een x-node hebt.quote:Op zondag 29 juli 2018 21:54 schreef Kyran het volgende:
Nog een dagje wachten of uitstappen en bijna 30% winst pakken in een korte tijd op VEN.
De Aziaten hebben ook nog eens vakantiegeld hequote:Op zondag 29 juli 2018 22:08 schreef BadVlad het volgende:
Het is wachten op de Aziaten die zo wakker worden.
Yes! En de dertiende maand komt eraan. Gouden tijden.quote:Op zondag 29 juli 2018 22:09 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De Aziaten hebben ook nog eens vakantiegeld he
Kreeg vandaag een gelukskoekje bij de Chinees.quote:Op zondag 29 juli 2018 22:10 schreef BadVlad het volgende:
[..]
Yes! En de dertiende maand komt eraan. Gouden tijden.
Maakt mij verliezen weer een beetje goed.quote:Op zondag 29 juli 2018 13:10 schreef ChickenMan het volgende:
[..]
Oh damn lekker. Had zelf uiteindelijk niks van gekocht
Die Chinezen hebben het vaak aan het juiste eind. Meteen nog even een paar bitcointjes gekocht.quote:Op zondag 29 juli 2018 22:12 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Kreeg vandaag een gelukskoekje bij de Chinees.
Er stond: moen.
Kreeg je ook nog wat mie cadeau?quote:Op zondag 29 juli 2018 22:12 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Kreeg vandaag een gelukskoekje bij de Chinees.
Er stond: moen.
quote:Op zondag 29 juli 2018 14:23 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ik heb een greys vermoeden dat die zich op het preppen heeft gestort.
Laatste 2 filmpjes op http://fretjes.nl en je bent weer op de hoogtequote:Op zondag 29 juli 2018 23:13 schreef BadVlad het volgende:
[..]
Laat niet gesproken! Hoe gaat het met je fretten?
Oh! Even bekijken. Geen Spike memorial filmpje?quote:Op zondag 29 juli 2018 23:15 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Laatste 2 filmpjes op http://fretjes.nl en je bent weer op de hoogte
Neequote:Op zondag 29 juli 2018 23:17 schreef BadVlad het volgende:
[..]
Oh! Even bekijken. Geen Spike memorial filmpje?
Over Universa gesproken, Alexandergod gaat als een trein. Het is nog niet in de prijs terug te zien maar dit gaat prima zo.quote:
Haha, ik denk dat we lachen om deze prijs als we over 3 jaar terug kijken hiernaarquote:Op zondag 29 juli 2018 23:58 schreef woxxel het volgende:
Die Alexander god moet nog 60% verlies goedmaken. Pas dan vind ik hem weer leuk.
¤0.35 EOCquote:Op zondag 29 juli 2018 23:59 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Haha, ik denk dat we lachen om deze prijs als we over 3 jaar terug kijken hiernaar
ik Lees vooral een hoop luchtquote:Op zondag 29 juli 2018 23:53 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Over Universa gesproken, Alexandergod gaat als een trein. Het is nog niet in de prijs terug te zien maar dit gaat prima zo.
Dat vind ik dus ech niet te drinken hè!quote:Op zondag 29 juli 2018 23:27 schreef MaGNeT het volgende:
Vrienden van me zijn nu in Praag... ik krijg ineens trek in ijskoude Kofola
Boh, beetje jaloers wel. Kozel pils, is de beste pilsquote:Op maandag 30 juli 2018 08:22 schreef revpolen het volgende:
[..]
Dat vind ik dus ech niet te drinken hè!
Over 4 dagen weer in tsjechie
Urquell is prima te drinken daarquote:Op maandag 30 juli 2018 08:22 schreef revpolen het volgende:
[..]
Dat vind ik dus ech niet te drinken hè!
Over 4 dagen weer in tsjechie
Ontzettend, Bitcoin staat ook vandaag nog steeds maar op 1.00000000 BTC (0.00%) op CMCquote:
Ik zie vooral hoe ze slim bezig zijn het halve midden oosten naar zich toe te trekken waar vrijwel elke andere currency westerse "partners" probeert te krijgen, for what its worth.quote:
Toppertjequote:
https://coincodex.com/crypto/seal/quote:Seal (SEAL)
Release Date: 5/13/18
ICO Price: 0.100000
ROI: -91.66%
GGquote:Op maandag 30 juli 2018 15:37 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Toppertje
[..]
https://coincodex.com/crypto/seal/
VET killerquote:Op maandag 30 juli 2018 15:37 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Toppertje
[..]
https://coincodex.com/crypto/seal/
In Australie bijna wel hoor! Nog maar 12 minuten om op die buy buy buy knop te rammelen daar!quote:Op maandag 30 juli 2018 15:46 schreef iloveshitcoins het volgende:
[..]
de dag is nog lang niet voorbij.
azie wordt zo wakker.quote:Op maandag 30 juli 2018 15:48 schreef Rossdale het volgende:
[..]
In Australie bijna wel hoor! Nog maar 12 minuten om op die buy buy buy knop te rammelen daar!
Flink wat groeipotentie dus!quote:Op maandag 30 juli 2018 15:37 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Toppertje
[..]
https://coincodex.com/crypto/seal/
Nergens nog, iig no geen "decent" exchange.quote:Op maandag 30 juli 2018 16:04 schreef Apekoek het volgende:
Wat een shitcoin die seal, waar kan ik hem kopen?
Ach... VEN ging van 27.2, naar 5 cent. Je moet dingen tijd gunnen, komt wel goed.quote:
ICO prijs klopt nietquote:Op maandag 30 juli 2018 15:37 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Toppertje
[..]
https://coincodex.com/crypto/seal/
Zat je gewoon even uit te lokken hoorquote:Op maandag 30 juli 2018 16:12 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
Ach... VEN ging van 27.2, naar 5 cent. Je moet dingen tijd gunnen, komt wel goed.
I know, en je bent geloof ik niet de enige. Misschien ook wel verdient he.quote:Op maandag 30 juli 2018 16:21 schreef Kyran het volgende:
[..]
Zat je gewoon even uit te lokken hoorGo Seal!
Welke listing?quote:Op maandag 30 juli 2018 16:37 schreef Predator38 het volgende:
dat seal zou toch x10 gaan bij listing...?
dus de prijs is nu 20x hoger dan jij bij ico/presale hebt betaald?quote:Op maandag 30 juli 2018 16:44 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
Welke listing?
En hij is eigl dan bijna x20 gegaan als we het zo bekijken.
Was.quote:Op maandag 30 juli 2018 16:46 schreef Predator38 het volgende:
[..]
dus de prijs is nu 20x hoger dan jij bij ico/presale hebt betaald?
dat is wel netjes dan!
behalve OCL.quote:Op maandag 30 juli 2018 16:59 schreef metallicelmo het volgende:
Heerlijk eigenlijk he dat alle coins behalve Bitcoin gewoon stiekem ook shitcoins zijn
VEN KILLT ETH EN DAARNA KILLT SEAL VENquote:Op maandag 30 juli 2018 16:41 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Die VEN killer gaat nog niet zo best heh.
Ik zou al blij zijn, als het gewoon iets beter ging met de hele markt.quote:Op maandag 30 juli 2018 17:50 schreef EggsTC het volgende:
[..]
VEN KILLT ETH EN DAARNA KILLT SEAL VENEN DAN ZETTEN WE DE AANVAL IN OP BTC
Kan helaas net zo goed nog wel een paar jaar duren.quote:Op maandag 30 juli 2018 17:59 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
Ik zou al blij zijn, als het gewoon iets beter ging met de hele markt.
Wat een rukzooi. Ik kijk nog niet meer. En al genoeg bijgekocht. Moet gewoon een keer rollen die zooi.
Er kan nog prima 90% af vanaf nu.quote:Op maandag 30 juli 2018 17:59 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
Ik zou al blij zijn, als het gewoon iets beter ging met de hele markt.
Wat een rukzooi. Ik kijk nog niet meer. En al genoeg bijgekocht. Moet gewoon een keer rollen die zooi.
berenmarkt is nog maar een paar maanden bezig. kan jaren duren. of morgen moon!quote:Op maandag 30 juli 2018 17:59 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
Ik zou al blij zijn, als het gewoon iets beter ging met de hele markt.
Wat een rukzooi. Ik kijk nog niet meer. En al genoeg bijgekocht. Moet gewoon een keer rollen die zooi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |