Je moet niks natuurlijkquote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:03 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Je verwacht toch niet dat ik een discussie aanga over een standpunt dat jij ter plekke voor me verzonnen hebt, of wel?
Dus jij wilt dat Baudet in zijn eentje het onderwijs vorm gaat geven? Geef eens aan waarom je dat in hemelsnaam wenselijk vindt.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:13 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Je moet niks natuurlijk
Je kan toch ja of nee zeggen? Ik vind het logisch als je zegt dat Baudet het onderwijs niet in zijn eentje mag bepalen. Ik vind het ook logisch om te zeggen dat als Rosenmöller een probleem niet ziet, dat niet wil zeggen dat het er niet is. Ik denk dat Baudet verrechtsing van het onderwijs ook niet door zou hebben. Dat maakt het een valide argument.
Wel denk ik dat Baudet het onderwijs nooit zelf gaat bepalen, en dat de angst daarvoor dus irrationeel is.
Verder is het voor de discussie natuurlijk noodzakelijk om eerst te bepalen of er sprake is van linksleunend onderwijs. Ik denk het wel.
Nee, zoals ik al vaker heb aangegeven:quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:17 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dus jij wilt dat Baudet in zijn eentje het onderwijs vorm gaat geven? Geef eens aan waarom je dat in hemelsnaam wenselijk vindt.
Je wilt verder dus geen antwoord geven?quote:Op dinsdag 19 juni 2018 11:59 schreef Mr.Major het volgende:
[..] Ik zou Baudet ook niet de invulling van ons onderwijs laten bepalen.
Ik wil dat je eerst uitlegt waarom jij het wenselijk vindt dat Baudet in zijn eentje het curriculum van alle onderwijsinstellingen van Nederland gaat bepalen.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:19 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Nee, zoals ik al vaker heb aangegeven:
[..]
Je wilt verder dus geen antwoord geven?
Een normale discussie is dus te veel gevraagd. Top man.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:24 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik wil dat je eerst uitlegt waarom jij het wenselijk vindt dat Baudet in zijn eentje het curriculum van alle onderwijsinstellingen van Nederland gaat bepalen.
Geen aanname, he. Je zegt dat ik dat geschreven heb. Dat is niet zo, dat verzin je ter plekke. En dan verzin je nu dus ook nog dat je slechts zei 'niet objectief', terwijl je het eerder had over 'te rechts om objectief te zijn'.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:28 schreef Mr.Major het volgende:
Doe vooral zo angeheitet omdat ik durf aan te nemen dat jij Baudet niet objectief vindt
Sorry voor de gekozen woorden dan. Je vindt Baudet niet objectief, maar schrijft tegelijkertijd dat Rosenmöller aanspreken op zijn standpunten geen valide argument is. Dat vind ik krom aangezien Rosenmöller ook verre van objectief is.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:31 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Geen aanname, he. Je zegt dat ik dat geschreven heb. Dat is niet zo, dat verzin je ter plekke.
Maar goed, blijkbaar ben je wat gepikeerd door mijn aanname dat jij Baudet het curriculum wil laten bepalen.
Ook dit verzin je weer.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:33 schreef Mr.Major het volgende:
schrijft tegelijkertijd dat Rosenmöller aanspreken op zijn standpunten geen valide argument is.
Welke aanvallen heeft Baudet gedaan die niet over de standpunten van Rosenmöller gaan dan? Over dat haar van hem heb ik 'm niet gehoord namelijk. Zijn voorliefde voor bepaalde regime's lijkt mij een valide argument.quote:
Nu moet ik weer iets gaan verdedigen dat jij voor mij verzint.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:37 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Welke aanvallen heeft Baudet gedaan die niet over de standpunten van Rosenmöller gaan dan?
Wat bedoel je dan met:quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:40 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Nu moet ik weer iets gaan verdedigen dat jij voor mij verzint.
quote:Op dinsdag 19 juni 2018 08:03 schreef Ludachrist het volgende:
om nog maar te zwijgen over de aanvallen op Rosenmöller zelf die ook gewoon voor relevante argumenten worden aangezien in deze discussie.
Als je nou gewoon hierop reageert:quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:46 schreef Molurus het volgende:
En intussen gaat het weer over alles en iedereen, behalve Baudet en zijn standpunten. Toeval? Ik denk het niet.
Nog nooit zo veel rode haringen in 1 topic gezien.
quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:13 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Verder is het voor de discussie natuurlijk noodzakelijk om eerst te bepalen of er sprake is van linksleunend onderwijs. Ik denk het wel.
Het gaat er mij om dat jij mij weer iets in de woorden legt, namelijk dat ik zou schrijven dat "Rosenmöller aanspreken op zijn standpunten geen valide argument is".quote:
Verder heb ik er geen enkele behoefte meer aan om met jou in discussie te gaan over wat dan ook, trouwens, dus daar pas ik ook deze keer voor.quote:Baudet is te rechts om hier objectief naar te kunnen kijken. Verder is het natuurlijk onzin om in de discussie Rösenmoller aan te spreken op zijn standpunten, dat is geen valide argument.
Ik denk het niet. En het lijkt erop dat er niemand is die bereid is deze hypothese te onderbouwen. Het is natuurlijk veel makkelijker om de aandacht af te leiden met - bijvoorbeeld - opmerkingen over Rosemuller.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:13 schreef Mr.Major het volgende:
Verder is het voor de discussie natuurlijk noodzakelijk om eerst te bepalen of er sprake is van linksleunend onderwijs. Ik denk het wel.
Dan formuleer je dus een vaag verhaal, waarbij Rosenmöller niet op zijn politieke voorkeur mag worden aangesproken, omdat Baudet dan zogenaamd drogredenen bezigt. Op de vraag welke drogreden dat is komt natuurlijk geen antwoord. De aanvallen op Rosenmöller zijn geen valide argumenten, waarom dat zou zo zijn wordt niet ter discussie gesteld.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:53 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het gaat er mij om dat jij mij weer iets in de woorden legt, namelijk dat ik zou schrijven dat "Rosenmöller aanspreken op zijn standpunten geen valide argument is".
Inmiddels zou mijn post er, volgens jou, als volgt uitzien.
[..]
Verder heb ik er geen enkele behoefte meer aan om met jou in discussie te gaan over wat dan ook, trouwens, dus daar pas ik ook deze keer voor.
Ook hier verzin je weer een standpunt voor mij.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:57 schreef Mr.Major het volgende:
waarbij Rosenmöller niet op zijn politieke voorkeur mag worden aangesproken
Geef dan eens aan waar Baudet een opmerking over maakt dat geen valide argument is.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:59 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ook hier verzin je weer een standpunt voor mij.
Ja, jij bent een groot voorstander van inhoud. Zolang het maar niet gaat over je eigen standpunten of die van Baudet.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 13:01 schreef Mr.Major het volgende:
Molurus: Het gaat niet over de inhoud
Ik: Het lijkt mij verstandig het over de inhoud te hebben.
[..]![]()
Gesprek over de vooringenomenheid in het onderwijs, omdat een van de leraren op die school een opdracht had gegeven die kritisch was over Baudet. Daar hadden ze ook Rosenmöller bij uitgenodigd voor de andere kant.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:59 schreef nostra het volgende:
Wat was nu precies het onderwerp van het debat en wat was de opzet?
Okay, maar denk ik dan te simpel als ik iets zou verwachten in de trant van:quote:Op dinsdag 19 juni 2018 13:03 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Gesprek over de vooringenomenheid in het onderwijs, omdat een van de leraren op die school een opdracht had gegeven die kritisch was over Baudet. Daar hadden ze ook Rosenmöller bij uitgenodigd voor de andere kant.
https://www.omroepgelderl(...)-Baudet-uit-na-ophef
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |