Vorig jaar had ik echt een plaag. Had een hor voor de ramen en één om m'n bed en alsnog wisten ze me 's nachts te pakken. 's Ochtends vroeg zag je er zeker 10-15 voor het raam tegen het hor aan komen. Muggenbulten blijven een dikke week jeuken bij me, dus ik werd gék.quote:
Over het algemeen wen je aan de warmte na een week of 2-3. Als het dan weer kouder wordt, en later weer warmer, dan moet je er weer opnieuw aan wennen. Beter als het gewoon aanhoudt.quote:Op maandag 28 mei 2018 22:51 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
Smaken verschillen...Oké... vanaf 21 juni koeler en meer regen zou ik een goede deal vinden. Als dat dan ook maar even aanhoudt. Hoe lang ga je op vakantie?
Die staan juist op standje heet met dit weer.quote:
Dat ja. In Utrecht nu elke keer gewoon alleen maar suffe regenbuitjes gehad. Ik ga voor het gemak maar weer uit van datzelfde, dan kan t altijd meevallenquote:Op dinsdag 29 mei 2018 08:52 schreef MaLo het volgende:
Zou wel leuk zijn als we eens wat onweer kregen, het trekt hier tot nu toe telkens langs. Of het ontwikkelt zich net na hier.
Zo zo. Mijn bliksemafleider staat al klaar hoor.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 08:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die staan juist op standje heet met dit weer.
Zeker lekker vandaag, lang niet zo plakkerig en benauwd! Komt misschien vanmiddag wel weerquote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:39 schreef Pisces29 het volgende:
Zo vies als het gister buiten was, zo lekker is het nu. Pak wind
Hopelijk kan ik vanavond ook alle deuren open zetten.
Hier net andersom. Gisteren heerlijk weer, blauw, af en toe wind. En vanochtend is het al hei-ig en benauwd. Brrr.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:48 schreef MaLo het volgende:
MIjn weerapp ziet het nu al niet meer zitten qua neerslag, gisteren voorspelde hij nog zo'n 10 mm voor vandaag en nu nog maar 2,6
[..]
Zeker lekker vandaag, lang niet zo plakkerig en benauwd! Komt misschien vanmiddag wel weer
Ja, ik gok dat het over een paar uur weer benauwd is.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:48 schreef MaLo het volgende:
MIjn weerapp ziet het nu al niet meer zitten qua neerslag, gisteren voorspelde hij nog zo'n 10 mm voor vandaag en nu nog maar 2,6
[..]
Zeker lekker vandaag, lang niet zo plakkerig en benauwd! Komt misschien vanmiddag wel weer
een weer app is met dit dynamisch weer totaal onbetrouwbaar.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 09:48 schreef MaLo het volgende:
MIjn weerapp ziet het nu al niet meer zitten qua neerslag, gisteren voorspelde hij nog zo'n 10 mm voor vandaag en nu nog maar 2,6
[..]
Zeker lekker vandaag, lang niet zo plakkerig en benauwd! Komt misschien vanmiddag wel weer
Ik kan mij vorig jaar herinneren dat het om 11 uur al 30 graden was. Dat gaan we vandaag niet redden maar de 30 wordt vrijwel zeker gehaald hier.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 10:53 schreef AQUILA. het volgende:
Nu al 27 graden hier en gevoelstemperatuur is 31 graden. Dit heb ik nog nooit meegemaakt.
Klopt ja, ik liep iets te hard van stapel. Gevoelstemperatuur lijkt wel uitzonderlijk hoog te liggen voor dit tijdstip.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 10:59 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Ik kan mij vorig jaar herinneren dat het om 11 uur al 30 graden was. Dat gaan we vandaag niet redden maar de 30 wordt vrijwel zeker gehaald hier.
Zal door de vocht komen die nog van gister in de lucht hangt. Het wordt vandaag niet lekker warm maar vies en klef. Dat het maar snel mag afkoelen met een klap onweer!quote:Op dinsdag 29 mei 2018 11:00 schreef AQUILA. het volgende:
[..]
Klopt ja, ik liep iets te hard van stapel. Gevoelstemperatuur lijkt wel uitzonderlijk hoog te liggen voor dit tijdstip.
En jaloers! (ik zit in het gele vierkantje, waar het inmiddels 28.7 is)quote:Op dinsdag 29 mei 2018 11:09 schreef dick_laurent het volgende:
Die plek daar in het meest noordelijke puntje van 18.5 graden. Die hebben gewoon gratis airco aan buiten.Luxe hoor....
'in de herfst wordt het wellicht weer een pietsie minder warm'quote:Op dinsdag 29 mei 2018 10:38 schreef Dale__Cooper het volgende:
dinsdag 05 juni tot en met dinsdag 12 juni
De kans op het aanhouden van het weertype met temperaturen boven normaal blijft groot (80%), pas aan het einde van de periode neemt de kans op lagere temperaturen toe.
van het KNMI.
Vanmorgen lekker met een windje! Nu op het werk dus al even niet buiten geweest (binnen warm iigquote:Op dinsdag 29 mei 2018 11:22 schreef Pisces29 het volgende:
Greys hoe is het bij jou buiten? Net zo erg als gister?
Jep, hier is het inmiddels al flink benauwd aan het wordenquote:Op dinsdag 29 mei 2018 10:00 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja, ik gok dat het over een paar uur weer benauwd is.
Uiteraard weer niet bij ons. Zal wel weer bij 3 druppels regen blijven en een enorme plaknacht worden.quote:
Wat betekent dat?quote:Op dinsdag 29 mei 2018 11:45 schreef viagraap het volgende:
Estofex level 2 voor het gebied waar KNMI code Oranje heeft gegeven. Voornamelijk voor hevige regen vanuit estofex.
Is gewoon heel lokaal vaak onweer. Weekje terug krijgen we een keer de volle laag, de andere dagen ging het langs ons heen.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 12:11 schreef Medusa-Cascade het volgende:
Ik hoop zo op onweer. Het is steeds voorspeld maar er valt maar niks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |