Ik eet echt elke avond een salade met dit soort weer. Het is al veel te warm, ga ik niet ook nog voor het vuur staan.quote:Op maandag 28 mei 2018 17:19 schreef Pisces29 het volgende:
Ik sta boven de hete pannen. Onder het motto 'we kunnen toch niet twee weken soep eten'.
Jolijt![]()
Brianna en Grace zijn ook tofquote:Op maandag 28 mei 2018 21:53 schreef ato het volgende:
@Greys en Pisces, ik heb een seizoen gekeken van Grace and Frankie.
Ook de eerste aflevering van seizoen 2.
Maar het pakt mij niet. Ik vind Lily Tomlin irritant acteren en hun ex-mannen. Ik vind alleen Brianne en Grace leuk.
Maar ik vind het verder flauw of te Amerikaans. Ik ga denk ik ook niet verder kijken.
Ik ga nu Hinterland kijken, was ook een tip van jou toch Greys?
Ja ik dacht, nu komt het. Nu komt hetquote:Op maandag 28 mei 2018 22:03 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Brianna en Grace zijn ook tofWat knap dat je het nog een seizoen hebt volgehouden!
Oooh..ik dacht altijd dat ik de enige was met een fokking teringhekel aan de warmtequote:Op maandag 28 mei 2018 15:31 schreef Guanabana het volgende:
Ik trek het niet meer mensen, dit weer. Het duurt ook nog zo lang. Het moet kunnen afkoelen binnen, ik haat het als het zo opwarmt.
Is het al oktober?
En nee, ik wil hier geen warmteliefhebbers vs. koutisten discussie mee uitlokken. Daar heb ik al helemaal geen kracht voor.
Schiet nou eens op baboesjka. Ik heb ‘t drie dagen geleden zelfs nog gemaakt, zo lekker.quote:Op maandag 28 mei 2018 22:19 schreef Pisces29 het volgende:
Ik heb nog een receptje (screenshot) van Cee, van 19 juni. Zoete aardappelsalade. Toen ging het ook over warm eten en makkelijk koken oid. Ik moet hem binnen het jaar gemaakt hebben
Nog een dag of 20
Oooooh, dan moet het echt heel goed zijnquote:Op maandag 28 mei 2018 22:27 schreef Cee het volgende:
[..]
Schiet nou eens op baboesjka. Ik heb ‘t drie dagen geleden zelfs nog gemaakt, zo lekker.
Nee mijn huis is nu een soort sauna en daar moet ik ook nog in slapen..quote:Op maandag 28 mei 2018 22:47 schreef Aoibhin het volgende:
Ben ik nou echt de enige hier die deze warmte echt heerlijk vindt?
Lekker buiten in een tuinstoel liggen, alle deuren open, ijsjes eten, zomergevoel![]()
Helaas niet echt een felle zon vandaag, want dat is nog heerlijker; lekker urenlang in de zon een boek lezen en ondertussen bruin bakken. Ik hou óók van de winter trouwens, en de herfst is misschien wel mijn favoriete seizoen. Maar ik kan echt genieten van de warmte nu.
Ook kan ik genieten van de zomerstorm die ons morgen te wachten staat. Alles ruikt altijd zo lekker dan
De mijne ook hoor, maar misschien kan ik er wel gewoon goed tegen.quote:Op maandag 28 mei 2018 23:02 schreef Momo... het volgende:
[..]
Nee mijn huis is nu een soort sauna en daar moet ik ook nog in slapen..
Ik hou ook wel van zonnig en warm weer, al merk ik wel vaak dat ik weinig geduld heb wat betreft buiten bruin worden. Ik had vandaag me ook voorgenomen om wat zon te pakken, maar ik ben voor de tv blijven hangen, Roland Garros.quote:Op maandag 28 mei 2018 22:47 schreef Aoibhin het volgende:
Ben ik nou echt de enige hier die deze warmte echt heerlijk vindt?
Lekker buiten in een tuinstoel liggen, alle deuren open, ijsjes eten, zomergevoel![]()
Helaas niet echt een felle zon vandaag, want dat is nog heerlijker; lekker urenlang in de zon een boek lezen en ondertussen bruin bakken. Ik hou óók van de winter trouwens, en de herfst is misschien wel mijn favoriete seizoen. Maar ik kan echt genieten van de warmte nu.
Ook kan ik genieten van de zomerstorm die ons morgen te wachten staat. Alles ruikt altijd zo lekker dan
Tv is inderdaad wel een factor die me ook wel binnen houdt.quote:Op maandag 28 mei 2018 23:20 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik hou ook wel van zonnig en warm weer, al merk ik wel vaak dat ik weinig geduld heb wat betreft buiten bruin worden. Ik had vandaag me ook voorgenomen om wat zon te pakken, maar ik ben voor de tv blijven hangen, Roland Garros.
Ik vergeet altijd dat ik nog redelijk wat boeken heb die ik nog niet heb gelezen. Ik heb geen laptop, en m'n tablet is van m'n werk, gebruik ik liever niet privé (is volgens mij ook niet de bedoeling). En het volgen op m'n phone is ook niet echt ideaal. Dus de tv en computer houden me binnen, die verdraaide technologie ook!quote:Op maandag 28 mei 2018 23:23 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Tv is inderdaad wel een factor die me ook wel binnen houdt.En natuurlijk internet. Ik zit niet graag met mijn laptop buiten. Als ik wil zonnen pak ik meestal dus een boek, en daar kan ik makkelijk uren heel geduldig mee zijn, terwijl ik normaal gesproken ook ongeduldig ben.
Als je gewoon moet werken onder een plat dak zonder airco is het niks hoor. Misschien dat ik er ook anders over zou denken languit onder een parasol met een ijsjequote:Op maandag 28 mei 2018 22:47 schreef Aoibhin het volgende:
Ben ik nou echt de enige hier die deze warmte echt heerlijk vindt?
Lekker buiten in een tuinstoel liggen, alle deuren open, ijsjes eten, zomergevoel![]()
Helaas niet echt een felle zon vandaag, want dat is nog heerlijker; lekker urenlang in de zon een boek lezen en ondertussen bruin bakken. Ik hou óók van de winter trouwens, en de herfst is misschien wel mijn favoriete seizoen. Maar ik kan echt genieten van de warmte nu.
Ook kan ik genieten van de zomerstorm die ons morgen te wachten staat. Alles ruikt altijd zo lekker dan
Looks zijn prima, maar ik word bijzonder chagrijnig van z'n muziek.quote:Op maandag 28 mei 2018 23:35 schreef TheVulture het volgende:
Zeg kunnen we Alvaro Soler niet gewoon een jaartje adopteren voor het ESF?
Wat eenblijft dat toch
quote:Op maandag 28 mei 2018 23:36 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Looks zijn prima, maar ik word bijzonder chagrijnig van z'n muziek.
Oh daar heb je zeker gelijk in! Zelf heb ik het geluk voornamelijk thuiswerk te hebben (grootste bron van inkomsten van mij - alsnog geen vetpot - zit in vertaalwerk en heel af en toe wat redactiewerk via sites), maar het is lastig daarmee het hoofd boven water te houden. Wel heerlijk om niet dagelijks de deur uit te hoeven (heb ook een postwijkje, maar voor een paar uur per week en dat is pas vanaf 12 uur 's middags), hoewel het ook eenzaam maakt, want direct contact met collega's heb ik dan weer niet.quote:Op maandag 28 mei 2018 23:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Als je gewoon moet werken onder een plat dak zonder airco is het niks hoor. Misschien dat ik er ook anders over zou denken languit onder een parasol met een ijsje
Het is je héél erg gegund als je lekker vrij hebt en ervan kunt genieten, begrijp me ajb niet verkeerd! Maar tis niet te vergelijken toch met als je gewoon aan de slag moet met deze temperaturen? Als heel dit topic in een tuinstoel zat vandaag was je wrs lang niet de enige die het lekker vindt bedoel ik.Dan had ik mss wel meegejubeld zelfs.
Behalve dan 's avonds. Dan klaag ik hoe dan ook. Ook indien vrij. Want slapen met dit weer lukt me niet en aangezien het nog wel een tijd duurt waarschuw ik vast voor het slaapgebrekmonster waarin ik transformeer binnenkort. Kan nooit lang meer duren nu
Top of the lake vond ik wel goed, zowel seizoen 1 en 2.quote:Op maandag 28 mei 2018 22:03 schreef Cee het volgende:
Fun fact: een van de Russische oma’s van Party for Everybody was ten tijde van het ESF waar ze aan meedeed 43 jaar.
Ja ik ben random dingen aan het googelen nu. Graag gedaan.
Ato, ik ben ook gestopt na een paar keer geprobeerd te hebben, vooral de kinderen vond ik irritant en gewoon vals gemeen.
Het breed gelauwerde La Casa de Papel mee begonnen maar dat heb ik na vier afleveringen ook opgegegeven. Begonnen met Top of the lake maar dat trekt tot nu toe ook niet voldoende om aflevering na aflevering te willen kijken. Dus ben nu Westworld op HBO aan het kijken, tweede seizoen, dat vind ik tot nu toe echt tof. Maar ik wil zo graag weer een Netflix serie kunnen bingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |