Scrollen bestaat langer dan 4 decennia. Nee.quote:Op woensdag 30 mei 2018 01:06 schreef spectrumanalyser het volgende:
De schermresolutie van het huuhawij toestel is te laag. Er is geen goede oplossing voor, behalve dan de desktop versie te pakken, akkoord te klikken en weer mobiel verder.
hier heb je materieelbevoegdheid. zo heb je de NS site niet nodig, kun je gewoon zelf een trein besturen.quote:Op woensdag 30 mei 2018 08:51 schreef Dr_Flash het volgende:
Ja, je moeder. Ik doe het wel zonder de NS site
helemaal mee eens. Smartphones met Symbian OS zijn waardeloos doordat er niemand apps voor bijwerkt. zelfde gaat ook op voor SmartTVs van 5 jaar en ouder. youtube doet 't daar al niet meer op.quote:Op woensdag 30 mei 2018 10:45 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Ik vind het oprecht verbazingwekkend hoeveel achteruitgang gebruikers over het algemeen pikken onder het mom van vooruitgang (hoi gemiddelde Cloud-applicatie).
Wat wil hij dan? Als er een draadbreuk is kan er niet gestopt worden in breda, das logisch.quote:Op dinsdag 29 mei 2018 20:02 schreef Adrie072 het volgende:
twitter:Tieschellekens twitterde op dinsdag 29-05-2018 om 17:58:24Na het debacle van gisteren op het spoor blijft de bananentrein van @NS_online in @ROTTERDAMCENTRA want de ruitenwissers zijn defect Er is al veel wateroverlast maar dit is pas echt om te huilen https://t.co/eLwYYHeEV5 reageer retweet
Lijkt wel door de hitte bevangen, de NS.twitter:Tieschellekens twitterde op dinsdag 29-05-2018 om 18:48:04Eerst kapotte ruitenwisser en nu ontvoert #Bananentrein van @NS_online reizigers naar @noorderkempen in @België Vanwege draadbreuk bij @breda Van daaruit moeten we weer naar @Breda liften. @ROVER_online https://t.co/8qYjTFHRbo reageer retweet
Terwijl dat met 20 minuten programmeerwerk en mogelijk unsupported firmware te regelen is. Er is een "nieuwe" versie van het TLS protocol (versie 1.2 uit 2008) en er zit een oude versie van een bibliotheek in de software die maximaal 1.1 ondersteunt. YouTube heeft ondersteuning voor oudere versies uitgeschakeld en daarom werkt het niet meer.quote:Op woensdag 30 mei 2018 11:18 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
helemaal mee eens. Smartphones met Symbian OS zijn waardeloos doordat er niemand apps voor bijwerkt. zelfde gaat ook op voor SmartTVs van 5 jaar en ouder. youtube doet 't daar al niet meer op.
twitter:nsreiziger twitterde op woensdag 30-05-2018 om 11:54:23https://t.co/5EW9i6imdC: "Nederlands-Amerikaanse loc na wereldreis in Lieren" https://t.co/s5dp2OnkSF #ns https://t.co/1NIBZ0GN81 reageer retweet
Heb je niks aan zonder vergunningquote:Op woensdag 30 mei 2018 11:16 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
hier heb je materieelbevoegdheid. zo heb je de NS site niet nodig, kun je gewoon zelf een trein besturen. [ afbeelding ]
dat ding mag toch geen milieuzones inquote:Op woensdag 30 mei 2018 12:01 schreef Adrie072 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:nsreiziger twitterde op woensdag 30-05-2018 om 11:54:23https://t.co/5EW9i6imdC: "Nederlands-Amerikaanse loc na wereldreis in Lieren" https://t.co/s5dp2OnkSF #ns https://t.co/1NIBZ0GN81 reageer retweet
[ afbeelding ]
Nederlands-Amerikaanse loc na wereldreis in Lieren
De Veluwsche Stoomtrein Maatschappij heeft dinsdag een nieuwe aanwinst kunnen verwelkomen. Een bijzondere diesellocomotief is na een lange reis in Beekbergen/Lieren aangekomen.
Johannes Rutgers 29-05-18, 21:03 Laatste update: 21:45
Het gaat om een Amerikaanse Whitcomb; het type dat de eerste grote diesellocomotief van de Nederlandse Spoorwegen was. De machines kwamen in de Tweede Wereldoorlog met het Amerikaanse leger naar Europa, om ingezet te worden bij de bevrijding. Later keerden de meeste exemplaren weer terug naar de VS.
De loc die nu van de VSM is, heeft er een reis van bijna twee maanden op zitten. Die reis begon in Buffalo in de Verenigde Staten, en ging over het spoor (op een wagon), per schip, met een vrachtauto en het laatste stuk weer over de rails. Een VSM-loc trok de Amerikaan het laatste stuk naar de nieuwe thuisbasis. Daar wacht een grote opknapbeurt.
Zo zonde dat er nu 2 van die krengen zijn. Het geld van 1 van beide had veel nuttiger besteed kunnen worden. Museumclubs gaan sowieso steeds zwaardere tijden tegemoet door regeltjes, milieu en vrijwilligersgebrek.quote:Op woensdag 30 mei 2018 14:00 schreef Salatrel het volgende:
[..]
dat ding mag toch geen milieuzones in
Nee joh, samenwerken, ben je mal. Toch veel leuker om op je eigen terreintje ouwe meuk weg te laten rotten?quote:Op woensdag 30 mei 2018 23:33 schreef Bitlord het volgende:
Zo zonde dat er nu 2 van die krengen zijn. Het geld van 1 van beide had veel nuttiger besteed kunnen worden. Museumclubs gaan sowieso steeds zwaardere tijden tegemoet door regeltjes, milieu en vrijwilligersgebrek.
De baas spelen over een wegroestende loc en elke week vergaderen op kosten van de club is belangrijker dan samenwerken en een loc rijdend krijgen en behouden.. toch?quote:Op woensdag 30 mei 2018 23:40 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Nee joh, samenwerken, ben je mal. Toch veel leuker om op je eigen terreintje ouwe meuk weg te laten rotten?
Was een jaar of 6 geleden al een klote station. Alleen in de ochtendspits volgens mij een aantal keer? En dan alleen het tweede gedeelte van de trein geloof ik waar je uit kon springen? Niet eens een normale afstap, haha. Tijd om het te sluiten, ook al snap ik natuurlijk wel de gevoelens vanuit de forenzen die dagelijks daar uit stappen.quote:Op woensdag 30 mei 2018 19:05 schreef Peterselieman het volgende:
Wie station Leeuwarden Achter de Hoven wil bezoeken moet er op tijd bij zijn, want zoals het nu staat wordt dit station vanaf 3 september niet meer aangedaan. Per dag stoppen er 3 treinen.
Het opruimen van de perrons staat voor juli volgend jaar gepland.
Snap niet waar die vandaan komt, gezien ik toch altijd heel wat mensen uit de trein zag springen. Wikipedia overigens.quote:Station Leeuwarden Achter de Hoven is het minst gebruikte station van Nederland, met slechts 10 in- en uitstappers per dag.
Is maar enkel spoor, maar ze hebben er wel 2 stations, de andere is een stukje naar de andere kant.quote:Op donderdag 31 mei 2018 00:40 schreef FredvZ het volgende:
Je kan een keer per dag naar Leeuwarden en twee keer per dag naar Groningen blijkbaar:
[ afbeelding ]
Ik vraag me dan wel af waar ze spoor 1 verstopt hebben.
vandaar dat ik tegenwoordig 90 cent moet betalen voor een flesje cola ipv 70.. om dit staaltje kapitaalvernietiging te compenserenquote:Op donderdag 31 mei 2018 14:48 schreef James1988 het volgende:
NS heeft hun Traxx-locs verkocht aan Akiem, en least ze voortaan terug.
http://railcolornews.com/(...)5-traxx-locomotives/
ik zal morgen wat flyers neerleggenquote:Op donderdag 31 mei 2018 15:39 schreef MTL het volgende:
Schandalig idd. Het is de schuld van de SNCF. Misschien moeten we gaan staken. Mobiliseer jij de vakbonden?
je kunt wel lekker asociaal gaan rijden in die leasebak van jequote:Op donderdag 31 mei 2018 15:39 schreef MTL het volgende:
Schandalig idd. Het is de schuld van de SNCF. Misschien moeten we gaan staken. Mobiliseer jij de vakbonden?
Het is kan heel voordelig zijn: Nu is de vraag naar locs relatief groot: de wachtrij om bij Siemens een Vectrontje te bestellen is vrij lang. Misschien kan de NS nu goede prijzen krijgen voor hun tweedehands spul.quote:Op donderdag 31 mei 2018 15:34 schreef Salatrel het volgende:
[..]
vandaar dat ik tegenwoordig 90 cent moet betalen voor een flesje cola ipv 70.. om dit staaltje kapitaalvernietiging te compenseren
De gehele trein past dan ook niet langs het perronquote:Op donderdag 31 mei 2018 00:38 schreef FredvZ het volgende:
Dit kan je toch ook geen treinstation noemen:
[ afbeelding ]
Zelfs een gemiddelde tramhalte biedt nog meer comfort.
Hebben ze liquiditeitsproblemen ofzo?quote:Op donderdag 31 mei 2018 14:48 schreef James1988 het volgende:
NS heeft hun Traxx-locs verkocht aan Akiem, en least ze voortaan terug.
http://railcolornews.com/(...)5-traxx-locomotives/
Neu, dit stond al in de planning. Er is zelfs een hele aanbesteding geweest voor deze constructie.quote:Op donderdag 31 mei 2018 18:37 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hebben ze liquiditeitsproblemen ofzo?
ja ik ook.quote:
Volgende hoofdstuk is al wel duidelijk:quote:Station Stadshagen in Zwolle kan niet open als gevolg van de problemen met de bodem onder het spoor op het traject tussen Zwolle en Kampen, het Kamperlijntje. Dat heeft gedeputeerde Bert Boerman van de provincie Overijssel zojuist meegedeeld.
De kosten om de grond onder het Kamperlijntje alsnog geschikt te maken voor treinen die met 140 kilometer per uur over het traject rijden, lopen in de tientallen miljoenen euro's. De kosten worden geschat op een bedrag van 35 tot 100 miljoen euro, aldus Boerman.
via rtvoostquote:De verwachting is dat de verschillende partijen nu vooral naar elkaar zullen wijzen als het gaat om de schuldvraag rond dit debacle.
misschien kunnen ze het ombouwen tot metro. Is bij de hoekse lijn ook al zon succesquote:Op vrijdag 1 juni 2018 12:57 schreef MTL het volgende:
Het hele traject zal wel onderheid moeten worden om alsnog 140 km/u mogelijk te maken.
quote:Op vrijdag 1 juni 2018 14:25 schreef Salatrel het volgende:
[..]
misschien kunnen ze het ombouwen tot metro. Is bij de hoekse lijn ook al zon succes
Uhm, ze rijden gewoon 140 km/u nu hoor! Het enige probleem is afremmen en optrekken om een stop bij Stadshagen mogelijk te maken. Dan hoef je toch alleen rondom Stadshagen het te onderheien?quote:Op vrijdag 1 juni 2018 12:57 schreef MTL het volgende:
Het hele traject zal wel onderheid moeten worden om alsnog 140 km/u mogelijk te maken.
100quote:Op vrijdag 1 juni 2018 16:18 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Uhm, ze rijden gewoon 140 km/u nu hoor! Het enige probleem is afremmen en optrekken om een stop bij Stadshagen mogelijk te maken. Dan hoef je toch alleen rondom Stadshagen het te onderheien?
Het probleem juist dat er geen gang gemaakt kan worden op het lijntjequote:
quote:Tussen Maastricht en Visé rijden er geen treinen door spoorproblemen in het buitenland.
Dit duurt tenminste tot 12:00 uur op zaterdag 2 juni 2018.
twitter:ICB_Loek twitterde op vrijdag 01-06-2018 om 19:26:46Vanwege flinke wateroverlast door hevige regenval in #Eijsden is er geen treinverkeer mogelijk tussen #Maastricht en #Visé. @StruktonRail is druk bezig om het op te lossen. #ProRail https://t.co/WaQTVTmQnm reageer retweet
Correct.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 19:06 schreef James1988 het volgende:
Er zijn regels rondom stakingsbreking, besmet werk en zulks, maar daar is geen sprake van als er toch al geen machinist voor nodig is toch?
Dit is allemaal al rechtgetrokken. Er zijn ook wissels verwijderd zodat er sneller opgerost kan worden.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 19:16 schreef Peterselieman het volgende:
ik weet dat Zwolle - Kampen één blok is, maar in hoeverre is de boel rond beide stations geoptimaliseerd, zodat je sneller kunt binnenkomen en vertrekken? Daarmee kun je namelijk nog wat tijd winnen.
Bij vertrek uit Zwolle is het 40 km/h tot voorbij de overweg Nieuwe Veerallee. Dit IVM de boog tussen de overweg en het station. verder is alles 100km/h.quote:Op vrijdag 1 juni 2018 19:16 schreef Peterselieman het volgende:
ik weet dat Zwolle - Kampen één blok is, maar in hoeverre is de boel rond beide stations geoptimaliseerd, zodat je sneller kunt binnenkomen en vertrekken? Daarmee kun je namelijk nog wat tijd winnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |