FOK!forum / Sport Algemeen / Giro d'Italia 2018 #48 Yaids gaat lossen
Bugnovrijdag 18 mei 2018 @ 20:35
ZJn9K72.jpg

Op 4 mei is het weer zover, het jaarlijkse festival de mayo, de strijd om de roze trui. Want jongens, jongens, jongens, wat was dat prachtig, onze Tom Dumoulin die, ondanks dat hij moest poepen (Nederlands) iedereen in hun hemd zette. En dat één jaar na de oppermachtige zege van Steven Kru... Of nee toch niet.

Ty32OOZ.jpg

Enfin. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Wie gaan er dit jaar namens Nederland ongenadig hard schroeien? Tom Dumoulin uiteraard weer, als hij niet teveel bewijsdrang voelt tenminste. Daarnaast hebben we Twan Poels natuurlijk. Robert Gesink gaat een paar etappes winnen nadat hij vanuit de ontsnapping allerlei pocketklimmertjes één voor één uit zijn wiel gepoeft heeft. Dan zijn we er toch wel onderhand qua Nederlanders zou je denken. Nou nee, want Van Poppel en Hofland gaan heersen als we gaan sprinten, Djos gaat de tijdritjes regelen, Lau gaat met schuim uit de bek Tom bijstaan en Lammertink en Koentje Bouwman gaan rittenkapen. Het is wel nog even afwachten welke van de vele wegkapiteins Sunweb gaat afvaardigen. En Sam Oomen doet mee, maar die bestaat net als Wilco Kelderman niet.

Wat valt er verder te melden over het deelnemersveld? Astana staat alleraardigst op punt en gaat met Miguel Angel Lopez Moreno voor het klassement. Het andere sterke blok is op papier Team Sky, aangevoerd door Chris Froome. Mitchelton-Scott heeft ook een sterke ploeg met kopmannen die al tijden niet meer gekoerst hebben. Aru doet een gooi naar de prijzen, net als Pozzovivo, Pinot, Woods, Sjors Bennett en Formolo. En Meintjes.

Movistar laat hun grote sterren dan weer thuis en komt hier met types als Betancur of all places op de proppen. Trek komt met hun G-team, aangevoerd door Pantano, Brambilla en Nizzolo. Bij BMC denken Roche en Dennis een goed klassement te kunnen rijden. Ook Leopold König circuleert op diverse voorlopige deelnemerslijsten, maar die weet zelf nog niet dat hij al een tijd gestopt is met fietsen. En Aqua blue wordt heel erg gemist hier, alleen door Aqua Blue zelf dan.

U leest het al, weinig sprinters van naam doen hier mee. Viviani is natuurlijk wel een aardige, zeker met de toverdrank van Quick-step. Het lijkt erop dat we het naast Viviani en de eerder genoemde Nizzolo, Van Poppel en Hofland moeten doen met mannen als Bennett, Guardini, Modolo, Drucker en de bende van ellende van Israël Cycling Academy. En als Mareczko wijsgemaakt kan worden dat het hier een .2 koers betreft dan kan die wellicht ook wat uitrichten.

En de Belgen dan (deze alinea is speciaal voor José Been in het leven geroepen)? Laurens de Plus zou meedoen, maar de vraag is of die dat haalt. Tim Wellens gaat een poging doen om naast januari, februari, maart en april ook in mei te schroeien. Victor Campenaerts gaat bewijzen dat hij zonder wonderfiets kan tijdrijden, supertalent Louis Vervaeke gaat de ziel uit zijn lijf rijden voor Dumoulin, Ben Hermans gaat lekker doen waar hij zin in heeft. En Gijs van Hoecke, die doet ook mee.

Zijn er verder nog dingen te melden? Adam Hansen gaat zijn STREAK weer uitbreiden en met blijdschap kunnen wij melden dat Gianni Savio weer van de partij is dit jaar.

3yJE9jO.jpg

Etappes:
SPOILER
1. G18_T01_Jerusalem_alt_jpg.jpg
2. jjURsoQ.jpg
3. cUCZbKl.jpg
4. qkGSHHD.jpg
5. 0YtGvli.jpg
6. zN0P1LN.jpg
7. zv5bqep.jpg
8. qSexP5u.jpg
9. 3I34MX0.jpg
10. mgdFMO9.jpg
11. OGSeJ6B.jpg
12. OFFhbeS.jpg
13. qJ6iBwj.jpg
14. scp7xFX.jpg
15. UeNL6xp.jpg
16. vgrPiLY.jpg
17. TYxPGvw.jpg
18. 7kkhL4w.jpg
19. gW6MEtj.jpg
20. pwX1CFD.jpg
21. a1DLwp3.jpg
Uitgebreide informatie over de etappes en alles rondom de Giro vindt u in de Garibaldi

De tijdslimiet:
http://www.velofacts.com/(...)imit-calculator.html

D'n Twitter:
https://twitter.com/thijszonneveld
https://twitter.com/TourDeJose
https://twitter.com/raykerckhoffs
https://twitter.com/NOSwielrennen
https://twitter.com/wisculturig

TV:
U kunt voor deze Giro terecht bij bij het Home of Cycling, Eurosport. Hier kunt u elke dag luisteren naar de werken van Jeroen Vanbelleghem, bijgestaan door een kundige co-commentator. Bent u fan van Buren dan kunt u dagelijks rond 17:30 inschakelen op EEN, want die hebben ook dit jaar geen beelden. Wel kunt u in de laatste week van de Giro inschakelen op de Belg voor de Balwaaze Belgijum Toer. Wat Eurosport betreft is het natuurlijk nog wel even afwachten of er geen motortje rijden is in een weekend, maar dan kunt u alsnog terecht op de Eurosport PLAYER.

Spelen:
Scorito: Nee - Voor de FOK!kers zonder principes die toch mee willen doen
Wielerprono: SPT / Wielerprono 2018 #2 - Voorjaarsklassiekers
Pick'em spel: SPT / Het Giro d'Italia 2018 Pick'em spel
Sportpools: https://www.sportpools.net/ Subleague: FOK! Subleague (ww: FOK!)
Cyclingmaster: De fabelachtige FOK! Subleague (ww: jellevanendert) 6omkvq.jpg

JgaNZpf.gif
LM2USKI.gif

4ZvpSzj.png
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:36
Gapende muil is bingo. Graag afstrepen.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:31 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Tot TotA had ik eigenlijk niet van hem gehoord :')
Jij volgt de Ronde van Oostenrijk niet? :{
Aguerovrijdag 18 mei 2018 @ 20:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:36 schreef Mani89 het volgende:
Gapende muil is bingo. Graag afstrepen.
nGUSNDE.png
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 20:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:34 schreef Bugno het volgende:

[..]

Het hele air om die gozer nu hij n paar dagen goed rijd is om te kotsen werkelijk.
Ach, het had vreemder geweest of enger als hij nog nooit een goede uitslag had gereden.
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 20:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Jij volgt de Ronde van Oostenrijk niet? :{
Toen had ik vast wat jij noemt 'iets te doen in het leven'.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 20:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:38 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Ach, het had vreemder geweest of enger als hij nog nooit een goede uitslag had gereden.
Fuck the haters.

SNlOxkK.gif
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:37 schreef Aguero het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Zitten nog wel een paar zekerheidjes tussen.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:39 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Toen had ik vast wat jij noemt 'iets te doen in het leven'.
Dat was tijdens de Tour, dus dat kan ik me niet voorstellen.

http://cqranking.com/men/asp/gen/race.asp?raceid=31723

Hij reed toen toch maar mooi Riccardo Zoidl ondersteboven!
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:40
Enige wat ik van de Ronde van Oostenrijk weet is Riccardo Zoidl. En Riccardo Ricco.
Marcossvrijdag 18 mei 2018 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:07 schreef Aguero het volgende:

[..]

Froome heeft al jaren nachtmerries over de Zoncolan, hopelijk worden die morgen werkelijkheid.
Froome reed 8 jaar al eens naar boven op de Zoncolan in de Giro, maar toen was hij niet echt op de brommer.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:39 schreef showtimer het volgende:

[..]

Fuck the haters.

[ afbeelding ]
De minderheden in een rationele mening staan hedendag stevig onderdruk.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:40 schreef Masterminded het volgende:

[..]

De minderheden in een rationele mening staan hedendag stevig onderdruk.
Stop eens met deze act.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:42
Stijn ga jij eens heel gauw songteksten schrijven voor Bluf.
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 20:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dat was tijdens de Tour, dus dat kan ik me niet voorstellen.

http://cqranking.com/men/asp/gen/race.asp?raceid=31723

Hij reed toen toch maar mooi Riccardo Zoidl ondersteboven!
Ah dan was ik drukker met de Tour ja. Oostenrijk heeft ook niet echt fantastisch deelnemersveld dan. Grosssssssschartner ook niet veel beter geworden bij BORA.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 20:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:40 schreef Mani89 het volgende:
Enige wat ik van de Ronde van Oostenrijk weet is Riccardo Zoidl. En Riccardo Ricco.
Stefan Denifl?
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 20:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Stop eens met deze act.
Nee dat is gewoon zo. Als jij iets vindt en dat op een drammerige mening ten gehore brengt, loopt na een paar weken als een bij achter de honingreet aan. Wanneer andere users soms een drammerige mening hebben en die mening wat tegenslag kent of 'unpopular' is, wordt die door de mangel gehaald en neergezet als een mongool.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:43
quote:
11s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:42 schreef showtimer het volgende:

[..]

Stefan Denifl?
Nooit gezien.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 20:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:43 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Nooit gezien.
Gerrit Glomser?
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:42 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Ah dan was ik drukker met de Tour ja. Oostenrijk heeft ook niet echt fantastisch deelnemersveld dan. Grosssssssschartner ook niet veel beter geworden bij BORA.
Superman won daar toch maar mooi op de Kitzbüheler Horn. _O_

Kitzbühel is dan weer het dorp van Hansi Hinterseer dus dat is helemaal fantastisch.
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 20:43
De spanning is hier om te snijden in aanloop naar Zoncolan
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:43 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Nee dat is gewoon zo. Als jij iets vindt en dat op een drammerige mening ten gehore brengt, loopt na een paar weken als een bij achter de honingreet aan. Wanneer andere users soms een drammerige mening hebben en die mening wat tegenslag kent of 'unpopular' is, wordt die door de mangel gehaald en neergezet als een mongool.
Ik snap helemaal NIKS van deze post.
Aguerovrijdag 18 mei 2018 @ 20:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:40 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Froome reed 8 jaar al eens naar boven op de Zoncolan in de Giro, maar toen was hij niet echt op de brommer.
Die dag is volgens mij inderdaad de oorsprong van de nachtmerries al had hij in een interview op de rustdag wel verteld dat hij een stuk beter gevoel had toen hij eerder dit jaar een verkenning had gedaan.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:44
quote:
11s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:43 schreef showtimer het volgende:

[..]

Gerrit Glomser?
De meest nikszeggende coureur ooit.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:44 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Ik snap helemaal NIKS van deze post.
Het wordt tijd om Stichting Korrelatie te bellen. Gaat helemaal mis met Stijn.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Het wordt tijd om Stichting Korrelatie te bellen. Gaat helemaal mis met Stijn.
Koning alcohol is van de partij.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:46
Is Hertog-Jan op bezoek geweest Stijn?
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 20:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:45 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Koning alcohol is van de partij.
Maar ik heb vandaag niets op.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 20:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:44 schreef Mani89 het volgende:

[..]

De meest nikszeggende coureur ooit.
Dione kreeg het er warm van.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:45 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Koning alcohol is van de partij.
Stijn Reker.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 20:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:46 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Maar ik heb vandaag niets op.
Ik geloof je.
Mansjestervrijdag 18 mei 2018 @ 20:48
Stinho en ik gaan zo samen genieten van Californië :)
Bugnovrijdag 18 mei 2018 @ 20:48
Was Stefan Schumacher niet ook altijd op een opgevoerde Zundapp in de Ronde van Oostenrijk?
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 20:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:48 schreef Mansjester het volgende:
Stinho en ik gaan zo samen genieten van Californië:)
Alleen genieten als Bernal van mietje en aanklamper Tejay wint.
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 20:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:48 schreef Bugno het volgende:
Was Stefan Schumacher niet ook altijd op een opgevoerde Zundapp in de Ronde van Oostenrijk?
Stefan was jarenlang opgevoerd
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:48 schreef Bugno het volgende:
Was Stefan Schumacher niet ook altijd op een opgevoerde Zundapp in de Ronde van Oostenrijk?
Nee, maar Stijn Devolder heeft er wel ooit gewonnen!
Mansjestervrijdag 18 mei 2018 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:49 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Alleen genieten als Bernal van mietje en aanklamper Tejay wint.
Zal toch wel.

Ik bedoel als ie TJ er niet af rijdt lijkt me de hype wat overdreven
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:43 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Nooit gezien.
Machucos alweer weggestopt?
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 20:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:51 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Zal toch wel.

Ik bedoel als ie TJ er niet af rijdt lijkt me de hype wat overdreven
Lol. Op Gibraltar Road plaatste Bernal een versnelling en Van Garderen was al total loss.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:51
Waarom zit Stefan niet bij Sovac-Natura4ever? Is hij gestopt met fietsen?
Smoofievrijdag 18 mei 2018 @ 20:51
Ik kan niet wachten tot morgen en zondag. Judgement weekend
Aguerovrijdag 18 mei 2018 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:51 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Machucos alweer weggestopt?
Prachtige overwinning van Alberto.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:51 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Machucos alweer weggestopt?
Een van de meest debiele overwinning ooit.
Koffieplantervrijdag 18 mei 2018 @ 20:53
DdgA3QMX4AAygwH.jpg

Als ik dit rijtje met namen zie, verlang ik weer zó naar 2007. Al die prachtige grapjassen en Perez Cuapio.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:51 schreef Mani89 het volgende:
Waarom zit Stefan niet bij Sovac-Natura4ever? Is hij gestopt met fietsen?
Helaas.
Mansjestervrijdag 18 mei 2018 @ 20:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:51 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Lol. Op Gibraltar Road plaatste Bernal een versnelling en Van Garderen was al total loss.
Ja daarom juist.TJ is zwaar overschat imo en dat Colombiaantje kan hem makkelijk hebben
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 20:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:51 schreef Mani89 het volgende:
Waarom zit Stefan niet bij Sovac-Natura4ever? Is hij gestopt met fietsen?
Wat een slappe zak. Rebellin en Nocentini fietsen nog rustig rond
Marcossvrijdag 18 mei 2018 @ 20:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:40 schreef Mani89 het volgende:
Enige wat ik van de Ronde van Oostenrijk weet is Riccardo Zoidl. En Riccardo Ricco.
Bij Ricco ging het toen niet helemaal soepel

674666001.jpg
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 20:54
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:53 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Ja daarom juist.TJ is zwaar overschat imo en dat Colombiaantje kan hem makkelijk hebben
En Education First heeft ook genoeg belangen met Dani Martinez. En het klassement van Tao Hart kan ook nog opgevijzeld worden.
Marcossvrijdag 18 mei 2018 @ 20:54
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:53 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Ja daarom juist.TJ is zwaar overschat imo en dat Colombiaantje kan hem makkelijk hebben
De echte TJ, die is echt overschat _O_
LekkerWeertjevrijdag 18 mei 2018 @ 20:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:53 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Ja daarom juist.TJ is zwaar overschat imo en dat Colombiaantje kan hem makkelijk hebben
Bernal gaat met minuten smijten.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 20:55
Denifl is wel weer aan een sterk seizoen bezig.

88af064b74.png
TargaFloriovrijdag 18 mei 2018 @ 20:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:54 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Bij Ricco ging het toen niet helemaal soepel

[ afbeelding ]
Had hij hier weer zelf met bloedzakken zitten rommelen?
Szuravrijdag 18 mei 2018 @ 20:57
Over Oostenrijk praten en Totschnig niet benoemen :')
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 20:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:57 schreef Szura het volgende:
Over Oostenrijk praten en Totschnig niet benoemen :')
Thomas Rohregger _O_

Die had toch maar mooi het record op de Kitzbüheler Horn, tot Victor de la Parte kwam langsgeschroeid. _O-

Gelukkig brengt hij ons nu een prachtig WK.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:01
Die Oostenrijkers hebben een berg narigheid voortgebracht dat wil je niet weten.
Bugnovrijdag 18 mei 2018 @ 21:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:53 schreef Koffieplanter het volgende:
[ afbeelding ]

Als ik dit rijtje met namen zie, verlang ik weer zó naar 2007. Al die prachtige grapjassen en Perez Cuapio.
Haha, van welk antiek medium heb je dit plaatje nou weer?
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 21:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:01 schreef Bugno het volgende:

[..]

Haha, van welk antiek medium heb je dit plaatje nou weer?
Ceausescu _O_
Koffieplantervrijdag 18 mei 2018 @ 21:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:01 schreef Bugno het volgende:

[..]

Haha, van welk antiek medium heb je dit plaatje nou weer?
Over Mihai Cazacu en zijn Godensite geen verkeerd woord, let op je tellen.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:03
Kan niet wachten tot die Roemeense dwerg weer gaat live tweeten over de Sobibor Tour.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:06
Gaat Kevin Rivera nog afreizen naar Roemenie om te dienen als jaarlijkse schroeiende Androni Zuid-Amerikaan?
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 21:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:03 schreef Mani89 het volgende:
Kan niet wachten tot die Roemeense dwerg weer gaat live tweeten over de Sobibor Tour.
_O-
Bugnovrijdag 18 mei 2018 @ 21:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:02 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Over Mihai Cazacu en zijn Godensite geen verkeerd woord, let op je tellen.
Mihai Cazacu is een ongelooflijke nobuddie en die site is pure aids.

Now what?
Aguerovrijdag 18 mei 2018 @ 21:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:09 schreef Bugno het volgende:

[..]

Mihai Cazacu is een ongelooflijke nobuddie en die site is pure aids.

Now what?
Ik vrees dat je nu op de shitlist komt.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 21:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:08 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

_O-
Gezien?

AH Tomatensoep, rijkelijk gevuld- _O_

[ Bericht 4% gewijzigd door showtimer op 18-05-2018 22:39:04 ]
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 21:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:22 schreef showtimer het volgende:

[..]

Gezien?

AH Tomatensoep, rijkelijk gevuld- _O_
Dit gaat echt nergens over
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:22 schreef showtimer het volgende:

[..]

Gezien?

AH Tomatensoep, rijkelijk gevuld- _O_
Koekoek. Die zou ik wel willen onderschijten.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 21:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:25 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Koekoek. Die zou ik wel willen onderschijten.
Dat idee had ik al
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 21:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:22 schreef showtimer het volgende:

[..]

Gezien?

AH Tomatensoep, rijkelijk gevuld- _O_
Titia heeft wel een toepasselijke naam, want aan haar spraakgebrek te horen heeft ze wel ervaring met een TIA her en der.

Verder komt dit echt episch amateuristisch over.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 21:32
Dat commentaar van Joris bij het poepincident trouwens. :') Hemeltergend.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Titia heeft wel een toepasselijke naam, want aan haar spraakgebrek te horen heeft ze wel ervaring met een TIA her en der.

Verder komt dit echt episch amateuristisch over.
Volgens mij is elk item over voeding op TV een verschrikkelijk pijnlijke gewaarwording.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:38
Het is allemaal wat jongens.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:38 schreef Mani89 het volgende:
Het is allemaal wat jongens.
Heb je nog BN'ers gespot in de tuin?
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:39 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Heb je nog BN'ers gespot in de tuin?
Bloemetjesseizoen is weer even voorbij tot de zomer, geen vloedgolf aan mensen meer, gelukkig.
Mansjestervrijdag 18 mei 2018 @ 21:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:39 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Heb je nog BN'ers gespot in de tuin?
Misschien heeft ie mij weleens voorbij zien fietsen tijdens rondje Ringvaart. Zal wat zijn.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:42 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Misschien heeft ie mij weleens voorbij zien fietsen tijdens rondje Ringvaart. Zal wat zijn.
Ik had als ik had gewild Knut iedere dag kunnen zien.
TargaFloriovrijdag 18 mei 2018 @ 21:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:40 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Bloemetjesseizoen is weer even voorbij tot de zomer, geen vloedgolf aan mensen meer, gelukkig.
Je bent Hollebolle Mani in de Keukenhof?
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 21:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:38 schreef Mani89 het volgende:
Het is allemaal wat jongens.
Waar wil jij het dan over hebben?
Koffieplantervrijdag 18 mei 2018 @ 21:45
Horen jullie Yanny of Laurel?
Aguerovrijdag 18 mei 2018 @ 21:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Horen jullie Yanny of Laurel?
Nee.
Max23vrijdag 18 mei 2018 @ 21:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Horen jullie Yanny of Laurel?
Yanny
Koffieplantervrijdag 18 mei 2018 @ 21:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:45 schreef Aguero het volgende:

[..]

Nee.
Jawel, we gaan het hier over hebben.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 21:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Horen jullie Yanny of Laurel?
Laurel
TargaFloriovrijdag 18 mei 2018 @ 21:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Horen jullie Yanny of Laurel?
Waar?
Koffieplantervrijdag 18 mei 2018 @ 21:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:46 schreef Max23 het volgende:

[..]

Yanny
Toen ik het voor het eerst afspeelde hoorde ik Yanny, toen ik hetzelfde fragment nog een keer afspeelde hoorde ik Laurel en daar kom ik nu niet meer vanaf.
heywooduvrijdag 18 mei 2018 @ 21:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:22 schreef showtimer het volgende:

[..]

Gezien?

AH Tomatensoep, rijkelijk gevuld- _O_
Ik zou tekenen voor zo'n ontbijtje, lekker hoor _O_

CgICsv4.png
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Horen jullie Yanny of Laurel?
Yanny.
Szuravrijdag 18 mei 2018 @ 21:47
Yanny
Koffieplantervrijdag 18 mei 2018 @ 21:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:47 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Waar?
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 21:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:47 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Toen ik het voor het eerst afspeelde hoor ik Yanny, toen ik hetzelfde fragment nog een keer afspeelde hoor ik Laurel en daar kom ik nu niet meer vanaf.
Of eigenlijk dit ja. Alsof je de hersenpan hoort schakelen.
Mansjestervrijdag 18 mei 2018 @ 21:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:46 schreef Max23 het volgende:

[..]

Yanny
Dit boeit echt niemand
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:42 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Misschien heeft ie mij weleens voorbij zien fietsen tijdens rondje Ringvaart. Zal wat zijn.
Ik zal je ongetwijfeld wel eens voorbij zijn gefietst.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:43 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Je bent Hollebolle Mani in de Keukenhof?
Nou ja zeg!
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:43 schreef showtimer het volgende:

[..]

Waar wil jij het dan over hebben?
Niks. Ik ga zuipen.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:48 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Dit boeit echt niemand
Hoe kijk jij aan tegen het weglopen van Baudet bij de Genee-vrijdagmiddagshow?
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:48 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Niks. Ik ga zuipen.
Het verschil is niet te merken, hahahaha.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Horen jullie Yanny of Laurel?
Hier hoor ik Yanny. Maar verder altijd Laurel.

Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 21:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:01 schreef Mani89 het volgende:
Die Oostenrijkers hebben een berg narigheid voortgebracht dat wil je niet weten.
Kohl was wel een toppertje :Y
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:50
Wacht wat, nu hoor ik daar ook weer Laurel. Maar vanmiddag nog Yanny. Wat is dit voor verneukerij? Ben ik langzaam doof aan het worden?
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:50 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Kohl was wel een toppertje :Y
Wat een fokking lelijk kind.
TargaFloriovrijdag 18 mei 2018 @ 21:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:48 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Nou ja zeg!
In welke tuin sta je dan?
Koffieplantervrijdag 18 mei 2018 @ 21:51
Bij die jurk heb ik altijd en alleen zwart/blauw gezien, maar hier hoor ik in het ene filmpje Laurel en in het ander Yanny.
TargaFloriovrijdag 18 mei 2018 @ 21:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:50 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Kohl was wel een toppertje :Y
Helmut was een Duitser.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:50 schreef Mani89 het volgende:
Wacht wat, nu hoor ik daar ook weer Laurel. Maar vanmiddag nog Yanny. Wat is dit voor verneukerij? Ben ik langzaam doof aan het worden?
Ik hoor nu beiden _O_
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 21:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:50 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Wat een fokking lelijk kind.
Een Bernhard Kohl voor jou:
800px-Bernhard_Kohl_20070824.jpg
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 21:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:52 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Ik hoor nu beiden _O_
Dat kan niet :{w
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:51 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

In welke tuin sta je dan?
In de tuin van Johan Derksen, naast Dries Mertens.
showtimervrijdag 18 mei 2018 @ 21:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:52 schreef Mani89 het volgende:

[..]

In de tuin van Johan Derksen, naast Dries Mertens.
:D
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:52 schreef showtimer het volgende:

[..]

Dat kan niet :{w
Dat kan wel.
Aguerovrijdag 18 mei 2018 @ 21:53
WAUW, wat is het menselijk brein toch bijzonder!!!

Kan het nu weer over wielrennen gaan?
Of een wat lichter onderwerp zoals politiek of racisme.
Mansjestervrijdag 18 mei 2018 @ 21:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:48 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Hoe kijk jij aan tegen het weglopen van Baudet bij de Genee-vrijdagmiddagshow?
Baudet neem ik sowieso niet serieus (sirieus volgens Elia) dus het doet me vrij weinig.Het past prima bij de rest van zn kansloze act.

Wat betreft die act is ie van harte welkom in deze reeks :D
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:52 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Helmut was een Duitser.
Duitsers en Oostenrijkers zijn altijd moeilijk van elkaar te onderscheiden.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:53 schreef Aguero het volgende:
WAUW, wat is het menselijk brein toch bijzonder!!!

Kan het nu weer over wielrennen gaan?
Of een wat lichter onderwerp zoals politiek of racisme.
Mag ik een redevoering tegen diversiteit houden?
heywooduvrijdag 18 mei 2018 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:50 schreef Mani89 het volgende:
Wacht wat, nu hoor ik daar ook weer Laurel. Maar vanmiddag nog Yanny. Wat is dit voor verneukerij? Ben ik langzaam doof aan het worden?
Met gehoorbeschadiging of als je een oude lul bent hoor je Laurel, dus dat zou kunnen.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:54
Europa moet dominant blank blijven.
TargaFloriovrijdag 18 mei 2018 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:52 schreef Mani89 het volgende:

[..]

In de tuin van Johan Derksen, naast Dries Mertens.
Ze hebben toch helemaal nog geen internet in Grollo?
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 21:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:54 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Ze hebben toch helemaal nog geen internet in Grollo?
In Grollo is momenteel alleen de brievenbus nog open.
TargaFloriovrijdag 18 mei 2018 @ 21:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:54 schreef Mani89 het volgende:
Europa moet dominant blank blijven.
Is dit een mening of stelling?
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 21:55
Ik ben met een voorzichtig stijfje de beklimming van de Zoncolan in 2011 aan het bekijken.
heywooduvrijdag 18 mei 2018 @ 21:55
ammattipyoraily twitterde op vrijdag 18-05-2018 om 17:44:09 Monte Zoncolan 2011. Testa della corsa 5.9 km from finish. I didn't remember this unexpected race situation. #Giro101 https://t.co/BouF3l5M7e reageer retweet
DdfXyeTU0AERjlw.jpg

_O_
TargaFloriovrijdag 18 mei 2018 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:55 schreef Mani89 het volgende:

[..]

In Grollo is momenteel alleen de brievenbus nog open.
Hoe kun je hier dan op Fok posten?
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:53 schreef Aguero het volgende:
racisme.
DeParo is er niet
Szuravrijdag 18 mei 2018 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:55 schreef heywoodu het volgende:
ammattipyoraily twitterde op vrijdag 18-05-2018 om 17:44:09 Monte Zoncolan 2011. Testa della corsa 5.9 km from finish. I didn't remember this unexpected race situation. #Giro101 https://t.co/BouF3l5M7e reageer retweet
[ afbeelding ]

_O_
:D
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 21:57
VelonCC twitterde op vrijdag 18-05-2018 om 17:11:59 Elia Viviani (@quickstepteam) made that final winning sprint look easy but he produced some heavyweight numbers over the crucial last 280m of @giroditalia Stage 13:⏱️ Time: 16”💨 Top speed: 69.2km/h⚡️Power: 1100W💪 Max power: 1310W#FeeltheBurn with VelonLive https://t.co/fuB9YIn0Zo reageer retweet
Aguerovrijdag 18 mei 2018 @ 22:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:54 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Mag ik een redevoering tegen diversiteit houden?
Nee, dat soort uitingen tolereer ik alleen van onze knuffelracist.

Bugnovrijdag 18 mei 2018 @ 22:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
VelonCC twitterde op vrijdag 18-05-2018 om 17:11:59 Elia Viviani (@quickstepteam) made that final winning sprint look easy but he produced some heavyweight numbers over the crucial last 280m of @giroditalia Stage 13:⏱ Time: 16”💨 Top speed: 69.2km/h⚡Power: 1100W💪 Max power: 1310W#FeeltheBurn with VelonLive https://t.co/fuB9YIn0Zo reageer retweet
1300W haalt mn Dyson ook denk ik
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 22:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:04 schreef Bugno het volgende:

[..]

1300W haalt mn Dyson ook denk ik
Insinueer je nu dat Viviani een motortje heeft? :o
Slobeendvrijdag 18 mei 2018 @ 22:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:52 schreef Mani89 het volgende:

[..]

In de tuin van Johan Derksen, naast Dries Mertens.
_O-
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:08
quote:
Maar overdreven gepropageerde diversiteit had ik het over. Diversiteit moet altijd kunnen maar geen verplichte diversiteit.
Dale__Coopervrijdag 18 mei 2018 @ 22:14
Wie gaat er morgen net zo grimassen als Ivan?

ivanbassozoncolan2010.jpg
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:29
Ik heb overigens nog wel een stukkie over de Zoncolan uit 2014 voor jullie. Enigszins aangepast.

36_Monte-Zoncolan_13.JPG

De poort voor de Hel. De laatste beklimming van de 14e rit van de Giro. Een beklimming die we vanwege de zwaarte best wel mythisch mogen noemen. Misschien zelfs wel legendarisch. Sowieso episch. Een van die klimmen waar je geen auto's ziet, slechts motoren. De arme mecaniciens mogen weer achterop de motor met een paar banden om de nek en in de hand. Een van die klimmen, dat als je op de kilometerteller van de renners kijkt, je getallen ziet onder de 10. Een van die klimmen die het wielrennen zo episch maakt en vooral geschikt om eindeloos romantische verhalen over op te hangen. De Zoncolan gaat voor de zesde keer beklommen worden in de Giro. Voor de vijfde keer van de Ovaro-kant, de zwaarste kant.

G18_T14_S05_Zoncolan_alt_jpg.jpg

We zouden het over de overwinningen van Simoni kunnen hebben, of over de zoveelste demonstratie van RoboBasso in 2010, maar mijn gedachten gaan meteen uit naar de voorlaatste keer dat de Zoncolan beklommen werd, in 2011. Etappe 14 van de Giro van 2011, 21 mei. Van Lienz in Oostenrijk naar de Monte Zoncolan. Ik weet het nog als de dag van gisteren. Vermoedelijk omdat ik de beelden ondertussen een keer of 100 heb gezien. Het was een typische Italiaanse dag, vol chaos. Voor de Zoncolan zou eigenlijk ook nog de Monte Crostis beklommen moeten worden. Die werd echter geblokkeerd door een groep boze protestanten. Geen mogelijkheid om daar nog over te gaan, dus de Crostis werd geschrapt. Een opluchting voor de renners, want ook dit is geen misselijke klim, met zijn 17 kilometer aan 8,5% gemiddeld. De kopgroep bestond uit Bram Tankink, Gianluca Brambilla en Matteo Rabottini. De laatste twee waren toentertijd nog vrij onbekend. Tankink dacht zowaar dat hij nog een kans had om te winnen, door het schrappen van de Crostis. Viel uiteindelijk een beetje tegen, want iedere 10 meter verloor hij weer een paar seconden op de achtervolgers. In het peloton viel Joaquim Rodriguez als een van de eerste toppers aan. Purito was toen nog een beetje een lachertje, hij viel altijd aan om vervolgens stil te vallen. Zo ook op de Zoncolan. Op een kilometer op 6 van de streep viel Antón voor de eerste keer aan. Contador ging gelijk mee, met Scarponi. Antón reed door tot hij bij Rodriguez kwam. Daarna viel het een beetje stil, tot in het volgende beeld Antón ineens ribbedebie was. Contador liet volgens sommige mensen lopen, maar daar kan op de Zoncolan eigenlijk geen sprake van zijn, het zal van niet beter kunnen zijn geweest. De Zoncolan is ontzettend eerlijk. Het is ieder voor zich, inhouden of profiteren van andere renners is niet mogelijk. Nog meer Italiaanse chaos volgde: Een opgeblazen motor. Niet veel later kwam er een vent met een biefstuk aan een stokje naast Contador rennen. Nog steeds hardop lachen als ik daaraan terugdenk.

SQshGPL.gif

Scarponi blies zichzelf ook op en Nibali kwam uiteindelijk op eigen tempo aansluiten bij Contador. Ondertussen bleef Antón op een meter of 20 van Nibali en Contador fietsen. Leek niet veel, alsof ze 'm ieder moment konden terugpakken. Alleen, 20 meter is op de Zoncolan gewoon een seconde of 10. Zo steil is dat ding. Uiteindelijk begon Antón uit te lopen en werd het duidelijk dat hij ging winnen. In de laatste kilometer probeerde Contador Nibali nog een paar keer te lossen, wat uiteindelijk lukte. In de laatste hectometers werd Bertje luidkeels uitgefloten, waar ik toen ook enorm van kon genieten. Contador was even niet zo populair, omdat hij niet echt stond te juichen om de Crostis te beklimmen, laat staan daar nog naar beneden te moeten. Zijn vervuilde biefstuk hielp natuurlijk ook niet mee. Antón kwam uiteindelijk als eerste over de streep, een halve minuut voor Contador. Hij juichte, zoals hij dat zo mooi kan. Met hoekige armbewegingen, die ik tot in den treure heb geprobeerd na te doen, maar tot op heden is het me nog steeds niet gelukt. Enfin, ik stond een beetje door het huis te springen. Met volle teugen van genoten. Uiteindelijk maar goed ook, want sindsdien is er niet veel meer geweest om voor te juichen.

2011_giro_d_italia_stage14_monte_zoncolan_igor_anton_euskaltel_euskadi_wins1.jpg

Voor mij een van de mooiste dingen die ik heb meegemaakt in al die tijd dat ik het wielrennen volg, daarom deze wat uitvoerige terugblik. De Zoncolan heeft een speciaal plekje in mijn hart. Voor een deel natuurlijk om dat mijn favoriete renner hier won, maar bovenal omdat dit ding zo akelig steil is, dat het bijna niet te doen is. Voor mij is dat het mooiste aan wielrennen. Achterlijk steile dingen. Renners die moeite hebben om überhaupt vooruit te komen. Het is eerlijk, want het is onmogelijk om je hier te verstoppen. Als je goed bent eindig je van voren. Ben je slecht, dan eindig je van achteren. Geen tijd voor spelletjes. Zo zou wielrennen altijd moeten zijn. Je kan wel loeren, maar zodra iemand de knuppel in het hoenderhok gooit is al het loeren meteen afgelopen en mag iedereen het zelf uitzoeken. Zo hoort het altijd te zijn.

Althans, dat dacht ik voor de rit in 2014. Die uiteindelijke rit in 2014 viel een tikkeltje tegen. Het was toen niet een beslissende bergrit halverwege de Giro, maar de laatste bergrit. Kan dan nog steeds beslissend zijn, maar in 2014 lag alles al in een plooi. Quintana had de boel al naar zijn hand gezet en dus was er weinig reden om nog hard te koersen, vooral omdat die misvormde capibara weinig eergevoel heeft in z'n flikker en dus de overwinning op de magische Zoncolan liet aan een paar vluchters. Het werd derhalve een strijd tussen de twee sterkste vluchters van die dag, Michael Rogers en Francesco Manuel Bongiorno. Aangezien Rogers een walgelijke renner was stond ik op de banken voor Bongiorno, maar dat liep dramatisch af. Een ietwat overenthousiaste fan probeerde Bongiorno een steuntje in de rug te geven, maar dat ging niet helemaal goed. Bongiorno schoot door dat zetje uit z'n klikpedaal, kwam bijna tot stilstand en Rogers had meteen een paar meter voorsprong. Die voorsprong gaf Teflon Mick niet meer weg, dus kregen we na Simoni, Basso en Anton er een lelijke Australiaan bij op de erelijst. Dat was geen feestje. Gelukkig hebben ze de Zoncolan nu beter geplaatst en is er dus meer kans op een waardige naam. Met waardige naam bedoel ik overigens niet Yaids.

Na dit overgeromantiseerde geneuzel nu maar wat info over de klim zelf. Is dat ding eigenlijk zo episch? Jawel hoor. Het is 10 kilometer klimmen, maar de echte klim is 8,4 kilometer lang. 8,4 kilometer aan 12,5% gemiddeld. Maximale stijgingspercentages van 22%, kilometers waar het niet onder de 15% komt. Nadat de poort naar de hel is gepasseerd krijgen de renners 6 kilometer aan 15% voorgeschoteld. 6 kilometer aan 15%. Ja. Met stukken boven de 20. Ja. De laatste 2 kilometer wordt het iets makkelijker. Iets. Nog steeds gemiddeld 9%, met stukken tot 18%. De Zoncolan is verschrikkelijk. Verschrikkelijk mooi voor ons, verschrikkelijk verschrikkelijk voor de renners. De laatste 500 meter zijn nog even aan 11% gemiddeld, met nog een stukje van 16%. Majestueus. Al neem ik aan dat iedereen ondertussen wel weet dat je beter niet zelf aan dit ding kan beginnen.

Zoncolan.jpg

Zoncolan (oh Zoncolan)

We gaan natuurlijk weer juichen voor Igor Antón. In 2014 moest hij knechten voor Quintana. Hij bleef als laatste knecht over en mocht een tijdje het tempo bepalen in de groep der favorieten. Nu, weer een paar jaar later, is er helemaal niets meer van hem over. De afgelopen dagen is hij steevast in de laatste groep binnengekomen. Staat inmiddels in het klassement op een plaats die je normaal reserveert voor de Roy Curversjes van deze wereld. Maar, dat is natuurlijk allemaal een vooropgezet plan! Twee weken lang krachten sparen om te winnen op de Zoncolan, natuurlijk! Wat dacht jij dan?

Nee, ik denk het eigenlijk ook niet.

Maarja.

Goed.

Groetjes van Peppi en Kokki!

St17Sirotti005-vi.jpg
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 22:32
Nu nog een top-5 en het voorbeschouwingkje is compleet. ^O^
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:32 schreef Van_Poppel het volgende:
Nu nog een top-5 en het voorbeschouwingkje is compleet. ^O^
Nee hoor, want de rest van de etappe mist.
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 22:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Nee hoor, want de rest van de etappe mist.
Rest van de etappe is morgen niet rullevant, alles gaat morgen op de Zoncolan gebeuren.

Handenwrijvende_Derksen.gif
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:39 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Rest van de etappe is morgen niet rullevant, alles gaat morgen op de Zoncolan gebeuren.

Handenwrijvende_Derksen.gif
Ik sluit niet uit dat Met Wait met een droomplannetje komt om Tom al eerder onder druk te zetten.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Ik sluit niet uit dat Met Wait met een droomplannetje komt om Tom al eerder onder druk te zetten.
Dat moet dan op de Passo d'Uron gebeuren. Taai klimmetje.
SPOILER
giro-d-italia-2018-stage-14-climb-n3-24a534fd90.jpg
Dale__Coopervrijdag 18 mei 2018 @ 22:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Ik sluit niet uit dat Met Wait met een droomplannetje komt om Tom al eerder onder druk te zetten.
Jack Haig met zijn lollerbenen is er toe in staat.
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 22:42
Sunweb zal wel een mannetje mee sturen in de vlucht voor het geval Ons Tom het daar lastig krijgt.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:41 schreef Dale__Cooper het volgende:

[..]

Jack Haig met zijn lollerbenen is er toe in staat.
Jack Haig gaat gewoon doen wat ie de hele Giro al doet, schroeien in het peloton.

Kreuziger, Nieve en eventueel Chaves (waarschijnlijk echt ziek en dus niet) zullen wel vooruit worden gestuurd. Bruggenhoofden en dat soort werk. _O_ Brilliant tactics.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:43 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Jack Haig gaat gewoon doen wat ie de hele Giro al doet, schroeien in het peloton.

Kreuziger, Nieve en eventueel Chaves (waarschijnlijk echt ziek en dus niet) zullen wel vooruit worden gestuurd. Bruggenhoofden en dat soort werk. _O_ Brilliant tactics.
Vuelta 2015 all over again.
Marcossvrijdag 18 mei 2018 @ 22:44
Denk dat de klassementsrenners “gewoon” wachten op de Zoncolan en zich daarvoor rustig houden.. (al kun je dan alsnog lossen natuurlijk)
Faraday01vrijdag 18 mei 2018 @ 22:44
RR, wie wint morgen?
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:44 schreef Faraday01 het volgende:
RR, wie wint morgen?
Helaas gaat Yaids weer winnen.
Faraday01vrijdag 18 mei 2018 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Helaas gaat Yaids weer winnen.
wanneer komt het verval?
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Helaas gaat Yaids weer winnen.
Doe eens volwassen, R_R.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:46
Met Wait bij de NOS. _O_
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:46 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Doe eens volwassen, R_R.
Zeg jij. Labiele kut.
Szuravrijdag 18 mei 2018 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:43 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Jack Haig gaat gewoon doen wat ie de hele Giro al doet, schroeien in het peloton.

Kreuziger, Nieve en eventueel Chaves (waarschijnlijk echt ziek en dus niet) zullen wel vooruit worden gestuurd. Bruggenhoofden en dat soort werk. _O_ Brilliant tactics.
En Gheesinck
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:46 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

wanneer komt het verval?
Niet.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Zeg jij. Labiele kut.
Boos.
Raapvrijdag 18 mei 2018 @ 22:48
Formolo gaat winnen
Faraday01vrijdag 18 mei 2018 @ 22:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Niet.
natuurlijk wel, Yates gaat nog een monumentale inzinking krijgen in week 3
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:48 schreef Raap het volgende:
Formolo gaat winnen
Die was retekut op Etna.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:47 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Boos.
Valt reuze mee. Van ironie kan ik altijd genieten.
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 22:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:48 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Die was retekut op Etna.
Zijn fiets was kapot, dan is het logisch dat je minuten verliest.
Faraday01vrijdag 18 mei 2018 @ 22:49
Ik denk trouwens dat Tom morgen verrassend goed gaat zijn
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:48 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

natuurlijk wel, Yates gaat nog een monumentale inzinking krijgen in week 3
Het blijft wielrennen, dus het kan. Maar op dit moment zie ik zo'n moment niet aankomen. Geen enkele indicatie.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:49 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Zijn fiets was kapot, dan is het logisch dat je minuten verliest.
Ah, dat had ik gemist.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Het blijft wielrennen, dus het kan. Maar op dit moment zie ik zo'n moment niet aankomen. Geen enkele indicatie.
Ik ben eerder benieuwd hoe groot de afgang van Froome gaat zijn :@.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:50 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Ik ben eerder benieuwd hoe groot de afgang van Froome gaat zijn :@.
Als hij deze lijn doortrekt zou je toch al snel aan een minuut of twee moeten denken.

Maar misschien hebben ze zijn brommertje ingevlogen en gaat hij vanaf nu weer vliegen.
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 22:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:50 schreef Masterminded het volgende:

[..]

Ik ben eerder benieuwd hoe groot de afgang van Froome gaat zijn :@.
Zou me niks verbazen als Froome morgen kopje onder gaat en zich definitief op de Tour gaat richten.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:53
Overigens heb ik bijzonder weinig moeite met Froome als hij iedere keer als een baksteen moet lossen.

Maar toch moet ie zo snel mogelijk geschorst worden.
Mastermindedvrijdag 18 mei 2018 @ 22:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:51 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Als hij deze lijn doortrekt zou je toch al snel aan een minuut of twee moeten denken.

Maar misschien hebben ze zijn brommertje ingevlogen en gaat hij vanaf nu weer vliegen.
Een minuut of twee vind ik nog mild. Hij kan morgen onmogelijk iets hebben aan ploegmaten op zo'n klim. De afgelopen jaren is hij iig zelden op zo'n klim zonder ploegmaats geweest als ik het me goed herinner. Ik denk dat hij er wel eens gruwelijk hard doorheen kan zakken, misschien valse hop maar soit.
Aguerovrijdag 18 mei 2018 @ 22:53
Ik vraag me ook af of Lopez en Aru morgen beter gaan zijn.
Als ze nog wat willen moeten ze inmiddels toch wat bijzonders gaan doen.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 22:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:53 schreef Aguero het volgende:
Ik vraag me ook af of Lopez en Aru morgen beter gaan zijn.
Als ze nog wat willen moeten ze inmiddels toch wat bijzonders gaan doen.
Aru heb ik afgeschreven.

Miguel gaat in de derde week iedereen naar huis fietsen.

Dan weten jullie dat vast.
Dale__Coopervrijdag 18 mei 2018 @ 22:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:53 schreef Aguero het volgende:
Ik vraag me ook af of Lopez en Aru morgen beter gaan zijn.
Als ze nog wat willen moeten ze inmiddels toch wat bijzonders gaan doen.
Aru verwacht ik weinig van. Lopez zal er nog wel doorkomen in de langere bergetappes. Wellicht weer 1 of 2 ritten pakken in de slotweek.
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 22:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Overigens heb ik bijzonder weinig moeite met Froome als hij iedere keer als een baksteen moet lossen.

Maar toch moet ie zo snel mogelijk geschorst worden.
Salbutamol-gate is inmiddels 8 maanden geleden...het is belachelijk dat er nog steeds geen beweging in die zaak is gekomen. Blijkbaar is de UCI echt bang voor die dure advocaten van Sky.
Szuravrijdag 18 mei 2018 @ 22:58
Lopez is wel de flopshow van deze Sjiero
Marcossvrijdag 18 mei 2018 @ 23:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:58 schreef Szura het volgende:
Lopez is wel de flopshow van deze Sjiero
Normaal gesproken komen vanaf nu de etappes waar hij op z'n best is, maar het oogt nog niet bijzonder inderdaad
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 23:00
Aru is viesslecht ja, verbaast me wel beetje. Lopez tja wellicht ook last van nasleep van zijn val. Froome kan ik geen medelijden mee hebben, die had hier nooit mogen starten.
Mani89vrijdag 18 mei 2018 @ 23:00
Aroe mogen ze wel eens gaan schorsen op basis van zijn bloedpaspoort.
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 23:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 22:56 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]

Salbutamol-gate is inmiddels 8 maanden geleden...het is belachelijk dat er nog steeds geen beweging in die zaak is gekomen. Blijkbaar is de UCI echt bang voor die dure advocaten van Sky.
Nouja, het schijnt dat die zaken wel vaker zo lang duren. Vooral als de renner niet van plan is om mee te werken. Die zaken gaan eigenlijk alleen snel bij nobuddies die geen of weinig moeite doen om zichzelf te verdedigen.

In principe kan je zoiets wel vergelijken met rechtszaken in het echt. Dat duurt soms ook een eeuwigheid.

Alsnog vind ik de procedure wel heel slecht geregeld. Het zou toch mogelijk moeten zijn voor de UCI om meer initiatief te nemen en eisen te stellen. Daar mogen ze wel eens wat aan veranderen. Vind het ook maar een slechte zaak dat dit normaal gesproken achter de schermen blijft, dat is voor de geloofwaardigheid heel erg slecht. Is natuurlijk gemeengoed in sport in het algemeen, maar dat maakt het niet minder kwalijk.

Denk trouwens dat het weinig met angst voor advocaten te maken heeft. Die angst speelt bij bloedpaspoortzaken wel, daarom zijn ze daar eigenlijk helemaal mee gestopt. Maar dit is toch wel weer een ander geval, waarbij het tot nu toe volledig onduidelijk is hoe die waarde van Froome op een natuurlijke manier tot stand kan zijn gekomen. Daarom gaat hij voorlopig ook nog steeds geschorst worden, we weten alleen nog niet wanneer en dat mag je ondertussen gerust lachwekkend noemen.
Szuravrijdag 18 mei 2018 @ 23:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 23:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Nouja, het schijnt dat die zaken wel vaker zo lang duren. Vooral als de renner niet van plan is om mee te werken. Die zaken gaan eigenlijk alleen snel bij nobuddies die geen of weinig moeite doen om zichzelf te verdedigen.

In principe kan je zoiets wel vergelijken met rechtszaken in het echt. Dat duurt soms ook een eeuwigheid.

Alsnog vind ik de procedure wel heel slecht geregeld. Het zou toch mogelijk moeten zijn voor de UCI om meer initiatief te nemen en eisen te stellen. Daar mogen ze wel eens wat aan veranderen. Vind het ook maar een slechte zaak dat dit normaal gesproken achter de schermen blijft, dat is voor de geloofwaardigheid heel erg slecht. Is natuurlijk gemeengoed in sport in het algemeen, maar dat maakt het niet minder kwalijk.

Denk trouwens dat het weinig met angst voor advocaten te maken heeft. Die angst speelt bij bloedpaspoortzaken wel, daarom zijn ze daar eigenlijk helemaal mee gestopt. Maar dit is toch wel weer een ander geval, waarbij het tot nu toe volledig onduidelijk is hoe die waarde van Froome op een natuurlijke manier tot stand kan zijn gekomen. Daarom gaat hij voorlopig ook nog steeds geschorst worden, we weten alleen nog niet wanneer en dat mag je ondertussen gerust lachwekkend noemen.
Hopelijk blijft ie zo slecht rijden onder het juk van deze zaak ^O^.
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 23:06
Froome heeft ruiterlijk toegegeven dat hij als een gek tekeer is gegaan met zijn puffer. En dan gooien ze het op nierfalen. Daar is natuurlijk geen bewijs voor. Halve peloton lijdt aan astma dus zou er wel eerder iemand betrapt moeten zijn op hoge waarde salbutamol. Maar meneer Froome is een uniek persoon waarbij zijn nieren precies op de dag van achttiende etappe in Vuelta besloot om te gaan staken.

Let wel; in zeventiende etappe verloor Froome een minuut op zijn concurrenten en volgende dag op een explosieve klim wat normaal al niet zijn terrein is won hij dit keer tijd (weliswaar weinig maar soit)
Szuravrijdag 18 mei 2018 @ 23:08
Overigens gaat Aru morgen met een gigantische tia-kop bovenkomen _O_
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 23:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 23:08 schreef Szura het volgende:
Overigens gaat Aru morgen met een gigantische tia-kop bovenkomen _O_
20154885-259433-800x558.jpg
BjQYVdW.png
Rellende_Rotscholiervrijdag 18 mei 2018 @ 23:09
Ik ben ook wel benieuwd eigenlijk hoe vaak Froome tegenwoordig getest wordt. Kan zomaar zijn dat dit vaker is dan vroeger en dat ook dat invloed heeft op zijn prestaties.

Maar goed, ook daar is totaal geen openheid over dus ik lul maar wat.
Frozen-assassinvrijdag 18 mei 2018 @ 23:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 23:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik ben ook wel benieuwd eigenlijk hoe vaak Froome tegenwoordig getest wordt. Kan zomaar zijn dat dit vaker is dan vroeger en dat ook dat invloed heeft op zijn prestaties.

Maar goed, ook daar is totaal geen openheid over dus ik lul maar wat.
Froome kon niet pissen bij dopingcontrole na etappe naar Etna waardoor hij helikopter van organisatie miste, derhalve huurde Sky maar een eigen heli in
Van_Poppelvrijdag 18 mei 2018 @ 23:13
Froome wordt overmorgen 33; hij is dus ook niet meer de jongste. Je ziet eigenlijk de laatste jaren al dat hij steeds minder dominant wordt en het vooral van rare fratsen als aanvallen in de afdaling en waaierrijden moet hebben.
Zwansenvrijdag 18 mei 2018 @ 23:14
Volgens mij komt de Mortirolo in de buurt qua zwaarte? Vanaf de goede kant dan, vorig jaar deden ze de 'makkelijke' dacht ik.
DecoAorestevrijdag 18 mei 2018 @ 23:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 23:13 schreef Van_Poppel het volgende:
Froome wordt overmorgen 33; hij is dus ook niet meer de jongste. Je ziet eigenlijk de laatste jaren al dat hij steeds minder dominant wordt en het vooral van rare fratsen als aanvallen in de afdaling en waaierrijden moet hebben.
Ik kreeg wel wat meer respect voor Froome door die fratsen, dat zouden meer klassementsrenners moeten doen. Dat respect was overigens wel direct weer weg na die hele salbutamol-bullshit.
Koffieplantervrijdag 18 mei 2018 @ 23:23
99.gif heeft Zoncolan uitgebreid verkend, dus hij zou moeten weten wat hem te wachten staat en hoe hij het aan zou moeten pakken. Wat dat betreft geen excuses en gaan we zien hoe goed de benen echt zijn met het oog op de derde week.
TLCvrijdag 18 mei 2018 @ 23:24
Als Poels dezelfde vorm heeft als tijdens de laatste bergetappe van vorig jaar in de Vuelta....

ben benieuwd of Chaves nog van start gaat morgen, die zit helemaal ondersteboven op zn fiets
Dale__Coopervrijdag 18 mei 2018 @ 23:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 23:14 schreef Zwansen het volgende:
Volgens mij komt de Mortirolo in de buurt qua zwaarte? Vanaf de goede kant dan, vorig jaar deden ze de 'makkelijke' dacht ik.
Ze hebben beide een onmenselijk zwaar middenstuk. De Mortirolo is wel langer en overall misschien wel vergelijkbaar, maar in het middenstuk van 6 km is de Mortirolo 12,4% gemiddeld en de Zoncolan 14,9% gemiddeld.
PSVCLvrijdag 18 mei 2018 @ 23:39
Aru wint
wimderonvrijdag 18 mei 2018 @ 23:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 20:55 schreef Mani89 het volgende:
Denifl is wel weer aan een sterk seizoen bezig.

[ afbeelding ]
Niet met Aqua Blue hè. Niet met Aqua Blue.
wimderonzaterdag 19 mei 2018 @ 00:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 23:13 schreef Van_Poppel het volgende:
Froome wordt overmorgen 33; hij is dus ook niet meer de jongste. Je ziet eigenlijk de laatste jaren al dat hij steeds minder dominant wordt en het vooral van rare fratsen als aanvallen in de afdaling en waaierrijden moet hebben.
Verval zou best kunnen, maar van nergens lossen bergop naar dit? Volgens mij is veel gewoon terug te leiden naar de val in Israël.
DecoAorestezaterdag 19 mei 2018 @ 00:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 00:02 schreef wimderon het volgende:

[..]

Verval zou best kunnen, maar van nergens lossen bergop naar dit? Volgens mij is veel gewoon terug te leiden naar de val in Israël.
Dit denk ik trouwens ook wel, in TotA was Froome niet extreem zwak. Hij won weliswaar niet maar ging wel met Pozzovivo en Pinot mee omhoog, dat zie ik hem in de Giro niet doen tot dusverre.
Aguerozaterdag 19 mei 2018 @ 00:12
ryanmullen9 twitterde op vrijdag 18-05-2018 om 22:41:06 Tomorrow: Monte ZoncolanLol. reageer retweet
Dark horse voor morgen.
marcodejzaterdag 19 mei 2018 @ 00:19
Nu al zin in morgen vandaag.
Tjackazaterdag 19 mei 2018 @ 01:57
Yaids pakt 1.30
Columbiafanzaterdag 19 mei 2018 @ 01:58
Erg benieuwd of Schachmann de schade kan beperken tot 3-5 minuten, dat zou hoopgevend zijn.
wimderonzaterdag 19 mei 2018 @ 04:19
Tijdelijke bingokaart:
0C8LapF.jpg
DeParozaterdag 19 mei 2018 @ 06:05
Kom Op Tom.
Bugnozaterdag 19 mei 2018 @ 06:31
_O_ ZONCOLAN INCOMING _O_
TLCzaterdag 19 mei 2018 @ 07:11
Zit Gesink al mee in n kopgroep ?
Bugnozaterdag 19 mei 2018 @ 07:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 07:11 schreef TLC het volgende:
Zit Gesink al mee in n kopgroep ?
Hij zit vlak voor Sjors.
Bugnozaterdag 19 mei 2018 @ 07:14
Waarom wordt deze rit eigenlijk niet helemaal uitgezonden? Nu missen we het SPERVUUR aan demarrages.
DeParozaterdag 19 mei 2018 @ 07:15
Spannende pot.
franklopzaterdag 19 mei 2018 @ 08:45
Ik werd wakker met het gevoel dat Gesink de etappe gaat winnen vandaag.
Bugnozaterdag 19 mei 2018 @ 08:58
quote:
14s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 08:45 schreef franklop het volgende:
Ik werd wakker met het gevoel dat Gesink de etappe gaat winnen vandaag.
Volgens mij ben je nog niet helemaal wakker.
maxi-muszaterdag 19 mei 2018 @ 09:32
giphy.gif
maxi-muszaterdag 19 mei 2018 @ 09:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 mei 2018 21:53 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Baudet neem ik sowieso niet serieus (sirieus volgens Elia) dus het doet me vrij weinig.Het past prima bij de rest van zn kansloze act.

Wat betreft die act is ie van harte welkom in deze reeks :D
Hij zat daar om over zijn boek te praten, en Genee had zijn boek niet eens gelezen.
giphy.gif
Mexicanobakkerzaterdag 19 mei 2018 @ 09:55
Vandaag de 8 beste en een joker die iedereen heeft gespeeld
Pino112zaterdag 19 mei 2018 @ 09:58
MATCHDAY _O_
Raapzaterdag 19 mei 2018 @ 10:05
Positie voor de tv ingenomen
maxi-muszaterdag 19 mei 2018 @ 10:12
Abandon Welles.
Max23zaterdag 19 mei 2018 @ 10:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 09:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vandaag de 8 beste en een joker die iedereen heeft gespeeld
Dat heb ik ook ja
Sherlock_Holmeszaterdag 19 mei 2018 @ 10:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 09:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vandaag de 8 beste en een joker die iedereen heeft gespeeld
Is dat inclusief George?
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 10:36
Zijn we al HYPED?
Smoofiezaterdag 19 mei 2018 @ 10:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 10:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zijn we al HYPED?
Ja :*
Smoofiezaterdag 19 mei 2018 @ 10:39
Hopen op een erik Breukink 1989 moment voor yaids.

[ Bericht 8% gewijzigd door Smoofie op 19-05-2018 10:48:28 ]
Blikzaterdag 19 mei 2018 @ 10:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 10:39 schreef Smoofie het volgende:
Hopen op een erik dekker 1989 moment voor yaids.
Dekker? Jaja...
hhh38zaterdag 19 mei 2018 @ 10:46
Nog even los van Dumoulin hoop ik voor de spanning dat Pinot en Pozzo wat terrein winnen op Yates.
Smoofiezaterdag 19 mei 2018 @ 10:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 10:44 schreef Blik het volgende:

[..]

Dekker? Jaja...
Wat edit je mijn post.

(Ik stond net op, sorry, mijn hersenen hadden kortsluiting)
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 11:04
Vandaag gaat Yates kapot. Hup Tom.
_-_ratjetoe_-_zaterdag 19 mei 2018 @ 11:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 10:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zijn we al HYPED?
Absoluut, al denk ik dat Harry gewoon ja gaat zeggen.
DeParozaterdag 19 mei 2018 @ 11:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 09:51 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Hij zat daar om over zijn boek te praten, en Genee had zijn boek niet eens gelezen.
[ afbeelding ]
Als politicus alleen maar over je Boek willen komen praten blijft wel vreemd, ook vrij laag, aangezien jij dan wel even komt bepalen hoe een praatprogramma ingevuld gaat worden. Zo werkt het natuurlijk niet in een volwassen democratie, als meneer Baudet een Boek uitbrengt, dan blijft het vreemd dat hij oprecht denkt dat we dit los moeten zien van zijn politieke ambities.
Slobeendzaterdag 19 mei 2018 @ 11:24
Wisten jullie dat Johnny Hoogerland een Bed & Breakfast in Oostenrijk runt?
Idisromzaterdag 19 mei 2018 @ 11:28
"Thomas Dekker beklimt de loodzware Zoncolan".
Het AD heeft voor mij in deze Giro helemaal afgedaan met de dagelijkse Thomas Dekker-editie.
Moet je eerst een vulgair boek schrijven, om zo op een voetstuk geplaatst te worden?
Rellende_Rotscholierzaterdag 19 mei 2018 @ 11:30
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:24 schreef Slobeend het volgende:
Wisten jullie dat Johnny Hoogerland een Bed & Breakfast in Oostenrijk runt?
Samen met Matschiner?
hhh38zaterdag 19 mei 2018 @ 11:38
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:24 schreef Slobeend het volgende:
Wisten jullie dat Johnny Hoogerland een Bed & Breakfast in Oostenrijk runt?
Hoe praat ie met z'n gasten? Die vent kan niet eens Nederlands
maxi-muszaterdag 19 mei 2018 @ 11:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:20 schreef DeParo het volgende:

[..]

Als politicus alleen maar over je Boek willen komen praten blijft wel vreemd, ook vrij laag, aangezien jij dan wel even komt bepalen hoe een praatprogramma ingevuld gaat worden. Zo werkt het natuurlijk niet in een volwassen democratie, als meneer Baudet een Boek uitbrengt, dan blijft het vreemd dat hij oprecht denkt dat we dit los moeten zien van zijn politieke ambities.
Het is ook vrij laag om iemand uit te nodigen om over zijn boek te komen praten en vervolgens dat boek helemaal niet te lezen en telkens ergens anders over te beginnen.
maxi-muszaterdag 19 mei 2018 @ 11:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:24 schreef Slobeend het volgende:
Wisten jullie dat Johnny Hoogerland een Bed & Breakfast in Oostenrijk runt?
Datzelfde hotel waar Johan Derksen eens gelogeerd heeft?
Max23zaterdag 19 mei 2018 @ 11:43
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:24 schreef Slobeend het volgende:
Wisten jullie dat Johnny Hoogerland een Bed & Breakfast in Oostenrijk runt?
Heet Bett & Stacheldraht toch?
showtimerzaterdag 19 mei 2018 @ 11:57
mrconde twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 11:46:25 I already saw Meghan Markle getting married in the last episode of @Suits_USA. I don't need a do-over. Today is all about @giroditalia and Monte Zoncolan. #Giro101 reageer retweet
JeroenVanbelle twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 11:49:51 Meghan Markle? Die hebben we al zien trouwen in Suits. Alle ogen gericht dus op de Giro en de Zoncolan! Volg de koninginnenrit van de Oostelijke Alpen live @Eurosport_NL vanaf 13u. Samen met @KarstenKroon #Giro101 reageer retweet
lol
Rellende_Rotscholierzaterdag 19 mei 2018 @ 11:59
Jeroen is echt een kneus.

Die is vroeger 100% gepest.
Lucyintheafternoonzaterdag 19 mei 2018 @ 12:00
Jongens wat heb ik er zin in Godverdomme(sorry Deco). Oh en ik hoor Yanny en Laurel beide.


Yaids heeft vandaag zn slechte dag. Joehoe.
Slobeendzaterdag 19 mei 2018 @ 12:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:57 schreef showtimer het volgende:
mrconde twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 11:46:25 I already saw Meghan Markle getting married in the last episode of @Suits_USA. I don't need a do-over. Today is all about @giroditalia and Monte Zoncolan. #Giro101 reageer retweet
JeroenVanbelle twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 11:49:51 Meghan Markle? Die hebben we al zien trouwen in Suits. Alle ogen gericht dus op de Giro en de Zoncolan! Volg de koninginnenrit van de Oostelijke Alpen live @Eurosport_NL vanaf 13u. Samen met @KarstenKroon #Giro101 reageer retweet
lol
:|W
heywooduzaterdag 19 mei 2018 @ 12:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:57 schreef showtimer het volgende:
mrconde twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 11:46:25 I already saw Meghan Markle getting married in the last episode of @Suits_USA. I don't need a do-over. Today is all about @giroditalia and Monte Zoncolan. #Giro101 reageer retweet
JeroenVanbelle twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 11:49:51 Meghan Markle? Die hebben we al zien trouwen in Suits. Alle ogen gericht dus op de Giro en de Zoncolan! Volg de koninginnenrit van de Oostelijke Alpen live @Eurosport_NL vanaf 13u. Samen met @KarstenKroon #Giro101 reageer retweet
lol
En gelijk hebben ze (behalve dat ik Meghan Markle in Suits helemaal niet heb zien trouwen, want ik heb dat nooit gezien). Als je op de dag van de Zoncolan naar een bruiloft gaat zitten kijken verdien je dat je TV en internet voor de rest van het wielerjaar kapot is.
showtimerzaterdag 19 mei 2018 @ 12:02
Scully DNS
skysherrifzaterdag 19 mei 2018 @ 12:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:00 schreef heywoodu het volgende:

[..]

En gelijk hebben ze (behalve dat ik Meghan Markle in Suits helemaal niet heb zien trouwen, want ik heb dat nooit gezien). Als je op de dag van de Zoncolan naar een bruiloft gaat zitten kijken verdien je dat je TV en internet voor de rest van het wielerjaar kapot is.
Wat komt vaker voor tho
Rellende_Rotscholierzaterdag 19 mei 2018 @ 12:03
quote:
9s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:02 schreef showtimer het volgende:
Scully DNS
Wie?
Slobeendzaterdag 19 mei 2018 @ 12:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:00 schreef heywoodu het volgende:

[..]

En gelijk hebben ze (behalve dat ik Meghan Markle in Suits helemaal niet heb zien trouwen, want ik heb dat nooit gezien). Als je op de dag van de Zoncolan naar een bruiloft gaat zitten kijken verdien je dat je TV en internet voor de rest van het wielerjaar kapot is.
Het gaat er hier om dat Jeroen exact herhaalt wat Conde zegt hè.
Rellende_Rotscholierzaterdag 19 mei 2018 @ 12:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:00 schreef heywoodu het volgende:

[..]

En gelijk hebben ze (behalve dat ik Meghan Markle in Suits helemaal niet heb zien trouwen, want ik heb dat nooit gezien). Als je op de dag van de Zoncolan naar een bruiloft gaat zitten kijken verdien je dat je TV en internet voor de rest van het wielerjaar kapot is.
Eens.
Lucyintheafternoonzaterdag 19 mei 2018 @ 12:05
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Wie?
Scully
johannes_vermeerzaterdag 19 mei 2018 @ 12:05
Suits is overrated.
Rellende_Rotscholierzaterdag 19 mei 2018 @ 12:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
Suits is overrated.
Eerste twee seizoenen prima, daarna werd het dikke bagger.
showtimerzaterdag 19 mei 2018 @ 12:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Wie?
CQM2018012252.jpg

Ik zou hem (ook) niet herkennen nee.
Mastermindedzaterdag 19 mei 2018 @ 12:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:00 schreef heywoodu het volgende:

[..]

En gelijk hebben ze (behalve dat ik Meghan Markle in Suits helemaal niet heb zien trouwen, want ik heb dat nooit gezien). Als je op de dag van de Zoncolan naar een bruiloft gaat zitten kijken verdien je dat je TV en internet voor de rest van het wielerjaar kapot is.
Dan verdien je gewoon voor eeuwig karma.
Rellende_Rotscholierzaterdag 19 mei 2018 @ 12:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:06 schreef showtimer het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Ik zou hem (ook) niet herkennen nee.
Hij lijkt op Thorgod Venegod.
Koffieplanterzaterdag 19 mei 2018 @ 12:07
The place to be vandaag
skysherrifzaterdag 19 mei 2018 @ 12:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
Suits is overrated.
Die ginger is leuk en de man achter louis litt is een goeie acteur.

Verder extreem overrated.
Slobeendzaterdag 19 mei 2018 @ 12:09
quote:
Dit is geen leuke act.
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:10
icon_greyhorse.png
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:11
quote:
Wat is dit?
DeParozaterdag 19 mei 2018 @ 12:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:38 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Het is ook vrij laag om iemand uit te nodigen om over zijn boek te komen praten en vervolgens dat boek helemaal niet te lezen en telkens ergens anders over te beginnen.
Volgens mij ligt het ook pas net iets van twee dagen in de winkel toch.
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:14
Ik kijk lekker de Royal Wedding en er niks dat jullie daar tegen kunnen doen.
Mastermindedzaterdag 19 mei 2018 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:14 schreef Mani89 het volgende:
Ik kijk lekker de Royal Wedding en er niks dat jullie daar tegen kunnen doen.
Je bent een minderwaardig mens.
Max23zaterdag 19 mei 2018 @ 12:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:14 schreef Mani89 het volgende:
Ik kijk lekker de Royal Wedding en er niks dat jullie daar tegen kunnen doen.
Ik lees net dat de cast van Suits er ook zit
Koffieplanterzaterdag 19 mei 2018 @ 12:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:09 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Dit is geen leuke act.
Waarom is dit nou weer een act?
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:15 schreef Max23 het volgende:

[..]

Ik lees net dat de cast van Suits er ook zit
Ik heb George Clooney al gespot, David en Victoria Beckham, Oprah Winfrey, James Blunt, Idiris Elba.

Nou noem maar op, ik ben echt aan het genieten.
Max23zaterdag 19 mei 2018 @ 12:20
Ik heb de top 7 meest gekozen renners, Aru en een grijs paard
Mastermindedzaterdag 19 mei 2018 @ 12:21
Ben O'Connorgod. icon_greyhorse.png
Max23zaterdag 19 mei 2018 @ 12:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:21 schreef Masterminded het volgende:
Ben O'Connorgod. [ afbeelding ]
Dat is ook mijn grijze paard
Van_Poppelzaterdag 19 mei 2018 @ 12:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 11:57 schreef showtimer het volgende:
mrconde twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 11:46:25 I already saw Meghan Markle getting married in the last episode of @Suits_USA. I don't need a do-over. Today is all about @giroditalia and Monte Zoncolan. #Giro101 reageer retweet
JeroenVanbelle twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 11:49:51 Meghan Markle? Die hebben we al zien trouwen in Suits. Alle ogen gericht dus op de Giro en de Zoncolan! Volg de koninginnenrit van de Oostelijke Alpen live @Eurosport_NL vanaf 13u. Samen met @KarstenKroon #Giro101 reageer retweet
lol
Jeroen :')
Slobeendzaterdag 19 mei 2018 @ 12:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:15 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Waarom is dit nou weer een act?
Doen alsof dat spectaculairder en interessanter wordt dan de Zoncolan.
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 12:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:21 schreef Masterminded het volgende:
Ben O'Connorgod. [ afbeelding ]
z6hHeKz.gif
Van_Poppelzaterdag 19 mei 2018 @ 12:24
Van de top 10 alleen Ciccone niet gekozen.
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:24
Ik heb Wout Poels als nr 9.
skysherrifzaterdag 19 mei 2018 @ 12:25
Tom Dumoulin (70,3%) Team Sunweb 4.196.570
Domenico Pozzovivo (69,5%) Bahrain - Merida 3.807.154
Davide Formolo (43%) Bora - Hansgrohe 3.473.869
Miguel Angel Lopez Moreno (65,1%) Astana Pro Team 2.620.906
Wout Poels Greyhorse (7,1%) Team Sky 1.540.026
Giulio Ciccone (29,4%) Bardiani CSF 1.165.150
Ben Hermans Darkhorse (3,5%) Israel Cycling Academy 1.117.468
Alessandro De Marchi Darkhorse (1,7%) BMC Racing Team 1.026.684
Fausto Masnada Greyhorse (6,8%) Androni Giocattoli - Sidermec 385.006

yolo
hhh38zaterdag 19 mei 2018 @ 12:26
Team BOC
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 12:26
Mike Ross had overigens met Jenny moeten trouwen

Tot zover Suits seizoen 1
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:26
Morgen ga ik heel Androni opstellen.
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 12:26
quote:
7s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:25 schreef skysherrif het volgende:
Tom Dumoulin (70,3%) Team Sunweb 4.196.570
Domenico Pozzovivo (69,5%) Bahrain - Merida 3.807.154
Davide Formolo (43%) Bora - Hansgrohe 3.473.869
Miguel Angel Lopez Moreno (65,1%) Astana Pro Team 2.620.906
Wout Poels Greyhorse (7,1%) Team Sky 1.540.026
Giulio Ciccone (29,4%) Bardiani CSF 1.165.150
Ben Hermans Darkhorse (3,5%) Israel Cycling Academy 1.117.468
Alessandro De Marchi Darkhorse (1,7%) BMC Racing Team 1.026.684
Fausto Masnada Greyhorse (6,8%) Androni Giocattoli - Sidermec 385.006

yolo
Dit slaat echt nergens op
Columbiafanzaterdag 19 mei 2018 @ 12:26
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Eerste twee seizoenen prima, daarna werd het dikke bagger.
Bestaat er ook wel iets wat jij niet hebt bekeken? Soms lijkt het alsof achter de user R_R een volledig team zit.
skysherrifzaterdag 19 mei 2018 @ 12:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:26 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Dit slaat echt nergens op
Speltip 14
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:26 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Dit slaat echt nergens op
Wel als de ontsnapping het haalt HE.
_-_ratjetoe_-_zaterdag 19 mei 2018 @ 12:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:15 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Ik heb George Clooney al gespot, David en Victoria Beckham, Oprah Winfrey, James Blunt, Idiris Elba.

Nou noem maar op, ik ben echt aan het genieten.
Oprah heb ik gemist, ben je niet in de war met Serena Williams?
Mastermindedzaterdag 19 mei 2018 @ 12:27
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:26 schreef Columbiafan het volgende:

[..]

Bestaat er ook wel iets wat jij niet hebt bekeken? Soms lijkt het alsof achter de user R_R een volledig team zit.
Insinueer jij dat R_R Dotan-praktijken erop nahoudt?
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 12:27
Als ik een rittenkaper was zou ik voor rit van morgen gaan
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:27
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:26 schreef Columbiafan het volgende:

[..]

Bestaat er ook wel iets wat jij niet hebt bekeken? Soms lijkt het alsof achter de user R_R een volledig team zit.
Hij heeft echt geen leven he.
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:28
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:27 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Oprah heb ik gemist, ben je niet in de war met Serena Williams?
Nou ja zeg.

En nee.
Slobeendzaterdag 19 mei 2018 @ 12:28
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:26 schreef Columbiafan het volgende:

[..]

Bestaat er ook wel iets wat jij niet hebt bekeken? Soms lijkt het alsof achter de user R_R een volledig team zit.
:D.
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 12:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:27 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Hij heeft echt geen leven he.
Vandaar dat hij geen tijd meer heeft om voorbeschouwingen te typen.
vainsteinsvainsteinszaterdag 19 mei 2018 @ 12:30
Pozzovivo vergeten :') . Gelukkig wel alle paardsoorten vertegenwoordigd.
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:31
Je kan ook kijken naar de kampioenswedstrijd van Joden Boys op Fox.

DdjYR_tU0AA5oIt.jpg
Mastermindedzaterdag 19 mei 2018 @ 12:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:31 schreef Mani89 het volgende:
Je kan ook kijken naar de kampioenswedstrijd van Joden Boys op Fox.

[ afbeelding ]
Ik gooi mezelf nog liever in een vat met zwavelzuur.
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 12:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:31 schreef Mani89 het volgende:
Je kan ook kijken naar de kampioenswedstrijd van Joden Boys op Fox.

[ afbeelding ]
Koertgod
Steven184zaterdag 19 mei 2018 @ 12:34
Ik ga niets zien :'(

Opnemen en hopen dat ik daarvoor niets te horen krijg. O-)
_-_ratjetoe_-_zaterdag 19 mei 2018 @ 12:38
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Eerste twee seizoenen prima, daarna werd het dikke bagger.
Eerste twee seizoenen ook pure bagger. Vreselijk simplistisch format.
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 12:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Eerste twee seizoenen ook pure bagger. Vreselijk simplistisch format.
Simpel kan best okee zijn. Niet alles moet ingewikkeld zijn
skysherrifzaterdag 19 mei 2018 @ 12:44
Of nvm, maar rare layout van die giro liveticker
Chiappuccizaterdag 19 mei 2018 @ 12:45
quote:
7s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:44 schreef skysherrif het volgende:
Haig in de ontsnapping
Bruggenhoofd
skysherrifzaterdag 19 mei 2018 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:45 schreef Chiappucci het volgende:

[..]

Bruggenhoofd
http://www.giroditalia.it/eng/live/

Vgm toch niet
wimderonzaterdag 19 mei 2018 @ 12:45
icon_darkhorse.pngicon_darkhorse.pngicon_darkhorse.pngicon_darkhorse.pngicon_darkhorse.pngicon_darkhorse.pngicon_greyhorse.png
showtimerzaterdag 19 mei 2018 @ 12:46
ginevragarga twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 12:40:35 Weather update: it’s now raining on Zoncolan ☔️ 💦Good luck 🍀#giro101 reageer retweet
Idisromzaterdag 19 mei 2018 @ 12:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:46 schreef showtimer het volgende:
ginevragarga twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 12:40:35 Weather update: it’s now raining on Zoncolan ☔️ 💦Good luck 🍀#giro101 reageer retweet
*O*
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:48
quote:
Goeie reis en hou je haaks en kijk goed uit.
Chiappuccizaterdag 19 mei 2018 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:46 schreef showtimer het volgende:
ginevragarga twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 12:40:35 Weather update: it’s now raining on Zoncolan ☔️ 💦Good luck 🍀#giro101 reageer retweet
Wie is deze mevrouw eigenlijk?
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:46 schreef showtimer het volgende:
ginevragarga twitterde op zaterdag 19-05-2018 om 12:40:35 Weather update: it’s now raining on Zoncolan ☔️ 💦Good luck 🍀#giro101 reageer retweet
Welles is een dag te vroeg uitgestapt.
heywooduzaterdag 19 mei 2018 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:14 schreef Mani89 het volgende:
Ik kijk lekker de Royal Wedding en er niks dat jullie daar tegen kunnen doen.
Het is dat we je niet nog minder serieus kunnen nemen..
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:48 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Het is dat we je niet nog minder serieus kunnen nemen..
Maakt mij dat uit, jullie betekenen NIKS voor mij.
_-_ratjetoe_-_zaterdag 19 mei 2018 @ 12:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:40 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Simpel kan best okee zijn. Niet alles moet ingewikkeld zijn
Mja maar daar hebben we sport al voor. Ik vind het toch moeilijk naar iets te kijken waarvan je het plot al helemaal kan uittekenen.
Falcozaterdag 19 mei 2018 @ 12:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:49 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Maakt mij dat uit, jullie betekenen NIKS voor mij.
hommo
wimderonzaterdag 19 mei 2018 @ 12:54
Het droomplan van Trek is in werking getreden: Meds in de aanval.
Frozen-assassinzaterdag 19 mei 2018 @ 12:54
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:49 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Mja maar daar hebben we sport al voor. Ik vind het toch moeilijk naar iets te kijken waarvan je het plot al helemaal kan uittekenen.
Ik kan voor je plot en einde van vrijwel elke film uittekenen. Daar is niks moeilijks aan.
Mani89zaterdag 19 mei 2018 @ 12:55
Pello denkt dat hij in de ontsnapping mag.
skysherrifzaterdag 19 mei 2018 @ 12:56
shit geen conti mee
Van_Poppelzaterdag 19 mei 2018 @ 12:57
Kenny op Eurosport :o
wimderonzaterdag 19 mei 2018 @ 12:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 mei 2018 12:57 schreef Van_Poppel het volgende:
Kenny op Eurosport :o
Met de altijd irritante Flavio Pasquino.