Die lijken een CATS te doen. Ze hebben een ook geweldige staging en ballad tussen al het geweld, al vind alleen het nummer van Ierland niet zo sterk als CATS.quote:
nou daar gaan de kijkcijfers...quote:Op vrijdag 11 mei 2018 09:26 schreef ShippedFromTheNetherlands het volgende:
Chinese zender mag niet meer uitzenden ivm de censuur
Ik heb wel eens gehoord dat er nog best wel veel mensen naar kijken voor de technisch hoogwaardige show. Dat ze daar zo van onder de indruk zijn.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 15:05 schreef Wup2 het volgende:
[..]
nou daar gaan de kijkcijfers...
absurd dat ze dit uitzenden in China trouwens, ik neem aan deat ze daar zelf genoeg Idols, TVOH enzo hebben. Wat moet een Chinees nou met het ESF?
Grappig.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 15:08 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Ik heb wel eens gehoord dat er nog best wel veel mensen naar kijken voor de technisch hoogwaardige show. Dat ze daar zo van onder de indruk zijn.
Ierland dus niet uitgezonden, maar ook Albanië niet om zijn tatoeages. Zou betekenen dat ze Waylon ook niet uitgezonden hadden denk ik en Italië bijvoorbeeld niet zaterdagquote:Op vrijdag 11 mei 2018 15:27 schreef Wup2 het volgende:
[..]
Grappig.
En jammer dat het dan weer einde verhaal is..
In plaats dat ze er trots op zijn dat het daar willen uitzenden.
Al weet niet precies hoe ver de censuur daar gaat.
Maae als het niet gay zou mogen zijn hou je niet veel over natuurlijk
You got it dude.quote:
U bent fantastisch meneer Redefinequote:Op vrijdag 11 mei 2018 01:52 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat zou eigenlijk wel zo moeten gaan. Zo vind ik dat men eigenlijk ook op al mijn reacties moet reageren. Ja en amen meneer redefine, wat een fantastische reactie meneer redefine etc.
lol, tsja dat wordt nog lastig met het WK voetbal;)quote:Op vrijdag 11 mei 2018 15:33 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ierland dus niet uitgezonden, maar ook Albanië niet om zijn tatoeages. Zou betekenen dat ze Waylon ook niet uitgezonden hadden denk ik en Italië bijvoorbeeld niet zaterdagWat mij betreft meer dan terecht dus.
quote:
Ik ook. Maar met die derde startplek gaat dat echt niet gebeuren.quote:
Ik denk ook door de ranking. Na een aantal drukke nummers, komt er een rustig liedje.quote:
Het zou wel de meest suffe winnaar ooit zijn. Van iedere winnaar uit de afgelopen jaren weet ik de melodie van het lied nog wel. Die van Ierland zou me nooit bijblijven.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 16:42 schreef ato het volgende:
[..]
Ik denk ook door de ranking. Na een aantal drukke nummers, komt er een rustig liedje.
Ik vind het zelf saai, ook na 10 x luisteren.
Maar ach ik gun Ierland na een tijdje ellende weer geluk hoor.
https://eurovisionworld.com/odds/eurovisionquote:Op vrijdag 11 mei 2018 16:58 schreef FlyingEagle het volgende:
[..]
Ireland is alweer gezakt naar 7de plek, odds is nu echt een rollercoaster.
Ik zie ze daarnu ook op 7quote:Op vrijdag 11 mei 2018 16:59 schreef DropDiffuser het volgende:
[..]
https://eurovisionworld.com/odds/eurovision
Hier staan ze nog gewoon op 3 en aan het stijgen
Ik zie ze op 7 staan, maar op mobiel staan ze bij mij ook op 3 bijzonder.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 17:02 schreef ShippedFromTheNetherlands het volgende:
[..]
Ik zie ze daarnu ook op 7
Nu zie ik Ierland wel als derdequote:Op vrijdag 11 mei 2018 17:05 schreef FlyingEagle het volgende:
Lijkt erop dat hij op de pc niet wil updaten
Dit is wat ik zie op de computer:
[ afbeelding ]
Nog nooit een winnaar vanaf plek 3?quote:Op vrijdag 11 mei 2018 15:57 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik ook. Maar met die derde startplek gaat dat echt niet gebeuren.
De 1e helft wel ja, maar de 3e plek hebben ze niet gekozen, dat doet de regisseur. Vanaf die startplek ben je vrijwel kansloos voor een goede uitslag.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 09:14 schreef Trumpinator het volgende:
[..]
Ze heeft toch echt zelf dat balletje gekozen. Hierdoor Waylon wel in de tweede helft
Dat weet ik niet, dat is namelijk altijd slecht te vinden (de laatste 20 jaar i.i.g. niet, daarvoor zou kunnen). Maar even gekeken naar de laatste tien jaar. En dan moet ik mijzelf toch corrigeren. De derde startplek kan nog gewoon een prima uitslag opleverenquote:
Top 10 score here we come!quote:Op vrijdag 11 mei 2018 18:37 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, dat is namelijk altijd slecht te vinden (de laatste 20 jaar i.i.g. niet, daarvoor zou kunnen). Maar even gekeken naar de laatste tien jaar. En dan moet ik mijzelf toch corrigeren. De derde startplek kan nog gewoon een prima uitslag opleveren![]()
Ik zat dus fout. Wel typisch dat het zoveel verschil geeft met de 2e startplek, want dat is wel echt een doodvonnis (heb ik al eerder een keer nagekeken en ook nu viel het weer op). Dan zie je opeens heel veel uitslagen in de 20![]()
2017 Wit-Rusland 17e
2016 Nederland 11e
2015 Israël 9e
2014 Azerbeidzjan 22e
2013 Moldavië 11e
2012 Albanië 5e
2011 Denemarken 5e
2010 Noorwegen 3e
2009 Frankrijk 8e
2008 Albanië 17e
Hoezo is Tsjechië zo gezakt?quote:Op vrijdag 11 mei 2018 15:04 schreef Momo... het volgende:
Ik heb wat bekenden van mij gevraagd die dinsdag en donderdag gekeken hebben gevraagd wat hun nu leukst vonden. Heel veel zeggen toch Tsjechië ter wel die enorm gezakt is. Daarnaast hoor ik vooral Cyprus en Hongarije voor de mensen die normaal ook iets met rock/metal hebben.
Dat zie ik zo gebeuren en ik hou er ook rekening mee. Het is een toegankelijk liedje wat doet denken aan veel nummers die je momenteel hoort, sympathieke zanger, mooie boodschap die ook echt overkomt, goede act. Ik zie het ook zowel veel jurystemmen als veel televotes krijgen.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 21:06 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Is het heel gek om te denken dat Duitsland dit gaat winnen?
Je verwoordt mijn gedachte best goed. Daar komt bij dat ik de andere liedjes niet zo heel sterk vind ... Cyprus lijkt het vooral van het sex-appeal te moeten hebben, Israel heeft weer eens een gimmick, Ierland had een valse noot en kan ik maar moeilijk rijmen met hun stand bij de bookies verder ... niet dat ik verder een echte Eurovisie-kenner ben oid...quote:Op vrijdag 11 mei 2018 21:07 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dat zie ik zo gebeuren en ik hou er ook rekening mee. Het is een toegankelijk liedje wat doet denken aan veel nummers die je momenteel hoort, sympathieke zanger, mooie boodschap die ook echt overkomt, goede act. Ik zie het ook zowel veel jurystemmen als veel televotes krijgen.
Nee. Kan zo maar. Maar dat kan je zeggen van meerdere landen. Ik snap dat je dit hiervan zegt.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 21:06 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Is het heel gek om te denken dat Duitsland dit gaat winnen?
Ik hoop met je meequote:
quote:Op zaterdag 24 maart 2018 00:35 schreef Redefine het volgende:
De Duitsers mikken ook dit jaar weer op een plek bij de laatste vijf (en misschien wel weer laatste?). Want voor het zoveelste jaar op rij hebben de Duitsers het weer niet begrepen. Sympathieke liedjes sturen, waar eigenlijk helemaal niets mis mee is, maar totaal niet onopvallend zijn, scoren gewoon niet. En vooral niet als je een big five land bent (en misschien wel in het bijzonder Duitsland of het VK).
Want ook dit liedje ligt wederom weer prima in het gehoor. Het liedje staat bij mij zelfs vrij veilig zo ongeveer in het midden. En vind het daarmee dus beter dan ongeveer de helft van de liedjes. Maar ja dat gold ongeveer ook wel voor de afgelopen vijf jaar. En toen ging het ook nergens over qua uitslagen.
Dit liedje gaat, vrees ik, wederom niet scoren. Omdat het eigenlijk best een niemendalletje is. Sympathiek liedje, gezongen door een sympathieke jongen. Maar wie zal zich het optreden nog herinneren als alle liedjes geweest zijn? Ik denk vrij weinig mensen, want het is nogal onopvallend.
Waarbij het grote probleem is, dat mensen dit pas in de finale gaan horen. Uiteraard is het de vraag of ze hiermee de finale zouden halen. Maar daar is kans 10/17, dus met een gunstige loting, wie weet. En dan hebben de mensen het liedje tenminste in de finale al een keer echt gehoord (die halfbakken clipjes tijdens de intervalact tel ik niet mee). Waardoor het misschien nog in de top 20 zou komen.
Kortom ik vrees weer met grote vrezen voor de Duitsers, dat ze wederom heel slecht gaan scoren. En dat wederom met een liedje dat het niet eens verdient om onderaan te eindigen. Hopelijk gaan ze het volgend jaar eens echt over een andere boeg gooien, want dat zal hard nodig zijn.
Hey Kyran, ken je Trivium? Vriendin van me vergeleek AWS daarmee.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 09:49 schreef Kyran het volgende:
Zo. Dagje muziekaal geweld gisteren, bij metal concert. Stem kwijt, maar genoten.
Vandaag weer terug naar ESF genot!
Sterkte.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 10:30 schreef Andromache het volgende:
Jongens, wens me sterkte. Ik zit vanavond op een bruiloft waar ik zo heen vertrek. IK KAN HET NIET LIVE ZIEN.uitgerekend dit topjaar. Vannacht integraal terugkijken dan maar. En nou ga ik Fok ook missen, de helft van het plezier...
Welkom terugquote:Op zaterdag 12 mei 2018 09:49 schreef Kyran het volgende:
Zo. Dagje muziekaal geweld gisteren, bij metal concert. Stem kwijt, maar genoten.
Vandaag weer terug naar ESF genot!
Sterkte, dat is balen!quote:Op zaterdag 12 mei 2018 10:30 schreef Andromache het volgende:
Jongens, wens me sterkte. Ik zit vanavond op een bruiloft waar ik zo heen vertrek. IK KAN HET NIET LIVE ZIEN.uitgerekend dit topjaar. Vannacht integraal terugkijken dan maar. En nou ga ik Fok ook missen, de helft van het plezier...
Concert van een bekende naam of iets kleins?quote:Op zaterdag 12 mei 2018 09:49 schreef Kyran het volgende:
Zo. Dagje muziekaal geweld gisteren, bij metal concert. Stem kwijt, maar genoten.
Vandaag weer terug naar ESF genot!
Wat vreselijk sneuquote:Op zaterdag 12 mei 2018 10:30 schreef Andromache het volgende:
Jongens, wens me sterkte. Ik zit vanavond op een bruiloft waar ik zo heen vertrek. IK KAN HET NIET LIVE ZIEN.uitgerekend dit topjaar. Vannacht integraal terugkijken dan maar. En nou ga ik Fok ook missen, de helft van het plezier...
quote:Op zaterdag 12 mei 2018 09:49 schreef Kyran het volgende:
Zo. Dagje muziekaal geweld gisteren, bij metal concert. Stem kwijt, maar genoten.
Vandaag weer terug naar ESF genot!
Ik vind het liedje ook goed.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 11:24 schreef Guanabana het volgende:
Het is jammer dat er live zo weinig van Israël overblijft, want het is wel gewoon een heerlijk nummertje hoor.
Amenquote:Op zaterdag 12 mei 2018 11:34 schreef Guanabana het volgende:
Eigenlijk is het beter dan de top 40, natuurlijk.
Zo klopt iequote:Op zaterdag 12 mei 2018 11:31 schreef Guanabana het volgende:
Fuego
Lie to Me
Hvala, ne (Engelse versie)
Dance you off
Nobody but you
achter elkaar, lijkt gewoon of je in de hogere regionen van de top 40 zit. Wat nou het ESF is suf.
Lijkt me echt zo k*t als ik de finale zou moeten missenquote:Op zaterdag 12 mei 2018 10:30 schreef Andromache het volgende:
Jongens, wens me sterkte. Ik zit vanavond op een bruiloft waar ik zo heen vertrek. IK KAN HET NIET LIVE ZIEN.uitgerekend dit topjaar. Vannacht integraal terugkijken dan maar. En nou ga ik Fok ook missen, de helft van het plezier...
Mijn beste vriendquote:Op zaterdag 12 mei 2018 11:16 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Wat vreselijk sneuWie plant er nou ook een bruiloft tijdens het ESF?
Oh dan zit je niet al te ver. Ja, je had hier zo kunnen aanschuiven! Maar ik wil geen kibbelend stel naast me. SSSSTquote:Op zaterdag 12 mei 2018 12:32 schreef Andromache het volgende:
[..]
Mijn beste vriendTechnisch gezien houdt het om 21:00 op, meer een bruiloftsfeest na het eigenlijke huwelijk, maar we zitten wel in Oost-Groningen. Grazz, ik had mezelf nog bijna bij jou uitgenodigd maar mijn vriend is anti-songfestival, hahaha! Relatietechnisch zou het wel heel fijn zijn als Hongarije wint, dan wil hij volgend jaar wel mee kijken
![]()
Twee uur streamen in de auto gaat niet echt. Kortom, mobiel uit en z.s.m. de Uitzending gemist aan. De puntentelling kan ik live meemaken maar ik wil die eigenlijk niet zien zonder eerst de liedjes gezien en gehoord te hebben.
Wat leuk als je het nog zelf gaat makenquote:Op zaterdag 12 mei 2018 13:49 schreef Aoibhin het volgende:
Podver, net naar de enige bakker in Utrecht geweest die de Portugese taartjes verkoopt en het blijkt dat iemand net álles had ingekocht.![]()
Gelukkig lijkt het me makkelijk zelf te maken, dus ga zo maar even de keuken in. Ik wil de Waylon postcard gebakjes.
Ja sterkte Andro!quote:Op zaterdag 12 mei 2018 12:23 schreef grazz het volgende:
[..]
Lijkt me echt zo k*t als ik de finale zou moeten missen. Af en toe ertussen uit glippen? Sterkte
Dat is toch gratis?quote:Op zaterdag 12 mei 2018 14:30 schreef heywoodu het volgende:
Hoe duur is stemmen via de app eigenlijk? Raar dat dat helemaal nergens staat (ook al zou je toch eens aan mogen nemen dat je gewoon gratis moet kunnen stemmen).
Geen idee. Zou wel leuk zijn.quote:
Oh, laat dan maar.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 15:44 schreef Momo... het volgende:
[..]
Volgens mij was het niet gratis, wel de app installeren, maar het stemmen niet.
Wat ontzettend tof! Leuker om te zien dan de eigenlijke act om eerlijk te zijn.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 15:05 schreef Guanabana het volgende:
Ik post dit ook even hier, anders ziet misschien niet iedereen het.
Echt ontzettend leuk om te zien, en lijkt me echt een hel om dat onder de knie te krijgen
Ook nog eens blijven zingen. Respect hoorquote:Op zaterdag 12 mei 2018 15:05 schreef Guanabana het volgende:
Ik post dit ook even hier, anders ziet misschien niet iedereen het.
Echt ontzettend leuk om te zien, en lijkt me echt een hel om dat onder de knie te krijgen
Ze houden zich gewoon niet aan de regels bij die winkelquote:Op zaterdag 12 mei 2018 16:19 schreef Cyan9 het volgende:
Ik deed net boodschappen voor vanavond, en bij het afrekenen van de wijn werd ik voor het eerst niet gevraagd om legitimatie. Mixed feelings over of dit nou betekent dat ik er nu oud uitzie, of dat ik eindelijk volwassen overkom qua gedrag.
WoW wat een werk.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 15:05 schreef Guanabana het volgende:
Ik post dit ook even hier, anders ziet misschien niet iedereen het.
Echt ontzettend leuk om te zien, en lijkt me echt een hel om dat onder de knie te krijgen
Tof om zo te zienquote:Op zaterdag 12 mei 2018 15:05 schreef Guanabana het volgende:
Ik post dit ook even hier, anders ziet misschien niet iedereen het.
Echt ontzettend leuk om te zien, en lijkt me echt een hel om dat onder de knie te krijgen
Die jaren waren inderdaad erg goed. Maar meestal is het iets minder. Dit jaar vind ik de presentatie ok. Maar eigenlijk lijkt alleen die in de green room zit echt plezier erin te hebben. Ze moet allerlei suffe bedachte dingen doen, maar dat doet ze goed.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 18:59 schreef ato het volgende:
Ja de presentatie mag wat vlotter. Tegenwoordig zo ingestudeerd. Greys zei het al eerder, Anke van Duitsland in 2011 was leuk. Ook vond ik Petra leuk in 2013 en in 2016 ook met Mans. De heren van Denemarken in 2014 vond ik ook leuk. Die green room dame niet.
Kan het mij ook niet voorstellen. Bellen en SMSen kost gewoon geld. Dan zou het raar zijn als het via de app opeens gratis zou zijn.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 15:44 schreef Momo... het volgende:
[..]
Volgens mij was het niet gratis, wel de app installeren, maar het stemmen niet.
jammer dat er geen improvisatie isquote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:22 schreef heywoodu het volgende:
Ik vind de presentatie eigenlijk altijd bizar geforceerd, veel meer dan bij welk evenement dan ook (niet dat ik veel 'gepresenteerde evenementen' kijk verder, maar toch)
Al die matige grapjes ook altijd
Dat is meestal wel zo ja. Komt vaak ook extra zo over omdat het negen van de tien keer geen mensen zijn die dit heel erg gewend zijn.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:22 schreef heywoodu het volgende:
Ik vind de presentatie eigenlijk altijd bizar geforceerd, veel meer dan bij welk evenement dan ook (niet dat ik veel 'gepresenteerde evenementen' kijk verder, maar toch)
Al die matige grapjes ook altijd
Idd cool jaquote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:07 schreef Redefine het volgende:
[..]
Tof om zo te zienBedankt voor het delen.
Het is inderdaad het schoolvoorbeeld van een guilty pleasure. Het nummer is zo fout en achterhaald, maar tegelijkertijd ook zo leuk en aanstekelijk.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:27 schreef Moira. het volgende:
[..]
Idd cool ja
Die act maakt het liedje ook voor mij. Ook een beetje tot een guilty pleasure gegroeid.
Rond 22:55quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:32 schreef KingRadler het volgende:
hoelaat zal Waylon optreden is dat al bekend.
Gewonnen?quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:31 schreef MaLo het volgende:
Hoi, ik ben mooi op tijd! Helemaal dood van twee tenniscompetitie wedstrijden, ik hoop dat ik wakker blijf vanavond
1 gewonnen, 1 verloren. De dag wel gewonnenquote:
Gefeliciteerd.quote:Op zaterdag 12 mei 2018 20:35 schreef MaLo het volgende:
[..]
1 gewonnen, 1 verloren. De dag wel gewonnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |