Ik zou je ook gewoon knettethard doen hoor. Klopt prima.quote:Op woensdag 9 mei 2018 07:00 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee hoor. Het slaat gewoon nergens op:
[ afbeelding ]
Ik begon met een grote NOT. En toen net over t randje en nu zo. Klopt toch niks van
.
Bij Tinder regelmatig je profiel verwijderen en hetzelfde profiel opnieuw aanmaken. Dan kom je weer bovenaan de lijst te staan met profielen om te swipen.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 22:16 schreef Faxie het volgende:
Ik ga Bumble eens proberen![]()
Heel de dag in Antwerpen rondgehangen en geen enkele like met Tinder
Kom gaan we datenquote:Op woensdag 9 mei 2018 08:34 schreef Allures het volgende:
Nou ik vind al nooit vrouwen leuk op tinder en als er dan een voorbij komt die leuk is heeft ze daarna een foto met een inspirerende tekst of zo![]()
Ik denk dat dat bij LoLa de verkeerde reactie oproeptquote:Op woensdag 9 mei 2018 08:38 schreef Allures het volgende:
[..]
oké maar bij de eerste Carpe diem ga je over de knie
Ah home is were the heart is toch?quote:Op woensdag 9 mei 2018 08:38 schreef Allures het volgende:
[..]
oké maar bij de eerste Carpe diem ga je over de knie
Of dikke doekoes betalenquote:Op woensdag 9 mei 2018 08:33 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Bij Tinder regelmatig je profiel verwijderen en hetzelfde profiel opnieuw aanmaken. Dan kom je weer bovenaan de lijst te staan met profielen om te swipen.
Brat in hard en nieren, ik hoor het al.quote:
Fok. Duh.quote:Op woensdag 9 mei 2018 09:01 schreef Dven het volgende:
Hoe werd er vroeger eigenlijk online gedate? Ik kom niet verder dan sugababes/superdudes (![]()
![]()
)
IRC chatboxen en later relatieplanet/fok. Ik, tenminste.quote:Op woensdag 9 mei 2018 09:01 schreef Dven het volgende:
Hoe werd er vroeger eigenlijk online gedate? Ik kom niet verder dan sugababes/superdudes (![]()
![]()
)
Heb nog nooit een FOK!chick gehosseldquote:
Een afschuwelijk stoffig plekje in onze prijzenkastquote:
Ik baal als een malle. Niet te zuinig.quote:Op woensdag 9 mei 2018 09:07 schreef Dven het volgende:
[..]
Een afschuwelijk stoffig plekje in onze prijzenkast
Daten?quote:Op woensdag 9 mei 2018 09:08 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ik baal als een malle. Niet te zuinig.
Nee joh, jij bent veel te knap voor mijquote:Op woensdag 9 mei 2018 09:08 schreef Dven het volgende:
[..]
Daten?Hebben we dit euvel ook weer opgelost.
Leugens, ik heb je heus wel gezien in USquote:Op woensdag 9 mei 2018 09:09 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Nee joh, jij bent veel te knap voor mij
Verwacht er inderdaad niet al teveel van.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:16 schreef Samzz het volgende:
Ja volgens mij is t zwaar doorgestoken kaart.
SPOILER: succes!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben heus wel eens in Nederlandquote:
quote:Op woensdag 9 mei 2018 09:18 schreef Techno het volgende:
[..]
Verwacht er inderdaad niet al teveel van.
Het zit vol met "minder mooie" mensen en je moet overal voor betalen.
Check voor de grap maar eens wat reviews...
https://www.sitejabber.com/reviews/beautifulpeople.com
http://datingreviewsguide.com/reviews/beautifulpeople/Kuttrollen die lelijke mensen binnenstemmen en mooie mensen uitstemmenSPOILER: succes!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
Als je weer eens hier bent mag je me wel even doen hoorquote:Op woensdag 9 mei 2018 09:20 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik ben heus wel eens in NederlandJe bent gewoon op zoek naar excuses
![]()
Afgewezen door de HosselMeister
quote:Op woensdag 9 mei 2018 09:18 schreef Techno het volgende:
[..]
Verwacht er inderdaad niet al teveel van.
Het zit vol met "minder mooie" mensen en je moet overal voor betalen.
Check voor de grap maar eens wat reviews...
https://www.sitejabber.com/reviews/beautifulpeople.com
http://datingreviewsguide.com/reviews/beautifulpeople/Ja zie je welSPOILER: succes!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Kan ook gewoon niet anders.
Maakt ook niet uit, leuk om te proberen. Gros zit toch in t buitenland en het was sowieso geen serieuze optie.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
Om eens te kijken hoe het werkt he.quote:Op woensdag 9 mei 2018 09:53 schreef Allures het volgende:
Nou ja als het nep is valt er niks te proberen want dan komt iedereen binnen natuurlijk
Of ik snap het niet
Mnohhh cute! Ennuh, zo'n datelijstje hebben wij ook hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2018 19:46 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Nice!![]()
Wij hebben echt nog heel veel leuke ideetjes om te doen vind ik.We gaan een keer in mijn tuin kamperen.
En de picknick moet dus op een andere dag. We willen een keer een waterballonnen gevecht houden. En barbeque’en. Naar een concertje. Een foodtruck festival hier op loopafstand.
Glow in the dark midgetgolf lijkt me ook tof.
Kleuters gesignaleerd.
In mn studententijd ook nog wel eens meiden van TMF chat opgeduikeld.quote:Op woensdag 9 mei 2018 09:01 schreef Dven het volgende:
Hoe werd er vroeger eigenlijk online gedate? Ik kom niet verder dan sugababes/superdudes (![]()
![]()
)
Kijk die player gaan danquote:Op woensdag 9 mei 2018 10:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
In mn studententijd ook nog wel eens meiden van TMF chat opgeduikeld.
Zeker in de tijd dat internet nog geen gemeengoed was onder de white trash was zo'n chatbox icm MSN een geniale manier om dates te scoren.quote:
Helemaal verschrikkelijk ja. Iedereen toegang geven tot het internet, het is alleen voor de elite.quote:Op woensdag 9 mei 2018 10:32 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zeker in de tijd dat internet nog geen gemeengoed was onder de white trash was zo'n chatbox icm MSN een geniale manier om dates te scoren.
Helaas werd zo rond 2003 de pc met kabelinternet ook toegankelijk voor allerlei ongemanierde, geile rukkers met het IQ van een goudvis. Dat was de doodsteek voor chatboxen.
Eerste vriendje via die route opgedaanquote:Op woensdag 9 mei 2018 10:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
In mn studententijd ook nog wel eens meiden van TMF chat opgeduikeld.
Wat je vooral kreeg was een stortvloed aan kansloze idioten die die chatboxen terroriseerden. Als iedere vrouw die inlogt ineens 10 berichten krijgt met "Ben je nat!?!?!!" of "wil je geil met me cammen!?!?", dan blijven de vrouwen uiteindelijk weg.quote:Op woensdag 9 mei 2018 10:35 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Helemaal verschrikkelijk ja. Iedereen toegang geven tot het internet, het is alleen voor de elite.
Alhoewel juist white trash makkelijk te scoren is. Kan me voorstellen dat als echte gentleman je het dan wel moeilijker krijgt tussen allemaal het gepeupel en de gewone mensen ja.
Voor de geraffineerde gentleman zoals je zelf bedoel je? Ik snap wel dat je die hier niet gaat delen.quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wat je vooral kreeg was een stortvloed aan kansloze idioten die die chatboxen terroriseerden. Als iedere vrouw die inlogt ineens 10 berichten krijgt met "Ben je nat!?!?!!" of "wil je geil met me cammen!?!?", dan blijven de vrouwen uiteindelijk weg.
Dat is een effect geweest van de egalisering van het internet.
Maargoed, er zijn alternatieven voor in de plaats gekomen
Het halve topic gaat erover.quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:32 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Voor de geraffineerde gentleman zoals je zelf bedoel je? Ik snap wel dat je die hier niet gaat delen.
Nee hoor, dacht dat er goede alternatieven waren voor gentlemen, die niet platgeslagen waren door de popularisering van het internet, zoals hier over het algemeen besproken wordt. Waar de vulgaire masse niets te zoeken heeft, zodat jij wel jouw slag kan slaan.quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het halve topic gaat erover.![]()
Maargoed, kennelijk op een trolltoer?
Dat is echt niet te vergelijken met hoe het er in de chatboxen aan toe ging hoor.quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:49 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Nee hoor, dacht dat er goede alternatieven waren voor gentlemen, die niet platgeslagen waren door de popularisering van het internet, zoals hier over het algemeen besproken wordt. Waar de vulgaire masse niets te zoeken heeft, zodat jij wel jouw slag kan slaan.
Dus niet zoiets als dat marketingdingetje van beautifulpaople, waar al je shit binnen no time bij de hoogste reclameaanbieder ligt omdat onzeker mensen die online validatie zoeken te dom zijn om na te denken.
Dat kan je daar ook niet vinden, want daar zit je in leeftidjscategorieen en moet je elkaar liken.quote:
Onzekerheid aan intelligentie koppelen is een beetje raar. Verder denk ik ook dat het niet verstandig is je gegevens bij dit soort sites achter te laten.quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:49 schreef HostiMeister het volgende:
Dus niet zoiets als dat marketingdingetje van beautifulpaople, waar al je shit binnen no time bij de hoogste reclameaanbieder ligt omdat onzeker mensen die online validatie zoeken te dom zijn om na te denken.
Op Tinder, Paiq etc. ben je daar toch wel redelijk tegen ingedekt omdat je matches moet liken/accepteren en ze zo weer wegflikkert.quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:57 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat kan je daar ook niet vinden, want daar zit je in leeftidjscategorieen en moet je elkaar liken.
Maar via RP ofzo is dat er nog steeds wel een beetje. Toen ik daar vroeger wel eens op zat, toen kreeg ik ook vaak genoeg berichten van oudere mannen.
Daarbij is de leeftijd op sites als Badoo/RP/etc ook wel iets hoger dan die van een TMF chat destijds.
TMFchat
Ik koppel onzekerheid niet aan intelligentie. Ik zeg dat de validatiedrang hoger is dan nadenken over wat er met je gegevens gebeurt. Is niet uitzonderlijk dat mensen ophouden met denken als je hun ego streelt.quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:57 schreef Kreator het volgende:
[..]
Onzekerheid aan intelligentie koppelen is een beetje raar. Verder denk ik ook dat het niet verstandig is je gegevens bij dit soort sites achter te laten.
MSN. Mooie tijden.quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:57 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat kan je daar ook niet vinden, want daar zit je in leeftidjscategorieen en moet je elkaar liken.
Maar via RP ofzo is dat er nog steeds wel een beetje. Toen ik daar vroeger wel eens op zat, toen kreeg ik ook vaak genoeg berichten van oudere mannen.
Daarbij is de leeftijd op sites als Badoo/RP/etc ook wel iets hoger dan die van een TMF chat destijds.
TMFchat
Mjah, als 13 jarige op clubpenguin lopen kloten is niet echt vergelijkbaar met Tinder he?quote:Op woensdag 9 mei 2018 11:55 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Dat is echt niet te vergelijken met hoe het er in de chatboxen aan toe ging hoor.
Ik heb mijn jeugdvriend via de chatbox van zo’n spelletjessite leren kennen. Maar daar was het pervert level opzoek naar minderjarige meisjes om voor de webcam te trekken echt next level. Dat vind je niet op Tinder etc.
Nee, dat zei je niet: "omdat onzeker(e) mensen die online validatie zoeken te dom zijn om na te denken."quote:Op woensdag 9 mei 2018 12:03 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ik koppel onzekerheid niet aan intelligentie. Ik zeg dat de validatiedrang hoger is dan nadenken over wat er met je gegevens gebeurt. Is niet uitzonderlijk dat mensen ophouden met denken als je hun ego streelt.
Misschien de rest van de zin meenemen in die afweging danquote:Op woensdag 9 mei 2018 12:07 schreef Kreator het volgende:
[..]
Nee, dat zei je niet: "omdat onzeker(e) mensen die online validatie zoeken te dom zijn om na te denken."
Maakt ook niet uit verder, maar het stond er dan een beetje krom/dom.
Maar daar leerde je ze wel beter kennen.quote:Op woensdag 9 mei 2018 12:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Daar leerde je niet echt nieuwe mensen kennen
Vooral hoevaak ze aan/afmeldenquote:Op woensdag 9 mei 2018 12:08 schreef HostiMeister het volgende:
Maar daar leerde je ze wel beter kennen.
Daar begon de hele discussie volgens mij mee. Dat het niveau op Tinder etc. dan toch een stuk beter is.quote:Op woensdag 9 mei 2018 12:07 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Mjah, als 13 jarige op clubpenguin lopen kloten is niet echt vergelijkbaar met Tinder he?
Ik zeg dat het gewoon totaal niet vergelijkbaar is met Tinder. Niet het niveau. Gewoon niet.quote:Op woensdag 9 mei 2018 12:17 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Daar begon de hele discussie volgens mij mee. Dat het niveau op Tinder etc. dan toch een stuk beter is.
Dat clubpenguin verzin je zelf trouwens.
Veel mannen die seks met me willen hebben. Vreemd genoeg. Weinig vrouwen.quote:
Behalve dan toen er allerlei vage Turken massaal willekeurig adressen ging zitten toevoegen in de hoop daar iets uit te halen.quote:Op woensdag 9 mei 2018 12:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Daar leerde je niet echt nieuwe mensen kennen
echt totaal niet. Dan eerder nog snapquote:Op woensdag 9 mei 2018 12:47 schreef Hexagon het volgende:
Ach whatsapp is een prima vervanger van MSN
Dan eerder kikquote:Op woensdag 9 mei 2018 12:47 schreef Hexagon het volgende:
Ach whatsapp is een prima vervanger van MSN
Maa je kan toch ook gewoon iemand aanspreken?quote:Op woensdag 9 mei 2018 12:51 schreef Allures het volgende:
[..]
echt totaal niet. Dan eerder nog snap
WhatsApp is gewoon een functioneel berichtenprogramma. Met MSN kon je allemaal dingen doen om de aandacht van 1 persoon te trekken zoals dat on/offline gaan en cryptische dingen in je naam zetten die de ander dan steeds zag
Bij whatsapp niet
Met snap kun je nog aandacht trekken met je fotos
ja en dat hoefde op MSN dus niet. Dat is het verschilquote:Op woensdag 9 mei 2018 12:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Maa je kan toch ook gewoon iemand aanspreken?
Oke, ik deed dat nooit dus mis het niet.quote:Op woensdag 9 mei 2018 12:54 schreef Allures het volgende:
[..]
ja en dat hoefde op MSN dus niet. Dat is het verschil
Je kon communiceren zonder direct te communiceren of je kon proberen te zorgen dat je aangesproken werd ipv dat jij elke dag 'hoi' moest gaan zeggen
(Je kon bijvoorbeeld door je naam je ex echt wel duidelijk maken dat je nog verdriet had zonder hem te hoeven spreken. Dat soort dingen)
Dat was serieus een belangrijke optie die je totaal over het hoofd ziet als je het vergelijkt met whatsapp
Ik zeg niet dat het een goed of slecht iets was overigens. Alleen dat dat een groot onderdeel was
Jij doet Allures toch?quote:
Nou ik zit nog steeds volledig in het rood hoorquote:Op woensdag 9 mei 2018 07:00 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nee hoor. Het slaat gewoon nergens op:
[ afbeelding ]
Ik begon met een grote NOT. En toen net over t randje en nu zo. Klopt toch niks van
.
quote:Op woensdag 9 mei 2018 13:34 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Die heeft mij gehosseld dat is anders.
Zal best. Levert me niet meer likes op heb ik gemerkt. Ben er al meerdere keren mee gestopt.quote:Op woensdag 9 mei 2018 08:33 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Bij Tinder regelmatig je profiel verwijderen en hetzelfde profiel opnieuw aanmaken. Dan kom je weer bovenaan de lijst te staan met profielen om te swipen.
Dat je ugly people wilt daten, hoef je zelf niet ugly voor te zijn hequote:Op woensdag 9 mei 2018 13:41 schreef Faxie het volgende:
Ow bij dateuglypeople ben ik uiteraard al goedgekeurd
En wanneer ben je nou ‘ugly’ iedereen heeft iets wat hem of haar mooi maakt..quote:Op woensdag 9 mei 2018 13:41 schreef Faxie het volgende:
Ow bij dateuglypeople ben ik uiteraard al goedgekeurd
Het bolletje op de beautiful-balk is er al afgevallen ondertussenquote:Op woensdag 9 mei 2018 13:51 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat je ugly people wilt daten, hoef je zelf niet ugly voor te zijn he
quote:Op woensdag 9 mei 2018 13:41 schreef Faxie het volgende:
Ow bij dateuglypeople ben ik uiteraard al goedgekeurd
quote:Op woensdag 9 mei 2018 12:40 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Veel mannen die seks met me willen hebben. Vreemd genoeg. Weinig vrouwen.
Grindrrijp.quote:Op woensdag 9 mei 2018 13:52 schreef Anneloos het volgende:
[..]
En wanneer ben je nou ‘ugly’ iedereen heeft iets wat hem of haar mooi maakt..![]()
quote:
Hoe werkt dat daar eigenlijk? Gaan mensen dan bepalen of je lelijk genoeg bent?quote:Op woensdag 9 mei 2018 13:51 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat je ugly people wilt daten, hoef je zelf niet ugly voor te zijn he
quote:Op woensdag 9 mei 2018 13:41 schreef Faxie het volgende:
Ow bij dateuglypeople ben ik uiteraard al goedgekeurd
Dunno.. Vraag faxiequote:Op woensdag 9 mei 2018 17:15 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Hoe werkt dat daar eigenlijk? Gaan mensen dan bepalen of je lelijk genoeg bent?
Hoe werkt dat dan?quote:Op woensdag 9 mei 2018 13:41 schreef Faxie het volgende:
Ow bij dateuglypeople ben ik uiteraard al goedgekeurd
Wat doet dit met je?quote:Op woensdag 9 mei 2018 20:18 schreef Faxie het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oke, 't is nog steeds onvoldoende maar toch
Ik verveelde mij en heb pixels geteld. 28% vindt je OK. Samen met de beatiful en wat optimistisch afrondingswerk betekent dat dat 1 op de 3 vrouwen jou zou doen. Mogelijk. Misschien. Wellicht. "Als je gewoon lekker jezelf bent"quote:Op woensdag 9 mei 2018 20:25 schreef Faxie het volgende:
[..]
Nouja het geeft me tenminste het gevoel dat ik niet compleet afzichtelijk ben
Meer 1 op de 4 denk ik. Maar die gaan liever voor een Dven, dus ik heb pech.quote:Op woensdag 9 mei 2018 23:55 schreef twiFight het volgende:
[..]
Ik verveelde mij en heb pixels geteld. 28% vindt je OK. Samen met de beatiful en wat optimistisch afrondingswerk betekent dat dat 1 op de 3 vrouwen jou zou doen. Mogelijk. Misschien. Wellicht. "Als je gewoon lekker jezelf bent"
Fuck, ik wist dat het zover zou komen. Het is 1 op de 3,45. En er zijn geen 3,45 Dvensquote:Op donderdag 10 mei 2018 00:02 schreef Faxie het volgende:
[..]
Meer 1 op de 4 denk ik. Maar die gaan liever voor een Dven, dus ik heb pech.
Dan kan je wel met iedereen gaan neuken en samenwonen.quote:Op woensdag 9 mei 2018 13:52 schreef Anneloos het volgende:
[..]
En wanneer ben je nou ‘ugly’ iedereen heeft iets wat hem of haar mooi maakt..![]()
Zo bedoel ik het niet.. maar er is iets moois te vinden in ieder persoon en als dat aansluit bij een ander dan is dat mooi! Wanneer je de tijd neemt om een goed gesprek aan te gaan vind je zoveel mooie dingen ipv alleen te kijken naar het uiterlijk of gelijk af te kappen omdat je iets niet ‘mooi’ vindquote:Op donderdag 10 mei 2018 08:15 schreef Godshand het volgende:
[..]
Dan kan je wel met iedereen gaan neuken en samenwonen.
Mij niet gezien
Nou precies, alleen zijn sommige mensen zó gefixeerd op een bepaald "ding" wat iemand perse moet hebben, anders gaan ze niet eens daten..quote:Op donderdag 10 mei 2018 08:50 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Zo bedoel ik het niet.. maar er is iets moois te vinden in ieder persoon en als dat aansluit bij een ander dan is dat mooi! Wanneer je de tijd neemt om een goed gesprek aan te gaan vind je zoveel mooie dingen ipv alleen te kijken naar het uiterlijk of gelijk af te kappen omdat je iets niet ‘mooi’ vind
Bedoel je iets wat je persoonlijk hebt meegemaakt? Of algemeen?quote:Op donderdag 10 mei 2018 09:04 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Nou precies, alleen zijn sommige mensen zó gefixeerd op een bepaald "ding" wat iemand perse moet hebben, anders gaan ze niet eens daten..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |