Voor Twitter en de memes is semi 2 wel een hoogtepunt jaquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:12 schreef grazz het volgende:
Moet wel zeggen dat semi 2 er vermakelijk uitziet, op voorhand niet gedacht. We hebben een zingende berg, een Letse dame van lichte zeden, 3 Moldavische huppelk*tjes van de plaatselijke toneelvereniging, een viking met serialkiller blik, een op hol geslagen cowboy
Op escXtra zeiden ze vanmiddag ook al iets als "this years semi 2 will be one of the craziest shows Eurovision has ever seen."quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:12 schreef grazz het volgende:
Moet wel zeggen dat semi 2 er vermakelijk uitziet, op voorhand niet gedacht. We hebben een zingende berg, een Letse dame van lichte zeden, 3 Moldavische huppelk*tjes van de plaatselijke toneelvereniging, een viking met serialkiller blik, een op hol geslagen cowboy
Leuk gevonden dat sparren met die camera laatste 30 secquote:
Ik denk dit al heel de dagquote:Op woensdag 2 mei 2018 21:55 schreef Manusje_v_a het volgende:
Nou jongens, cheer up! Wie weet gaat het hartstikke meevallen zaterdag en komt de act uiteindelijk beter tot zijn recht dan we nu denken.
Tuurlijk is het anders dan gehoopt, anders dan gedacht en het is echt wel even slikken. Maar uiteindelijk is het ook weer niet zó extreem toch? Als Waylon gewoon lekker zingt en uitpakt en de dansers gedoseerd in beeld komen, dan heb je een supervet nummer met een flinke twist, dat daardoor wellicht beter blijft hangen dan wanneer hij alleen op het podium staat.
We gaan gewoon naar de finale. Hij krijgt media aandacht door de opvallende act en krijgt de kans de link beter toe te lichten. En tijdens de finale zijn de mensen er meer aan gewend en zingen ze Outlaw ongemerkt lekker mee.
Zag je ook bij dat bijhoofd. Hij zei het nummer niks te vinden, maar bleef het wel continu zingen na de rehearsels. Blijft goed hangen dus!
Mijn vertrouwen is weer terug. En ik gun jullie hetzelfde!
Maar dan ligt Dave straks weer wakker, dat moeten we niet willen natuurlijk.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat, wat, wat?!? Heb je nieuws? Spui!!!
Ik ben ff helemaal de draad kwijt in dit topic hoor, sorry mensen![]()
Ik had nog niks gehoord over soep.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:17 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik denk dit al heel de dag
De soep wordt vast niet zo heet gegeten als hij wordt opgediend enzo.
Net als Rusland 2012 brood ging bakken!quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:19 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik had nog niks gehoord over soep.![]()
Gaat Waylon die maken? Op het podium?
Ik denk dat we over 10 jaar horen dat ze daar onzedelijk is betast buiten beeld door een vingerende cameraman, daarom schrok ze zoquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:16 schreef MuscleLover29 het volgende:
[..]
Leuk gevonden dat sparren met die camera laatste 30 secEn nog een paar angstige blikken naar de cameraman
Daarom is natuurlijk dat podium hol, daar zit een oma onder met een kooktoestel.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:21 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Net als Rusland 2012 brood ging bakken!
[ afbeelding ]
breadkrumps?quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:21 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Net als Rusland 2012 brood ging bakken!
[ afbeelding ]
Zie ik nou goed dat Rusland in 2012 al aan krumpen deed?quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:21 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Net als Rusland 2012 brood ging bakken!
[ afbeelding ]
Hij lijkt net als zovelen ten prooi gevallen aan de gedachte dat je vooral iets anders moet doen dan normaal als je eenmaal op het ESF-podium staat... past straks perfect in het rijtje 3J's, Joan Franka en Trijntjequote:Op woensdag 2 mei 2018 23:22 schreef Greys het volgende:
En Waylon zei nog dat ie juist gewend is zonder LED enzo. Wie had ooit gedacht dat ie dan toch met van alles zou komen om het op te vullen?
nee da's gewoon regulier hartfalenquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:24 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Zie ik nou goed dat Rusland in 2012 al aan krumpen deed?
Ja het voelt in ieder geval weer verdacht veel als 2015.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:24 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hij lijkt net als zovelen ten prooi gevallen aan de gedachte dat je vooral iets anders moet doen dan normaal als je eenmaal op het ESF-podium staat... past straks perfect in het rijtje 3J's, Joan Franka en Trijntje
quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:21 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik denk dat we over 10 jaar horen dat ze daar onzedelijk is betast buiten beeld door een vingerende cameraman, daarom schrok ze zo
Maar leg mij nou eens uit over die t-shirts drama van oa Lena op de achtergrond en dat vage achtergrond ding? En oh ja dat lapjequote:
Hans wilde volgens mij dat ze een relatie had met de man door de camera heen... laten we zeggen dat dat niet helemaal is geluktquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:27 schreef ato het volgende:
[..]
Maar leg mij nou eens uit over die t-shirts drama van oa Lena op de achtergrond en dat vage achtergrond ding? En oh ja dat lapje
Luck was on our side dat jaar... Ik denk dat de eurovisiegoden ons alleen de tweede helft loten als we het ook echt verdienenquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:28 schreef TheVulture het volgende:
Ik zit weer eens wat oude optredens te kijken, maar het is ook wel bizar hoeveel van onze inzendingen in de eerste helft van de show hebben geloot in zowel de halve als finale... alleen de Common Linnets kwamen goed weg
quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:17 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Maar dan ligt Dave straks weer wakker, dat moeten we niet willen natuurlijk.
Ja staat hier: https://eurovision.tv/sto(...)ibbz-first-rehearsalquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:29 schreef Greys het volgende:
Maar deed Pannecoucke op zeker ook Zwitserland? Damn.
Jaquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:29 schreef Greys het volgende:
Maar deed Pannecoucke op zeker ook Zwitserland? Damn.
Dat was ook raar, maar had ook een vreselijk lied.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:21 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Net als Rusland 2012 brood ging bakken!
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:29 schreef Greys het volgende:
Maar deed Pannecoucke op zeker ook Zwitserland? Damn.
quote:The creative direction is in hands of Hans Pannecoucke, who is also in charge of the Belgian and Dutch entries this year.
https://eurovision.tv/story/stones-switzerland-2018-zibbz-first-rehearsal
Ja het verschil met Waylon is dat sommige joke entries hebben en dan het WTF moment nodig hebben. Voor een 'credible' artiest en inzending kan die reactie eerder averechts werkenquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:30 schreef ato het volgende:
[..]
Dat was ook raar, maar had ook een vreselijk lied.
Er zal vast een of ander heel 'meaningful' verhaal achter hebben gezeten, maar Hans had toen nog niet door dat zijn ideeën alleen begrijpbaar zijn door het eerst aan iedereen uit te leggen.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:28 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hans wilde volgens mij dat ze een relatie had met de man door de camera heen... laten we zeggen dat dat niet helemaal is gelukt
Oh ja net als op haar video...dat was dan inderdaad een technische fout.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:28 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hans wilde volgens mij dat ze een relatie had met de man door de camera heen... laten we zeggen dat dat niet helemaal is gelukt
De laatste 10 jaar:quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:28 schreef TheVulture het volgende:
Ik zit weer eens wat oude optredens te kijken, maar het is ook wel bizar hoeveel van onze inzendingen in de eerste helft van de show hebben geloot in zowel de halve als finale... alleen de Common Linnets kwamen goed weg
Volgens mij zat er geen idee achter verder maar was het budget op aan die scheurjurkquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:33 schreef ato het volgende:
[..]
Oh ja net als op haar video...dat was dan inderdaad een technische fout.
Maar die t-shirts dan?
Uitgerekend Sieneke en De Toppers kregen de beste loting, da's gewoon omgedraaide karmaquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:34 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
De laatste 10 jaar:
2018: 1ste helft
2017: 1ste helft, 1ste helft.
2016: 1ste helft, 1ste helft
2015: 1ste helft
2014: 2de helft, 2de helft,
2013: 1ste helft, 1ste helft
2012: 1ste helft
2011: 1ste helft
2010: 2de helft
2009: 2de helft
10/14 eerste helft, 4/14 tweede helft.
Nog steeds minder bizar dan de bekerloting met Feyenoord, die kregen de afgelopen 15 keer slechts 2 keer een uitwedstrijd.
Hij heeft het begrip "beter 1 ding goed dan 3 dingen half" niet helemaal begrepenquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:35 schreef Greys het volgende:
Hans had het wel erg druk. En er dan twee van de drie verprutsen. Poeh.
Ergens ook best knap om dat voor elkaar te krijgen.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:35 schreef Greys het volgende:
Hans had het wel erg druk. En er dan twee van de drie verprutsen. Poeh.
Is dat zo raar dan? Iedereen (incl ik) had ook het Neeeeeeee!!!!-moment toch?quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:36 schreef Greys het volgende:
Staan we inmiddels echt nog maar 23e? Zag ik net op FB voorbij komen.
De Toppers mochten hun loting toch zelf bepalen omdat de EBU het zo zielig vond dat Nederland elke keer in de semi's bleef steken?quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:35 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Uitgerekend Sieneke en De Toppers kregen de beste loting, da's gewoon omgedraaide karma
Oh ja toen hadden ze nog 2 jokers per loting, en toen trok NL zo'n jokerquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:38 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
De Toppers mochten hun loting toch zelf bepalen omdat de EBU het zo zielig vond dat Nederland elke keer in de semi's bleef steken?
Nee niet raar maar had niet in de gaten dat ie inmiddels nog verder gezakt was. Durfde niet meer te kijken. En toen zag ik per ongeluk Richard van de Telegraaf er iets over posten op Facebook. En toen moest ik weer even slikkenquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Is dat zo raar dan? Iedereen (incl ik) had ook het Neeeeeeee!!!!-moment toch?
Ach lieverdquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:40 schreef Greys het volgende:
[..]
Nee niet raar maar had niet in de gaten dat ie inmiddels nog verder gezakt was. Durfde niet meer te kijken. En toen zag ik per ongeluk Richard van de Telegraaf er iets over posten op Facebook. En toen moest ik weer even slikken
Polka dot tijgerprint.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:40 schreef Cyan9 het volgende:
Eigenlijk heeft Waylon hetzelfde als ik, maar dan op een wat andere manier..
[ afbeelding ]
Met z'n luipaard print.
Het zal vast echt zijn hoor, maar het komt altijd zo nep en gemaakt op me over, dat "I don't give aflying fuck"quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:40 schreef Cyan9 het volgende:
Eigenlijk heeft Waylon hetzelfde als ik, maar dan op een wat andere manier..
[ afbeelding ]
Met z'n luipaard print.
Ach, troost je. Je weet nu in ieder geval al dat we niet om de winst strijdenquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:39 schreef Greys het volgende:
Oh jongens het ging best wel weer aardig met m'n humeur en gejank maar het was zo onnodig geweest dat enorme zakken bij de bookmakers als hij het lied zelf gedragen had met een goede act.![]()
Zoals al eerder gezegd in dit topic denk ik dat hij het zich wel aantrekt, maar te koppig en/of arrogant is om suggesties te overwegen.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het zal vast echt zijn hoor, maar het komt altijd zo nep en gemaakt over, dat "I don't give aflying fuck"
Behalve dat je die spanning wil danquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:43 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ach, troost je. Je weet nu in ieder geval al dat we niet om de winst strijdenDat scheelt toch weer een paar dagen spanning.
Stiekem heb jij eigenlijk het meest gemeen met de inzending van dit jaar.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:40 schreef Cyan9 het volgende:
Eigenlijk heeft Waylon hetzelfde als ik, maar dan op een wat andere manier..
[ afbeelding ]
Met z'n luipaard print.
Ik ontken alle overeenkomsten tussen mij en den Pannecouke..quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:44 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Stiekem heb jij eigenlijk het meest gemeen met de inzending van dit jaar.
Alleen op een heel alternatieve manier.
Alsof het gestaged is door Pannecoucke.
Tis geen walging maar grote teleurstelling. En er zijn uiteraard veel belangrijker dingen. Maar het had zo geweldig kunnen zijn met dit nummer en deze zanger. Dat is soms moeilijk loslaten. Maar gaat wel lukken hoor. Vandaag al iets beter dan gisterenquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:41 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ach lieverd![]()
Hou je gewoon ff vast aan je walging tot de repetitie zaterdag. Dan verder kijken
OK,quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:34 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Volgens mij zat er geen idee achter verder maar was het budget op aan die scheurjurk
Net finalequote:Op woensdag 2 mei 2018 23:36 schreef Greys het volgende:
Staan we inmiddels echt nog maar 23e? Zag ik net op FB voorbij komen.
quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:46 schreef ato het volgende:
Toch weer even wat positieve en negatieve vibes plaatsen.
Want ik ben altijd rond deze tijd lichtelijk, zeg maar super hysterisch rond deze tijd.
Mijn emoties stuiteren van links naar rechts (ja kom er maar in, Cyan)
Mijn vrienden, omgeving worden mij ook een beetje zat rond deze tijd.
Negatief:
Ik vond Waylon altijd al een rare kwast, maar ik begon hem , meer te waarderen de laatste tijd.
Bij The voice, later interviews van hem. Ik vond hem cool, relaxt en best wel lief.
Dat is veranderd sinds zijn zelfverdediging op Twitter en dat white ash gedoe.
Had er dan giechelig, nou ja komisch op gereageerd of juist niet.
Ga niet over circusgedoe zeggen over onze ESF hobby en er ook een soort van circus gedoe neerzetten met je toffe lied. Maar genoeg daar over.
Positief:
Ik geloof dat het as zaterdag wat duidelijker wordt hoe het eruit gaat zien en dat er inderdaad aan de choreografie veranderd is.
Negatief:
Ik geloof niet meer in winnen, strijden om de winst wat ik eerder zei.
Laat staan top 10) plaats.
Positief:
Gaat opvallen, vooral door lied en wat geile camerablikken van Waylon en haalt finale..
Ok, verkeerd verwoord wellicht. Teleurstelling herken ik. Walging over hoe hij er mee omgaat heb ik ook. Dacht dat bij jou ook te zien.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Tis geen walging maar grote teleurstelling. En er zijn uiteraard veel belangrijker dingen. Maar het had zo geweldig kunnen zijn met dit nummer en deze zanger. Dat is soms moeilijk loslaten. Maar gaat wel lukken hoor. Vandaag al iets beter dan gisteren
Nee, geen spanning of stress, daar word ik kaal vanquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Behalve dat je die spanning wil dan
Als iets me niks (meer) doet haak ik echt af, kaal of nietquote:Op woensdag 2 mei 2018 23:49 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Nee, geen spanning of stress, daar word ik kaal van
quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:49 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Nee, geen spanning of stress, daar word ik kaal van
quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:49 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik begin een verslaving te ontwikkelen, moet mezelf maar even als cliënt opnemen.
quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:49 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Nee, geen spanning of stress, daar word ik kaal van
Ik geloof er nog steeds in absoluut.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:55 schreef lashatumbai het volgende:
Als je het meeste bang voor kwalificatie dan kun je beter bij de odds voor kwalificatie kijken
Daar staan we nog netjes op een zesde plek momenteel!
https://eurovisionworld.com/odds/eurovision-semi-final-2
Winnen is nu zo onwaarschijnlijk blijkbaar dat niemand er meer geld op in zet. Dit zegt natuurlijk niets over de kans van kwalificeren.
Ik vind het eeuwig zonde (vooral voor hem zelf nog denk ik) hoe hij soms met dingen omgaat en hoe hij zich soms uit. En hoe anderen (ik ook) daar dan op reageren, wat ie daarmee voor weerstand oproept soms. Tis zonde en onnodig.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok, verkeerd verwoord wellicht. Teleurstelling herken ik. Walging over hoe hij er mee omgaat heb ik ook. Dacht dat bij jou ook te zien.
Anyway, ik bedoelde: voel lekker wat je voelt, don't get your hopes up. Maarwacht toch zaterdag maar ff af.
Verwacht er weinig van, maar 2x binnen een week van hoge verwachtingen naar een enorme domper is gewoon echt heel naar
Niet dat ik obsessief ben over dingen, maar ik heb net geprobeerd uit te vinden of ik in "Cyan9 gestaged door mr Pannecoucke" een anagram kon vinden voor iets wat met Pannecoucke of de act te maken had.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:44 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Stiekem heb jij eigenlijk het meest gemeen met de inzending van dit jaar.
Alleen op een heel alternatieve manier.
Alsof het gestaged is door Pannecoucke.
Kaal wordt ik toch wel, zit in de genen. Liever kaal over het ESF dan gewoon zomaar...quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:49 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Nee, geen spanning of stress, daar word ik kaal van
quote:Op donderdag 3 mei 2018 00:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Niet dat ik obsessief ben over dingen, maar ik heb net geprobeerd uit te vinden of ik in "Cyan9 gestaged door mr Pannecoucke" een anagram kon vinden voor iets wat met Pannecoucke of de act te maken had.![]()
Tot nu toe heb ik: "9 krumpende negers can act gay" met letters over: oodoc
Verder ben ik helemaal niet raar hoor, echt.quote:
quote:Op donderdag 3 mei 2018 00:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Niet dat ik obsessief ben over dingen, maar ik heb net geprobeerd uit te vinden of ik in "Cyan9 gestaged door mr Pannecoucke" een anagram kon vinden voor iets wat met Pannecoucke of de act te maken had.![]()
Tot nu toe heb ik: "9 krumpende negers can act gay" met letters over: oodoc
Ja, maar ik wist niet dat het René was. Hij staat toch ook met zijn neus dicht op de repetities?quote:Op donderdag 3 mei 2018 00:16 schreef lashatumbai het volgende:
Was deze al geplaatst?
https://www.metronieuws.n(...)nergens-op-gebaseerd
Klopt hij is daar ook.quote:Op donderdag 3 mei 2018 00:18 schreef ato het volgende:
[..]
Ja, maar ik wist niet dat het René was. Hij staat toch ook met zijn neus dicht op de repetities?
Was dat na EIC?quote:
Israël is ook een twijfelgeval voor de nr 1) nu. Toch brengt zij bijna een kopie van haar clip op het podium.quote:Op donderdag 3 mei 2018 01:11 schreef Poepz0r het volgende:
Ik begrijp ook steeds minder van die act van Israel en dat het nog 63 punten heeft gekregen. Ook 1 punt was daar terecht geweest, want ook haar act slaat werkelijk helemaal nergens op.
Maar de act slaat nergens op. Haar liedje is goed maar die van Waylon ook. Waarom veroordelen ze Nederland dan zo hard en Israel amper? Als grote favoriet had ze er veeeeeel meer uit kunnen halen. Die Aziatische gimmicks op het podium is leuk voor thuis, maar het heeft met de tekst niks te maken geloof ik. Het is meer een liefde van haar zelf hoorde ik.quote:Op donderdag 3 mei 2018 01:18 schreef ato het volgende:
[..]
Israël is ook een twijfelgeval voor de nr 1) nu. Toch brengt zij bijna een kopie van haar clip op het podium.
En ik heb haar live gezien en gehoord in de zaal bij EIC, zij was echt goed.
Geef die vrouw een eigen showquote:
Dit is echt goud.quote:Op donderdag 3 mei 2018 00:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Niet dat ik obsessief ben over dingen, maar ik heb net geprobeerd uit te vinden of ik in "Cyan9 gestaged door mr Pannecoucke" een anagram kon vinden voor iets wat met Pannecoucke of de act te maken had.![]()
Tot nu toe heb ik: "9 krumpende negers can act gay" met letters over: oodoc
Op dit moment stelt de perspoll niks voor, zei Matt van escunited. Ze vragen random aan wat mensen wat ze er van vonden. De perspoll van volgende week is interessanterquote:Op donderdag 3 mei 2018 01:32 schreef ato het volgende:
Oh ja het wordt laat ik ga naar bed want ik hoor ineens op tv 'de stoutste meisjes van Nederland willen jou verwennen'![]()
Even over de press poll die waren toch zo positief over Nederland verleden jaar?
Dat viel mij tegen achteraf op tv, misschien gebeurt het tegenovergestelde volgende week donderdag.
Truste...
Sowieso is die perspoll eigenlijk niet zo boeiend...quote:Op donderdag 3 mei 2018 07:36 schreef aarontje112 het volgende:
[..]
Op dit moment stelt de perspoll niks voor, zei Matt van escunited. Ze vragen random aan wat mensen wat ze er van vonden. De perspoll van volgende week is interessanter
Ok, ik ben weer wakker. Vertel het maar.quote:Op woensdag 2 mei 2018 23:09 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ok, dan vertel ik het niet. Welterusten alvast.
Welnee zijn merendeels fans... en Waylon viel al niet echt goed bij ze alleen bij het hoofd 😉quote:Op donderdag 3 mei 2018 07:44 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Sowieso is die perspoll eigenlijk niet zo boeiend...
Ik begrijp ook niet waarom Nederland de kritiek krijgt terwijl die act net zo'n draak is. Maar goed, ze is dik, sassy en doet het goed bij homo's, dus die krijgt punten van fans. Dat is de politiek incorrecte verklaring. Ik vind het een zingende herseninfarct.quote:Op donderdag 3 mei 2018 01:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Maar de act slaat nergens op. Haar liedje is goed maar die van Waylon ook. Waarom veroordelen ze Nederland dan zo hard en Israel amper? Als grote favoriet had ze er veeeeeel meer uit kunnen halen. Die Aziatische gimmicks op het podium is leuk voor thuis, maar het heeft met de tekst niks te maken geloof ik. Het is meer een liefde van haar zelf hoorde ik.
Zie dat ook overal terugkomen nuquote:Op donderdag 3 mei 2018 08:29 schreef Aoibhin het volgende:
Net was er een item op Shownieuws over. Beginnen ze weer over 'ja, maar we baseren alles op 20 seconden'.Neeee, het perscentrum ziet alle beelden al.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |