Dat hadden ze in de finale in Noorwegen ook al, dus ze lijken niet veel geleerd te hebbenquote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:18 schreef Greys het volgende:
Ik snap het ergens wel van Noorwegen. De graphics van de instrumenten liepen dus nu de eerste keer niet goed met z'n bewegingen en als dat dan online wordt gezet ziet het er vrij bespottelijk uit
Winnen hoeft niet nee, maar ik vind het echt een heel leuke inzendingquote:
Ik vind het zo hilarisch dat het meneertje dat zoveel commentaar had op Zweden nu zelf een oude Zweedse act kopieertquote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:18 schreef Greys het volgende:
Ik snap het ergens wel van Noorwegen. De graphics van de instrumenten liepen dus nu de eerste keer niet goed met z'n bewegingen en als dat dan online wordt gezet ziet het er vrij bespottelijk uit
quote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:20 schreef ijs_beer het volgende:
Nederlanders hou je een beetje in, anders heeft iedereen een hekel aan ons aan het einde van de dag en stemt er niemand meer 😀 😀
Toch weer aan het moederen.
Ja, daarom frustreert het me nog meerquote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:21 schreef Aoibhin het volgende:
Als een of andere nobody dit had gezongen, was het nooit zo hoog in de odds geweest.
Ja dat wel. Denk dat veel mensen dat ook wel gaan vinden dat het allemaal beetje gejat is.quote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:21 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik vind het zo hilarisch dat het meneertje dat zoveel commentaar had op Zweden nu zelf een oude Zweedse act kopieert
Wij zouden er niet eens mee doorgaanquote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:21 schreef Aoibhin het volgende:
Als een of andere nobody dit had gezongen, was het nooit zo hoog in de odds geweest.
Yesquote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:22 schreef grazz het volgende:
Ik vind Noorwegen stiekem leuker dan dat ik wil toegeven
Nu al beelden van Rybaktwitter:Gastako twitterde op dinsdag 01-05-2018 om 11:19:50Alexander Rybak ya estį en el escenario dįndolo todo en su vuelta a Eurovisión!#eurovision #esc2018 #EuroEnsayos1M https://t.co/TjGlgAHahv reageer retweet
quote:
Valt nog mee.quote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:23 schreef grazz het volgende:
Hoe is het met de zenuwen? Vandaag MOET het gebeuren!
Hou opquote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:23 schreef grazz het volgende:
Hoe is het met de zenuwen? Vandaag MOET het gebeuren!
Ziggoquote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:14 schreef Guanabana het volgende:
Hapert jullie stream ook of is dat mijn kutinternetverbinding?
Ik ookquote:
quote:
Ga je dat ook vragen als een van die Georgiėrs staat te playbacken?quote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:27 schreef Greys het volgende:
[..]![]()
Het leek me goed als hij dat wist. En hij dacht het dus kennelijk zelf ook al maar twijfelde. En nu weten meer mensen het. Hij zal het nu vast noemen tijdens hun volgende repetitie. Ghe.
Ik heb nog niet gezien dat een van de Georgiėrs staat te playbacken?quote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:29 schreef Cee het volgende:
[..]
Ga je dat ook vragen als een van die Georgiėrs staat te playbacken?
Nee, maar įls ze dat doen.quote:Op dinsdag 1 mei 2018 11:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik heb nog niet gezien dat een van de Georgiėrs staat te playbacken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |