ja voor nu......................quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:46 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ik vind het vreselijk knap als je 48uur zonder morren en zo op een lijn samen kan doorbrengen.....laat staan als je van diegene iets irriteert....
blaftyfes deel je met vriendenquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:46 schreef mazaru het volgende:
Linda hoest even een paar keer over het eten. Zeker voor een glanzend korstje?
Plus hadden ze het leuk samenquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:46 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ik vind het vreselijk knap als je 48uur zonder morren en zo op een lijn samen kan doorbrengen.....laat staan als je van diegene iets irriteert....
Ze doet echt het meeste daar volgens mij.quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Linda doet een boel daar, ik heb er respect voor. Ze krijgt ook al weken mijn stem. Dat ze wat bakvis gedrag vertoond maakt me verder niet uit. Een Madillia zat elke avond bovenop Baldr en tekende zelfs hartjes op zijn hand. Ik bedoel maar
Hij had de eer aan zichzelf gehouden als hij geweigerd had.......het is nog een grotere lamzak als ik al dacht......quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:42 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ben echt heel benieuwd hoe hij maandag doet. Ik denk dat hij gewoon zijn fatsoen houdt en de eer aan zichzelf houdt
Cemal........................ die is wel tactisch bezig, maar is te dom, om het haalbaar te makenquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:48 schreef Injetta het volgende:
[..]
Ze doet echt het meeste daar volgens mij.
Maar helaas maakt haar dat voor mij sympathiek.
Maar ja, ze zijn allemaal niet echt sympathiek. Ik denk dat ik Cemal nog het minst erg vind. Hij blijft redelijk ‘aardig’ en positief. De rest is me allemaal te hanig en te achterbaks.
het kan best nog zo zijn dat hij uiteindelijk nog niet klaar is met bil. Kijk hoe lang ruud aan haar is blijven hangen..het was zijn grootste liefdesverdriet ooit toen zij hem verlaten had, gaat na een jaar weer contact met haar zoeken en zorgt dat ze terug naar NL kan én haalt haar weer terug naar utopia..en was helemaal vd wap weer toen ze met jessie in de invalidewc ging wippen. Toch heeft billy iets waardoor je haar lang wilquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:48 schreef zodeju het volgende:
[..]
Hij had de eer aan zichzelf gehouden als hij geweigerd had.......het is nog een grotere lamzak als ik al dacht......
Tja.... die domheid kent geen grenzen.quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:49 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
Cemal........................ die is wel tactisch bezig, maar is te dom, om het haalbaar te maken![]()
Die zijn de volgende dag alweer vergeten waar het de vorige dag ook al weer over gingquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:51 schreef Injetta het volgende:
[..]
Tja.... die domheid kent geen grenzen.
Past goed bij die schreeuwlelijk die ook zoooo dom is.
dat dus.quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:40 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
en ik denk toch ook wel respect (voor nu) ze zijn wel degenen die het meeste dragen/doen op dit moment
Chemal is net zo als iedereen met het spel bezig. Hij voelt dat hij kans maakt net als Romy. Hij isquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:48 schreef Injetta het volgende:
[..]
Ze doet echt het meeste daar volgens mij.
Maar helaas maakt haar dat voor mij sympathiek.
Maar ja, ze zijn allemaal niet echt sympathiek. Ik denk dat ik Cemal nog het minst erg vind. Hij blijft redelijk ‘aardig’ en positief. De rest is me allemaal te hanig en te achterbaks.
Braam, laat je niet voor de gek houden.quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:04 schreef Bramenstruik het volgende:
dan staan we wel even hier met onze bek vol tanden
Wat is toneel?quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:54 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Braam, laat je niet voor de gek houden.
Het is allemaal toneel.
was ff een mindfuck Poesquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:54 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Braam, laat je niet voor de gek houden.
Het is allemaal toneel.
Ze had erover dat ze door anderen als koppel gezien werden net zoals een Billy samen met Mehmet..quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:27 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Echt he, dom wijf. Heeft ze nu al die sneren van Ivan niet door dat hij haar niet moet als 'vrouw' zijnde
De soap genaamd Utopia.quote:
Ik moet soms erg lachen om de domme hersenspinsels hier ja...quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:32 schreef Verida het volgende:
Natuurlijk is Linda realistisch genoeg om te beseffen dat Ivan een vriendin heeft buiten en dat hij haar niet als zodanig zal zien.
Maar ik geloof wel dat er een vriendschap is ontstaan tussen die twee. Sowieso van de week op de camping
Ruud heeft tenminste haar steeds duidelijk gemaakt dat hij haar niet meer moet.....quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:51 schreef mijntjexx het volgende:
Ik vind het wel een ideetje dat ze maandag unaniem mogen stemmen welke oud utopiaan nog ffkes mag blijven..toch zou ik voor jessie gaan dan
[..]
het kan best nog zo zijn dat hij uiteindelijk nog niet klaar is met bil. Kijk hoe lang ruud aan haar is blijven hangen..het was zijn grootste liefdesverdriet ooit toen zij hem verlaten had, gaat na een jaar weer contact met haar zoeken en zorgt dat ze terug naar NL kan én haalt haar weer terug naar utopia..en was helemaal vd wap weer toen ze met jessie in de invalidewc ging wippen. Toch heeft billy iets waardoor je haar lang wil
Uhuuquote:
een schnabbel, babbel en een grabbelquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:58 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ruud heeft tenminste haar steeds duidelijk gemaakt dat hij haar niet meer moet.....
Daarom had Jessie ook niet moeten reageren......ook al gaat het van de febo uit......
Ik denk ook dat ze wel wat ondertekend hebben.quote:Op zaterdag 28 april 2018 16:59 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
een schnabbel, babbel en een grabbel
geen idee of ie haar echt niet meer moest in het begin..ze moest zich maar weer gaan bewijzen, maar ze verneukte het alweer binnen een paar dagen met jessiequote:Op zaterdag 28 april 2018 16:58 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ruud heeft tenminste haar steeds duidelijk gemaakt dat hij haar niet meer moet.....
Daarom had Jessie ook niet moeten reageren......ook al gaat het van de febo uit......
precies, en zo is het eigenlijk ook. jessie en moeder jessie liken niet voor niks de reacties van mensen waarin gezegd wordt dat billy ook maar tv maakt en het allemaal niet zo serieus moet worden genomenquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:59 schreef yaello het volgende:
Romy bevestigd even dat ze weer allemaal gesprekjes moest voeren. Ze zegt dat ze weer klaar is voor vandaag en iedereen gehad heeft. Bats antwoord dat ze blij is dat zij het een keer niet hoeft te doen en dat ze elkaar altijd afwisselen. En wij ons maar dood irriteren aan al die gesprekjes.
Ik denk dat het ging om de keer dat Ruud weer terug kwam voor een paar dagen. Billie viel hem liefdevol weer in de armen. Ruud moest er niks van hebbenquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:01 schreef mijntjexx het volgende:
[..]
geen idee of ie haar echt niet meer moest in het begin..ze moest zich maar weer gaan bewijzen, maar ze verneukte het alweer binnen een paar dagen met jessie
Mehmet is niet zo gluiperig, hij vraagt het toch?quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:03 schreef Ranah het volgende:
gluiperige mehmet vraagt rienk of hij verwacht had dat mensen zich zouden storen als hij aantekeningen maakt
20 gratis pijpbeurten per dag slaat hij misschien niet afquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:04 schreef Soury het volgende:
Billie weer over Jessie, als ik buiten ben weet ik niet of hij me opzoekt. Nee dombo
dat weet je nietquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:04 schreef Soury het volgende:
Billie weer over Jessie, als ik buiten ben weet ik niet of hij me opzoekt. Nee dombo
als er 1 persoon zn rol goed aanpaktquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:03 schreef Ranah het volgende:
gluiperige mehmet vraagt rienk of hij verwacht had dat mensen zich zouden storen als hij aantekeningen maakt
Ik vind juist dat Mehmet dit heel slim speelt.quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:03 schreef Ranah het volgende:
gluiperige mehmet vraagt rienk of hij verwacht had dat mensen zich zouden storen als hij aantekeningen maakt
Hij is er redelijk duidelijk over idd.. Dat is dan wel Mehmet .. Hij benoemt wel gewoon veel dingen gewoon zoals het is.. Maar hij speelt ook het spel al sinds ie binnen is en verder doet ie weinigquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:04 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
Mehmet is niet zo gluiperig, hij vraagt het toch?
quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:03 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik denk dat het ging om de keer dat Ruud weer terug kwam voor een paar dagen. Billie viel hem liefdevol weer in de armen. Ruud moest er niks van hebben
quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:05 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Ik vind juist dat Mehmet dit heel slim speelt.
maar dat komt ook dat hij er als laatste is en 2 dagen nadat hij erin zat al het nieuws kreeg dat het zou stoppenquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:06 schreef chufi het volgende:
[..]
Hij is er redelijk duidelijk over idd.. Dat is dan wel Mehmet .. Hij benoemt wel gewoon veel dingen gewoon zoals het is.. Maar hij speelt ook het spel al sinds ie binnen is en verder doet ie weinig
Ik weet nog dat de ouders van Jessie het beter vonden dat ze geen relatie meer hadden.En Billy was het tijdens het bezoek helemaal mee eens.Zodra zijn ouders weg waren Sprong ze op zijn schoot en wenste zijn ouders de typhus.quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:03 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik denk dat het ging om de keer dat Ruud weer terug kwam voor een paar dagen. Billie viel hem liefdevol weer in de armen. Ruud moest er niks van hebben
Dit dus. Als ze niet naar Jessie was gegaan had ik Billy en Ruud toh weer samen zien komen. De liefde van beide kanten leek er toen zeker nog te zijn.quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:01 schreef mijntjexx het volgende:
[..]
geen idee of ie haar echt niet meer moest in het begin..ze moest zich maar weer gaan bewijzen, maar ze verneukte het alweer binnen een paar dagen met jessie
na half op zn pa gereden te hebbenquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:07 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik weet nog dat de ouders van Jessie het beter vonden dat ze geen relatie meer hadden.En Billy was het tijdens het bezoek helemaal mee eens.Zodra zijn ouders weg waren Sprong ze op zijn schoot en wenste zijn ouders de typhus.
het is slim maar ook ergerlijkquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:05 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Ik vind juist dat Mehmet dit heel slim speelt.
Tuurlijk, dan valt je hele Utopia in duigenquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:07 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
maar dat komt ook dat hij er als laatste is en 2 dagen nadat hij erin zat al het nieuws kreeg dat het zou stoppen
quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:08 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
na half op zn pa gereden te hebben
Dat dus.quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:08 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
na half op zn pa gereden te hebben
Dat denk ik ook. Dat moet haast wel, want hier kiest een normaal mens toch niet voor?quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:00 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik denk ook dat ze wel wat ondertekend hebben.
Als Jessie al komt heeft hij uiteraard een boel info en nog meer dingen wat hij fout heeft gedaan. Billie terug nemen is wel het laatstequote:Op zaterdag 28 april 2018 17:08 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
na half op zn pa gereden te hebben
Dat is wel een puntje jaquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:11 schreef zodeju het volgende:
[..]
Kan ik me wat bij voorstellen, dacht dat pa ook aantrekkelijker was dan zoonlief....
grappig mannetje jaquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:11 schreef zodeju het volgende:
[..]
Kan ik me wat bij voorstellen, dacht dat pa ook aantrekkelijker was dan zoonlief....
Of het zijn de bewoners die heel graag nog even in de spotlights willen staan.quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Dat moet haast wel, want hier kiest een normaal mens toch niet voor?
geweldige houding van die moederquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:08 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
na half op zn pa gereden te hebben
Ja daar val jij niet onderquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:12 schreef Ghostbuster het volgende:
Voor de wat oudere COS vrouwen wel ja
echt wel, leuk mens!quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:12 schreef StruisZVeugelT het volgende:
[..]
geweldige houding van die moeder
in dat gesprekje met Jett
Heet in de mond, koud in de kont (oud gezegdequote:Op zaterdag 28 april 2018 17:12 schreef FreshFruit72 het volgende:
Eerder vandaag Romy,
rugpijn,
nekpijn,
hoofdpijn.
En nu tegen Cemal;ik ga je kapotneuken.
Kon er op wachten.......quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:12 schreef Ghostbuster het volgende:
Voor de wat oudere COS vrouwen wel ja
Dat waren toch wel leuke momentjes Billie en de ouders. Billie en Demie gatequote:Op zaterdag 28 april 2018 17:12 schreef StruisZVeugelT het volgende:
[..]
geweldige houding van die moeder
in dat gesprekje met Jett
Gaat hij nu weer naar Amerka??quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:12 schreef Yaksa het volgende:
Romy gaat niet mee als Cemal naar Amerika gaat, zegt ze.
Het nivo van dat kind is soms te grof voor woorden... Mogelijk dat er samen met Cemal een porno carrière in het voortijdige schiet ligtquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:12 schreef FreshFruit72 het volgende:
Eerder vandaag Romy,
rugpijn,
nekpijn,
hoofdpijn.
En nu tegen Cemal;ik ga je kapotneuken.
Ik wou jullie niet teleurstellenquote:
Kan wel nuquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:15 schreef Bramenstruik het volgende:
zou ook niet trots zijn als ik zou zeggen, ik ben een ouwe geile oma , Ghost![]()
![]()
Wie zegt dat dan? En GB is niet bepaald geilquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:15 schreef Bramenstruik het volgende:
zou ook niet trots zijn als ik zou zeggen, ik ben een ouwe geile oma , Ghost![]()
![]()
Hangt ze die ook aan de oren van de schuimpjes?quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:14 schreef StruisZVeugelT het volgende:
is Jet al aan de oorConde's begonnen ?
Eerlijk gezegd weet ik niet meer hoe hij er uitzag, maar weet wel dat ik me toen afvroeg hoe ze in godsnaam zo'n lelijke zoon konden hebben....quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:14 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ik wou jullie niet teleurstellenkan me die vader heel niet herinneren meer ook
quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:16 schreef Soury het volgende:
[..]
Wie zegt dat dan? En GB is niet bepaald geil
Niet? eigenaar van Boerejongens ,was wel een joviale man.Moeke was wat strenger.quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:14 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ik wou jullie niet teleurstellenkan me die vader heel niet herinneren meer ook
Hij steekt overal zijn nare kop tussen en dat pruimenmondje gaat maar.quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:16 schreef Ghostbuster het volgende:
Rienk zou zich niet bemoeien met de stemmingen, hele Peter R de vries beweringen heeft hij met een boekje erbij
Door dit soort opmerkingen weet ik dat al maandenquote:
geen ideequote:Op zaterdag 28 april 2018 17:16 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hangt ze die ook aan de oren van de schuimpjes?
dat vieze lebberige mondje idd, echt !quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hij steekt overal zijn nare kop tussen en dat pruimenmondje gaat maar.
En bruingebakken.... Dus marktgangers morgen !! Bestel geen patat, want die zijn overdone.. Sowieso ongewassen die friets.. Direct vanuit de klapmachine het vet in..quote:Op zaterdag 28 april 2018 17:16 schreef yaello het volgende:
Bats tegen Cemal: "hoi patatje, mijn medepatatje". Mevrouw heeft 1x in de luifel gestaan
En Bas zijn zin niet willen gevenquote:Op zaterdag 28 april 2018 16:47 schreef mazaru het volgende:
[..]
Gewoon aan de geldprijs denken en je verstand op nul zetten
Ik zou eerst een tondeuse over die rot kop halen om mee te beginnenquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:18 schreef Bramenstruik het volgende:
[..]
dat vieze lebberige mondje idd, echt !
Hij was een wat oudere versie van Jessie. Leuke manquote:Op zaterdag 28 april 2018 17:16 schreef zodeju het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd weet ik niet meer hoe hij er uitzag, maar weet wel dat ik me toen afvroeg hoe ze in godsnaam zo'n lelijke zoon konden hebben....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |