quote:Het Songfestival-nummer is gekozen!
Op zaterdag 3 maart wordt bekendgemaakt met welk nummer Waylon in mei afreist naar Lissabon voor het Eurovisie Songfestival.
De keuze van het nummer is gemaakt door de teams van Waylon en AVROTROS. De officiële bekendmaking van het Songfestival-nummer gepland staat op zaterdag 3 maart. Meer informatie hierover volgt binnenkort.
quote:Waylon is vanaf vrijdag 23 februari vijf dagen te gast bij het NPO1 programma De Wereld Draait Door. In vijf uitzendingen zingt hij een nieuw lied, waaronder het lied waarmee hij naar Lissabon af zal reizen. Wanneer Waylon de Nederlandse inzending in die week zal zingen zal niet bekend gemaakt worden.
Na een week zal bekend gemaakt worden welk lied de zanger (in samenspraak met de selectiecommissie) heeft gekozen. Er kan dus niet door het Nederlandse publiek gestemd worden op de liedjes.
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)emt-ons-in-de-malingquote:Volgens het management van Waylon is er echter niks aan de hand. ’That’s How She Goes’ mag gewoon meedoen aan het Eurovisie Songfestival. „Het is het enige lied dat hij niet zelf heeft geschreven en als het heel klein is uitgebracht, dan mag het wel”, zegt Sandra Nagtzaam. Het nummer van Tenpenny is inderdaad niet te vinden op bijvoorbeeld Spotify en iTunes.
Nothing to see here... just move along. Beetje dat idee zegmaar.quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:07 schreef Dave het volgende:
[..]
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)emt-ons-in-de-maling
Ja sturenquote:Op donderdag 1 maart 2018 10:07 schreef Dave het volgende:
[..]
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)emt-ons-in-de-maling
Volgens Telegraaf heeft ie de rest zelf geschreven en mag 4 zelfs gewoon meedoen aan het esf eventueel want niet uitgebracht. Dat laatste zou ik stom vinden dus moeten ze niet doen ook al doet Italië het wel.quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:02 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vind dat hij dan niks kan als hij dit stuurt.Iemand die wordt omschreven als professioneel? Nee dan kan hij blijkbaar niks als dit is hoe hij zijn deelname invult. En Europa lacht nog meer.
En liedje vier is ook niet van hem. Dus heel eerlijk wil ik wel weten wie 2 heeft geschreven.Hoeveel hulp enzo. En dat is niet om je boos te maken Greys. Maar echt wel wat ik dacht gisteravond.
quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:10 schreef Dave het volgende:
Outlaw was toch door Bibi geschreven? Dat vlogde ze gisteren.
Kan hij bibi ook steunen met outlawquote:Op donderdag 1 maart 2018 10:10 schreef Dave het volgende:
Outlaw was toch door Bibi geschreven? Dat vlogde ze gisteren.
Heb ook geen zin vandaag, hoe moeten we in godsnaam tot vrijdagavond uurtje of 19:45 uur het volhoudenquote:Op donderdag 1 maart 2018 10:12 schreef Greys het volgende:
Potver ik vind het hier veel te leuk maar moet weer even wat doen. Tot straks, steek de boel vast in de hens, I'll bring the pizza
Ik haal toch even een post uit 2017 van mezelf naar bovenquote:Op zondag 31 december 2017 10:33 schreef Momo... het volgende:
Straks krijgen we een nummer op esf wat over bibi haar struggles gaat en dat ze er wel over heen komt.
Nee, mij maak je ook niet boos, ik bedoelde meer voor jou omdat Waylon je meer aan het hart gaatquote:Op donderdag 1 maart 2018 10:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Volgens Telegraaf heeft ie de rest zelf geschreven en mag 4 zelfs gewoon meedoen aan het esf eventueel want niet uitgebracht. Dat laatste zou ik stom vinden dus moeten ze niet doen ook al doet Italië het wel.
En de rest denken we anders over of interpreteren we alleen anders en geeft idd niks. Ik wil jou ook zeker niet boos maken! Ik zie het anders in de zin van 'als hij dat stuurt kan je imo alsnog niet *niks* omdat ie wel oa Outlaw maakte dat we toch tof vinden en ook het performen kon ie goed en ook op esf 2014 was ie uitstekend dus hij kan best veel en daarom is het des te kutter dat ie dit kiest'.
Gewoon andere interpretatie maar we bedoelen ongeveer hetzelfde
Eens, maar weer dingen in het leven gaan helaas zo, beeldvorming kan je veel mee manipuleren.quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:35 schreef croissantlechat het volgende:
Nouja het maakt verder ook niet zoveel uit, maar hij zal liedje 4 dan waarschijnlijk niet kiezen lijkt me. Gelukkig heeft hij de andere nummers dus wel zelf geschreven.
Het grotere probleem is dat alle media (dwdd, AD, Televaag, Veronica, Wiwibloggs) liedje 3 enorm aan het pushen zijn & zelfs bestempelen als grote favoriet. Dit laatste is gewoon ONWAAR. In alle polls, op alle fora, op twitter, op Waylons eigen Facebook-pagina nota bene wordt dat zeiknummer het minst gewaardeerd. We willen dat rotnummer niet!
Als hij 3 - de titel spreek ik niet eens meer uit - dus daadwerkelijk kiest, en dat dat vrijdag dan ook nog gebracht wordt als victorie namens het volk, dát zou pas een leugen zijn.
quote:
Zoals ik eerder postte en vanuit de grond van m'n hart meende: als ie TWCW kiest omdat Bibi gaat ie zelfs bij mij op de hoop van esf-teleurstellingen. Net zoals Og3ne met het papalied. Want daar ben ik echt eerlijk in, ook als 'fan'.quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee, mij maak je ook niet boos, ik bedoelde meer voor jou omdat Waylon je meer aan het hart gaat
Ik hoop echt dat we vanavond nog door liedje 5 verrast worden en dat hij alsnog een goeie keuze maakt.
Anders is het een lulhannes
Voor straf moet hij dan wel minstens 20 jaar wachten voor hij voor de 3e keer magquote:Op donderdag 1 maart 2018 10:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Zoals ik eerder postte en vanuit de grond van m'n hart meende: als ie TWCW kiest omdat Bibi gaat ie zelfs bij mij op de hoop van esf-teleurstellingen. Net zoals Og3ne met het papalied. Want daar ben ik echt eerlijk in, ook als 'fan'.
Maar hoe hard ik dan ook baal en teleurgesteld ben, vind wel dat we zelfs dan alsnog niet voor lul staan als land met de inzending. Maar de wetenschap wat had kunnen zijn is wel soort van onverteerbaar in dat geval.
Momandaquote:Op donderdag 1 maart 2018 10:35 schreef Momo... het volgende:
[..]
Ik haal toch even een post uit 2017 van mezelf naar boven
Dat had gemogen, schreeuwend en wel in de vorm van liedje 2quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:35 schreef Momo... het volgende:
[..]
Ik haal toch even een post uit 2017 van mezelf naar boven
Laat Donald Trump het maar niet horen! Fake news!quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:35 schreef croissantlechat het volgende:
Het grotere probleem is dat alle media (dwdd, AD, Televaag, Veronica, Wiwibloggs) liedje 3 enorm aan het pushen zijn & zelfs bestempelen als grote favoriet.
Die vliegt regelrecht terug haar burn out in als ze hoort dat ie stiekem toch Outlaw heeft gekozen.quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:53 schreef Martijnnnpp het volgende:
Bibi zit nou in newyork dus die zit er morgen gelukkig niet bij
Ik wilde iets cynisch opmerken over burn outs en snoepreisjes aftrekken van de winst, maar laat ik het maar niet doenquote:Op donderdag 1 maart 2018 10:53 schreef Martijnnnpp het volgende:
Bibi zit nou in newyork dus die zit er morgen gelukkig niet bij
quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:35 schreef Momo... het volgende:
[..]
Ik haal toch even een post uit 2017 van mezelf naar boven
quote:Op maandag 18 december 2017 16:22 schreef Greys het volgende:
En nu nog hopen dat het met Bibi goed blijft gaan zodat er geen drama komt dat z'n focus gaat verpesten.
Niet te dóenquote:Op donderdag 1 maart 2018 10:37 schreef Pisces29 het volgende:
En als ik straks even tijd heb wil ik het origineel van 4 ook horen, maar er moet ook gewerkt worden, busy times zo met ESF
Tuurlijk, maar dan kan je beter niet zeggen dat je alle vijf de nummers zelf hebt geschreven als het er vier zijn.quote:Op donderdag 1 maart 2018 11:07 schreef blackswangreen het volgende:
Eurovisievolgers hebben blijkbaar niet zoveel verstand van hoe het werkt in de muziekindustrie... een songwriter heeft een goed nummer, dat wordt aangeboden aan verschillende artiesten en als er iemand 'hapt' heeft hij z'n kostje verdiend. Zo werkt dat, zeker in Nashville. Dat die songwriter het zelf ook eens ergens in een kroeg heeft gezongen maakt het nog geen cover.
'Er was wat gedoe rond liedje 4, maar maakt niet uit joh. De meerderheid wil toch dat het nummer 3 wordt!'quote:Op donderdag 1 maart 2018 11:31 schreef Dave het volgende:
Ben benieuwd of Matthijs er nog op terugkomt vanavond.
quote:Op donderdag 1 maart 2018 11:37 schreef Em31 het volgende:
[..]
'Er was wat gedoe rond liedje 4, maar maakt niet uit joh. De meerderheid wil toch dat het nummer 3 wordt!'
quote:Op donderdag 1 maart 2018 11:27 schreef Greys het volgende:
[..]
Wel helemaal ook eens met de post hierboven van Redlegs dat Matthijs hem in drie seconden die vragen toegooide terwijl de muziekband al werd ingestart en hij nog op z'n kruk moest gaan zitten in de tussentijd volgens mij en hij in de snelheid en chaos waarschijnlijk maar gewoon ja riep.
Hij had toch gewoon zonder lang verhaal kunnen zeggen dat hij het grootste deel van de songs zelf heeft geschreven? Komt toch niet zo'n lang verhaal achter weg? Er is niets op tegen om een lied van iemand anders in te zingen voor het ESF.quote:Want als ie had geantwoord 'ja nou kijk Matthijs er zit een nummer bij dat ik niet zelf schreef maar dat wel op m'n album komt en ik hier graag wilde doen om te laten zien dat er niet alleen maar countryballads op het album komen maar het was geen echt serieuze kanshebber voor het ESF al had het officieel vast gemogen want het nummer is niet uitgebracht en ik zeg niet welke het is want de opzet hier is dat de mensen kunnen raden volgens mij' had ie pas op z'n kruk gezeten als het nummer al af was en de aftiteling van het programma al in beeld.
Als hij dat zegt moeten we eigenlijk massaal de studio gaan bellen.quote:Op donderdag 1 maart 2018 11:37 schreef Em31 het volgende:
[..]
'Er was wat gedoe rond liedje 4, maar maakt niet uit joh. De meerderheid wil toch dat het nummer 3 wordt!'
Dan zal hij vanavond wel niet Het Liedje doen...quote:Op donderdag 1 maart 2018 10:53 schreef Martijnnnpp het volgende:
Bibi zit nou in newyork dus die zit er morgen gelukkig niet bij
Als Marc-Marie een vraag stelt dan is het zo mogelijk nog erger. Die man hoort vooral zichzelf erg graag, en vuurt 20 vragen op je af voordat je überhaupt adem hebt kunnen halenquote:Op donderdag 1 maart 2018 11:56 schreef libranl het volgende:
[..]![]()
De vraag werd gesteld door Marc Marie en hij zat nog gewoon aan tafel. Niets naar de kruk lopen etc. dus dit begrijp ik niet helemaal? Verder was hij in ieder geval (op hetzelfde moment) nog wel scherp genoeg om vlak voor het lied promotie te maken voor zijn optreden in het Muziekcafé (waar ik overigens niets op tegen heb en nog begrijp ook). Alleen met die chaos etc zal het wel wat meevallen.
[..]
Hij had toch gewoon zonder lang verhaal kunnen zeggen dat hij het grootste deel van de songs zelf heeft geschreven? Komt toch niet zo'n lang verhaal achter weg? Er is niets op tegen om een lied van iemand anders in te zingen voor het ESF.
Daar hebben bijna alle vaste gasten last van bij DWDDquote:Op donderdag 1 maart 2018 12:08 schreef Redlegs het volgende:
[..]
Als Marc-Marie een vraag stelt dan is het zo mogelijk nog erger. Die man hoort vooral zichzelf erg graag, en vuurt 20 vragen op je af voordat je überhaupt adem hebt kunnen halen. Ik denk echt niet dat Waylon hier doelbewust heeft verzwegen dat hij het nummer niet zelf geschreven heeft.
Ik hoop dat hij gewoon zware tijden heeft gehad, waardoor hij het lied over de Biebs met een brok in zijn keel ging zingen, en dat het verder niks, maar dan ook niks betekentquote:Op donderdag 1 maart 2018 12:18 schreef Zen90 het volgende:
Ik bereid me alvast voor No. 3.
Lichaamstaal zegt veel. Waylon oogde nerveus en je zag tijdens de performance dat de tekst hem duidelijk aan het hart ging. Wat ik al eerder schreef: het nummer is van de 4 misschien wel het meest oprecht en je gelooft waf hij zingt. Nummers met een bepaalde boodschap en emotie zijn toch ook vaak de liedjes die het goed doen bij juries en televoters, zeker als ‘emotion translates to the people.’ Dat wordt dan dus de uitdaging
Er valt met een sfeervolle staging echt wel wat van te maken. Maar dat neemt niet weg dat het nummer zelf na 3x luisteren wel gaat vervelen. Bijna irriteren. Het deuntje is ook niet verrassend en vernieuwend.
No. 2 had ik persoonlijk erg leuk gevonden, zeker na CATS. Totaal iets anders. Maar lichaamstaal zegt genoeg. Vond Waylon maandag erg ontspannen ogen en gisteren bij No.4 ook.
Oh ja dat die lui veel vragen stellen en zelf het liefst aan het woord zijn dat ontken ik ook niet hoor. De situatie zoals die werd gesteld klopt alleen niet. Er was ruimte genoeg om te antwoorden en geen muziek die al werd ingestart, naar de kruk lopen of iets dergelijks. Bovendien kiest hij er zelf voor daar te gaan zitten ter promotie, dan moet je ook goed voorbereid zijn op deze vragen. Hij hoefde dat niet te doen.quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:08 schreef Redlegs het volgende:
[..]
Als Marc-Marie een vraag stelt dan is het zo mogelijk nog erger. Die man hoort vooral zichzelf erg graag, en vuurt 20 vragen op je af voordat je überhaupt adem hebt kunnen halen. Ik denk echt niet dat Waylon hier doelbewust heeft verzwegen dat hij het nummer niet zelf geschreven heeft.
Dit inderdaad.quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:19 schreef Roger_Epiales het volgende:
Meh, als ik zo terugkijk wordt hem twee keer gevraagd of hij alles zelf geschreven heeft.
Eerst door Matthijs helemaal in het begin al. Daar antwoord hij een beetje twijfelend ja op (al zegt hij daarna nog iets waar Matthijs doorheen lult waardoor ik het niet versta).
Later vraagt Marc-Marie het aan het einde nog een keer, waarop een volmondig ja komt.
Hoop ik ook.quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij gewoon zware tijden heeft gehad, waardoor hij het lied over de Biebs met een brok in zijn keel ging zingen, en dat het verder niks, maar dan ook niks betekent
Hij heeft van deze vijf (tot nu toe vier) keer dat ie daar was toch maar één keer kort aan tafel gezeten waarna na het gesprekje naar de kruk liep om Lied 1 te gaan zingen en de band werd al ingestart nog voor hij zat? Of ben ik nou gek?quote:Op donderdag 1 maart 2018 11:56 schreef libranl het volgende:
[..]![]()
De vraag werd gesteld door Marc Marie en hij zat nog gewoon aan tafel. Niets naar de kruk lopen etc. dus dit begrijp ik niet helemaal?
Da's volgens mij het programma van die Daniël Dekker toch? Dus dat zal ie sowieso wel hebben moeten zeggen van AVROTROS.quote:Verder was hij in ieder geval (op hetzelfde moment) nog wel scherp genoeg om vlak voor het lied promotie te maken voor zijn optreden in het Muziekcafé (waar ik overigens niets op tegen heb en nog begrijp ook).
Dat laatste vind ik ook hoorquote:Hij had toch gewoon zonder lang verhaal kunnen zeggen dat hij het grootste deel van de songs zelf heeft geschreven? Komt toch niet zo'n lang verhaal achter weg? Er is niets op tegen om een lied van iemand anders in te zingen voor het ESF.
Ik hoop met je mee en dit is nog steeds een mogelijkheid idd.quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij gewoon zware tijden heeft gehad, waardoor hij het lied over de Biebs met een brok in zijn keel ging zingen, en dat het verder niks, maar dan ook niks betekent
Zeker lied 1, daar kan ik me nog een mooi optreden bij voorstellen, zou niet weten wat lied 3 nog een beetje omhoog zou kunnen krijgen qua stagingquote:Op donderdag 1 maart 2018 12:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik hoop met je mee en dit is nog steeds een mogelijkheid idd.
Maar dan zou ik het helemáál niet snappen waarom AD/Telegraaf/Matthijs zo pushen naar lied 3 als het dat niet eens is en bij het volk onderstaan staat.
Als het Outlaw niet wordt, welke heb jij dan daarna het liefst?
En jullie allemaal?
Ik zelf Lied 1. Puur omdat die niet de irritatie heeft van Lied 3, kwalitatief best goed is, ik na enkele dagen het refrein nog wist en Pannecoucke daar wel qua sfeer iets moois mee kan.
En met een #teamoutlaw spandoek in het publiek zittenquote:Op donderdag 1 maart 2018 12:42 schreef Redlegs het volgende:
Hopelijk kan iemand hier wat spoileren tijdens de repetities, zodat we iets minder lang in spanning zitten
Gelukkig ziet de gemiddelde Europese kijker het maar hooguit 2 keer.quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:18 schreef Zen90 het volgende:
Maar dat neemt niet weg dat het nummer zelf na 3x luisteren wel gaat vervelen.
quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:44 schreef Redlegs het volgende:
[..]
En met een #teamoutlaw spandoek in het publiek zitten
Misschien is het zoiets als laatst bij The Voice als dat elk bericht over Samantha ging, en niemand over Jim schreef?quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik hoop met je mee en dit is nog steeds een mogelijkheid idd.
Maar dan zou ik het helemáál niet snappen waarom AD/Telegraaf/Matthijs zo pushen naar lied 3 als het dat niet eens is en bij het volk onderstaan staat.![]()
Ik vind 4 zo passend voor ESF dat ik die misschien wel het allerliefst zie gaan, 2 daarna, of op gelijke plaats.quote:Als het Outlaw niet wordt, welke heb jij dan daarna het liefst?
En jullie allemaal?
Ik zelf Lied 1. Puur omdat die niet de irritatie heeft van Lied 3, kwalitatief best goed is, ik na enkele dagen het refrein nog wist en Pannecoucke daar wel qua sfeer iets moois mee kan.
Hoe je de situatie schetste bij DWDD had zomaar zo kunnen zijn, want het programma werkt wel zo. Dus ik kan me ergens wel voorstellen dat je dat beeld had, top dat je dat rechtzet.quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Hij heeft van deze vijf (tot nu toe vier) keer dat ie daar was toch maar één keer kort aan tafel gezeten waarna na het gesprekje naar de kruk liep om Lied 1 te gaan zingen en de band werd al ingestart nog voor hij zat? Of ben ik nou gek?Zal vanavond even terugkijken. Dat MM de vraag stelde ipv Matthijs heb ik dan verkeerd gehoord/gezien idd. Sorry.
Edit: zie nu jullie andere posts erover dat beiden de vraag stelden.
Weet ik niet, hij had het over kaartverkoop voor zijn optreden met de band bij Muziekcafé. Zit wel een stukje eigen belang bij denk ik zo.quote:Da's volgens mij het programma van die Daniël Dekker toch? Dus dat zal ie sowieso wel hebben moeten zeggen van AVROTROS.
Hij kiest er zelf voor bij DWDD te gaan zitten o.a. voor promotie. Dan kun je je voorbereiden op dit soort vragen, wel zo handig. Als het niet zijn ding zou zijn, kan hij daar misschien beter niet gaan zitten. Dat hij soms volgens mensen wat onhandige uitspraken doet staat hier in mijn ogen los van. En in dit geval gaf hij (hopelijk onbewust) ook geen eerlijk antwoord over de geschreven liedjes (terwijl je juist aangeeft eerlijkheid te waarderen dus ja)quote:Dat laatste vind ik ook hoorEn hij had het idd ook zonder lang verhaal kunnen melden en dat was ook veel beter geweest, mee eens.
Maar niet iedereen is continue geweldig goed met dat soort dingen in de media of op tv, hij zegt wel vaker dingen die later bij een deel niet goed vallen. Zo vonden anderen het een schande dat ie in 2014 in een interview antwoordde dat ie de inzending van België niks vond, ik zelf vind dat soort eerlijkheid juist weer graag en heb dat liever dan Og3ne die alleen maar politiek correct blijft en NIETS over andere deelnemers wilde zeggen. Ieder heeft zn eigen smaak en voorkeuren. Salvador had ook z'n voorkeuren en andere nummers vond ie helemaal niks. In míjn ogen niks mis mee, anderen vinden het niet kunnen. Ieder z'n ding.
Klopt en dat kan hoorquote:Ik zie er persoonlijk hoe dan ook geen opzettelijke misleiding in met hoe dit ging. Ik vind het wél oerdom, want dit had makkelijk voorkomen kunnen worden.![]()
(Misschien komt het wel gewoon dat ik er wat meer begrip voor heb omdat ik zelf ook echt niet goed ben in kort en bondig en duidelijk en ondanks goede bedoelingen ook vaak verkeerd begrepen wordt)
Omdat dat zijn eigen voorkeur heeft maar hij (als hij voor liedje 3 heeft gekozen) Biebje heeft gevolgd?quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:35 schreef Zen90 het volgende:
Ik begin me nu wel af te vragen waarom hij alleen bij Outlaw een gitaar erbij had.
quote:Op donderdag 1 maart 2018 12:52 schreef Dave het volgende:
[..]
Hallo! Vernaggel m'n woordspeling even met een smiley.
Ik word nu zo melig, er komt nu echt niks meer uit mijn handen vandaagquote:Op donderdag 1 maart 2018 13:04 schreef Dave het volgende:
Voordeel van How The World Can Wait is wel dat je er een nog nooit vertoonde, spectaculaire ballet act voor kunt bedenken voor op het podium.
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:04 schreef Dave het volgende:
Voordeel van How The World Can Wait is wel dat je er een nog nooit vertoonde, spectaculaire ballet act voor kunt bedenken voor op het podium.
[ afbeelding ]
Die 5 seconden knip je er wel nog eens van af.quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:14 schreef Zen90 het volgende:
The world can wait was 3:10?
En Het Nummer mag maximaal 3:05 duren, right?
Als het TWCW wordt, waarom zou hij dan in vredesnaam een iets-te-lange-band-uitvoering doen? Diezelfde vraagtekens heb ik een beetje bij Outlaw.
Hij zei ook dat ie alle nummers zelf geschreven had.quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:14 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Aangezien hij al zei alleen op het podium te gaan
Oh mán hou op met mequote:Op donderdag 1 maart 2018 13:04 schreef Dave het volgende:
Voordeel van How The World Can Wait is wel dat je er een nog nooit vertoonde, spectaculaire ballet act voor kunt bedenken voor op het podium.
[ afbeelding ]
Nog een paar seconden korter, als ik dit zo lees.quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:14 schreef Zen90 het volgende:
The world can wait was 3:10?
En Het Nummer mag maximaal 3:05 duren, right?
Als het TWCW wordt, waarom zou hij dan in vredesnaam een iets-te-lange-band-uitvoering doen? Diezelfde vraagtekens heb ik een beetje bij Outlaw.
quote:The maximum duration of each song is three minutes.
https://eurovision.tv/about/rules
quote:
Ja, die voelde ik al aankomen toen ik postte.quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:19 schreef Dave het volgende:
[..]
Hij zei ook dat ie alle nummers zelf geschreven had.
Volgens dit bericht op songfestival.avrotros.nl klinkt het alsof het gratis is met fans die zich kunnen opgevenquote:Op donderdag 1 maart 2018 12:56 schreef libranl het volgende:
Weet ik niet, hij had het over kaartverkoop voor zijn optreden met de band bij Muziekcafé. Zit wel een stukje eigen belang bij denk ik zo.
3 minuten, met een maximale uitloop van 3 seconde waarschijnlijk. Het Nummer dat is uitgekozen is af en staat al een tijdje op tape en zal rond die 3:00 minuten moeten liggen. Ik kan me gewoon niet voorstellen dat Het bandje bij DWDD een ander bandje is dan bij het Songfestival. Waarom zouden ze dat in vredesnaam doen?quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:22 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Nog een paar seconden korter, als ik dit zo lees.
[..]
Ik zou een email adres als stefani.raatgever@hotmail.com aanmaken, en op die manier meedoen. 100% winkans.quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:27 schreef Greys het volgende:
[..]
Volgens dit bericht op songfestival.avrotros.nl klinkt het alsof het gratis is met fans die zich kunnen opgevenOf lees ik het nou (weer) verkeerd, kan heel goed in deze chaos
![]()
Ze hebben het iig over 500 fans die worden 'uitgenodigd'. Dus volgens mij echt geen kaartverkoop voor Waylon maar promotie.
https://songfestival.avro(...)aylon-in-muziekcafe/
quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:29 schreef Dave het volgende:
[..]
Ik zou een email adres als stefani.raatgever@hotmail.com aanmaken, en op die manier meedoen. 100% winkans.
Ja, dat had ik me ook al bedacht.quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:29 schreef Greys het volgende:
Outlaw was weer zó veel te lang dat het haast wel opzet zou kunnen zijn om niet de inzending te lijken, met een heel heel heel lange gitaarsolo en ook een langere intro dan de andere nummers volgens mij. Maar dat laatste kan ook zijn dat ik dit ter plekke uit mijn duim zuig
* Greys heeft nog een pietsie hoop
1%. Maar toch...
Haha. Waylon kennende vindt het vast ook wel prettig als er wat publiek voor hem isquote:Op donderdag 1 maart 2018 13:31 schreef Greys het volgende:
En aangezien er geen hond die songfestival.nl site leest omdat ze daar al een maand niks meer gepost hebben moest ie het natuurlijk even noemen bij DWDD om die toko uberhaupt vol te krijgen aanstaande zaterdag omdat zo goed als niemand het nog wist.Met dank aan de communicatiewonders bij songfestival AVROTROS moest ie daar nog mee gaan zitten leuren.
Ik vind het een hele beruste foto, the world can waitquote:Op donderdag 1 maart 2018 13:39 schreef Em31 het volgende:
Ik weet niet of dit voor songfestival promotie is, maar zo'n foto past beter bij een nummer als Outlaw, toch?![]()
https://instagram.com/p/BfvsEapgDaU/
quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:41 schreef Momo... het volgende:
[..]
Ik vind het een hele beruste foto, the world can wait
Hij kijkt daar net zo omhoog als bij het zingen van Back Together.quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:39 schreef Em31 het volgende:
Ik weet niet of dit voor songfestival promotie is, maar zo'n foto past beter bij een nummer als Outlaw, toch?![]()
https://instagram.com/p/BfvsEapgDaU/
Denk haast wel voor het esf als die foto deze maand gemaakt is zoals er staat.quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:39 schreef Em31 het volgende:
Ik weet niet of dit voor songfestival promotie is, maar zo'n foto past beter bij een nummer als Outlaw, toch?![]()
https://instagram.com/p/BfvsEapgDaU/
quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:41 schreef Momo... het volgende:
[..]
Ik vind het een hele beruste foto, the world can wait
Dattequote:Op donderdag 1 maart 2018 13:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Denk haast wel voor het esf als die foto deze maand gemaakt is zoals er staat.
Maar voor Outlaw had ik dan iets ruigers verwacht.
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 1 maart 2018 13:43 schreef Dave het volgende:
[..]
Hij kijkt daar net zo omhoog als bij het zingen van Back Together.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |