twitter:jjvpeperstraten twitterde op maandag 05-02-2018 om 20:00:44"Alle rassentheorieën kwamen eigenlijk van Haze Winkelmann!" reageer retweet
Oh jongens. Smullen!quote:Op maandag 5 februari 2018 20:10 schreef nostra het volgende:
Is Herman Heinsbroek nog beschikbaar voor de portefeuille economie? Dat was ook smakelijke televisie.
https://www.elsevierweekb(...)t-voor-debat-582432/quote:Laffe Thierry Baudet duikt voor debat
Naar de politie stappen om een collega-politicus aan te geven wegens smaad en laster. Zo ver is het intussen gekomen met het lot van het vrije woord in Nederland.
Forum voor Democratie-leider Thierry Baudet leek niet onmiddellijk een politicus die zich hiertoe zou verlagen. Hij maakt zelf van zijn hart geen moordkuil, twittert erop los en attaqueert zijn collega’s.
Geen probleem. Laat het maar knetteren, dan weet eenieder waar de politici voor staan. Zo redeneert Baudet blijkbaar niet. Dat ook anderen de vrijheid nemen om te zeggen wat ze willen, gaat hem blijkens zijn gang naar de politie te ver.
Hij vindt dat minister van Binnenlandse Zaken Kajsa Ollongren (D66) hem demoniseert.
(...)
Het is het goed recht van een politicus om collega’s aan te vallen op wat die te berde brengen. Sterker: dat is waar het in politiek debat om draait en dan bij voorkeur in de Tweede Kamer. Maar daar ontbreekt Baudet nu juist vaak.
Met de gang naar de politie wordt het debat in de kiem gesmoord. Baudet gaf er eerder vorige week ook al blijk van dat hij de discussie graag ontloopt toen hij tijdens een debat in de Amsterdamse Stadsschouwburg weigerde in te gaan op de uitspraken van Ramautarsing.
VVD-infiltranten proberen de partij kapot te maken door democratie te vragen. Is niks ze dan meer te gek?!?!quote:Op maandag 5 februari 2018 19:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Clandestiene VVD-operatie ontmaskerd. Pijnlijk.
Ja, heerlijk, ik hou er van. Naar trekje misschien van me hoor, soort leedvermaak.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:14 schreef Bluesdude het volgende:
Dat is de lol met niet-gematigd rechts in Nederland.
Leuke ruzies in de eigen club, egootjes botsen.
ahhhhhh goeie ouwe tijd..... Winnie...... Mat.... pistoolquote:Op maandag 5 februari 2018 20:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, heerlijk, ik hou er van. Naar trekje misschien van me hoor, soort leedvermaak.
Was toch leuk joh, die tijd met LPF?
quote:Op maandag 5 februari 2018 20:17 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
ahhhhhh goeie ouwe tijd..... Winnie...... Mat.... pistool
quote:Op maandag 5 februari 2018 20:10 schreef nostra het volgende:
Is Herman Heinsbroek nog beschikbaar voor de portefeuille economie? Dat was ook smakelijke televisie.
En dan denken dat je niet betrapt wordtquote:Op maandag 5 februari 2018 20:13 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
VVD-infiltranten proberen de partij kapot te maken door democratie te vragen. Is niks ze dan meer te gek?!?!
twitter:DominiqueHeyde twitterde op maandag 05-02-2018 om 20:19:36vraagje: sinds wanneer waren deze vvd-ers ‘prominenten’? https://t.co/SWTiEk8OMe reageer retweet
Zie reactie #159.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:26 schreef KdwPPr het volgende:
"Op basis van recente informatie heeft het partijbestuur geconstateerd dat voormalig VVD-senator De Haze Winkelman en voormalig VVD-statenlid Wevers de afgelopen maanden op oneigenlijke wijze en door gebruikmaking van dreigementen en kwaadsprekerij, geprobeerd hebben de gecontroleerde uitbouw van de partij actief tegen te werken en het partijbestuur over te nemen. Dergelijk gedrag is voor het partijbestuur onacceptabel."
Ik ben wel benieuwd wat ze concreet hebben gedaan of geprobeerd.
Heerlijke tijden waren dat.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:29 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Philomena, Nawijn we missen jullie
Haantjesgevecht Heinsbroek versus Bomhoff
Daar staat niks en ook "Wat ze daarvoor precies hebben gedaan, wordt niet duidelijk uit het bericht op de site." Ze houden zich niet aan de regels en/of willen de regels van een nieuwe partij gelijk veranderen.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zie reactie #159..
Subversieve democratisering.
Mijn deductie: ze wilden een beetje een normale politieke partij mede-opbouwen, maar ja dat vond de baas niet echt leuk, want dan komen er andere ideetjes naar buiten en wat kritiek op die baas.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:30 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Daar staat niks en ook "Wat ze daarvoor precies hebben gedaan, wordt niet duidelijk uit het bericht op de site." Ze houden zich niet aan de regels en/of willen de regels van een nieuwe partij gelijk veranderen.
Tja, de partijstructuur was bekend toen ze zich aanmeldde.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:33 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mijn deductie: ze wilden een beetje een normale politieke partij mede-opbouwen, maar ja dat vond de baas niet echt leuk, want dan komen er andere ideetjes naar buiten en wat kritiek op die baas.
Geen democratie?quote:Op maandag 5 februari 2018 20:35 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Tja, de partijstructuur was bekend toen ze zich aanmeldde.
Als jezelf een artikel post is het wel inhoudelijk ? Of hoe moet ik het zien ?quote:Op maandag 5 februari 2018 19:16 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik denk dat Frits Abrahams hier de spijker op zijn kop slaat.
Ach, ja meeste mensen werken in zo'n structuur, bijna iedereen weet dit: de chef weet het beter, dus iedereen die daar een kanttekening bij plaats kan... wieberen.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:36 schreef Molurus het volgende:
De partij heeft moeite met democratisch partijbestuur? Wie had dat nu kunnen denken?
Dat lijkt me een vrij gewaagde veronderstelling in het geval van een partij die pas zo kort bestaat. En in een van die tweets staat ook nog iets over provinciale besturen die op non-actief staan: kennelijk dus wel gepland binnen de partijstructuur, maar niet in functie.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:35 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Tja, de partijstructuur was bekend toen ze zich aanmeldde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |