SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Referendum sleepwet![]()
Door de nieuwe Wet op de Inlichtingen- en veiligheidsdiensten (Wiv) krijgen de Inlichtingendiensten AIVD en MIVD aanzienlijk meer bevoegdheden. In de nieuwe wet wordt zogeheten bulkinterceptie toegestaan. Simpel gezegd: de geheime dienst verzamelt een grote berg gegevens en filtert daar langzaam de nuttige informatie uit.
Het referendum zal er komen!
![]()
Mee eens.quote:Op donderdag 4 januari 2018 00:45 schreef Mr.Major het volgende:
Als Baudet hiermee doorgaat kan hij net zo goed stoppen. Ik zie niet in waarom dit soort tweets nodig zijn. Van het verhaal geen blerboei te worden blijkt in ieder geval steeds minder over te blijven.
De voorgeschiedenis van bovenstaande tweettwitter:thierrybaudet twitterde op woensdag 03-01-2018 om 23:36:21Deze man zou moeten worden ontslagen. https://t.co/WUo7PtfxCE reageer retweet
twitter:GerritHiemstra twitterde op woensdag 03-01-2018 om 11:46:21@thierrybaudet Eén tweet met 4 keer onzin. Wie kan hier overheen? reageer retweet
Gaat meneer zijn leven beteren of ben ik binnenkort weer zoekendequote:
Die foto van Hiemstraquote:Op donderdag 4 januari 2018 00:51 schreef Bluesdude het volgende:
De voorgeschiedenis van bovenstaande tweettwitter:thierrybaudet twitterde op woensdag 03-01-2018 om 23:36:21Deze man zou moeten worden ontslagen. https://t.co/WUo7PtfxCE reageer retweet
twitter:GerritHiemstra twitterde op woensdag 03-01-2018 om 11:46:21@thierrybaudet Eén tweet met 4 keer onzin. Wie kan hier overheen? reageer retweet
Klopt gewoon niet.quote:Op donderdag 4 januari 2018 00:57 schreef Mr.Major het volgende:
Nog even een puntje van orde:
1) Meer extreem weer
Is nooit aangetoond? (Nog niet in ieder geval)
2) Klimaat warmt minder op dan eerder voorspeld
Voorspellingen zijn een aantal keer naar beneden bijgesteld, an inconvenient truth gaf een rampscenario dat niet waar bleek, dacht ik toch echt.
3) Meer CO2 is goed voor plantengroei.
Dit klopt, hoewel dit niet oneindig doorgaat, op een gegeven moment wordt het te warm.
4) Smog heeft niets met CO2 te maken.
Smog is geen CO2 (zit er wel tussen maar is niet het probleem), maar zonder uitstoot van fossiel geen smog natuurlijk.
Baudet zit al jaren in de hoek van de wetenschapsontkenners. Dit was voor hem vermoedelijk inhoudelijk ingaan op Hiemstra (die overigens inhoudelijk groot gelijk heeft).quote:Op donderdag 4 januari 2018 01:03 schreef Mr.Major het volgende:
Baudet had hier toch gewoon inhoudelijk op de weerman in moeten gaan. Leek me makkelijk scoren geweest. Ga je dit doen
Iedereen die het met hem of zijn partij oneens is moet toch ontslagen worden? Dat lijkt me ook de voornaamste reden dat zijn partij de politieke grip op alle facetten van de samenleving flink wil vergroten. Van KLM tot zorg en van nutsbedrijven tot de media en het onderwijs.quote:Op donderdag 4 januari 2018 09:33 schreef KoosVogels het volgende:
Dus Baudet krijgt kritiek op zijn tweet en vindt daarom maar dat Hiemstra moet worden ontslagen?
Raar kereltje, die Terry.
Sorry, maar die ontslag-tweet is veel meer dan alleen 'oliedom'. Dit is het zoveelste voorbeeld van Baudet die ontslag eist als iemand een mening uit die hem onwelgevallig is. Gevaarlijke trekjes voor een politicus met premier-ambities.quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:06 schreef timmmmm het volgende:
Ik debk dat iedereen, voor en tegenst!nders, het erover eens is dat die tweet over het ontslag oliedom is.
De tweet ervoor, dat klimaat-ontkennen, vind ik een groter probleem
Toch vind ik dat ontslag ook wel een dingetje worden. Het is niet de eerste keer natuurlijk. Even los van de PR-implicaties, maar zou hij echt denken dat de politiek iets te vertellen heeft over het ontslag van 'publieke' functies zoals leraren en NOS-presentatoren?quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:06 schreef timmmmm het volgende:
Ik debk dat iedereen, voor en tegenst!nders, het erover eens is dat die tweet over het ontslag oliedom is.
De tweet ervoor, dat klimaat-ontkennen, vind ik een groter probleem
Van die autoritaire trekjes.quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:09 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Toch vind ik dat ontslag ook wel een dingetje worden. Het is niet de eerste keer natuurlijk. Even los van de PR-implicaties, maar zou hij echt denken dat de politiek iets te vertellen heeft over het ontslag van 'publieke' functies zoals leraren en NOS-presentatoren?
De eerste tweet is natuurlijk wel een beetje vreemd als je bedenkt dat Baudet dingen zegt over te willen laten aan deskundigen. Uit de tweet over het ontslag van Hiemstra blijkt gewoon weer dat Baudet gewoon weer zo'n standaard populistje met grote woorden over democratie is, dat stiekem gewoon dictatortje wil spelen. Daar hebben we er al genoeg van op de wereld op dit moment.quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:06 schreef timmmmm het volgende:
Ik debk dat iedereen, voor en tegenst!nders, het erover eens is dat die tweet over het ontslag oliedom is.
De tweet ervoor, dat klimaat-ontkennen, vind ik een groter probleem
Wat een lafaard.quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:49 schreef Bluesdude het volgende:
Inmiddels heeft Baudet de ontslagtweet verwijderd.
https://twitter.com/thierrybaudet/status/948684482651086849
Verstandig. Ben benieuwd of ie er wat van leert.quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:49 schreef Bluesdude het volgende:
Inmiddels heeft Baudet de ontslagtweet verwijderd.
https://twitter.com/thierrybaudet/status/948684482651086849
Zoiets schoot door me heen toen ik dit zag... eerst over Napoleon, serieus bedoeldquote:Op donderdag 4 januari 2018 10:22 schreef xpompompomx het volgende:
Baudet gewoon weer zo'n standaard populistje met grote woorden over democratie is, dat stiekem gewoon dictatortje wil spelen. Daar hebben we er al genoeg van op de wereld op dit moment.
Dat is dus de grap: hij ontkent helemaal niet dat het klimaat verandert, noch dat de mens een rol speelt. Hij geeft echter - terecht - aan dat de gevolgen en het tempo tot nu meevallen.quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:06 schreef timmmmm het volgende:
De tweet ervoor, dat klimaat-ontkennen, vind ik een groter probleem
Ontslag eist? ''Zou ontslagen moeten worden''. Gewoon een persoonlijke mening.quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dit is het zoveelste voorbeeld van Baudet die ontslag eist als
Geeft hij ergens aan dat de politiek dat bepaalt, of zou moeten bepalen? Grappig hoe je zoveel onzinnige aannames destilleert uit een tweet van één zin.quote:Op donderdag 4 januari 2018 10:09 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Toch vind ik dat ontslag ook wel een dingetje worden. Het is niet de eerste keer natuurlijk. Even los van de PR-implicaties, maar zou hij echt denken dat de politiek iets te vertellen heeft over het ontslag van 'publieke' functies zoals leraren en NOS-presentatoren?
Je fantaseert die "veel mensen" Dat soort overdrijvingen van "veel mensen" zijn er nooit geweest.quote:Op donderdag 4 januari 2018 12:20 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Veel mensen voorspelden dat in 2018 de ijskappen gesmolten zouden zijn, heel Nederland onder de zee zou liggen, de ozonlaag weg zou zijn etc. Dat is gewoon niet waar gebleken.
Ik fantaseer helemaal niets. Al Gore en zijn film zijn toch redelijk mainstream.quote:Op donderdag 4 januari 2018 12:24 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je fantaseert die "veel mensen" Dat soort overdrijvingen van "veel mensen" zijn er nooit geweest.
Haha, wat?quote:Op donderdag 4 januari 2018 12:20 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Veel mensen voorspelden dat in 2018 de ijskappen gesmolten zouden zijn, heel Nederland onder de zee zou liggen, de ozonlaag weg zou zijn etc. Dat is gewoon niet waar gebleken.
Wat zeg je me nou ?quote:Op donderdag 4 januari 2018 12:25 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Ik fantaseer helemaal niets. Al Gore en zijn film zijn toch redelijk mainstream.
Bron?quote:Op donderdag 4 januari 2018 12:20 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Veel mensen voorspelden dat in 2018 de ijskappen gesmolten zouden zijn, heel Nederland onder de zee zou liggen, de ozonlaag weg zou zijn etc.
Ach, zonder het nieuws te bashen, dat zegt niet zo veel. De aarde wordt groener door opwarming (logisch, en helaas) en meer CO2 is wel degelijk goed voor planten.quote:Op donderdag 4 januari 2018 05:46 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Klopt gewoon niet.
-CO2-toename heeft nauwelijks meer effect op planten, is een jaar of wat terug nog in het nieuws geweest
-het weer wordt steeds extremer. Jaar na jaar worden er records gebroken. Baudet kan zeggen wat ie wil, ik geloof toch liever de klimaatwetenschappers. https://www.volkskrant.nl(...)erandering~a4480031/
-Of het klimaat minder hard opwarmt dan voorspeld is, hangt ervan af welke voorspelling je pakt. Het gaat langzamer dan de meest negatieve voorspellingen ja, maar ik kan ook zeggen dat het sneller gaat dan voorspeld is zonder te liegen.
-CO2 en smog is niet hetzelfde, maar heeft wel degelijk met elkaar te maken daar het goeddeels door dezelfde vervuiler veroorzaakt wordt. Niet voor niks dat China en India de grootste CO2-uitstoters zijn en ooo het meeste last hebben van smog.
Waar slaat dit nou weer op? Totaal onnodig.quote:Het is dus allemaal discutabel wat Baudet zegt. Moet ik nu ook ontslagen worden?
Dan moet Hiemstra dat gewoon zeggen, nu doet hij een Baudetje.quote:Op donderdag 4 januari 2018 05:49 schreef timmmmm het volgende:
https://www.volkskrant.nl(...)op-planten~a4306342/
Dit artikel bedoel ik dus. Dat is het enige voordeel tegen alle nadelen en zoals je hier kan lezen is dat al niet zo'n voordeel meer. Desalniettemin het enige punt waar nog iets in zit. Hoewel het miet echt relevant is daar dat voordeel niet opweegt tegen de nadelen
Het is een sneue oproep. Snap ook niet waarom je zoiets zou zeggen als politicus. Maar blijkbaar beseft Baudet zelf ook dat hij nogal achterlijk bezig was. Hij heeft de tweet niet voor niets verwijderd.quote:Op donderdag 4 januari 2018 12:23 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Ontslag eist? ''Zou ontslagen moeten worden''. Gewoon een persoonlijke mening.
Dat vind ik ook wel, maar behalve dat het hier leuke tv oplevert is dit alleen maar schadelijk.quote:
Die film is gewoon fake news, dus natuurlijk komt Ollongren zich er nu ook mee bemoeien.quote:Op donderdag 4 januari 2018 07:48 schreef Kansenjongere het volgende:
En KLM mag geen films aanbieden die meneer onwelgevallig zijn. Wat een aanwinst voor de Nederlandse politiek.
Vooral voor 's lands grootste intellectueel ja.quote:Op donderdag 4 januari 2018 13:05 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Dat vind ik ook wel, maar behalve dat het hier leuke tv oplevert is dit alleen maar schadelijk.
Oeiquote:Op donderdag 4 januari 2018 13:09 schreef KoosVogels het volgende:
Als het aan Baudet ligt, is Amadeus de enige film die nog vertoond mag worden in vliegtuigen.
Trouwens, tegenwoordig heb je in vrijwel alle vliegtuigen een eigen schermpje, zodat je zelf kunt bepalen wat je kijkt. Ga je mij vertellen dat Baudet boos is geworden omdat de docu van Gore een van de keuzemogelijkheden was?
Was dat maar zo. Een weerman die zich manifesteert als klimaatfundamentalist is niet goed meer in staat om sceptici te vertellen dat de permafrost ontdooit en dat er toch echt iets aan de hand is.quote:Op donderdag 4 januari 2018 13:07 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Vooral voor 's lands grootste intellectueel ja.
Lijkt me terecht dat als er een film is die ongelooflijk alarmistisch en politiek gemotiveerd is, die gewoon niet klopt, die niet nog getoond wordt als het ff kan. Er zijn tal van betere films, waar je misschien ook nog wat sceptici mee om kan lullen in plaats van ze tegen je in het harnas te krijgen(!!!)quote:Op donderdag 4 januari 2018 13:09 schreef KoosVogels het volgende:
Als het aan Baudet ligt, is Amadeus de enige film die nog vertoond mag worden in vliegtuigen.
Trouwens, tegenwoordig heb je in vrijwel alle vliegtuigen een eigen schermpje, zodat je zelf kunt bepalen wat je kijkt. Ga je mij vertellen dat Baudet boos is geworden omdat de docu van Gore een van de keuzemogelijkheden was?
Kom op. Is dit nou werkelijk iets om je over op te winden? Moeten politici zich nou ook al bemoeien met de films die beschikbaar zijn in KLM-vliegtuigen?quote:Op donderdag 4 januari 2018 13:19 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Lijkt me terecht dat als er een film is die ongelooflijk alarmistisch en politiek gemotiveerd is, die gewoon niet klopt, die niet nog getoond wordt als het ff kan. Er zijn tal van betere films, waar je misschien ook nog wat sceptici mee om kan lullen in plaats van ze tegen je in het harnas te krijgen(!!!)
Als KLM een film zou vertonen waarin klimaatopwarming ontkent zou worden zou daar ook wat van gezegd worden, en dan zou je er niemand over horen die nu staat te roepen.
Dan kunnen we allemaal wel weer op de bandwagon springen haha Baudet wil films verbieden, maar dan krijg ik de gigantische neiging Baudet hier toch weer gelijk te geven, en dat heeft ie niet.
Bitte die onzin dus niet meer te verkopen.
(Oh shit nu ben ik ook een fascist)
Het probleem is dus, dat die "ene mens" een film heeft gemaakt met alarmistische onzin (die meer kwaad doet dan goed inmiddels, want iedereen die 'm kijken wil gelooft er toch al in), die dus gewoon FAKE NEWS is, wordt uitgezonden.quote:Op donderdag 4 januari 2018 12:24 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je fantaseert die "veel mensen" Dat soort overdrijvingen van "veel mensen" zijn er nooit geweest.
Moeten niet, maar mogen? Ja zeker. De politiek bemoeit zich overal mee, dat het nou net Baudet is, is dan even jammer. Dat doet onze minister van propaganda (oh dit gaat weer problemen opleveren) ook en die maakt er beleid van. Of dat mag is dan wel weer de vraag. Als een GL wuppie of een andere politicus had gezegd: jo die film van Al Gore die blijkt gewoon niet te kloppen doe ff een andere had hij wel gewoon een punt gehad (ware het niet dat je dan al gelijk in de "klimaat-ontkenner" hoek gedrukt zou worden)quote:Op donderdag 4 januari 2018 13:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kom op. Is dit nou werkelijk iets om je over op te winden? Moet politici zich nou ook al bemoeien met de films die beschikbaar zijn in KLM-vliegtuigen?
Nee, ik kan er nog steeds niet bij met m'n verstand. Laat KLM lekker zelf weten waar ze haar keuzemenu mee vult. Al voegt de maatschappij Zeitgeist of Loose Change toe aan het menu; lekker fucking boeiend. Mensen hoeven er goddomme niet naar te kijken.quote:Op donderdag 4 januari 2018 13:25 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Moeten niet, maar mogen? Ja zeker. Dat doet onze minister van propaganda (oh dit gaat weer problemen opleveren) ook.
Los daarvan: Baudet heeft gewoon een punt en het zou KLM sieren een andere klimaatdocu te kiezen (hoewel Baudet zijn laatste tweet wel roet -badum tss- in het eten gooit) die wel een kloppend beeld geeft.
Schijnbaar maakt het niet uit dat het Fake news is, als de goede variant is. Zeer kwalijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |