Precies, wat je zegt ben je zelfquote:Op vrijdag 29 december 2017 21:12 schreef betyar het volgende:
[..]
Bedankt eikel.
Ooh wacht, ik kom zelf hier
Wachten?quote:Op vrijdag 29 december 2017 20:40 schreef RobinaHoed het volgende:
Iemand ervaring met pending withdrawals bij Hitbtcwat te doen?
quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:26 schreef NeeOfTochJA het volgende:
gaat ripple bitcoin inhalen? en is btc dan een altcoin?
damn per 0,01 cent stijging $6000 winst.quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:25 schreef Basxt het volgende:
Gvd zeg ripple blijft maar stijgen. Benieuwd wat voor correctie hier aan te pas komt.
Dit is ook wel bizar:
[ afbeelding ]
Hoe lang duurt het verificatieproces daar? Staat al weken op pending...quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:28 schreef mtchel112 het volgende:
Nog steeds een minimum hold van 20 ripple op gatehub
quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:33 schreef noodgang het volgende:
[..]
Hoe lang duurt het verificatieproces daar? Staat al weken op pending...
Geen idee man, ik had direct een account, maar dat was een tijd terug voordat de heisa begonquote:Op vrijdag 29 december 2017 21:33 schreef noodgang het volgende:
[..]
Hoe lang duurt het verificatieproces daar? Staat al weken op pending...
Dat lijkt me vrij sterk. Historisch gezien heeft Ripple vaker dit soort pieken gekend waarna het weer net zo hard kelderde.quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:26 schreef NeeOfTochJA het volgende:
gaat ripple bitcoin inhalen? en is btc dan een altcoin?
Ik heb een paar weken pas mijn oude Ripplewallet omgezet naar Gatehubquote:Op vrijdag 29 december 2017 21:34 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Geen idee man, ik had direct een account, maar dat was een tijd terug voordat de heisa begon
Ja maar toen kwam dat niet in het nieuws en stond ripple niet op de tweede plek. Zal vast wel een dip aankomen maar dat dit een hold coin is, is wel duidelijk.quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:34 schreef ScroogeMcDuck het volgende:
[..]
Dat lijkt me vrij sterk. Historisch gezien heeft Ripple vaker dit soort pieken gekend waarna het weer net zo hard kelderde.
het duurt heel lang, ben ik niet gewend..quote:
En het is niet de eerste keer dat ze even denken die tweede plek op te kunnen eisen.quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:37 schreef up7 het volgende:
Noteworthy, Ripple staat niet op een ATH in bitcoin en is meerdere malen flink ingezakt.
[ afbeelding ]
2e plek is van vitalik.quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En het is niet de eerste keer dat ze even denken die tweede plek op te kunnen eisen.
dit jaar nog btc voorbijquote:Op vrijdag 29 december 2017 21:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En het is niet de eerste keer dat ze even denken die tweede plek op te kunnen eisen.
gewoon al het gevraagde doorgeven. Heb niets te verbergenquote:Op vrijdag 29 december 2017 21:40 schreef metallicelmo het volgende:
Wie van jullie heeft al zijn gegevens doorgegeven ter verificatie voor exchanges? Ik heb vrij veel verschillende altcoins die niet op alle exchanges verhandeld kunnen worden. Ik heb eigenlijk geen zin om mijn ID etc maar aan al die exchanges te moeten gaan geven maar ik denk dat er weinig keuze is als je ooit iets groots wil uitcashen... Ik ben natuurlijk een voorzichtige Nederlander en voel er weinig voor om aan een exchange waarvan je verder geen idee hebt wie de boel runnen al je info te moeten doorgeven, foto, kopie identiteitsbewijs, adres etc etc.
Nee ik ook niet maar men waarschuwt natuurlijk altijd om niet zomaar alles door te geven aan een buitenlandse partij die een bitcoin exchange runt vanuit een vaag land..quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:41 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
gewoon al het gevraagde doorgeven. Heb niets te verbergen
Dan gebruik je toch bl3p.eu? Is een Nederlandse partij en ze hebben Ideal support.quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:42 schreef metallicelmo het volgende:
[..]
Nee ik ook niet maar men waarschuwt natuurlijk altijd om niet zomaar alles door te geven aan een buitenlandse partij die een bitcoin exchange runt vanuit een vaag land..
quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:43 schreef ScroogeMcDuck het volgende:
[..]
Dan gebruik je toch bl3p.eu? Is een Nederlandse partij en ze hebben Ideal support.
quote:Unfortunately, due to the large influx of users we cannot process new registrations until further notice.
Das vervelend. Ik heb wel een account maar kan nog niet verifiëren omdat m'n paspoort is verlopenquote:
Er zijn vaak alleen restricties als je fiatgeld uitbetaald wilt krijgen. Je kan natuurlijk bij het uitcashen cryptocoins versturen naar bijv. een software/hardware wallet voordat je ze verkoopt aan een Nederlandse partij. Maar daar hou je vaak minder aan over dan uitcashen op een buitenlandse exchange.quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:40 schreef metallicelmo het volgende:
Wie van jullie heeft al zijn gegevens doorgegeven ter verificatie voor exchanges? Ik heb vrij veel verschillende altcoins die niet op alle exchanges verhandeld kunnen worden. Ik heb eigenlijk geen zin om mijn ID etc maar aan al die exchanges te moeten gaan geven maar ik denk dat er weinig keuze is als je ooit iets groots wil uitcashen... Ik ben natuurlijk een voorzichtige Nederlander en voel er weinig voor om aan een exchange waarvan je verder geen idee hebt wie de boel runnen al je info te moeten doorgeven, foto, kopie identiteitsbewijs, adres etc etc.
Ja zoiets kun je gebruiken. Maar ik bezit een aantal altcoins die niet worden verhandeld op de grotere exchanges. Die vage exchanges laten het niet toe om meer dan 2000 dollar aan waarde per dag eraf te halen, volgens mij geldt dat ook voor coins en niet alleen voor fiatquote:Op vrijdag 29 december 2017 21:43 schreef ScroogeMcDuck het volgende:
[..]
Dan gebruik je toch bl3p.eu? Is een Nederlandse partij en ze hebben Ideal support.
Of wil je door de bomen het bos niet zien?quote:Op vrijdag 29 december 2017 21:51 schreef BansheeBoy het volgende:
Waar kan ik op een makkelijke manier met ideal of credit card aan
• Nem
• Raiblocks / XRB
• Riple
ik zie door de bomen het bos niet.²
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |