abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:56:05 #1
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_176108607


Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geïnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: OUT in 2017
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En Annemieke gaf vanaf de wachtplaats buiten de groetjes door aan ArnieAlberts! :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_176108609
_O_ TT _O_
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_176108615
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:54 schreef Lucyintheafternoon het volgende:

[..]

ik ook,
het ergste is is dat ik er juist incorrecter van wordt, er zelfs een beetje racistisch van word -O-
Ja, het werkt juist averechts bij mij, maak gewoon niet overal een probleem van een stom woord.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176108617
Stelling: Gijs is een kut DJ
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_176108622
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Gijs is een kut DJ
Eens
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_176108623
Maar Aafke Romeijn wil Kinderen Voor Kinderen afschaffen?
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_176108625
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Was je dronken tijdens het invullen?
Redelijk waarschijnlijk wel ja

Of op zijn minst brak
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176108626
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:55 schreef Ties02 het volgende:
2pac heeft wel betere nummers
straks There is a light that never goes out schat ! *;
pi_176108630
Annemieke, wat heb ik je gemist O+ O+ O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:56:56 #10
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_176108639
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Gijs is een kut DJ
110% mee eens
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_176108640
Goedemiddag :W
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 13:56:57 #12
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108641
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef OscarMopperkont het volgende:
Maar Aafke Romeijn wil Kinderen Voor Kinderen afschaffen?
Aafke Romeijn :r wat een vervelende aandachtshoer is dat
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_176108644
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Gijs is een kut DJ
Onjuist, het is een feit.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:57:10 #14
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_176108649
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Gijs is een kut DJ
*open deur alert
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:57:10 #15
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176108650
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Gijs is een kut DJ
Gijs is een kut? :o
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176108657
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Fred_B het volgende:
Goedemiddag :W
:W
Koel en donker bewaren
pi_176108662
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Gijs is een kut DJ
Eens. De slechtste dj die ik bij de T2000 heb meegemaakt
Het beste adres voor al uw primeurs!
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:57:30 #18
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176108663
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Gijs is een kut DJ
Ach.. tsja..
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:57:39 #19
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_176108671
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef OscarMopperkont het volgende:
Maar Aafke Romeijn wil Kinderen Voor Kinderen afschaffen?
Aafke Romeijn, wie is dat?
pi_176108676
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef OscarMopperkont het volgende:
Maar Aafke Romeijn wil Kinderen Voor Kinderen afschaffen?
WTH is aafke?
I'm just a Soul whose Intentions are Good
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:57:49 #21
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_176108683
Ik vind Gijs goed :) :) :)
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
pi_176108684
Is Kinderen voor Kinderen ook alweer racistisch?
Koel en donker bewaren
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:57:52 #23
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_176108685
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Fred_B het volgende:
Goedemiddag :W
Fred :W
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 13:57:55 #24
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108687
quote:
7s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:57 schreef peaceman het volgende:

[..]

Aafke Romeijn, wie is dat?
Een aandachtshoer.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator vrijdag 29 december 2017 @ 13:57:56 #25
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176108688
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Aafke Romeijn :r wat een vervelende aandachtshoer is dat
Hier ben ik het eigenlijk wel mee eens.

Haar muziek is ook niet al te best.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176108700
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:57 schreef Guanabana het volgende:
Is Kinderen voor Kinderen ook alweer racistisch?
zelfs jouw post is racistisch
pi_176108707
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Een aandachtshoer.
Dat zijn alle mensen. Is niet echt heel bijzonder.
I'm just a Soul whose Intentions are Good
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:58:31 #28
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176108708
Transparante finance met je kutmuziek op de achtergrond :r
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:58:35 #29
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176108711
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Gijs is een kut DJ
Hier is iedereen het mee eens
pi_176108713
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Fred_B het volgende:
Goedemiddag :W
:W
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 13:58:38 #31
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108715
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Hier ben ik het eigenlijk wel mee eens.

Haar muziek is ook niet al te best.
Daar zitten nog wel aardige liedjes tussen maar het is een beetje alsof je een vlogger liedjes van Eefje de Visser laat zingen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_176108716
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:58 schreef Lucyintheafternoon het volgende:

[..]

zelfs jouw post is racistisch
;( Je kan niks meer goed doen.
Koel en donker bewaren
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 29 december 2017 @ 13:58:55 #33
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_176108724
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:57 schreef Guanabana het volgende:
Is Kinderen voor Kinderen ook alweer racistisch?
KvK staat ook voor Kamer van Koophandel
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 13:58:55 #34
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108725
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:57 schreef Guanabana het volgende:
Is Kinderen voor Kinderen ook alweer racistisch?
Kinderarbeid
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_176108729
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:58 schreef Isorden het volgende:

[..]

:W
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:59:04 #36
22565 asco
Los in deze tent
pi_176108730
Bruine ogen genot. _O_

  vrijdag 29 december 2017 @ 13:59:08 #37
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_176108733
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Aafke Romeijn
oke en wat wil ze dan, behalve hoereren?
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:59:11 #38
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176108735
Annemieke _O_
pi_176108736
Je zorgverzekering afsluiten via instagram :')

echt wat
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 13:59:22 #40
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108743
waarom staat Kinderen voor Kinderen eigenlijk niet in de Top 2000? FAIL
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_176108744
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef asco het volgende:
Bruine ogen genot. _O_

[ afbeelding ]
O+ O+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_176108745
690 Lullaby The Cure
689 Never Be Clever Herman Brood & His Wild Romance
688 Sailing Rod Stewart
687 I Alone Live
686 Crazy Little Thing Called Love Queen
685 Just A Little Bit Of Peace In My Heart Golden Earrings
684 One Way Wind The Cats
683 American Idiot Green Day
682 I Bet You Look Good On The Dancefloor Arctic Monkeys
681 Don't Dream It's Over Crowded House
680 Waterfront Simple Minds
679 There Is A Light That Never Goes Out The Smiths
678 Walk On The Wild Side Lou Reed
  Moderator vrijdag 29 december 2017 @ 13:59:36 #43
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176108748
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:58 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Daar zitten nog wel aardige liedjes tussen maar het is een beetje alsof je een vlogger liedjes van Eefje de Visser laat zingen
Eefje O+
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176108752
Heeft Annemieke de nummers zelf mogen uitkiezen deze uren?
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176108756
Genots uurtje die O+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 13:59:53 #46
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108758
quote:
7s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef peaceman het volgende:

[..]

oke en wat wil ze dan, behalve hoereren?
Dat de Kamer van Koophandel netter omgaat met privacygevoelige gegevens en dat het niet verplicht is om je eigen adres op te geven als je zzp'er bent.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 29 december 2017 @ 13:59:55 #47
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_176108760
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef asco het volgende:
Bruine ogen genot. _O_

[ afbeelding ]
Pfoe :9~
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_176108762
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef Ajacied422 het volgende:
690 Lullaby The Cure

681 Don't Dream It's Over Crowded House

679 There Is A Light That Never Goes Out The Smiths

TOPSHOW
pi_176108767
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:58 schreef Guanabana het volgende:

[..]

;( Je kan niks meer goed doen.
kan ik niks meer goed doen? omdat ik misschien ZWART ben soms?
wat probeer je te insinueren ? :( :(
pi_176108769
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
waarom staat Kinderen voor Kinderen eigenlijk niet in de Top 2000? FAIL
En welk nummer dan? :)

Wakker met een Wijsje. Ik ben toch zeker Sinterklaas niet....

En natuurlijk Het Tietenlied. :)
Koel en donker bewaren
  Moderator vrijdag 29 december 2017 @ 14:00:11 #51
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176108770
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef Ajacied422 het volgende:
690 Lullaby The Cure
689 Never Be Clever Herman Brood & His Wild Romance
688 Sailing Rod Stewart
687 I Alone Live
686 Crazy Little Thing Called Love Queen
685 Just A Little Bit Of Peace In My Heart Golden Earrings
684 One Way Wind The Cats
683 American Idiot Green Day
682 I Bet You Look Good On The Dancefloor Arctic Monkeys
681 Don't Dream It's Over Crowded House
680 Waterfront Simple Minds
679 There Is A Light That Never Goes Out The Smiths
678 Walk On The Wild Side Lou Reed
Broekje uit voor 690 en 679.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176108772
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
waarom staat Kinderen voor Kinderen eigenlijk niet in de Top 2000? FAIL
Toveren van Herman van Veen staat er toch in?
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 14:00:17 #53
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108775
Is n00bie er voor dit uur?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:00:25 #54
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176108781
I Alone met die videoclip waarin de drummer een beetje dom staat te dansen _O-
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 29 december 2017 @ 14:00:26 #55
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_176108783
quote:
7s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef peaceman het volgende:

[..]

oke en wat wil ze dan, behalve hoereren?
stoppen met de Kamer van Koophandel omdat je als ZZPer geen bedrijfspand gebruikt en dus alles aan je deur krijgt. En dan niet alleen bedrijfsmatig maar ook grootbekken die gewoon je adres kunnen vinden als je een keer een mening hebt gegeven op twitter bijv of bij Pauw
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 14:00:28 #56
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108785
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:00 schreef Guanabana het volgende:

[..]

En welk nummer dan? :)

Wakker met een Wijsje. Ik ben toch zeker Sinterklaas niet....

En natuurlijk Het Tietenlied. :)
De kerstezel
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:00:30 #57
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_176108786
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:56 schreef Lucyintheafternoon het volgende:

[..]

straks There is a light that never goes out schat ! *;
Meest ondergewaardeerde nummer van de lijst. Als we de meuk die nu in de top 10 staat eens zouden kunnen inruilen voor dit nummer...
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_176108792
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:00 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Meest ondergewaardeerde nummer van de lijst. Als we de meuk die nu in de top 10 staat eens zouden kunnen inruilen voor dit nummer...
pi_176108794
Stiekem luister ik graag naar One Way Wind. Waar kan ik mijn doodsvonnis ophalen?
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:00:53 #60
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_176108797
690 Lullaby The Cure O+
689 Never Be Clever Herman Brood & His Wild Romance ^O^
688 Sailing Rod Stewart :)
687 I Alone Live :')
686 Crazy Little Thing Called Love Queen *O*
685 Just A Little Bit Of Peace In My Heart Golden Earrings O+
684 One Way Wind The Cats :)
683 American Idiot Green Day ^O^
682 I Bet You Look Good On The Dancefloor Arctic Monkeys ^O^
681 Don't Dream It's Over Crowded House O+
680 Waterfront Simple Minds _O_ _O_ _O_
679 There Is A Light That Never Goes Out The Smiths ^O^
678 Walk On The Wild Side Lou Reed *O*
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 14:01:03 #61
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108803
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:00 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Meest ondergewaardeerde nummer van de lijst. Als we de meuk die nu in de top 10 staat eens zouden kunnen inruilen voor dit nummer...
Ik zie echt nummers rond 2000 staan die ik beter vind dan There is a Light.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_176108806
quote:
17s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef Ties02 het volgende:

[..]

TOPSHOW
JAHA.

TAKE ME OUT, TONIGHT :D :D :D
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 29 december 2017 @ 14:01:14 #63
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_176108807
ow en het schijnt dat je KvKnummer als ZZPer gelinkt is aan je BSN
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:01:17 #64
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_176108813
Die van Rod Stewart is ook matig hoor.

Maggie May is veel beter.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:01:39 #65
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_176108827
Rod zijn cover van Have You Ever Seen The Rain is ook _O_
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  Moderator vrijdag 29 december 2017 @ 14:01:44 #66
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176108834
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:01 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik zie echt nummers rond 2000 staan die ik beter vind dan There is a Light.
Je bent bijziend?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176108837
Wth, waarom staat How Soon is Now zo laag?
Koel en donker bewaren
pi_176108839
ANNEMIEKE GODIN _O_ _O_
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:01:51 #69
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_176108840
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Dat de Kamer van Koophandel netter omgaat met privacygevoelige gegevens en dat het niet verplicht is om je eigen adres op te geven als je zzp'er bent.
ow ze heeft er last van dus... moet ze een postbusnummer nemen. Opgelost..... Next!
pi_176108841
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:01 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ik zie echt nummers rond 2000 staan die ik beter vind dan There is a Light.
Jij bent echt zo'n hipster niet te geloven
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 14:02:00 #71
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176108848
In Utrecht sneeuwt het? Waar dan?
pi_176108854
Where there's music and there's people
And they're young and alive
pi_176108855
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:02 schreef Kyran het volgende:
In Utrecht sneeuwt het? Waar dan?
In Utrecht
pi_176108858
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef asco het volgende:
Bruine ogen genot. _O_

[ afbeelding ]
Ben meer van de blauwe ogen maar voor haar maak ik een uitzondering O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:02:20 #75
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_176108860
natte sneeuw hier in Almere
Same shit, different day
SC hopper present
pi_176108861
Lullaby The Cure O+
689 Never Be Clever Herman Brood & His Wild Romance _O_
688 Sailing Rod Stewart :{w
687 I Alone Live :)
686 Crazy Little Thing Called Love Queen *O*
685 Just A Little Bit Of Peace In My Heart Golden Earrings _O_ _O_ _O_
684 One Way Wind The Cats :)
683 American Idiot Green Day :')
682 I Bet You Look Good On The Dancefloor Arctic Monkeys *O*
681 Don't Dream It's Over Crowded House O+ O+ O+
680 Waterfront Simple Minds *O* *O* *O*
679 There Is A Light That Never Goes Out The Smiths :)
678 Walk On The Wild Side Lou Reed _O_
pi_176108862
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 13:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
waarom staat Kinderen voor Kinderen eigenlijk niet in de Top 2000? FAIL
Heeft erin gestaan hoor
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 29 december 2017 @ 14:02:28 #78
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_176108865
quote:
7s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:01 schreef peaceman het volgende:

[..]

ow ze heeft er last van dus... moet ze een postbusnummer nemen. Opgelost..... Next!
mag dus niet een postbusnummer zijn
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_176108871
quote:
99s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:01 schreef Nizno het volgende:
ow en het schijnt dat je KvKnummer als ZZPer gelinkt is aan je BSN
Ook bij eenmanszaken en dergelijke...

Identiteitsfraude is super easy
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:02:39 #80
22565 asco
Los in deze tent
pi_176108875
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:00 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

De kerstezel
Ramvet _O_
pi_176108876
Tijdens Live weer lekker in mezelf snijden
  ESF Reporter vrijdag 29 december 2017 @ 14:02:46 #82
87554 Cee
Welluk?
pi_176108878
690 Lullaby The Cure :)
689 Never Be Clever Herman Brood & His Wild Romance :)
688 Sailing Rod Stewart :)
687 I Alone Live :)
686 Crazy Little Thing Called Love Queen *O*
685 Just A Little Bit Of Peace In My Heart Golden Earrings :?
684 One Way Wind The Cats :{
683 American Idiot Green Day :)
682 I Bet You Look Good On The Dancefloor Arctic Monkeys *O* *O* *O*
681 Don't Dream It's Over Crowded House O+ O+ O+
680 Waterfront Simple Minds :)
679 There Is A Light That Never Goes Out The Smiths >> ik ben hier nog niet helemaal uit <<
678 Walk On The Wild Side Lou Reed :)
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:03:04 #83
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_176108883
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:02 schreef Ties02 het volgende:
Tijdens Live weer lekker in mezelf snijden
Lekker in je Live snijden.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:03:05 #84
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_176108884
Volendam Genot straks _O_
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 29 december 2017 @ 14:03:05 #85
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_176108885
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:02 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]

Ook bij eenmanszaken en dergelijke...

Identiteitsfraude is super easy
ik richt wel een BV op
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:03:06 #86
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_176108887
quote:
99s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:02 schreef Nizno het volgende:

[..]

mag dus niet een postbusnummer zijn
dat is dan stom.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 14:03:07 #87
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176108889
Kunnen we Lullaby niet ruilen met Drunken Lullabies?
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 14:03:23 #88
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108895
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Je bent bijziend?
Nee hoor. :)

How Soon Is Now? is alleen al beter dan There Is A Light
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_176108896
Ik denk dat dit muzikaal gezien wel de leukste dag is.
pi_176108897
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:03 schreef laxus13 het volgende:
Volendam Genot straks _O_
Whitney Houston?
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:03:28 #91
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_176108900
quote:
9s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:03 schreef SonicVolcano het volgende:

[..]

Lekker in je Live snijden.
:')
pi_176108904
quote:
99s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:02 schreef Nizno het volgende:

[..]

mag dus niet een postbusnummer zijn
Het is inderdaad best irritant. Ik krijg ook nog steeds veel rotzooi post omdat ik ooit kvk geregistreerd was.
I'm just a Soul whose Intentions are Good
  Redactie Sport vrijdag 29 december 2017 @ 14:03:45 #93
274204 crew  Mexicanobakker
pi_176108910
quote:
7s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:01 schreef peaceman het volgende:

[..]

ow ze heeft er last van dus... moet ze een postbusnummer nemen. Opgelost..... Next!
Dat mag dus niet.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_176108916
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:02 schreef Koen66 het volgende:
natte sneeuw hier in Almere
Nog steeds droog hier, zonnetje is nu wel echt weg helaas ;'( heb de zonneschijn met die kale bomen in winter altijd erg mooi gevonden.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 29 december 2017 @ 14:04:03 #95
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_176108923
quote:
7s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:03 schreef peaceman het volgende:

[..]

dat is dan stom.
ja daar gaat het draadje op twitter dus ook over.
Dat alles online te vinden is incl je woonadres en als je dan dus een mening hebt gegeven op internet of op tv dat je dan stront figuurlijk voor je deur krijgt.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  vrijdag 29 december 2017 @ 14:04:04 #96
261943 SonicVolcano
Hotter than hell
pi_176108924
Straks Waterfront basgenot.
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.
  Moderator vrijdag 29 december 2017 @ 14:04:12 #97
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176108927
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:03 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Nee hoor. :)

How Soon Is Now? is alleen al beter dan There Is A Light
Pff, nee. Dat is iets wat ik nou echt nooit begrepen heb. Zowat ieder ander nummer van The Smiths is beter dan het immens overgewaardeerde How Soon Is Now.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176108931
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:03 schreef laxus13 het volgende:
Volendam Genot straks _O_
Disco Inferno?
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_176108932
quote:
7s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:04 schreef SonicVolcano het volgende:
Straks Waterfront basgenot.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_176108937
quote:
9s.gif Op vrijdag 29 december 2017 14:04 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Disco Inferno?
Soooooow :D
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')