FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #27 Katy Perry genot
laxus13maandag 25 december 2017 @ 11:54
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geďnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hčze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naďve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!

SPOILER
20171219_164446.jpg
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

15foxv8.jpg
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 11:55
:O
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 11:55
Dit zou er wel in staan omdat het mensen eraan herinnerd dat ze de sleur moeten doorbreken. Maar wel naar Max Martin pop luisteren.
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 11:55
Bahbahbah
Timo20maandag 25 december 2017 @ 11:55
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:54 schreef DecoAoreste het volgende:
Wel een van de betere nummers van Katy Perry wmb.

Hoeveel dat zegt mag je zelf invullen.
Dark Horse is toch echt beter wmb :Y _O_ _O_
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 11:55
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 11:54 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik dacht dat ik het niet kende, maar heb het wel eens gehoord. Skip!
Leuke woordgrap ddm, mijn complimenten :)
Doedezemaarmaandag 25 december 2017 @ 11:55
Wieh, laxus had post 302
Timo20maandag 25 december 2017 @ 11:55
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef ieniminimuis het volgende:
Dit zou er wel in staan omdat het mensen eraan herinnerd dat ze de sleur moeten doorbreken. Maar wel naar Max Martin pop luisteren.
:') _O-
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 11:55
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Dark Horse is toch echt beter wmb :Y _O_ _O_
dat is ook geen discussie toch?
ok01maandag 25 december 2017 @ 11:55
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Dark Horse is toch echt beter wmb :Y _O_ _O_
Dit is zeker waar
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 11:55
Dankzij die topictitel ben ik bijna genegen dit topic vol te spammen zodat een Pulp-TT konden hebben
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 11:55
Wel kut, straks met de auto weg... geen radio ontvangst hebben ivm afgebroken antenne ;(

Dat wordt anderhalf uur geen Top2000 ;(
datismijnmeningmaandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Dark Horse is toch echt beter wmb :Y _O_ _O_
:Y
Roar en Kissed a Girl ook
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel kut, straks met de auto weg... geen radio ontvangst hebben ivm afgebroken antenne ;(

Dat wordt anderhalf uur geen Top2000 ;(
RIP
ascomaandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel kut, straks met de auto weg... geen radio ontvangst hebben ivm afgebroken antenne ;(

Dat wordt anderhalf uur geen Top2000 ;(
Via mobiel?
Mystikvmmaandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef MielMonteur het volgende:
Dankzij die topictitel ben ik bijna genegen dit topic vol te spammen zodat een Pulp-TT konden hebben
Go go go!
laxus13maandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel kut, straks met de auto weg... geen radio ontvangst hebben ivm afgebroken antenne ;(

Dat wordt anderhalf uur geen Top2000 ;(
Gecondoleerd
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 11:56
Nou, dat nummer kende ik niet.
ok01maandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel kut, straks met de auto weg... geen radio ontvangst hebben ivm afgebroken antenne ;(

Dat wordt anderhalf uur geen Top2000 ;(
Ahw
datismijnmeningmaandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef OscarMopperkont het volgende:
Wel kut, straks met de auto weg... geen radio ontvangst hebben ivm afgebroken antenne ;(

Dat wordt anderhalf uur geen Top2000 ;(
De app aanzetten
Diaan73maandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef asco het volgende:

[..]

Via mobiel?
Dat dus!
Max23maandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
wel een leuke van Katy hoor, maar het eeuwige 'hoort dit in de top 2000' kun je hier wel op toepassen ja
Tja wie bepaald of een nummer er wel of niet in hoort te staan.

Wat mij betreft: als een nummer genoeg stemmen heeft, hoort hij er gewoon in
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 11:56
Ik ga maar eens mijn bed uit. :+
#ANONIEMmaandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef Isorden het volgende:

[..]

RIP
telefoon aan :)
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 11:56
Ja, tijd om te douchen :+
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:55 schreef MielMonteur het volgende:
Dankzij die topictitel ben ik bijna genegen dit topic vol te spammen zodat een Pulp-TT konden hebben
Dat word dan wel haast maken om dat nog te redden
#ANONIEMmaandag 25 december 2017 @ 11:57
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef Dagoduck het volgende:
Ik ga maar eens mijn bed uit. :+
brak?
Diaan73maandag 25 december 2017 @ 11:57
Ik ga ook douchen! :W
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 11:57
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef asco het volgende:

[..]

Via mobiel?
Kan, maar ja, dat wordt oordopjes zoeken dan
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 11:57
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef Max23 het volgende:

[..]

Tja wie bepaald of een nummer er wel of niet in hoort te staan.

Wat mij betreft: als een nummer genoeg stemmen heeft, hoort hij er gewoon in
Ja daarom ook. Alleen kan ik je wel verzekeren dat dit er volgend jaar niet meer in staat.
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 11:57
quote:
2s.gif Op maandag 25 december 2017 11:57 schreef Diaan73 het volgende:
Ik ga ook douchen! :W
Oeh :@
ascomaandag 25 december 2017 @ 11:57
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef Dagoduck het volgende:
Ik ga maar eens mijn bed uit. :+
Niet al 6 uur op zijn. :7
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 11:58
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef ok01 het volgende:

[..]

Ahw
Ja ;(
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 11:58
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef Isorden het volgende:

[..]

Dat word dan wel haast maken om dat nog te redden
George Baker dan maar ofzo

Die staat ook veel te laag
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 11:58
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:57 schreef asco het volgende:

[..]

Niet al 6 uur op zijn. :7
Vanochtend energie sparen voor de rest van de week?
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 11:58
1966 Common People Pulp :r
1965 Addicted To You Avicii :')
1964 Sound Of The Screaming Day Golden Earrings O+
1963 Paloma Blanca George Baker Selection :)
1962 Feel It Still Portugal. The Man :)
1961 Luka Suzanne Vega :)
1960 Proosten Guus Meeuwis :')
1959 Waarom Fluister Ik Je Naam Nog Benny Neyman :)
1958 Last Goodbye Jeff Buckley :)
1957 Memory Remains Metallica :{
1956 China In Your Hand T'Pau :{
1955 Sausolito Summernight Diesel :)
1954 Me And Mrs. Jones Billy Paul O+
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 11:58
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:56 schreef Max23 het volgende:

[..]

Tja wie bepaald of een nummer er wel of niet in hoort te staan.

Wat mij betreft: als een nummer genoeg stemmen heeft, hoort hij er gewoon in
Er zijn mensen die de top 2000 echt 'allertijden' wil hebben en niet de '2017 versie' met allemaal nieuwe nummers etc.
ok01maandag 25 december 2017 @ 11:59
quote:
7s.gif Op maandag 25 december 2017 11:58 schreef peaceman het volgende:
1966 Common People Pulp :r
1965 Addicted To You Avicii :')
1964 Sound Of The Screaming Day Golden Earrings O+
1963 Paloma Blanca George Baker Selection :)
1962 Feel It Still Portugal. The Man :)
1961 Luka Suzanne Vega :)
1960 Proosten Guus Meeuwis :')
1959 Waarom Fluister Ik Je Naam Nog Benny Neyman :)
1958 Last Goodbye Jeff Buckley :)
1957 Memory Remains Metallica :{
1956 China In Your Hand T'Pau :{
1955 Sausolito Summernight Diesel :)
1954 Me And Mrs. Jones Billy Paul O+
Me and Mrs Jones O+ O+ O+ O+
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 11:59
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 11:57 schreef aloa het volgende:

[..]

brak?
Valt mee, kroegen waren maar tot 2 uur open.
ascomaandag 25 december 2017 @ 11:59
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:58 schreef Isorden het volgende:

[..]

Vanochtend energie sparen voor de rest van de week?
Gisteren gedaan. ^O^
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 11:59
Ik heb nog geen nummer gehoord waar ik op gestemd zou kunnen hebben.
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 11:59
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:57 schreef asco het volgende:

[..]

Niet al 6 uur op zijn. :7
Ben blij dat ik die kerst top 30 grotendeels heb gemist.
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:00
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:59 schreef asco het volgende:

[..]

Gisteren gedaan. ^O^
Ik dacht ook vroeg te gaan slapen.....

En toen was het alweer half 2 ineens
DarkSonic2maandag 25 december 2017 @ 12:00
Ik weet niet of ik Memory Remains ken maar het is toch The Memory Remains?
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 12:00
Als ik dat lijstje zo zie, mooi moment om te douchen.
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:00
Ik heb nog nooit zoveel zin gehad om een nummer te horen man.

Als je een Britse top 2000 had zou Common People top 10 staan
ok01maandag 25 december 2017 @ 12:00
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 11:59 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik heb nog geen nummer gehoord waar ik op gestemd zou kunnen hebben.
Ik alleen bij Hot Chocolate en Bob Seger
_Hestia_maandag 25 december 2017 @ 12:00
Zo, de app ook ff gedownload, kan ik zo tijdens het douchen gewoon doorluisteren ^O^
* _Hestia_ is nog een newbie hier he ;)
Mystikvmmaandag 25 december 2017 @ 12:00
Na Pulp is mijn Top 2000 wel klaar. Hoogtepunt geweest.
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:01
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:00 schreef _Hestia_ het volgende:
Zo, de app ook ff gedownload, kan ik zo tijdens het douchen gewoon doorluisteren ^O^
* _Hestia_ is nog een newbie hier he ;)
Had mijn telefoon + bluetooth speaker ook op max staan toen straks :Y
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:01
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:00 schreef _Hestia_ het volgende:
Zo, de app ook ff gedownload, kan ik zo tijdens het douchen gewoon doorluisteren ^O^
* _Hestia_ is nog een newbie hier he ;)
wij zijn dol op groene blaadjes
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:01
Ah we gaan pas over een uur. Kan ik nieuwjaar met jullie beleven O+
ascomaandag 25 december 2017 @ 12:01
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:01 schreef peaceman het volgende:

[..]

wij zijn dol op groene blaadjes
:Y
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:01
Oesterdieven ;c
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:01
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:01 schreef peaceman het volgende:

[..]

wij zijn dol op groene blaadjes
Zekers in de winter.
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:01
1966 Common People Pulp :?
1965 Addicted To You Avicii :')
1964 Sound Of The Screaming Day Golden Earrings *O*
1963 Paloma Blanca George Baker Selection _O_
1962 Feel It Still Portugal. The Man :?
1961 Luka Suzanne Vega :)
1960 Proosten Guus Meeuwis :?
1959 Waarom Fluister Ik Je Naam Nog Benny Neyman :)
1958 Last Goodbye Jeff Buckley :)
1957 Memory Remains Metallica :)
1956 China In Your Hand T'Pau :)
1955 Sausolito Summernight Diesel :)
1954 Me And Mrs. Jones Billy Paul :)
Olgamaandag 25 december 2017 @ 12:01
1966 Common People Pulp :{
1965 Addicted To You Avicii 8)7
1964 Sound Of The Screaming Day Golden Earrings O+
1963 Paloma Blanca George Baker Selection :)
1962 Feel It Still Portugal. The Man :)
1961 Luka Suzanne Vega :s)
1960 Proosten Guus Meeuwis -O-
1959 Waarom Fluister Ik Je Naam Nog Benny Neyman O+
1958 Last Goodbye Jeff Buckley :)
1957 Memory Remains Metallica :)
1956 China In Your Hand T'Pau :)
1955 Sausolito Summernight Diesel :)
1954 Me And Mrs. Jones Billy Paul :)
datismijnmeningmaandag 25 december 2017 @ 12:01
Oesters :9~
ok01maandag 25 december 2017 @ 12:01
Top 2000 vermelden op het nieuws :') :') :') :') :')
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:02
In het nieuws op radio 2 de top 2000 bespreken: check.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:02
oh tis ook de favoriet van matijn
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:02
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:02 schreef ieniminimuis het volgende:
In het nieuws op radio 2 de top 2000 bespreken: check.
Wij van WC Eend.....
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:02
Geen heel bijzonder uurtje. Behalve Sjors dan natuurlijk.
Mystikvmmaandag 25 december 2017 @ 12:02
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
oh tis ook de favoriet van matijn
Scoort hij punten mee.
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:02
Ooooh trouwens nog een nummer van mijn lijst in dit uur

My name Jeff Buckley
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:02
1966 Common People Pulp *O*
1965 Addicted To You Avicii *O*
1964 Sound Of The Screaming Day Golden Earrings ^O^
1963 Paloma Blanca George Baker Selection *O* *O*
1962 Feel It Still Portugal. The Man :)
1961 Luka Suzanne Vega _O_
1960 Proosten Guus Meeuwis *O* *O*
1959 Waarom Fluister Ik Je Naam Nog Benny Neyman (bennygod) _O_
1958 Last Goodbye Jeff Buckley :)
1957 Memory Remains Metallica :)
1956 China In Your Hand T'Pau :)
1955 Sausolito Summernight Diesel :)
1954 Me And Mrs. Jones Billy Paul :)
Timo20maandag 25 december 2017 @ 12:03
Common People _O_ _O_
Doedezemaarmaandag 25 december 2017 @ 12:03
Schreeuw niet zo, Gijs, je staat niet te draaien op een Drive-innshow!
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:03
Benny is natuurlijk het hoogtepunt van het uur
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:03
Stiekem vind ik Pulp een heerlijk nummer natuurlijk... maar ff mexicano klieren.
Scorpion_17maandag 25 december 2017 @ 12:04
DatCommon People niet veel harder is doorgestegen zoals andere noteringen uit dietijd vorig jaar wel deden
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:04
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:03 schreef peaceman het volgende:
Stiekem vind ik Pulp een heerlijk nummer natuurlijk... maar ff mexicano klieren.
ja alsof ik jouw smilies bij de uurlijstjes zie
Mystikvmmaandag 25 december 2017 @ 12:04
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:04 schreef Scorpion_17 het volgende:
DatCommon People niet veel harder is doorgestegen zoals andere noteringen uit dietijd vorig jaar wel deden
Zonde ja. Volgend jaar weer op stemmen om te behouden.
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:04
Zeg hebben jullie een rekening bij de ASN bank geopend?
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:04
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:04 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

ja alsof ik jouw smilies bij de uurlijstjes zie
:{ -O-
_Hestia_maandag 25 december 2017 @ 12:04
Leuk ook die statistieken elke keer in beeld tijdens het nieuws ^O^
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:04
quote:
10s.gif Op maandag 25 december 2017 12:04 schreef ieniminimuis het volgende:
Zeg hebben jullie een rekening bij de ASN bank geopend?
:O nee dus
Doedezemaarmaandag 25 december 2017 @ 12:05
quote:
10s.gif Op maandag 25 december 2017 12:04 schreef ieniminimuis het volgende:
Zeg hebben jullie een rekening bij de ASN bank geopend?
ik wil die andere bank, met die knalpiep
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:05
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:03 schreef laxus13 het volgende:
Benny is natuurlijk het hoogtepunt van het uur
Dit ja _O_
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:05
Mooojooww.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:05
ik wil JOKE met de KARAOKE
PaRoDiUzZmaandag 25 december 2017 @ 12:05
quote:
10s.gif Op maandag 25 december 2017 12:04 schreef ieniminimuis het volgende:
Zeg hebben jullie een rekening bij de ASN bank geopend?
Nee maar ik heb wel een miljoen kerstbomen voor 24,95 gekocht.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:05
Is Stickertje er eigenlijk bij, bij Bennie?
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:06
Aviccii :')

Kan zo in het rijtje Ooraids
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:06
Reclame maken voor Arcade Fire terwijl het allang uitverkocht is.
DarkSonic2maandag 25 december 2017 @ 12:06
Ik wist niet dat Common People er pas voor de 3e keer in staat :o
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:06
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:06 schreef OscarMopperkont het volgende:
Aviccii :')

Kan zo in het rijtje Ooraids
Die gast die maakt toch ook geen muziek meer? Soort van ingestort door zijn eigen troep zeg maar
ascomaandag 25 december 2017 @ 12:06
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:04 schreef _Hestia_ het volgende:
Leuk ook die statistieken elke keer in beeld tijdens het nieuws ^O^
Favoriete kleur van de stemmers:
Bruin.
:?
Timo20maandag 25 december 2017 @ 12:06
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:03 schreef Doedezemaar het volgende:
Schreeuw niet zo, Gijs, je staat niet te draaien op een Drive-innshow!
:') echt he, dat is ook altijd het eerste dat ik denk als ik `m hoor _O-
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:06
Yeahhh, eerste nummer van mijn lijstje. *O* *O* *O* *O* *O* *O*

BRRROOOTJUH
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:07
"Dat is een goede bank, hoor."
Door dat zinnetje vertrouw ik die bank dus niet.
Ajacied422maandag 25 december 2017 @ 12:07
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
ik wil JOKE met de KARAOKE
Hoe ben je het uur 10-11 doorgekomen?
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:07
JAAAAA LEKKER O+ O+ O+
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:07
Common People *O*
Mystikvmmaandag 25 december 2017 @ 12:07
*O*
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:07
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:06 schreef ieniminimuis het volgende:
Reclame maken voor Arcade Fire terwijl het allang uitverkocht is.
ik vind Arcade Fire een prima band, maar ik weiger om naar ahoy te gaan. Nergens zo slecht geluid als daar.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:07
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:07 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Hoe ben je het uur 10-11 doorgekomen?
was een zeer mager uur
Scorpion_17maandag 25 december 2017 @ 12:07
jaaa fijn plaatje dit. Goed dat ie er weer bij is
ok01maandag 25 december 2017 @ 12:07
*O*
Doedezemaarmaandag 25 december 2017 @ 12:07
*O* *O* *O* *O* *O*
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:07
Zeker geen Pulp dit
_Hestia_maandag 25 december 2017 @ 12:07
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:06 schreef asco het volgende:

[..]

Favoriete kleur van de stemmers:
Bruin.
:?
Ja wat die er mee te maken heeft weet ik ook niet hoor :')
Maar wel leuk om te zien waar stemmers vandaan komen, waar jongste/oudste op hebben gestemd enzo :)
Timo20maandag 25 december 2017 @ 12:07
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:06 schreef OscarMopperkont het volgende:
Aviccii :')

Kan zo in het rijtje Ooraids
:') _O- Ooraids _O-
die moet ik onthouden _O-
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:07
quote:
7s.gif Op maandag 25 december 2017 12:07 schreef peaceman het volgende:

[..]

ik vind Arcade Fire een prima band, maar ik weiger om naar ahoy te gaan. Nergens zo slecht geluid als daar.
Kan bij Arcade Fire dan alleen maar beter klinken toch? :+
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:07
quote:
7s.gif Op maandag 25 december 2017 12:07 schreef peaceman het volgende:

[..]

ik vind Arcade Fire een prima band, maar ik weiger om naar ahoy te gaan. Nergens zo slecht geluid als daar.
Nooit in de arena geweest dan? _O-
MarijeHmaandag 25 december 2017 @ 12:07
Common People ^O^ ^O^ *O*
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:07
I TOOK HER TO A SUPERMARKET
blackmirrorsmaandag 25 december 2017 @ 12:07
En toch vind ik de versie van William Shatner beter
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:08
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:07 schreef Timo20 het volgende:

[..]

:') _O- Ooraids _O-
die moet ik onthouden _O-
Ik vind het ondertussen een behoorlijk uitgekauwde term. Maar goed, minder gevaarlijke geslachtsziektes zullen vast wel te dicht bij komen.
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:08
Altijd goed dat er bands zijn met een beetje zelfreflectie. Juiste naam gekozen en zo alles.
Ajacied422maandag 25 december 2017 @ 12:08
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:07 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

was een zeer mager uur
Dat weet ik. Daarom wilde ik je plagen.
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:08
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:07 schreef alopio het volgende:

[..]

Nooit in de arena geweest dan? _O-
Zelfs dat vond ik beter. Nu je nagaan.
Scorpion_17maandag 25 december 2017 @ 12:08
Lekker afgeven op het gepeupel in de samenleving
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:08
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:07 schreef blackmirrors het volgende:
En toch vind ik de versie van William Shatner beter
Zeker zeker, meer focus op de tekst daar, meer nadruk op het klasseverschil
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:08
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:08 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik vind het ondertussen een behoorlijk uitgekauwde term. Maar goed, minder gevaarlijke geslachtsziektes zullen vast wel te dicht bij komen.
Oorzika is meer van deze tijd.
Timo20maandag 25 december 2017 @ 12:08
quote:
7s.gif Op maandag 25 december 2017 12:07 schreef peaceman het volgende:

[..]

ik vind Arcade Fire een prima band, maar ik weiger om naar ahoy te gaan. Nergens zo slecht geluid als daar.
Jawel, in de Arena als het dak gesloten is :')
Mani89maandag 25 december 2017 @ 12:08
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:08 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik vind het ondertussen een behoorlijk uitgekauwde term. Maar goed, minder gevaarlijke geslachtsziektes zullen vast wel te dicht bij komen.
Oorkanker dan.
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
7s.gif Op maandag 25 december 2017 12:08 schreef peaceman het volgende:

[..]

Zelfs dat vond ik beter. Nu je nagaan.
Onmogelijk :N
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:08 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]

Oorzika is meer van deze tijd.
Dat ook.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:08 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik vind het ondertussen een behoorlijk uitgekauwde term. Maar goed, minder gevaarlijke geslachtsziektes zullen vast wel te dicht bij komen.
oorchlamydia?
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:09
Oorebola?
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:08 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]

Oorzika is meer van deze tijd.
Oorlog
Timo20maandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:08 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik vind het ondertussen een behoorlijk uitgekauwde term. Maar goed, minder gevaarlijke geslachtsziektes zullen vast wel te dicht bij komen.
nog niet gehoord, tijdje niet op het forum geweest (of ergens anders waar ze hippe termen gebruiken :p )
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:08 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik vind het ondertussen een behoorlijk uitgekauwde term. Maar goed, minder gevaarlijke geslachtsziektes zullen vast wel te dicht bij komen.
Oorchlamydia enzo klinkt gewoon niet...
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:09 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

oorchlamydia?
Bijvoorbeeld.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:09
Godverdomme jongens wat een geile plaat is dit bohhhh
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:09 schreef Zorro het volgende:

[..]

Oorlog
We have a winner.
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:09
AND WE DANCE AND DRINK AND SCREW

BECAUSE THERE'S NOTHING ELSE TO DO
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:09
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:09 schreef alopio het volgende:

[..]

Onmogelijk :N
echt niet.. 3 keer ahoy 3 keer baggergeluid..
2 keer arena 1 keer bagger.
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:10
Ooraanranding #metoor
Mystikvmmaandag 25 december 2017 @ 12:10
Uiteraard vind de vrouw des huizes het nodig om tijdens dit genot de keukenmachine aan te zetten :')
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:10
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:09 schreef Zorro het volgende:

[..]

Oorlog
_O_ _O_ _O_
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:10
Misschien is Oorherpes dan beter.... het komt, het gaat, maar je komt er nooit meer vanaf.
Eightyonemaandag 25 december 2017 @ 12:10
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:06 schreef Timo20 het volgende:

[..]

:') echt he, dat is ook altijd het eerste dat ik denk als ik `m hoor _O-
Dat heeft 'ie vast geleerd in z'n beginjaren bij Veronica. In die tijd was in de weekenden gaan draaien in Schubbekutteveen oid nog de norm. "Mag ik die handjes zien???"

En vervolgens krijg je dat toontje er nooit geheel uit.
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:10
SING ALONG WITH THE COMMON PANFLUIT
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:10
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:09 schreef Zorro het volgende:

[..]

Oorlog
Dat is van elke tijd.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:10
jammer van de single knip weer
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:10
quote:
7s.gif Op maandag 25 december 2017 12:09 schreef peaceman het volgende:

[..]

echt niet.. 3 keer ahoy 3 keer baggergeluid..
2 keer arena 1 keer bagger.
Je moet dan ook niet naar Hazes gaan in Ahoy
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:10
Waarom hebben we het over oorziektes bij dit nummer?
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:10
WANNA LIVE WITH COMMON PEOPLE LIKE YOU
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:10
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:10 schreef Zorro het volgende:

[..]

Je moet dan ook niet naar Hazes gaan in Ahoy
Nacht van oranje bagger
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:10
Gijs :(
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:10
Oorziektes zijn voor de volgende Zweed die langskomt
Mystikvmmaandag 25 december 2017 @ 12:10
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
jammer van de single knip weer
Yep. En doorheen praten. Krijg de tyfus, Gijs.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:10
ah gijs lult door dit genotseinde heen flopshow

GELUKKIG NIEUWJAAAAAAAAAAAR
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:11
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:10 schreef Zorro het volgende:

[..]

Je moet dan ook niet naar Hazes gaan in Ahoy
Night of the proms, Dylan en R.E.M.
Arena Stones en Broes the Boss
Scorpion_17maandag 25 december 2017 @ 12:11
Lekker begin Gijs meteen met fouten. Je bent er weer bij hoor.
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:11
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:10 schreef MielMonteur het volgende:
Waarom hebben we het over oorziektes bij dit nummer?
Zodat we het nu komende liedje kunnen duiden
Doedezemaarmaandag 25 december 2017 @ 12:11
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:10 schreef Eightyone het volgende:

[..]

Dat heeft 'ie vast geleerd in z'n beginjaren bij Veronica. In die tijd was in de weekenden gaan draaien in Schubbekutteveen oid nog de norm. "Mag ik die handjes zien???"

En vervolgens krijg je dat toontje er nooit geheel uit.
ik kan nog dat hele rijtje opdreunen: De Mariannebar in Wieringerwerf...
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:11
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
ah gijs lult door dit genotseinde heen flopshow

GELUKKIG NIEUWJAAAAAAAAAAAR
Hij moet tijd inwinnen voor anekdotes over zijn vader, zijn moeder, en voor zijn BRRROOTJUHS.
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:11
DJ die door een genot outro/intro praat: check
Timo20maandag 25 december 2017 @ 12:12
En zo jammer dat Ruud de Wild er nog steeds bij is...
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:12
George Baker genot straks _O_
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:12
Gijs :{
ok01maandag 25 december 2017 @ 12:12
Addicted To You *O*
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:12
Ik geloof dat ik Avicii
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:12
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:12 schreef Timo20 het volgende:
En zo jammer dat Ruud de Wild er nog steeds bij is...
Dat is genot na Gijs...
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:12
Avicci is zo slecht nog niet :)
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:12
>Paloma Blanca
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:12
Dit is het ook niet he.
DarkSonic2maandag 25 december 2017 @ 12:12
Ik geloof dat ik Avicii.

Te laat
ascomaandag 25 december 2017 @ 12:12
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:12 schreef Timo20 het volgende:
En zo jammer dat Ruud de Wild er nog steeds bij is...
Die is zo slecht dat het wel weer grappig is, soms.
Verder oorlog natuurlijk.
Doedezemaarmaandag 25 december 2017 @ 12:12
Mute
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:12
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:12 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik geloof dat ik Avicii.
Ja, bedankt.
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:12
Avicii had er wel opeens genoeg van van dat muziek maken
blackmirrorsmaandag 25 december 2017 @ 12:13
Wel leuk dat Matijn ook voor Pulp gestemd heeft. Favo nieuwslezer krijgt er nog een puntje bij.
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:13
Oorstaar
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:13
EDM meuk
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:13
Hoe is het café, gaat het los?
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:13
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:12 schreef alopio het volgende:
Avicii had er wel opeens genoeg van van dat muziek maken
Bankrekening zal ook wel goed gevuld zijn.
DarkSonic2maandag 25 december 2017 @ 12:13
Wie zingt dit dan? Avicii zeker niet.
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:13
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:13 schreef MielMonteur het volgende:
Hoe is het café, gaat het los?
Op dit nummer? Hoop het niet
Mani89maandag 25 december 2017 @ 12:13
AIDS.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:14
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:12 schreef alopio het volgende:
Avicii had er wel opeens genoeg van van dat muziek maken
dit is dan ook met de beste bedoelingen geen 'muziek' te noemen
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:14
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:13 schreef Isorden het volgende:

[..]

Bankrekening zal ook wel goed gevuld zijn.
Dat sowieso, maar had ook stress en depressie en verslaving. Logisch als je dit soort muziek maakt wel
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:14
Dit is gewoon een oorziekte die resistant is tegen elk medicijn.
#ANONIEMmaandag 25 december 2017 @ 12:14
Gaat hard hier.
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:14
Gelukkig lekker kort dat Avicii
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:14
Golden EarringS genot *O* *O* *O*
Eightyonemaandag 25 december 2017 @ 12:14
Als dancemuziek begin jaren 90 ook al zo saai was geweest als dit, was ik vast nooit van dergelijke muziek gaan houden.

Wat is dat afgezakt, zeg.
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:14
Oorrings *O*
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:15
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:14 schreef YokiKater het volgende:
Gaat hard hier.
de meesten hebben even de radio op Mute gezet...
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:15
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:14 schreef YokiKater het volgende:
Gaat hard hier.
Harder dan je hebben kan?
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:15
Oorringen
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:15
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:14 schreef YokiKater het volgende:
Gaat hard hier.
Uhuh
Beetje coke, beetje speed, beetje alcohol, beetje suiker.
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:15
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:14 schreef Zorro het volgende:
Oorrings *O*
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:15
Deze *O*
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:15
O+ O+ O+ O+ O+ O+
PippenScottiemaandag 25 december 2017 @ 12:15
Tenzij we een dodenbonus krijgen zal dit ook wel de laatste keer dit nummer zijn.. ;(
marc0871maandag 25 december 2017 @ 12:15
quote:
6s.gif Op maandag 25 december 2017 12:14 schreef Zorro het volgende:
Oorrings *O*
Toen idd nog met een 's'
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:15
Hey, het zijn The Doors
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:15
Ik wilde kaneelbroodjes gaan maken, zie nu dat het recept een onderdeel bevat dat een nacht in de koelkast moet staan.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:16
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:15 schreef PippenScottie het volgende:
Tenzij we een dodenbonus krijgen zal dit ook wel de laatste keer dit nummer zijn.. ;(
mwah ik pleur m nog wel een aan op spotify gok ik
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:16
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:15 schreef Cee het volgende:
Ik wilde kaneelbroodjes gaan maken, zie nu dat het recept een onderdeel bevat dat een nacht in de koelkast moet staan.
Welk onderdeel?
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:16
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:15 schreef Cee het volgende:
Ik wilde kaneelbroodjes gaan maken, zie nu dat het recept een onderdeel bevat dat een nacht in de koelkast moet staan.
maak je ze morgen *)
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:16
Hebben we wel twee nummers na elkaar met zo'n panfluitje erin?
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:16
quote:
7s.gif Op maandag 25 december 2017 12:16 schreef peaceman het volgende:

[..]

maak je ze morgen *)
dan zijn ze overmorgen pas klaar, lijkt me onhandig.
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:16
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:16 schreef MielMonteur het volgende:
Hebben we wel twee nummers na elkaar met zo'n panfluitje erin?
Love for the Common People zometeen ja?
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:16
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:16 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]

Welk onderdeel?
De vijgen die moeten wellen in de thee voor de vijgenpuree.
Ja, ik verzin 't ook niet he. :'(
PippenScottiemaandag 25 december 2017 @ 12:17
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:15 schreef Cee het volgende:
Ik wilde kaneelbroodjes gaan maken, zie nu dat het recept een onderdeel bevat dat een nacht in de koelkast moet staan.
Het is een wetenschappelijk feit dat een nacht in de koelkast precies hetzelfde is als drie uur in de diepvriezer.
Geen paniek dus!
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:17
The Sound Of The Screaming DJ, past wel in dit uur.
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:17
WOOOOOOOO *O*
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:17
Het is de plastic beker selectie!
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:17
Sjors *O* *O* *O* *O*
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:17
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:16 schreef Cee het volgende:

[..]

De vijgen die moeten wellen in de thee voor de vijgenpuree.
Ja, ik verzin 't ook niet he. :'(
Maak je het zonder vijgen. :+
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:17
Van George K naar George B
ascomaandag 25 december 2017 @ 12:17
Jaaaaaaa
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:17
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
JaneDoemaandag 25 december 2017 @ 12:17
nol brouwer genot
PippenScottiemaandag 25 december 2017 @ 12:17
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:16 schreef Cee het volgende:

[..]

De vijgen die moeten wellen in de thee voor de vijgenpuree.
Ja, ik verzin 't ook niet he. :'(
Volgens mij heb je een paar recepten door elkaar gehaald. :D
OscarMopperkontmaandag 25 december 2017 @ 12:17
UNA paloma blanca *O*
Martinellomaandag 25 december 2017 @ 12:17
Vet Hard ^O^ *O*
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:17
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:17 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Het is een wetenschappelijk feit dat een nacht in de koelkast precies hetzelfde is als drie uur in de diepvriezer.
Geen paniek dus!
Wat moeten we toch zonder jou straks als jij die cursus hebt. }:|
_Hestia_maandag 25 december 2017 @ 12:17
De bar is nog niet eens open? :o
#ANONIEMmaandag 25 december 2017 @ 12:17
*O* *O* *O* *O* *O* w/ w/
Mani89maandag 25 december 2017 @ 12:18
Wat doe je allemaal Gijs. :')
Scorpion_17maandag 25 december 2017 @ 12:18
Ze loopen t intro.

En ik mis Tol Hansse
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:18
Nee, niet met vervelende geluidjes gaan spelen, Gijs.
Eightyonemaandag 25 december 2017 @ 12:18
*guilty pleasure*

Zo heerlijk jaren 70-onschuldig.
Ajacied422maandag 25 december 2017 @ 12:18
Hele intro aan het vergallen, lekker Gijs!11!111
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:18
Witten Duif *O*
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:18
Wat een moeilijke geluiden Gijs
ok01maandag 25 december 2017 @ 12:18
Sjors *O*
DarkSonic2maandag 25 december 2017 @ 12:18
Dit speelden ze vroeger heel veel in Oost-Europese nachtclubs heb ik gehoord.
marc0871maandag 25 december 2017 @ 12:18
Een witte duihuif
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:18
*O* *O* *O* *O* *O* *O*
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:18
Wil iemand Gijs tackelen in het café?
n00biedoobiedoomaandag 25 december 2017 @ 12:18
43b0fda514f44f06cf5944bb8850daea.gif
ok01maandag 25 december 2017 @ 12:18
quote:
:D
alopiomaandag 25 december 2017 @ 12:18
Meezing genot _O_
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:18
Sjors beker is wel genot
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:18
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:18 schreef ieniminimuis het volgende:
Wil iemand Gijs tackelen in het café?
IS?
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 12:18
Fluitgenot.
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:18
Dit is godverdomme lekker zeg
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:19
quote:
sow
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:19
quote:
_O-
#ANONIEMmaandag 25 december 2017 @ 12:19
quote:
_O-
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:19
Volgend jaar hier ook massala op stemmen
Lonaamaandag 25 december 2017 @ 12:19
*O*
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:19
Krijgen we het kleine groene zakje ook nog ergens?
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:19
quote:
una paloma muerta.
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:19
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:19 schreef MielMonteur het volgende:
Volgend jaar hier ook massala op stemmen
Moet eigenlijk op 1 deze
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 12:19
quote:
Mijn kersthart, wat doe je. :'(
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:19
Kan die gif ook in een spoiler? Er komen hier ook tere onschuldige zielen in het topic.
BillDauterivemaandag 25 december 2017 @ 12:19
Over een uur een lied waar ik op gestemd heb, maar ik zit hier bij mijn oma. Ik twijfel of ik de top 2000 aan zet.
Spockjuh_maandag 25 december 2017 @ 12:20
Mijn beltoon *O*
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:19 schreef BillDauterive het volgende:
Over een uur een lied waar ik op gestemd heb, maar ik zit hier bij mijn oma. Ik twijfel of ik de top 2000 aan zet.
Ja.
PippenScottiemaandag 25 december 2017 @ 12:20
Sjors Beker is vanaf 3500 euro te huur!!!

http://www.easybookings.nl/artiest/george-baker/
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:20
quote:
De duif is dood meneer.
JaneDoemaandag 25 december 2017 @ 12:20
kiek ze goan daar in t café
_Hestia_maandag 25 december 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:19 schreef BillDauterive het volgende:
Over een uur een lied waar ik op gestemd heb, maar ik zit hier bij mijn oma. Ik twijfel of ik de top 2000 aan zet.
Ja :Y
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:19 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Moet eigenlijk op 1 deze
Ik zou dat dikke prima vinden
Lonaamaandag 25 december 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:19 schreef BillDauterive het volgende:
Over een uur een lied waar ik op gestemd heb, maar ik zit hier bij mijn oma. Ik twijfel of ik de top 2000 aan zet.
Tuulk
Eightyonemaandag 25 december 2017 @ 12:20
Op tv is het nu leuk.

Een beetje als familiefeestjes en carnavalsmiddagen van een paar decennia terug.
peacemanmaandag 25 december 2017 @ 12:20
douchetijd
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 12:20
Ik zong vroeger altijd Anna Paulowna blanca.
_Hestia_maandag 25 december 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:20 schreef Eightyone het volgende:
Op tv is het nu leuk.

Een beetje als familiefeestjes en carnavalsmiddagen van een paar decennia terug.
En dat nog zonder drank _O_
Ajacied422maandag 25 december 2017 @ 12:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:19 schreef BillDauterive het volgende:
Over een uur een lied waar ik op gestemd heb, maar ik zit hier bij mijn oma. Ik twijfel of ik de top 2000 aan zet.
Heb je op Rape Me gestemd :o?
n00biedoobiedoomaandag 25 december 2017 @ 12:20
De George Beker
televisieshow-stenders-trekt-410-000-kijkers
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:21
Deze is ook leuk :)
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:21
Je hebt ook helemaal geen drank nodig om het leuk te hebben.
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:21
Spain. The Woman.
ok01maandag 25 december 2017 @ 12:21
Feel it still *O*
BillDauterivemaandag 25 december 2017 @ 12:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:20 schreef ieniminimuis het volgende:

[..]

Ja.
Maar het gaat om Nirvana, dat kan ze niet waarderen
Martinellomaandag 25 december 2017 @ 12:21
Ook een goede nieuwe ^O^
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:21
Prima nummer dit
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:21
Iemand die zich zo noemt kan ik al niet meer serieus neman natuurlijk.
Lonaamaandag 25 december 2017 @ 12:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:21 schreef ieniminimuis het volgende:
Je hebt ook helemaal geen drank nodig om het leuk te hebben.
Ik denk dat dat klopt
Eightyonemaandag 25 december 2017 @ 12:21
Nee, niet dít nummer. *krijg er jeuk van*
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:21
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:21 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Maar het gaat om Nirvana, dat kan ze niet waarderen
Ga je 10 min naar de wc
D.maandag 25 december 2017 @ 12:21
Huh?
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 12:21
Lekker plaatje.
BillDauterivemaandag 25 december 2017 @ 12:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:20 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Heb je op Rape Me gestemd :o?
uiteraard :D
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:21
Vraag me af of het er volgend jaar ook nog in staat maar leuk dat het nu de Top 2000 meemaakt.
Timo20maandag 25 december 2017 @ 12:21
Ja Gijs, kap maar weer met die alarm onzin ;(

Reactie van vriendinlief (die verder echt helemaal niets met muziek heeft): "Gijs Staverman? leeft die ook nog?" :') _O- _O-
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:21
Goeie van Spain, the Wife
Mexicanobakkermaandag 25 december 2017 @ 12:21
Goed nummer
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:22
Ik ken dit helemaal niet :o
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:22 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ken dit helemaal niet :o
Je liegt. :o
DarkSonic2maandag 25 december 2017 @ 12:22
Deze band ken ik ook alleen door FIFA. Dit nummer heb ik nog beluisterd voor de top 2000 begon.
Timo20maandag 25 december 2017 @ 12:22
Goed nummer maar al na 2/3 maanden dat ie uit is al in de Top 2000? :?
Zorromaandag 25 december 2017 @ 12:22
Die Portugezen he, die deugen niet.
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:22
Dit komt om de Staverklap op Radio 2
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:22 schreef Cee het volgende:

[..]

Je liegt. :o
t zegt mij ook niks :o
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:21 schreef Timo20 het volgende:

Reactie van vriendinlief (die verder echt helemaal niets met muziek heeft): "Gijs Staverman? leeft die ook nog?" :') _O- _O-
Hij is zowat de enige nog in zijn familie.
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:21 schreef Eightyone het volgende:
Nee, niet dít nummer. *krijg er jeuk van*
Hier, kun je ff krabben.

overlast-door-duizenden-krabben-op-cuba
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:22
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:22 schreef Cee het volgende:

[..]

Je liegt. :o
Echt niet.
Ik heb dit jaar op Spotify geleefd op Fleetwood Mac, Taylor Swift en Country muziek.
BillDauterivemaandag 25 december 2017 @ 12:22
PtM heeft veel betere nummers dan dit trouwens. So American bijvoorbeeld.
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:22
Op 3fm ook vaak gedraaid
Ajacied422maandag 25 december 2017 @ 12:22
quote:
1s.gif Op maandag 25 december 2017 12:21 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

uiteraard :D
Als ik op een nummer uit het volgende uur zou stemmen was het
SPOILER
Ekseption
geweest :P.
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:22 schreef Timo20 het volgende:
Goed nummer maar al na 2/3 maanden dat ie uit is al in de Top 2000? :?
Kan allemaal tegenwoordig.
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:22 schreef Timo20 het volgende:
Goed nummer maar al na 2/3 maanden dat ie uit is al in de Top 2000? :?
3 maart kwam ie uit
Martinellomaandag 25 december 2017 @ 12:23
quote:
17s.gif Op maandag 25 december 2017 12:20 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
De George Beker
[ afbeelding ]
Stenders Late Vermaak _O_
MielMonteurmaandag 25 december 2017 @ 12:23
Leuk feit: Waarschijnlijk de enige Alaskanen in de top 2000
Isordenmaandag 25 december 2017 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:22 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Als ik op een nummer uit het volgende uur zou stemmen was het
SPOILER
Ekseption
geweest :P.
Dat is zeker een uitzondering?
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:22 schreef Timo20 het volgende:
Goed nummer maar al na 2/3 maanden dat ie uit is al in de Top 2000? :?
Hij wordt al een jaar lang flink geplugt op 2, wilde niet lukken, toen pikte 3fm het op als Megahit, wilde een beetje lukken, en toen dacht radio 2 een paar weken geleden goh, we gaan het nog één keer proberen. En toen lukte het.
ieniminimuismaandag 25 december 2017 @ 12:23
Ik denk dat ik dit wel leuk vind.
laxus13maandag 25 december 2017 @ 12:23
Luka _O_
Dagoduckmaandag 25 december 2017 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:23 schreef MielMonteur het volgende:
Leuk feit: Waarschijnlijk de enige Alaskanen in de top 2000
Jewel staat erin?
Ceemaandag 25 december 2017 @ 12:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:23 schreef MielMonteur het volgende:
Leuk feit: Waarschijnlijk de enige Alaskanen in de top 2000
Staat Jewel er niet in?
Spockjuh_maandag 25 december 2017 @ 12:24
quote:
0s.gif Op maandag 25 december 2017 12:21 schreef ieniminimuis het volgende:
Je hebt ook helemaal geen drank nodig om het leuk te hebben.
lukt mij dagelijks ^O^