Ja klopt, maar het ging erover of het zou kunnen.quote:Op donderdag 21 december 2017 17:30 schreef tja77 het volgende:
[..]
Het was al duidelijk voor aanvang van het seizoen dat de verdediging het zwakst zou zijn. Guardado, Moreno en Willems weg. Maar toch kwam alleen Luckassen die schijnbaar niet voldoet. Elke wedstrijd is het gestuntel achterin en billenknijpen geblazen. Maar schijnbaar kan er in de toekomst op Romero een betere financiele klapper worden gemaakt. Dus kopen we er nog maar een spits bij.
Als het eentje als Melvin Platje is dan kon hij beter naar Excelsior Moeskroen..quote:Op donderdag 21 december 2017 17:27 schreef RavenArtus het volgende:
Als het eentje als Periero is dan kon hij beter naar BvB
Pröpper moest verkocht worden vanwege het missen van groepsfase EL, er zat een gat in de begroting en er werd geen geld afgetikt voor een LB (liever huren). PSV heeft geen grote financiele klappers gemaakt sindsdien maar geeft wel 10 miljoen uit aan spits nr. 4. Waar komt dat geld dan vandaan?quote:Op donderdag 21 december 2017 17:32 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ja klopt, maar het ging erover of het zou kunnen.
Geld uitgeven dat nog niet binnen is. Ik vind het link, zie Locadia die zijn hamstring scheurt. Als je geblesseerd bent, wil geen ploeg je. (behalve als je van Nistelrooy heet). Als een aantal spelers niet de verwachtte transfer maken, heb je een probleem. Leuk en goed dat je wilt anticiperen op mogelijke vertrekken maar op deze manier neem je wel risico’s.quote:Op donderdag 21 december 2017 17:43 schreef Ciscus het volgende:
Brands legt het prima uit. In de zomer vertrekken er jongens uit de voorhoede en dan is hij er. Ze rekenen er dan op dat ze met de verkoop van Locadia en Luuk de transfersom van Romero kunnen bekostigen. Lijkt mij ook, want Locadia kon voor, ik meen, 12 miljoen naar de premier league.
Dit beter dan paniekaankopen of helemaal niets (zoals bij Willems). Goed beleid!
Het 'gat' dat viel was 5miljoen. Propper is voor een stuk meer verkocht. Daarnaast zijn er nog flink wat andere spelers verkocht. Iedereen blijft maar steeds zeggen dat er geen geld is, maar toch blijkt er steeds geld te zijn. Het zal geen enorme vetpot zijn, maar harde cijfers die psv's bankroet aan kunnen tonen heb ik nog niet gezien in ieder geval.quote:Op donderdag 21 december 2017 17:40 schreef tja77 het volgende:
[..]
Pröpper moest verkocht worden vanwege het missen van groepsfase EL, er zat een gat in de begroting en er werd geen geld afgetikt voor een LB (liever huren). PSV heeft geen grote financiele klappers gemaakt sindsdien maar geeft wel 10 miljoen uit aan spits nr. 4. Waar komt dat geld dan vandaan?
Dus nee, ik denk niet dat de verdediging versterking gaat krijgen. Als Arias weggaat zal daar wel een vervanger voor komen of mag Brenet die positie bezetten.
Arias kan ook zomaar 10 opleveren. In het ergste geval staat Brenetniet op zijn plek en De Wijs linksback.quote:Op donderdag 21 december 2017 17:49 schreef tja77 het volgende:
[..]
Geld uitgeven dat nog niet binnen is. Ik vind het link, zie Locadia die zijn hamstring scheurt. Als je geblesseerd bent, wil geen ploeg je. (behalve als je van Nistelrooy heet). Als een aantal spelers niet de verwachtte transfer maken, heb je een probleem. Leuk en goed dat je wilt anticiperen op mogelijke vertrekken maar op deze manier neem je wel risico’s.
God behoede onsquote:Op donderdag 21 december 2017 17:55 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Arias kan ook zomaar 10 opleveren. In het ergste geval staat Brenetniet op zijn plek en De Wijs linksback.
twitter:RikElfrink twitterde op donderdag 21-12-2017 om 17:35:42#PSV geeft op de eigen site aan dat het contract van Romero medio 2018 ingaat. Ook Argentijnse collega Agustin Sile… https://t.co/LiH41pXLzR reageer retweet
twitter:RikElfrink twitterde op donderdag 21-12-2017 om 17:55:55Zarate houdt vol dat Maxi Romero nog wordt gehuurd in januari. #PSV kan dat op dit moment niet bevestigen en wijst… https://t.co/xnR18aWRSD reageer retweet
Over die Romero, Iedereen heeft het er steeds over. Straks is het gewoon een doorsnee normale speler die niets toevoegd daar sta je dan. (Net zoals Periero dus)quote:Op donderdag 21 december 2017 17:37 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Als het eentje als Melvin Platje is dan kon hij beter naar Excelsior Moeskroen..
Gast, waar heb je het steeds over?
Pereiro is geen doorsnee normale spelerquote:Op donderdag 21 december 2017 18:08 schreef RavenArtus het volgende:
[..]
Over die Romero, Iedereen heeft het er steeds over. Straks is het gewoon een doorsnee normale speler die niets toevoegd daar sta je dan. (Net zoals Periero dus)
Ik neem aan dat je gewoon bedoelt te zeggen dat hij kan mislukken. Ja, hij kan mislukken.quote:Op donderdag 21 december 2017 18:08 schreef RavenArtus het volgende:
[..]
Over die Romero, Iedereen heeft het er steeds over. Straks is het gewoon een doorsnee normale speler die niets toevoegd daar sta je dan. (Net zoals Periero dus)
Dan zijn we echt officieel klaar voor dit seizoen. Mijn hem zeg, dan heb je een verdediging met Brenet, Schwaab, Isimat en de Wijs. Dat is echt niveau Groningen, en dan moet ik nog behoorlijk wat fantasie gebruiken.quote:Op donderdag 21 december 2017 17:55 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Arias kan ook zomaar 10 opleveren. In het ergste geval staat Brenetniet op zijn plek en De Wijs linksback.
Arias gaat vlammen op het WK, die zie je volgend seizoen ECHT niet meer terug. Dikke kans dat Brenet dan naar RB gaat.quote:Op donderdag 21 december 2017 18:14 schreef TehRocks het volgende:
Als je een goede linksback haalt deze winter worden we fluitend kampioen.
Waarom krijgt die jongen steeds nieuwe contracten?quote:Op donderdag 21 december 2017 18:22 schreef tja77 het volgende:
[..]
Arias gaat vlammen op het WK, die zie je volgend seizoen ECHT niet meer terug. Dikke kans dat Brenet dan naar RB gaat.
Als je blij wilt worden moet je maar een leuke comedy gaan kijken. Dit is toch topsport in optima forma? Je haalt concurrentie en als blijkt dat Lammers aantoonbaar beter is dan zal hij wel spelen toch? Al vind ik Lammers sowieso een beetje meh.quote:Op donderdag 21 december 2017 18:22 schreef TehRocks het volgende:
Is het niet ook een beetje een dikke vinger naar de jeugdopleiding? Zo'n gast van 18 halen. Kan me nou niet voorstellen dat Lammers en in het bijzonder Piroe hier echt blij om zijn.
We zijn toch een topclub? Ze moeten aan de bak ja.quote:Op donderdag 21 december 2017 18:22 schreef TehRocks het volgende:
Is het niet ook een beetje een dikke vinger naar de jeugdopleiding? Zo'n gast van 18 halen. Kan me nou niet voorstellen dat Lammers en in het bijzonder Piroe hier echt blij om zijn.
Als die Romero echt zo goed is, dan is hij na 1-1,5 seizoen weer weg.quote:Op donderdag 21 december 2017 18:22 schreef TehRocks het volgende:
Is het niet ook een beetje een dikke vinger naar de jeugdopleiding? Zo'n gast van 18 halen. Kan me nou niet voorstellen dat Lammers en in het bijzonder Piroe hier echt blij om zijn.
En anders Lozano of Bergwijn welquote:Op donderdag 21 december 2017 18:25 schreef tja77 het volgende:
[..]
Als die Romero echt zo goed is, dan is hij na 1-1,5 seizoen weer weg.
Beetje jammer dat het voor geen meter opschiet. Degene die uiteindelijk verantwoordelijk zijn blijven zelf altijd aan na een ontslag. Keizer heeft zichzelf toch niet benoemd als trainer? Iemand draagt daar verantwoordelijkheid voor. Met andere woorden: het lost niks op.quote:Op donderdag 21 december 2017 18:25 schreef Ciscus het volgende:
[..]
We zijn toch een topclub? Ze moeten aan de bak ja.
Compliment voor Ajax trouwens, het nieuws van vandaag zag niemand aankomen.
wij hebben nog altijd de hulp van de KNJBquote:Op donderdag 21 december 2017 18:29 schreef Scarface88 het volgende:
Mooi nieuws dat Keizer ontslagen is die begon net lekker te draaien. Nu gaan er met Reiziger gegarandeerd ook punten gemorst worden. De titel is binnen voor ons PSV.
Een begroting is niet hetzelfde als de beschikbare financiële middelen van een organisatie. PSV haalt dat geld van hun eigen liquide middelen vandaan. Ik had laatst nog gekeken in de jaarrekening van PSV en ze hadden een bedrag van ruim 17 miljoen euro als cashflow in de organisatie. Daarnaast zal de betaling ook in termijnen gaan waarmee de liquiditeitspositie van de onderneming niet in een keer onder druk komt te staan wegens deze transfer.quote:Op donderdag 21 december 2017 17:40 schreef tja77 het volgende:
[..]
Pröpper moest verkocht worden vanwege het missen van groepsfase EL, er zat een gat in de begroting en er werd geen geld afgetikt voor een LB (liever huren). PSV heeft geen grote financiele klappers gemaakt sindsdien maar geeft wel 10 miljoen uit aan spits nr. 4. Waar komt dat geld dan vandaan?
Dus nee, ik denk niet dat de verdediging versterking gaat krijgen. Als Arias weggaat zal daar wel een vervanger voor komen of mag Brenet die positie bezetten.
Dit dus. Allemaal van die lui die in 3 MAVO ooit iets hebben geleerd over een jaarrekening en die nu menen te moeten roepen hoe de begroting en balans van PSV werken.quote:Op donderdag 21 december 2017 18:51 schreef Logic91 het volgende:
[..]
Een begroting is niet hetzelfde als de beschikbare financiële middelen van een organisatie. PSV haalt dat geld van hun eigen liquide middelen vandaan. Ik had laatst nog gekeken in de jaarrekening van PSV en ze hadden een bedrag van ruim 17 miljoen euro als cashflow in de organisatie. Daarnaast zal de betaling ook in termijnen gaan waarmee de liquiditeitspositie van de onderneming niet in een keer onder druk komt te staan wegens deze transfer.
Kortom, maak je niet zo druk. Genoeg professionals die weten wat ze doen bij PSV.
bwoh, toch wel een hoop geld. Al kan je als hij een beetje draait winst maken met die mallotige Engelsentwitter:RikElfrink twitterde op donderdag 21-12-2017 om 19:41:19Persbericht van Velez Sarsfield: #PSV betaalt 10,5 miljoen euro voor Romero. Plus 10% doorverkooppercentage. #VELEZ… https://t.co/70htiDXEGX reageer retweet
Is geen geld joh voor zo'n enorm FM-talent.quote:Op donderdag 21 december 2017 19:47 schreef rubbereend het volgende:
bwoh, toch wel een hoop geld. Al kan je als hij een beetje draait winst maken met die mallotige Engelsentwitter:RikElfrink twitterde op donderdag 21-12-2017 om 19:41:19Persbericht van Velez Sarsfield: #PSV betaalt 10,5 miljoen euro voor Romero. Plus 10% doorverkooppercentage. #VELEZ… https://t.co/70htiDXEGX reageer retweet
ik zag op Twitter anders dat PSV maar 2,5 miljoen had gebodenquote:Op donderdag 21 december 2017 19:50 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Is geen geld joh voor zo'n enorm FM-talent.
Het is meedoen of verzuipen. Blij dat PSV meer geld uit durft te geven en investeren. Anders raken we nog verder achterop bij de subtop van Europa.quote:Op donderdag 21 december 2017 19:47 schreef rubbereend het volgende:
bwoh, toch wel een hoop geld. Al kan je als hij een beetje draait winst maken met die mallotige Engelsentwitter:RikElfrink twitterde op donderdag 21-12-2017 om 19:41:19Persbericht van Velez Sarsfield: #PSV betaalt 10,5 miljoen euro voor Romero. Plus 10% doorverkooppercentage. #VELEZ… https://t.co/70htiDXEGX reageer retweet
osijek en die Russische meuk is geen subtopquote:Op donderdag 21 december 2017 19:53 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Het is meedoen of verzuipen. Blij dat PSV meer geld uit durft te geven en investeren. Anders raken we nog verder achterop bij de subtop van Europa.
10 miljoen was al vanaf het begin af aan duidelijk. Ik doe niet aan twitter. Dus mij kun je vertrouwen.quote:Op donderdag 21 december 2017 19:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik zag op Twitter anders dat PSV maar 2,5 miljoen had geboden
Op twitter stond een ludiek filmpje van psv waarin ze Romero kopen op FM voor 2,5 miljoenquote:Op donderdag 21 december 2017 20:08 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
10 miljoen was al vanaf het begin af aan duidelijk. Ik doe niet aan twitter. Dus mij kun je vertrouwen.
No shit Sherlock...quote:Op donderdag 21 december 2017 18:51 schreef Logic91 het volgende:
[..]
Een begroting is niet hetzelfde als de beschikbare financiële middelen van een organisatie. PSV haalt dat geld van hun eigen liquide middelen vandaan. Ik had laatst nog gekeken in de jaarrekening van PSV en ze hadden een bedrag van ruim 17 miljoen euro als cashflow in de organisatie. Daarnaast zal de betaling ook in termijnen gaan waarmee de liquiditeitspositie van de onderneming niet in een keer onder druk komt te staan wegens deze transfer.
Kortom, maak je niet zo druk. Genoeg professionals die weten wat ze doen bij PSV.
https://www.vi.nl/nieuws/(...)cieel-gezond-houden-quote:De transfer van Davy Pröpper is volgens Gerbrands voor PSV noodzakelijk om de transferbalans voor 1 juli 2018 weer op orde te hebben na de aankopen van Hirving Lozano, Derrick Luckassen en Eloy Room. 'Maar we moeten door het mislopen van Europees voetbal in het huidige boekjaar nog wel ergens vijf miljoen euro inlopen', waarschuwt Gerbrands. 'We zullen dus nog één of twee spelers moeten verkopen, maar daar hebben we een jaar de tijd voor.
Maar wel meer dan 10 miljoen uitgeven voor spits?quote:We voeren al vier jaar stabiel beleid, we hebben steeds een eerste elftal neergezet dat om de titel meedoet en we houden onze liquiditeit op orde. We hadden na het seizoen 2016/17 een spaarpotje van ongeveer achttien miljoen euro.'
Volgens de directeur is zo'n spaarpotje geen luxe. 'Zo'n overschot is nodig om bijvoorbeeld de verbouwing op De Herdgang van ongeveer acht miljoen te bekostigen. Het potje moet gevuld blijven om zaken te kunnen opvangen, daar gaan we dus niet zomaar mee spelen. Dan halen we geen dure linksback als Luuk de Jong niet wordt verkocht
Propper is verkocht omdat ie wegwilde. Vandaag nog een interview gelezen. Kon geen genoegen nemen met t feit dat ie af en toe op de bank zat en geen garantie had op een basisplaats. Denk dat PSV de begroting als excuus heeft gebruikt omdat t toevallig zo uitkwam en t voor de fans uit te leggen.quote:Op donderdag 21 december 2017 20:12 schreef tja77 het volgende:
[..]
No shit Sherlock...
[..]
https://www.vi.nl/nieuws/(...)cieel-gezond-houden-
Waar is die 5 miljoen ingelopen?
[..]
Maar wel meer dan 10 miljoen uitgeven voor spits?
Aaaah. My badquote:Op donderdag 21 december 2017 20:12 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Op twitter stond een ludiek filmpje van psv waarin ze Romero kopen op FM voor 2,5 miljoen
Ik gok dat ze een voorschot hebben genomen op een of twee verkopen, maar tricky vind ik het welquote:Op donderdag 21 december 2017 20:12 schreef tja77 het volgende:
[..]
No shit Sherlock...
[..]
https://www.vi.nl/nieuws/(...)cieel-gezond-houden-
Waar is die 5 miljoen ingelopen?
[..]
Maar wel meer dan 10 miljoen uitgeven voor spits?
Pröpper wilde ook weg ja, maar het begrotingstekort voor dit jaar was en is er toch echt zou je denken. Daar kan en mag hij toch niet over liegen? Een AD van PSV mag toch geen onwaarheden verkondigen?quote:Op donderdag 21 december 2017 20:20 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Propper is verkocht omdat ie wegwilde. Vandaag nog een interview gelezen. Kon geen genoegen nemen met t feit dat ie af en toe op de bank zat en geen garantie had op een basisplaats. Denk dat PSV de begroting als excuus heeft gebruikt omdat t toevallig zo uitkwam en t voor de fans uit te leggen.
Dat denk ik dus ook.quote:Op donderdag 21 december 2017 20:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik gok dat ze een voorschot hebben genomen op een of twee verkopen, maar tricky vind ik het wel
Wie zegt dat er niet allang een verkoop is geregeld?quote:Op donderdag 21 december 2017 20:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik gok dat ze een voorschot hebben genomen op een of twee verkopen, maar tricky vind ik het wel
Vind t ook een vreemd verhaal ja. Misschien is PSV rijker dan we denken maar wil PSV in de onderhandelingspositie zitten waarin t lijkt alsof we niks te besteden hebben.quote:Op donderdag 21 december 2017 20:28 schreef tja77 het volgende:
[..]
Pröpper wilde ook weg ja, maar het begrotingstekort voor dit jaar was en is er toch echt zou je denken. Daar kan en mag hij toch niet over liegen? Een AD van PSV mag toch geen onwaarheden verkondigen?
Maar eerst geeft Gerbrands aan dat je met dat potje van 18 miljoen niet zomaar “kunt spelen” (in dat geval een LB kopen) maar zonder dat er uitgaande transfers zijn geweest, kan er wel ergens 10,5 miljoen worden uitgetrokken voor een spits.
Nope. Kezman nog steeds.quote:
14 miljoen.quote:
Zit Lozano wel overheen denk ik zo (ook als je afgaat op die teksten van die Pachucadirecteur in dat stuk in de VI van de week), maar dat zal wel nooit naar buiten komen.quote:
Dat zou zomaar kunnen.quote:Op donderdag 21 december 2017 20:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zit Lozano wel overheen denk ik zo (ook als je afgaat op die teksten van die Pachucadirecteur in dat stuk in de VI van de week), maar dat zal wel nooit naar buiten komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |