Oooh!quote:Op zondag 17 december 2017 08:05 schreef Kleurdoos het volgende:
Ik geloof dat ik ook alweer mag vertrekken
Afgelopen 3 testen waren negatief (dus HCG van 1.0 was er helemaal uit, vorige week was HCG nog 8 daarvan, en nu weer een ministreepje.
Lange cyclussen zijn heel rot vooral omdat je er vrij weinig aan kan doen. Hele dikke knuffel!quote:Op zaterdag 16 december 2017 20:52 schreef Soof-87 het volgende:
Hier CD27 trouwens... Denk nog niet dat ik m’n ovulatie heb gehad als ik m’n lichaam moet geloven.Hoop niet dat dit een lange rit wordt.
Ik zit hier ook flink te duimen voor jou streepjes! Hopelijk mag jij ook heel snel door!quote:Op zondag 17 december 2017 11:46 schreef MaJo het volgende:
Wow een streepjesregen!! Gefeliciteerd meiden
En sillie die streep zag ik gemakkelijk dus niks geen licht streepje
Oh.quote:Op zondag 17 december 2017 08:05 schreef Kleurdoos het volgende:
Ik geloof dat ik ook alweer mag vertrekken
Afgelopen 3 testen waren negatief (dus HCG van 1.0 was er helemaal uit, vorige week was HCG nog 8 daarvan, en nu weer een ministreepje.
Dankjewelquote:Op zondag 17 december 2017 08:39 schreef VenusFlyTrap het volgende:
Streepjes! Gefeliciteerd dames!
[..]
Lange cyclussen zijn heel rot vooral omdat je er vrij weinig aan kan doen. Hele dikke knuffel!
quote:Op zondag 17 december 2017 14:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik ben zojuist ongesteld geworden. Wat een grap dit
38 dagen.quote:Op zondag 17 december 2017 14:20 schreef Soof-87 het volgende:
Tink, beterschap!
[..]
Hoe lang was je cyclus dan?
Stom.quote:
Afgelopen maand niet. Totaal gemist dus aankomende maand is nog een ronde 5.quote:Op zondag 17 december 2017 14:37 schreef Soof-87 het volgende:
[..]
Stom.
Eerst de ongesteldheid maar eens weg en dan op naar je ei.Gelukkig weet je die makkelijk te vinden of niet?
Ah ok...quote:Op zondag 17 december 2017 14:40 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Afgelopen maand niet. Totaal gemist dus aankomende maand is nog een ronde 5.
Ja was gestopt op dag 23. Volgende keer gewoon door testen dus. Nog maar 100 van die dingen bij bestellen.quote:Op zondag 17 december 2017 14:44 schreef Soof-87 het volgende:
[..]
Ah ok...
Nu weet je dan iig dat je iets langer mag doortesten met de ovutests.
NAJA! Ik snap niet dat je dat dan ook zo "moet" vragen.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:17 schreef Camac het volgende:
Vandaag ineens vanuit het niets iemand die niet weet dat wij bezig zijn met, maar mij al langer kent. 'Ben je gestopt met de pil? Want de donkere haren in je gezicht komen weer terug... '.
Nou fijn. De hirsutisme begint weer op te vallen. Daar gaat het enigszins onopgemerkt bezig kunnen zijn.
quote:Op zaterdag 16 december 2017 13:56 schreef silliegirl het volgende:
Cassandra!![]()
Ehm. Kan iemand even meekijken? Wat zien jullie?JE OMA GAAT GILLEN "IK WAS ERBIJ!!!!!!"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Andere foto: ik was eerst sneller dan de 5 minuten die de test nodig heeft![]()
![]()
![]()
![]()
casandra dat ziet er goed uit! NOG ALTIJDvoor jou
![]()
LUNA welkom
Schudden voor gebruik
quote:Op zondag 17 december 2017 08:05 schreef Kleurdoos het volgende:
Ik geloof dat ik ook alweer mag vertrekken
Afgelopen 3 testen waren negatief (dus HCG van 1.0 was er helemaal uit, vorige week was HCG nog 8 daarvan, en nu weer een ministreepje.
Ik heb je toch niet aangestoken O.oquote:Op zondag 17 december 2017 09:24 schreef Tink89 het volgende:
Ik ben al twee dagen snotterig en 's avonds kotsmisselijk. Vanacht overgegeven, dus gaat niet echt lekker. Vanmiddag training in het zwembad van de kanovereniging en dat wil ik eigenlijk niet missen, dus nu onder een deken op de bank en proberen iets binnen te houden.
sucks!quote:Op zondag 17 december 2017 14:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik ben zojuist ongesteld geworden. Wat een grap dit
Hij is 2,5 nu.quote:Op maandag 18 december 2017 09:57 schreef Feyre het volgende:
En luna welkom! Hoe oud is ketel nu? Nog geen 3 toch?
Had ik bij de zwangerschap van W. (mijn inmiddelsquote:Op maandag 18 december 2017 16:03 schreef Tink89 het volgende:
Ik voel me nog steeds niet jofel. Heel veel slijm in m'n keel en moet daar steeds van kokhalzen of overgeven. Heel irritant.
Mijn man merkte gisteren wel op dat ik al drie dagen rond dezelfde tijd kotsmisselijk word en hij heeft eigenlijk wel gelijk, maar kan dat al, vijf dagen voor m'n nod?
Ik was bij de jongste ook echt heel misselijk, draaierig. Voor de positieve test al. (en dat bleef ook 12 weken)quote:Op maandag 18 december 2017 16:03 schreef Tink89 het volgende:
Ik voel me nog steeds niet jofel. Heel veel slijm in m'n keel en moet daar steeds van kokhalzen of overgeven. Heel irritant.
Mijn man merkte gisteren wel op dat ik al drie dagen rond dezelfde tijd kotsmisselijk word en hij heeft eigenlijk wel gelijk, maar kan dat al, vijf dagen voor m'n nod?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |