Ja, die zetten de dan well Hard.quote:Op maandag 18 december 2017 18:50 schreef noodgang het volgende:
Maar de nieuwe van Hardwell wordt nu al gepusht als entum?
matig, onder druk van de vrouw ofzo?quote:Op maandag 18 december 2017 18:48 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
#TeamTimber en #SR12 was geniaal. Tot zover mijn bijdrage dit jaar. De tijd van nachtenlang mee posten met SR is voorbij.
Nee dat nou ook weer niet, maar het is goed zo.quote:Op maandag 18 december 2017 18:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
matig, onder druk van de vrouw ofzo?
terecht, dat is verschrikkelijkquote:
https://www.npo3fm.nl/livequote:Op maandag 18 december 2017 19:02 schreef Qunix het volgende:
Heeft iemand een webcam stream link wat ik kan openen in een player?
gewoon er geen plezier meer in?quote:Op maandag 18 december 2017 19:01 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
Nee dat nou ook weer niet, maar het is goed zo.
Godsammeknakenquote:Op maandag 18 december 2017 18:29 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Wat doet die lijn nu bij jou?
ten tijde van de butthole surfers? xdquote:Op maandag 18 december 2017 19:05 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Godsammeknaken
Ik ken haar overigens wel uit m’n vrijgezelle surfdagen XD
Leeuwarden was het laatste actieve jaar, Haarlem helemaal niets van gezien en Heerlen en Breda wat op de achtergrond. Het hoogtepunt was gewoon Enschede 2012. Dit jaat gewoon weer lekker op de achtergrond luisteren.quote:Op maandag 18 december 2017 19:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
gewoon er geen plezier meer in?
Blijkbaar.quote:Op maandag 18 december 2017 19:02 schreef rubbereend het volgende:
staat het live topic voortaan sticky?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |