Ben je dan vet mee met het basis gebeuren, niet lang meer is onverzekerd voor mensen die niks hebben goedkoper.quote:Op woensdag 15 november 2017 22:43 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Er is acceptatieplicht voor de basisverzekering. Je mag niet geweigerd worden.
Ach kom, meestal zijn mijn TT’s geënt op de actuele politiek.quote:Op woensdag 15 november 2017 22:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Tikje jammer dit inderdaad. Achterlijke platte TT's zijn hoer voorbehouden aan Remlof.
quote:Op woensdag 15 november 2017 22:32 schreef Morendo het volgende:
[..]
Nog steeds die oude Ayn Rand-aanbidder?
quote:The Parliament Building is in the Gothic Revival style; it has a symmetrical façade and a central dome. The dome is Renaissance Revival architecture. Also from inside the parliament is symmetrical and thus has two absolutely identical parliament halls out of which one is used for the politics, the other one is used for guided tours.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hungarian_Parliament_Building
Ik denk dat Friek_ dit heel erg waardeert.quote:
Als niet dan luistert die maar eens naar de inhoudt van het liedje.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik denk dat Friek_ dit heel erg waardeert.
Ook eentje voor jouw.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik denk dat Friek_ dit heel erg waardeert.
Dat versta ik toch niet. Ik ben van boven de rivieren.quote:
Helaas.quote:Op woensdag 15 november 2017 22:46 schreef remlof het volgende:
Ik moest te lang nadenken over een TT, dan krijg dit soort infantiele topickapers.
Ik hoop dat GS of Bob er een betere TT van maakt.
Maakt het iets uit, er zijn er die verstaan het wel. Zullen ook wel weten wat het inhouden doet.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat versta ik toch niet. Ik ben van boven de rivieren.
Oh het maakt mij niet uit dat ik te laat was, ik vind alleen dat je topickapers die hier nooit posten moet afstraffen door hun TT te veranderen. Dan leren ze het wel af.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:16 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Helaas.
Volgende keer sneller, opa.
Ok.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:20 schreef remlof het volgende:
[..]
Oh het maakt mij niet uit dat ik te laat was, ik vind alleen dat je topickapers die hier nooit posten moet afstraffen door hun TT te veranderen. Dan leren ze het wel af.
Business process management, zou ik zeggen.quote:
Belasting van personenauto's en motorrijwielen, gok ik.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:22 schreef Monolith het volgende:
[..]
Business process management, zou ik zeggen.
Dat zou natuurlijk nergens op slaan in combinatie met GL.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Belasting van personenauto's en motorrijwielen, gok ik.
Nah.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Dus maak er iets moois van. Zeik mij maar af ofzo.
Oh.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Belasting van personenauto's en motorrijwielen, gok ik.
Black penis muncher denk ik, TT zal wel een sneer naar Kaas zijn.quote:
Dat zou dan al bruin horen te zijn black dan is er iets niet goed.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:29 schreef Monolith het volgende:
[..]
Black penis muncher denk ik, TT zal wel een sneer naar Kaas zijn.
Post die homo hier nog wel eens?quote:Op woensdag 15 november 2017 23:29 schreef Monolith het volgende:
[..]
Black penis muncher denk ik, TT zal wel een sneer naar Kaas zijn.
Kan jou ook gebeuren als het echte leven begint.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:31 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Post die homo hier nog wel eens?
Motorrijwielen!quote:Op woensdag 15 november 2017 23:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Belasting van personenauto's en motorrijwielen, gok ik.
En hoeveel co2 stoot die meer uit daardoor, op de pot?quote:Op woensdag 15 november 2017 23:33 schreef Igen het volgende:
[..]
Motorrijwielen!
Nu ik dat zo zie staan, ik ga morgen weer eens op buitendienst per ongemotoriseerd rijwiel.
Huisarrest, voor zover we weten. Is onduidelijk of hij zijn positie nog heeft (de facto of de jure).quote:Op woensdag 15 november 2017 23:35 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Leeft die oude neusgleufdictator nog eigenlijk? Nieuws vandaag helemaal niet gevolgd.
Ja hij leeft nog, het speelkwartier is afgelopen en nou mag hij niet meer van z'n kamer.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:35 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Leeft die oude neusgleufdictator nog eigenlijk? Nieuws vandaag helemaal niet gevolgd.
Richting de EU, god mag hun verhoeden.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:40 schreef Pokkelmans het volgende:
Nou, hopen dat Zimbabwe dan ook eens een keer een paar stappen in de goede richting kan gaan zetten.
Wat er moet gebeuren is dat er nu niet een andere dictator de macht grijpt. Dat hebben ook Westerse politici al geroepen en daar is weinig op af te dingen als je het mij vraagt.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:43 schreef Igen het volgende:
Ik ben benieuwd of westerse politici en opiniemakers wat geduld kunnen bewaren, of dat ze gelijk een mening over Zimbabwe hebben en gaan oproepen wat er naar hun idee moet gebeuren zonder te weten hoe de vork precies in de steel zit.
Ze zullen zich er in ieder geval niet mee bemoeien, het land is op geen enkele manier interessant, ze hebben niet eens moslimextremisten.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:43 schreef Igen het volgende:
Ik ben benieuwd of westerse politici en opiniemakers wat geduld kunnen bewaren, of dat ze gelijk een mening over Zimbabwe hebben en gaan oproepen wat er naar hun idee moet gebeuren zonder te weten hoe de vork precies in de steel zit.
Iets voor Juncker?quote:Op woensdag 15 november 2017 23:46 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat er moet gebeuren is dat er nu niet een andere dictator de macht grijpt. Dat hebben ook Westerse politici al geroepen en daar is weinig op af te dingen als je het mij vraagt.
Ach, overal valt wat te halen hè.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Ze zullen zich er in ieder geval niet mee bemoeien, het land is op geen enkele manier interessant, ze hebben niet eens moslimextremisten.
Ik weet niet of dat de dringendste behoefte op dit moment is, ik weet niet of het zinvol of juist contraproductief is als westerse politici zeggen dat dat moet, en ik denk dat het geen realistische verwachting is.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:46 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat er moet gebeuren is dat er nu niet een andere dictator de macht grijpt. Dat hebben ook Westerse politici al geroepen en daar is weinig op af te dingen als je het mij vraagt.
Behalve in Zimbabwe. Maar wellicht kan een nieuwe dictator aanpappen met de Chinezen om voor wat investeringen en daarmee werkgelegenheid in het land te zorgen.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:48 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ach, overal valt wat te halen hè.
Nog meer CO2 uitstoot in de wereld?quote:Op woensdag 15 november 2017 23:50 schreef remlof het volgende:
[..]
Behalve in Mozambique. Maar wellicht kan een nieuwe dictator aanpappen met de Chinezen om voor wat investeringen en daarmee werkgelegenheid in het land te zorgen.
Of westerse politici zeggen dat het moet staat natuurlijk geheel los van de vraag of het goed zou zijn of niet. En van dat laatste ben ik overtuigd.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:48 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat de dringendste behoefte op dit moment is, ik weet niet of het zinvol of juist contraproductief is als westerse politici zeggen dat dat moet, en ik denk dat het geen realistische verwachting is.
Democratie werkt alleen als de bevolking daar ook klaar voor is. Als de sociale structuur verkeerd is dan krijg je maar zo een burgeroorlog. Dan kun je maar beter een dictatuur hebben, maar misschien wel beter eentje zonder Mugabe.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Of westerse politici zeggen dat het moet staat natuurlijk geheel los van de vraag of het goed zou zijn of niet. En van dat laatste ben ik overtuigd.
Of ga je nu een decennialang dictatoriaal regime verdedigen? Jij bent wel echt een advocaat van de duivel, hè.
Een dictator is niet per se slecht. Democratie is niet voor elk land het hoogste streven.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:54 schreef Igen het volgende:
[..]
Democratie werkt alleen als de bevolking daar ook klaar voor is. Als de sociale structuur verkeerd is dan krijg je maar zo een burgeroorlog. Dan kun je maar beter een dictatuur hebben, maar misschien wel beter eentje zonder Mugabe.
En daarom ook niet z’n vrouw Grace, die waarschijnlijk zijn beleid zou voortzetten. Dus is deze coup een goede zaak, zoals ik gister al zei.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Een dictator is niet per se slecht. Democratie is niet voor elk land het hoogste streven.
Maar een tiran als Mugabe is op alle manieren slecht. Het is niet voor niets dat Zimbabwe economisch volledig op zijn gat ligt. Het was ooit een van de rijkste landen van sub-Sahara Afrika en nu is het de allerarmste van het hele continent. Daarom: geen nieuwe dictator zoals Mugabe.
Volgens mij was dat voorsorteren van Grace Mugabe een soort voortzetten van de dynastie. Blijkbaar heeft zij haar hand overspeeld door de huidige vicepresident Mnangagwa de laan uit te laten sturen.quote:Op donderdag 16 november 2017 00:00 schreef remlof het volgende:
[..]
En daarom ook niet z’n vrouw Grace, die waarschijnlijk zijn beleid zou voortzetten. Dus is deze coup een goede zaak, zoals ik gister al zei.
Er zijn ook nog geen slachtoffers gevallen volgens mij.
Ga dat lekker in FB doen.quote:Op donderdag 16 november 2017 00:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
Mag ik hier klagen over crew? Nee zeker?
Dat hoop ik ook. Maar ik heb niet echt een zicht erop, wie de 'goeden' zijn. Aan de ene kant heb je Mugabes vrouw Grace die waarschijnlijk zijn opvolger zou zijn geworden. En aan de andere kant heb je die politicus die laatst door Mugabe is afgezet. Blijkbaar vond het leger dat maar niks. Maar dat schijnt ook geen lieverdje te zijn geweest en het leger heeft tot nu toe wel al Mugabe's wanbeleid mogelijk gemaakt.quote:Op woensdag 15 november 2017 23:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Een dictator is niet per se slecht. Democratie is niet voor elk land het hoogste streven.
Maar een tiran als Mugabe is op alle manieren slecht. Het is niet voor niets dat Zimbabwe economisch volledig op zijn gat ligt. Het was ooit een van de rijkste landen van sub-Sahara Afrika en nu is het de allerarmste van het hele continent. Daarom: geen nieuwe dictator zoals Mugabe.
Er zijn hier natuurlijk ook al doden gevallen. Meldingen van schoten en explosies in Harare. Alleen is er nog niets bevestigd.quote:Op donderdag 16 november 2017 00:05 schreef Pokkelmans het volgende:
Staatsgrepen zonder bloedvergieten zijn schaars.
Tuurlijk wel. Vertel.quote:Op donderdag 16 november 2017 00:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
Mag ik hier klagen over crew? Nee zeker?
Het kan niet de eerste keer zijn dat je dit ziet gebeuren..quote:Op donderdag 16 november 2017 00:06 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat hoop ik ook. Maar ik heb niet echt een zicht erop, wie de 'goeden' zijn. Aan de ene kant heb je Mugabes vrouw Grace die waarschijnlijk zijn opvolger zou zijn geworden. En aan de andere kant heb je die politicus die laatst door Mugabe is afgezet. Blijkbaar vond het leger dat maar niks. Maar dat schijnt ook geen lieverdje te zijn geweest en het leger heeft tot nu toe wel al Mugabe's wanbeleid mogelijk gemaakt.
Daarom vind ik het maar een wazige situatie.
Ah, ja die tanks zijn natuurlijk niet voor niets hè.quote:Op donderdag 16 november 2017 00:06 schreef Tchock het volgende:
[..]
Er zijn hier natuurlijk ook al doden gevallen. Meldingen van schoten en explosies in Harare. Alleen is er nog niets bevestigd.
Alleen als het over GS gaat.quote:Op donderdag 16 november 2017 00:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
Mag ik hier klagen over crew? Nee zeker?
Uit de twintigste eeuw.quote:Op donderdag 16 november 2017 00:08 schreef Tchock het volgende:
Eerst Bumibol, toen Mugabe, als Elisabeth straks het hoekje omgaat zijn alle legendarisch lang regerende staatshoofden uit de negentiende eeuw weg.
Het irriteert me dat Timmm nu vaak in AMV zit maar totaal niks vd materie schijnt te weten. Geen idee wat er speelt, geen. Idee van wat er gedebunked is etc. Gewoon geen clue. Maar wel belerend doen.quote:
Ik bedoelde niet om kritiek over mezelf uit te lokken hè. Dan tyf je maar lekker op naar FB.quote:Op donderdag 16 november 2017 00:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het irriteert me dat Timmm nu vaak in AMV zit aar totaal niks vd materie svhijnt te weten. Geen idee wat er speelt, geen. Idee van wat er gedebunked is etc.
En, no offence, bij jou speelt dat ook een beetje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |