Even Nintendo schrijven dan, misschien willen ze wel speciaal voor jou de port makenquote:Op maandag 20 november 2017 13:06 schreef seto het volgende:
[..]
Ik wil hem spelen, dat is genoeg noodzaak.
Ik heb dit serieus gedaan toen ik klein was, kreeg ik nog een poster terug.quote:Op maandag 20 november 2017 13:08 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Even Nintendo schrijven dan, misschien willen ze wel speciaal voor jou de port maken
Hopelijk komt er inderdaad een derde 2D DK van Retro. Die zie ik liever dan Kirby en Yoshi.quote:Op maandag 20 november 2017 12:50 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Ik zie de noodzaak niet van de port, aangezien we volgend jaar al 2 platformers krijgen en Retro wellicht bezig is met een derde deelHet zou kunnen natuurlijk, maar ik denk gewoon van niet. Zijn ook geen tekens in het voordeel van een port.
Dat zou inderdaad tof zijn. De voorgangers vond ik erg vermakelijk.quote:Op maandag 20 november 2017 18:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Hopelijk komt er inderdaad een derde 2D DK van Retro. Die zie ik liever dan Kirby en Yoshi.
https://nintendotreehouse(...)g-jump-up-super-starquote:
https://www.nintendo.co.u(...)%7CNewFeatures%7Cw47quote:Update from the Squid Research Lab: new stages, battle modes, gear and more heading to Splatoon 2!
Voor mij is BotW de beste Switch-game ja. Anderen verkiezen misschien Mario Odyssey. Blijft subjectief he.quote:
Officieel aangekondigd voor een EU release ook nu. Een vriend van me roept al drie jaar dat ik het eerste deel moet gaan spelen. Nooit gedaan nog.quote:Op maandag 20 november 2017 12:36 schreef Noppie2000 het volgende:
Valkyria Chonicles 4 komt naar Switch volgend jaar (en PS4/X1). Iemand ervaring met de serie? Heb het nog nooit gespeeld, wel eens gameplay gezien en zag er wel chill uit.
quote:Op woensdag 22 november 2017 07:29 schreef Pheno het volgende:
Een van mijn favoriete games
Roy, die moet je gewoon spelen
Maar, uiteindelijk vond ik Codename Steam ook niet zo leuk. Dit is vergelijkbaar. Ben niet zo van de tactictical turnbased strategy. Eigenlijk was Mario + Rabbids een uitzondering.quote:Op woensdag 22 november 2017 08:44 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
Hij is nu een tientje in de PS store, geen reden om hem niet te halen. Behalve dan dat hij soms best pittig kan zijn :p
Het is niet helemaal turn based, je bent wel om de beurt aan zet, maar het characters besturen/schieten gaat in real time third person. Een uniek systeem.quote:Op woensdag 22 november 2017 18:57 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
[..]
Maar, uiteindelijk vond ik Codename Steam ook niet zo leuk. Dit is vergelijkbaar. Ben niet zo van de tactictical turnbased strategy. Eigenlijk was Mario + Rabbids een uitzondering.
Een tientje is echter geen geld. Ik zal er eens over nadenken
Ik geloof nog steeds niet dat Nintendo die app toe gaat laten in de eShop.quote:Op woensdag 22 november 2017 20:05 schreef Notorious_Roy het volgende:
https://tweakers.net/nieu(...)nintendo-switch.html
Inclusief 20% korting t/m 30-11twitter:NintendoEurope twitterde op donderdag 23-11-2017 om 10:00:08BWAAHH! #MarioRabbids Kingdom Battle - Gold Edition – featuring tons of DLC – is now available on #NintendoSwitch… https://t.co/DLAg8GmkMr reageer retweet
dankjequote:Op donderdag 23 november 2017 11:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
Mocht er nog iemand zijn zonder Mario Odyssey, nu voor 36 euro bij Amazon DE
https://www.amazon.de/dp/(...)0c-21&language=nl_NL
Echt twee posts erboven...quote:Op donderdag 23 november 2017 12:18 schreef Noppie2000 het volgende:
[ afbeelding ]
Nu in de eShop (game + Season Pass) met 20% korting.
Sorry Roy *3 puntjes om extra geïrriteerd te lijken*quote:Op donderdag 23 november 2017 17:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Echt twee posts erboven...
...quote:Op donderdag 23 november 2017 17:49 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Sorry Roy *3 puntjes om extra geïrriteerd te lijken*
aan de lader zit mogelijk een uk stekker, maar daar kan je gewoon een verloopstekker tussen zettenquote:Op vrijdag 24 november 2017 08:06 schreef AlwaysHappy het volgende:
Op Amazon uk is er een bundel met Odyssey te vinden voor omgerekend 335 euro. Heb je dan te maken met andere stekkers ed?
Het is exact hetzelfde spel als de PS4 versie, WiiU versie, Xbox One versie. Behalve dat de tablet controls er uit is gehaald. Dus als je het dan al niet boeiend vond, zal het hier ook niet boeiend zijn.quote:Op vrijdag 24 november 2017 08:25 schreef CoExist het volgende:
Rayman Legends is nu ¤27,99 bij Bolcom.
Aanrader?
Heb hem wel eens gespeeld op de Wii U, maar vond niet dat ie kon tippen aan games zoals Mario of DKC.
Jammer dat ik Splatoon 2 nergens goedkoop kan vinden.
Thanks!quote:Op vrijdag 24 november 2017 08:08 schreef mschol het volgende:
[..]
aan de lader zit mogelijk een uk stekker, maar daar kan je gewoon een verloopstekker tussen zetten
geen idee hoe die switch dock precies aan de stroom hangt, heeft dat niet een usb connector ofzo? dan is het zo gefixt natuurlijkquote:Op vrijdag 24 november 2017 11:22 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Thanks!
Hmm, geen idee of we zo'n kabel in huis hebben. Maakt ook weinig uit, we hebben al een switch en dus ook een dock en ook daarnaast nog een losse adapter (voor als we de switch op willen laden buiten de dock - al laadt hij dan niet de controllers op), dus dan kunnen we die prima delen.
Nog even kijken of we m dan bij Amazon halen. Mocht er iets mis mee zijn dan zijn NL webwinkels wel wat handiger natuurlijk.
Gewoon met een USB-C connector.quote:Op vrijdag 24 november 2017 11:24 schreef mschol het volgende:
[..]
geen idee hoe die switch dock precies aan de stroom hangt, heeft dat niet een usb connector ofzo? dan is het zo gefixt natuurlijk
mooie prijsquote:Op vrijdag 24 november 2017 07:45 schreef Perrin het volgende:
Bij bol.com is de switch vandaag 299 euro zie ik.
Toch maar meegenomen bij Media-Markt voor ¤25,-quote:Op vrijdag 24 november 2017 08:41 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Het is exact hetzelfde spel als de PS4 versie, WiiU versie, Xbox One versie. Behalve dat de tablet controls er uit is gehaald. Dus als je het dan al niet boeiend vond, zal het hier ook niet boeiend zijn.
Ik heb hem ook (meerdere platformen). Blijft 1 van de betere platform spellen. Hopelijk toch een keer een vervolg op.quote:Op vrijdag 24 november 2017 12:33 schreef CoExist het volgende:
[..]
Toch maar meegenomen bij Media-Markt voor ¤25,-
Wel een geinige game voor mijn nachtdiensten.
Ik had destijds ff geen tijd voor Rayman op de Wii U. Kwam door Zelda, Donkey Kong Country etc. Game is toen bij mijn 9 jaar oude zwagertje beland die ‘m geweldig vond en ik kon het niet over mijn hart verkrijgen om hem terug te vragen.
Aah nice, weet je welk spel óok tof is? Mario Odysseyquote:Op donderdag 23 november 2017 12:52 schreef tailfox het volgende:
heb mario oddesie en kart gekocht voor 70 euro
quote:Op vrijdag 24 november 2017 18:19 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Aah nice, weet je welk spel óok tof is? Mario Odyssey
quote:Op vrijdag 24 november 2017 18:19 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Aah nice, weet je welk spel óok tof is? Mario Odyssey
Fuquote:Op vrijdag 24 november 2017 18:19 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Aah nice, weet je welk spel óok tof is? Mario Odyssey
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 25 november 2017 12:43 schreef Splackavellie02 het volgende:
Oke, ik ben om. Over 2-3 weken komt de Switch ook eindelijk hier in huis. De volgende games staan op het directe lijstje:
- Mario Odyssee
- Doom
- Sonic Mania
- Sonic Forces
Nog andere must haves? Zelda heb ik geprobeerd, kon me niet genoeg boeien. Rocket League heb ik nooit iets aan gevonden. Mijn voorkeur gaat voornamelijk uit naar relatief lineaire third person games. Spellen als Tomb Raider en The Last of Us, of platformers.Mario + Rabbids, Splatoon 2, Golf Story kan ik iedereen blind aanradenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(al vallen die niet onder je voorkeur).
Mario + Rabbids intrigeert me wel. Die staat op het reservelijstje. De eerste Splatoon kon mij ook niet boeien, dus die heb ik niet echt overwogen. Golf Story kende ik niet, maar ziet er wel interessant uit. De graphics spreken mij niet zo aan, maar de gameplay ziet er wel leuk uit. Die ga ik even in de gaten houden, thanks!quote:Op zaterdag 25 november 2017 12:51 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Mario + Rabbids, Splatoon 2, Golf Story kan ik iedereen blind aanraden(al vallen die niet onder je voorkeur).
quote:Op zaterdag 25 november 2017 12:43 schreef Splackavellie02 het volgende:
Oke, ik ben om. Over 2-3 weken komt de Switch ook eindelijk hier in huis. De volgende games staan op het directe lijstje:
- Mario Odyssee
- Doom
- Sonic Mania
- Sonic Forces
Nog andere must haves? Zelda heb ik geprobeerd, kon me niet genoeg boeien. Rocket League heb ik nooit iets aan gevonden. Mijn voorkeur gaat voornamelijk uit naar relatief lineaire third person games. Spellen als Tomb Raider en The Last of Us, of platformers.Sonic Forces schrappen en nog een keer Zelda proberen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
quote:Vanaf maandag bij de Mediamarkt:
Een Nintendo Switch plus 2 van de onderstaande games voor ¤399.
Keuze uit:
- Super Mario Odyssey
- Mario Kart 8 Deluxe
- Mario+Rabbids: Kingdom Battle
twitter:trihexx twitterde op zaterdag 25-11-2017 om 01:22:24In case you missed it, Wall Clips are now a thing in #MarioOdyssey. Requires 2 frame-perfect inputs.Ground-Pound-… https://t.co/Q8D5OSnvLI reageer retweet
quote:Op zaterdag 25 november 2017 14:46 schreef Notorious_Roy het volgende:
Glitchfesttwitter:trihexx twitterde op zaterdag 25-11-2017 om 01:22:24In case you missed it, Wall Clips are now a thing in #MarioOdyssey. Requires 2 frame-perfect inputs.Ground-Pound-… https://t.co/Q8D5OSnvLI reageer retweet
Ja? De dingen die ik las voor de ps4 versie waren vrij matig volgens mij. Terraria maar een stuk saaier.quote:Op maandag 27 november 2017 09:06 schreef Gutanoth het volgende:
Gigantische aanrader:
Wat een ongelooflijk vette game!
Ik zie het meer als DQ Builders maar dan een stuk uitgebreiderquote:Op maandag 27 november 2017 09:24 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Ja? De dingen die ik las voor de ps4 versie waren vrij matig volgens mij. Terraria maar een stuk saaier.
De aanwezigheid van co-op maakt het wel interesant. Plus dat je village niet iedere keer gewiped wordt zoals bij DQB.quote:Op maandag 27 november 2017 09:33 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik zie het meer als DQ Builders maar dan een stuk uitgebreider
Nja je kan gewoon elke keer super makkelijk terug teleporteren naar je "home base", dat is wel ideaalquote:Op maandag 27 november 2017 09:45 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
De aanwezigheid van co-op maakt het wel interesant. Plus dat je village niet iedere keer gewiped wordt zoals bij DQB.
Deze misschien? Weekje oudquote:Op maandag 27 november 2017 19:02 schreef fathank het volgende:
Ik zou een Gran Turismo-like race game wel tof vinden. Is er iets wat daar op lijkt wat naar de switch gaat komen?
Ik heb geen ruimte meer voor mn race simulator, die staat stof te happen op zolder, zou dus wel een goede race game. Het liefst F1 2017 op de switch zien.quote:Op maandag 27 november 2017 19:02 schreef fathank het volgende:
Ik zou een Gran Turismo-like race game wel tof vinden. Is er iets wat daar op lijkt wat naar de switch gaat komen?
Die ga ik eens bekijken.quote:Op maandag 27 november 2017 19:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Deze misschien? Weekje oud
https://gamer.nl/artikele(...)hikbaar-voor-switch/
Ik krijg er juist een zolder bij in het nieuwe jaar en dat moet de entertainment-room wordenquote:Op maandag 27 november 2017 20:26 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Ik heb geen ruimte meer voor mn race simulator, die staat stof te happen op zolder, zou dus wel een goede race game. Het liefst F1 2017 op de switch zien.
Gespeeld op pc, beste Worms sinds Armageddon. Als de port op Switch ok is zeker de moeite waardquote:Op dinsdag 28 november 2017 09:28 schreef douche-eendje het volgende:
Wie heeft Worms w.h.d al gespeeld? Is het het kopen waard?
Ik heb hem op de ps4 en ik ben het met bovenstaande user eens.quote:Op dinsdag 28 november 2017 09:28 schreef douche-eendje het volgende:
Wie heeft Worms w.h.d al gespeeld? Is het het kopen waard?
Revaltions heb ik op mijn 3ds en dit vond ik een leuk spel.quote:Op dinsdag 28 november 2017 22:09 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik schrap ze van m'n wish list, vond 4 en 5 wel okay maar ben wel klaar met het genre denk ik.
Nice! Eindelijk!quote:Op dinsdag 28 november 2017 19:25 schreef Notorious_Roy het volgende:
14 december, loopt blijkbaar beter op Switch dan op PS4. Weliswaar op 900p docked, 600p portable, maar met een constantere framerate.
Ben al sinds de eerste minuut backer, wilde hem eerst op de Wiiu, maar nadat ze overgingen op switch heb ik daar geduldig op gewacht.quote:
Ik vond 4 wel tof totdat er regenerators voorbij kwamen. 5 was awesome in co-op. Verder geen Resi games gespeeld. Niet echt mijn ding en deze video bevestigd dat.quote:Op woensdag 29 november 2017 08:27 schreef SarCastro het volgende:
[..]
Revaltions heb ik op mijn 3ds en dit vond ik een leuk spel.
Deel 2 staat ook zeker op mijn wishlist.
Deel 6 vond ik trouwens beter dan deel 5.
Deel 5 vond ik over de top met als dieptepunt dat Chris een rots aan de kant slaat.
Die regenerators waren juist tof.quote:Op woensdag 29 november 2017 18:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik vond 4 wel tof totdat er regenerators voorbij kwamen. 5 was awesome in co-op. Verder geen Resi games gespeeld. Niet echt mijn ding en deze video bevestigd dat.
quote:Op woensdag 29 november 2017 20:32 schreef DaMart het volgende:
Sinds kort hebben we ook een switch in huis... tot nu met 4 spellen: Maria Kart 8, Fifa 18, Mario + Rabbids en Rayman Legends.
Ik las dat er ook een versie van Worms voor de switch komt. Die komt hier ook wel in huis vermoed ik zo![]()
.
Via Nintendolife.quote:Japanese business publication Toyo Keizai has released its list of the 500 richest companies in Japan, and Nintendo has come out on top.
Nintendo has a whopping 946 billion Yen in net cash reserves, and is - as we know - currently raking it in thanks to the incredibly successful Switch.
quote:Op donderdag 30 november 2017 07:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Via Nintendolife.
Omgerekend naar euro: ongeveer 7 miljard.
Ik krijg hem morgen binnen, maar ik ben nog steeds bezig met AC originsquote:Op donderdag 30 november 2017 18:32 schreef Notorious_Roy het volgende:
Xenoblade Chronicles 2 scoort wel lekker. FOK! vindt het beter dan Mario Odyssey.
Ik volgende week pas, dus kan hopelijk FFVI dit weekend afronden.quote:Op donderdag 30 november 2017 20:58 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Ik krijg hem morgen binnen, maar ik ben nog steeds bezig met AC origins
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |