Ach, dat beleid is al meer dan vijftig jaar oud. De relevantie van KSA verdwijnt pas zodra ze geen olie meer uit de grond halen. Het punt is dat niemand sinds de ontdekking van olie wilde dat één macht alles rond de Perzische golf zou bezitten, aangezien die macht nogal overwicht zou hebben.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:35 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ja dat verbond blijft mij ook nog verbazen. Alles riekt naar ellende vanuit Saudi Arabië, maar men blijft ze maar steunen.
Zolang Trump er zit niet nee. Als er een president komt die wat tactischer is valt dat best te lijmen.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Vijand van Iran. Dus daarom. En tussen Iran en de VS komt het nooit meer goed.
Kan best, met appeasement vanuit een capabele president. Niet met een achterlijke schreeuwerige nitwit-bullebak als Trump aan het roer en de zoveelste nitwit van een VN-ambassadeur die op de achtergrond maar leugens blijft rondstrooien en olie op het vuur gooit.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Vijand van Iran. Dus daarom. En tussen Iran en de VS komt het nooit meer goed.
Wat treurig...quote:Op woensdag 8 november 2017 06:18 schreef vipergts het volgende:
Feest vandaag op Breitbart ze vieren de overwinning op Clinton.
Iran heeft ook wat te zeggen. Maar vrienden gaan ze niet meer worden.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:40 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Zolang Trump er zit niet nee. Als er een president komt die wat tactischer is valt dat best te lijmen.
Karmaquote:Op woensdag 8 november 2017 06:29 schreef Boze_Appel het volgende:
Dat is humor.twitter:LEBassett twitterde op woensdag 08-11-2017 om 02:07:08The man who wrote the anti-trans bathroom bill just lost the election to a trans woman. Let that sink in. https://t.co/KFEZXSYvMy reageer retweet
Bedoel je niet Iran? Zo'n IBCM vanuit Yemen heeft volgens mij geen pacifistische bedoeling.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:35 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ja dat verbond blijft mij ook nog verbazen. Alles riekt naar ellende vanuit Saudi Arabië, maar men blijft ze maar steunen.
ICBM.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:52 schreef dellipder het volgende:
[..]
Bedoel je niet Iran? Zo'n IBCM vanuit Yemen heeft volgens mij geen pacifistische bedoeling.
Het zijn beide landen die in mijn optiek tot ellendige schurkenstaten behoren. Maar in SA maken ze er niet eens een geheim van dat ze achter bepaalde salafistische stromen staan. Het feit dat ze nu vrouwen laten auto rijden is an sich wel een teken dat ze misschien wel achter wat verandering aan zitten, maar het deugt van geen kant. Plus dat ze meer met 11 september te maken hadden dan ze willen toegeven.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:52 schreef dellipder het volgende:
[..]
Bedoel je niet Iran? Zo'n IBCM vanuit Yemen heeft volgens mij geen pacifistische bedoeling.
Die miljarden aan bommen die de Saudi’s op scholen, begrafenishallen en huizen gooien in Jemen ook niet. Of de oorlogsretoriek die ze nu gebruiken om Libanon te ontwrichten. Ben jij er zo eentje als Nikki Haley of Samantha Power? Jarenlang niets durven zeggen over de nietsontziende bombardementen van de Saudi’s die militair werkelijk helemaal NIETS opleveren, maar dan alleen gaan janken als er wat raketjes terug worden geschoten.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:52 schreef dellipder het volgende:
[..]
Bedoel je niet Iran? Zo'n IBCM vanuit Yemen heeft volgens mij geen pacifistische bedoeling.
Nee, geen Samantha Powers.quote:
Iran destabiliseert de hele regio en heeft ondanks de deal nucleaire ambities, vandaar dat ik dit even wilde aanstippen.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:58 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Het zijn beide landen die in mijn optiek tot ellendige schurkenstaten behoren. Maar in SA maken ze er niet eens een geheim van dat ze achter bepaalde salafistische stromen staan. Het feit dat ze nu vrouwen laten auto rijden is an sich wel een teken dat ze misschien wel achter wat verandering aan zitten, maar het deugt van geen kant. Plus dat ze meer met 11 september te maken hadden dan ze willen toegeven.
Iets zegt me dat de Tax cuts voor de rijken invoeren lastiger gaat worden dan Repeal & Replace van de ACA.quote:House Republicans are on the defensive after a new analysis, the latest in a string, shows that some middle-income people would see tax increases under their plan to rewrite the tax code.
While most taxpayers — 61 percent — would see their taxes fall in the next two years, almost one-fifth would pay higher taxes by 2027, the Joint Committee on Taxation said Tuesday.
That year, 46 percent would get a tax cut while more than one-third would see only minimal changes in their tax bills, totaling less than $100.
It promises to be an explosive issue, especially given President Donald Trump and other Republicans’ promises to make the middle class the focus of their tax plans.
The JCT analysis is the second the agency has issued showing some modest-income people at risk of tax increases. The Tax Policy Center and other tax experts have come to similar conclusions.
That has some Republicans in the Senate pushing for significant changes, such as an expansion of the child tax credit, a popular middle-income break, even larger — and pricier — than the one House Republicans are contemplating.
It would require major revisions to the House plan. Some conservatives want to finance expanded middle-class breaks at least in part by repealing the Affordable Care Act’s mandate to buy health insurance.
Je kunt beter grote vraagtekens stellen bij die zogenaamde clean-up, die vooral tot doel lijkt te hebben om de kroonprins enorme macht te geven en die van rivalen te breken, daarbij hun ongekende rijkdom afpakkend. Dat, in samenhang met het opstappen van de Libanese premier (vanuit S-A), de schimmige rol van Trump/Kushner, de oorlogsretoriek richting Libanon/Hezbollah/Iran, ik vertrouw die gasten voor geen meter. Anticorruptie, mooie dekmantel ja...quote:Op woensdag 8 november 2017 07:06 schreef dellipder het volgende:
[..]
Nee, geen Samantha Powers.
Ik volg de situatie in Saoedi-Arabië een klein beetje en ik heb een vermoeden dat er nu een flinke clean-up gaande is, waarvan inderdaad de issue van het autorijden voor vrouwen slechts een klein onderdeel is daarvan is maar wel de richting aangeeft.
Vermoedens natuurlijk, maar die clean-up is significant.
In je link staat een transcript van een speech uit september 2016.quote:Op woensdag 8 november 2017 06:56 schreef dellipder het volgende:
Btw ik vond het een goede speech, maar voor een eigen beoordeling;
Transcript voor degenen die niet naar het filmpje willen kijken.
Ik ben het nog niet heel veel aandacht gegeven, maar de rijkdom is een goed punt want daarbij is het nu al een heel interessant onderwerp vanwege banden met bijvoorbeeld The Four Seasons, Twitter en eigenlijk de Verenigde Staten als geheel.quote:Op woensdag 8 november 2017 07:14 schreef Szura het volgende:
[..]
Je kunt beter grote vraagtekens stellen bij die zogenaamde clean-up, die vooral tot doel lijkt te hebben om de kroonprins enorme macht te geven en die van rivalen te breken, daarbij hun ongekende rijkdom afpakkend. Dat, in samenhang met het opstappen van de Libanese premier (vanuit S-A), de schimmige rol van Trump/Kushner, de oorlogsretoriek richting Libanon/Hezbollah/Iran, ik vertrouw die gasten voor geen meter. Anticorruptie, mooie dekmantel ja...
Ik zie overeenkomsten met hussein.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:14 schreef 99.999 het volgende:
Maar goed, Trump heeft dus mooie electorale klappen gekregen.
De reactie hierop is natuurlijk:quote:Op woensdag 8 november 2017 08:14 schreef 99.999 het volgende:
Maar goed, Trump heeft dus mooie electorale klappen gekregen.
Dit is een Efteling uitleg. Northam is een zittende gouverneur in een staat die in 2016 naar Clinton ging en daarvoor twee keer naar Obama.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:14 schreef 99.999 het volgende:
Maar goed, Trump heeft dus mooie electorale klappen gekregen.
twitter:CBSNews twitterde op woensdag 08-11-2017 om 02:34:25Plurality of voters in VA (47%) said vote cast was "not about Trump," @SalvantoCBS reports on CBS News exit polling… https://t.co/7uQWygeqSd reageer retweet
Saddam had geen fijn lot.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:24 schreef HendrikV het volgende:
[..]
Ik zie overeenkomsten met hussein.
Democratische staten die democratisch zijn gebleven? Behoorlijke klappen inderdaad.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:14 schreef 99.999 het volgende:
Maar goed, Trump heeft dus mooie electorale klappen gekregen.
NJ had met Christie een Republikeinse gouverneur. Die had er ook wel een klein beetje een potje van gemaakt.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:51 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Democratische staten die democratisch zijn gebleven? Behoorlijke klappen inderdaad.
Rebuilding the military? Wut? Of bedoelt hij gewoon de budgetverhoging?twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 08-11-2017 om 04:09:37The U.S., under my administration, is completely rebuilding its military, and they're spending hundreds of billions… https://t.co/2sIwl0TH9x reageer retweet
Virginia had een huis van afgevaardigden met 66 Republikeinen, 34 democraten. Sinds 2000 een meerderheid daar.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:51 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Democratische staten die democratisch zijn gebleven? Behoorlijke klappen inderdaad.
Dit klopt helemaal. Goed dat zijn oren gewassen zijn.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
NJ had met Christie een Republikeinse gouverneur. Die had er ook wel een klein beetje een potje van gemaakt.
Er zijn een aantal admiraals opgepakt vanwege omkoping, fraude en dergelijke. Misschien dat hij daaraan refereert?quote:Op woensdag 8 november 2017 09:02 schreef Barbusse het volgende:
Rebuilding the military? Wut? Of bedoelt hij gewoon de budgetverhoging?twitter:realDonaldTrump twitterde op woensdag 08-11-2017 om 04:09:37The U.S., under my administration, is completely rebuilding its military, and they're spending hundreds of billions… https://t.co/2sIwl0TH9x reageer retweet
Klopt. Wegens de republikeinse policies. Healthcare afschaffen, belastingen verlagen voor de rijken, etc. Blijkbaar zijn die maatregelen toch niet zo populair.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:41 schreef dellipder het volgende:
twitter:CBSNews twitterde op woensdag 08-11-2017 om 02:34:25Plurality of voters in VA (47%) said vote cast was "not about Trump," @SalvantoCBS reports on CBS News exit polling… https://t.co/7uQWygeqSd reageer retweet
Christie is dan ook een lamlul die eigenlijk vast had moeten zitten.quote:Op woensdag 8 november 2017 08:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
NJ had met Christie een Republikeinse gouverneur. Die had er ook wel een klein beetje een potje van gemaakt.
Virginia vond Northam gewoon een betere kandidaat.quote:Op woensdag 8 november 2017 09:07 schreef Ulx het volgende:
[..]
Klopt. Wegens de republikeinse policies. Healthcare afschaffen, belastingen verlagen voor de rijken, etc. Blijkbaar zijn die maatregelen toch niet zo populair.
They could've had something cheaper and better! TRUMPCARE!quote:Op woensdag 8 november 2017 09:08 schreef Monolith het volgende:
Medicaid uitbreiding in Maine heeft het ook gehaald gisteren.
Las toch wel degelijk een artikel met cijfers over de anti Trump stemmers. Zal eens kijken of ik die nog kan vinden.quote:Op woensdag 8 november 2017 09:09 schreef dellipder het volgende:
[..]
Virginia vond Northam gewoon een betere kandidaat.
Jonge mensen zijn bij mijn weten altijd veel progressiever geweest dan ouderen. Die rechtse oudjes van nu waren vroeger zelf als jongeren, door de bank genomen, véél linkser dan de jongeren van nu.quote:Op woensdag 8 november 2017 09:06 schreef Ludachrist het volgende:
Tevens vrij indicatief voor een probleem dat de Republikeinen in het algemeen wel zorgen moet baren:
[ afbeelding ]
Betwijfel of het daaraan ligt. Wellicht ontbreekt de georganiseerde volksmanipulatie bij dit soort verkiezingen wat meer?quote:Op woensdag 8 november 2017 09:07 schreef Ulx het volgende:
[..]
Klopt. Wegens de republikeinse policies. Healthcare afschaffen, belastingen verlagen voor de rijken, etc. Blijkbaar zijn die maatregelen toch niet zo populair.
Alleen voor het merendeel van de kiezers waren staatsaangelegenheden belangrijker dan federale of presidentiële liet die poll zien.quote:Op woensdag 8 november 2017 09:10 schreef Monolith het volgende:
[..]
Las toch wel degelijk een artikel met cijfers over de anti Trump stemmers. Zal eens kijken of ik die nog kan vinden.
Dat valt ook wel mee als je het een beetje terugkijkt. Eisenhower had in 1952 49% van de mensen <30, in 1956 57%.quote:Op woensdag 8 november 2017 09:12 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Jonge mensen zijn bij mijn weten altijd veel progressiever geweest dan ouderen. Die rechtse oudjes van nu waren vroeger zelf als jongeren, door de bank genomen, véél linkser dan de jongeren van nu.
quote:Paul Ryan vowed an end to the much-despised top-down approach of his predecessor when he took the speaker’s gavel in 2015, promising a House that’s “more open, more inclusive, more deliberative, more participatory.”
“We're not going to bottle up the process so much and predetermine the outcome of everything around here,” he said in his first news conference as speaker.
But two years later, the House Rules Committee, which is controlled by the speaker, just set a record for the most closed rules in a session — barring lawmakers for the 49th time from offering amendments on a bill.
Ryan has yet to allow a single piece of legislation to be governed by an open rule, which allows members to propose changes on the floor.
That makes Ryan the only speaker in modern history to forgo the open process entirely so far, according to senior House Democratic sources. They argue such a strategy — while politically expedient for Republicans eager to avoid toxic and divisive votes — is bad for democracy because it stifles debate.
“The Republican Majority has now made history for all the wrong reasons,” said House Rules Committee ranking Democrat Louise Slaughter of New York in a statement Tuesday. “Under Speaker Ryan’s leadership, this session of Congress has now become the most closed Congress in history.”[....]
Niet echt, als je die poll zelf bekijkt ( http://edition.cnn.com/election/2017/results/virginia-governor ) had weliswaar 47% gezegd dat Trump geen rol voor ze speelde, maar 51% dat Trump wél een factor was.quote:Op woensdag 8 november 2017 09:20 schreef dellipder het volgende:
[..]
Alleen voor het merendeel van de kiezers waren staatsaangelegenheden belangrijker dan federale of presidentiële liet die poll zien.
Dan kan hij dat ook gewoon melden natuurlijk. Er is volgens mij helemaal niks bekend qua reorganisatie bij defensie.quote:Op woensdag 8 november 2017 09:04 schreef dellipder het volgende:
[..]
Er zijn een aantal admiraals opgepakt vanwege omkoping, fraude en dergelijke. Misschien dat hij daaraan refereert?
Fat Leonard onderzoek.
Nu moeten de democraten daar verdomme ook op inspelen. Kiezers zijn niet stom en willen niet alleen Trump een middelvinger geven (hoewel dat voor sommigen ook zal hebben meegespeeld).quote:Op woensdag 8 november 2017 09:07 schreef Ulx het volgende:
[..]
Klopt. Wegens de republikeinse policies. Healthcare afschaffen, belastingen verlagen voor de rijken, etc. Blijkbaar zijn die maatregelen toch niet zo populair.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |