Goeie vraag.quote:Op donderdag 2 november 2017 11:00 schreef NoXia het volgende:
Waarom zet je een uitvaartverzekering stop?
Wat zei Monuta toen je het aan hen vroeg?quote:Op donderdag 2 november 2017 10:55 schreef stefanbveld het volgende:
Binnenkort wordt mijn uitvaartverzekering stopgezet, nu krijg ik een deel van mij geld terug.
maar hoeveel krijg je ongeveer terug? ik heb daar 1600 euro ingelegd. Ik zit bij Monuta.
Maar een uitvaartsverzekering kost als je hem hebt betaald toch geen geld meer.quote:Op donderdag 2 november 2017 11:12 schreef escortmk2 het volgende:
Omdat je verzekeringen alleen moet afsluiten voor onvoorziene risico's die je niet zelf kunt dragen.
gaat hun niks aan:)quote:Op donderdag 2 november 2017 11:17 schreef blomke het volgende:
[..]
Wat zei Monuta toen je het aan hen vroeg?
- jou - ?quote:
Maar zij kunnen jou toch vertellen hoeveel je terugkrijgt? Je vraag het geld van hén terug!quote:
Leuk joh, je nabestaanden opzadelen met een rekening van een paar 1000 euro, omdat je nu een grijpstuiver wil besparen.quote:Op donderdag 2 november 2017 11:20 schreef stefanbveld het volgende:
omdat ik alles in de Bitcoin wil stoppen:) en als ik dood ga, dan hebben ze nog genoeg geld om iets te kopen voor mij. ( huis verkopen, tegen die tijd spaargeld)
Als je tegen die tijd spaargeld hebt dan zit je wel goed, maar vergeet niet 'ze verkopen mijn huis maar' zo 1-2-3 gedaan is en dat de uitvaartverzorger wel zijn geld wil zien. Meestal lang voordat dat huis verkocht is.quote:Op donderdag 2 november 2017 11:20 schreef stefanbveld het volgende:
omdat ik alles in de Bitcoin wil stoppen:) en als ik dood ga, dan hebben ze nog genoeg geld om iets te kopen voor mij. ( huis verkopen, tegen die tijd spaargeld)
Sommige mensen hebben sowieso al een buffer van een paar duizend euro. Na mijn dood hoeft die buffer niet behouden te blijven voor een dure reparatie aan mijn auto of huis, want mijn auto of huis zijn toch overbodig geworden als ik definitief gestopt ben met ademen.quote:Op donderdag 2 november 2017 11:46 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Leuk joh, je nabestaanden opzadelen met een rekening van een paar 1000 euro, omdat je nu een grijpstuiver wil besparen.
Als een verzekering 100% uitkeert is het meer een spaarproduct ...quote:Op donderdag 2 november 2017 12:42 schreef Coritchando het volgende:
De enige verzekering die 100% zeker uitkeert stopzetten, ik blijf het lachwekkend vinden
Zo gek is het niet. Er is al ¤1600 gespaard, plus wat er nog bij zou moeten de komende decennia. Kan je beter zelf sparen; nog afgezien van het feit dat de gemeente voor een goedkope uitvaart zorgt als je niets hebt na je overlijdenquote:Op donderdag 2 november 2017 12:42 schreef Coritchando het volgende:
De enige verzekering die 100% zeker uitkeert stopzetten, ik blijf het lachwekkend vinden
Ik heb zo'n ding ook niet omdat ik toch meer dan genoeg vermogen heb dus daar kunnen ze het van betalen en dan rest kunnen ze houden dan.quote:Op donderdag 2 november 2017 11:46 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Leuk joh, je nabestaanden opzadelen met een rekening van een paar 1000 euro, omdat je nu een grijpstuiver wil besparen.
Zodra het huis in bezit is kan dat als onderpand dienen voor een stuk of wat uitvaarten natuurlijk..quote:Op donderdag 2 november 2017 12:05 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Als je tegen die tijd spaargeld hebt dan zit je wel goed, maar vergeet niet 'ze verkopen mijn huis maar' zo 1-2-3 gedaan is en dat de uitvaartverzorger wel zijn geld wil zien. Meestal lang voordat dat huis verkocht is.Dus hoewel je nabestaanden daar uiteindelijk wel over kunnen beschikken zal dat niet afdoende zijn op het moment dat jouw uitvaart betaald moet worden.
Daarnaast moet je wel zorgen dat je nabestaanden snel bij dat spaargeld of die bitcoins van jou kunnen.
Ik zeker geen voorstander van natura-verzekeringen zoals Monuta etc., kapitaalverzekeringen zijn al beter, maar zorg er iig voor dat wat jij ook denkt te regelen voor je uitvaart ook daadwerkelijk snel ter beschikking kan zijn van de nabestaanden, want die moeten die rekening wel binnen een redelijk korte termijn kunnen betalen.
inloggen bij Monuta een idee? Ze hebben tabellen met afkoopwaardesquote:Op donderdag 2 november 2017 10:55 schreef stefanbveld het volgende:
Binnenkort wordt mijn uitvaartverzekering stopgezet, nu krijg ik een deel van mij geld terug.
maar hoeveel krijg je ongeveer terug? ik heb daar 1600 euro ingelegd. Ik zit bij Monuta.
Dat dus. Bovendien betaal je uiteindelijk gezamelijk mee aan andermans uitvaart. Bovendien stijgt de leeftijd waarop we omvallen in Nederland aanzienlijk; dus vette inkomensbron voor de verzekeringsmaatschappij. Bovendien is je verzekeren bij zo'n club als Monuta die ook de uitvaart verzorgt...iets met "een slager die z'n eigen vlees keurt".quote:Op donderdag 2 november 2017 13:06 schreef AQuila360 het volgende:
Ik heb zo'n ding ook niet omdat ik toch meer dan genoeg vermogen heb dus daar kunnen ze het van betalen en dan rest kunnen ze houden dan.
Precies, alhoewel voor sommige mensen het wel weer aan te raden is.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:09 schreef blomke het volgende:
[..]
Dat dus. Bovendien betaal je uiteindelijk gezamelijk mee aan andermans uitvaart. Bovendien stijgt de leeftijd waarop we omvallen in Nederland aanzienlijk; dus vette inkomensbron voor de verzekeringsmaatschappij. Bovendien is je verzekeren bij zo'n club als Monuta die ook de uitvaart verzorgt...iets met "een slager die z'n eigen vlees keurt".
Ja,het enige probleem is dat je geen garantie hebt dat je zolang blijft leven dat je inderdaad meer premie hebt betaald dan dat er uitgekeerd wordt (hoewel dat vaak nog wel meevalt als je op een jonge leeftijd je polis afsluitquote:Op donderdag 2 november 2017 13:09 schreef blomke het volgende:
[..]
Dat dus. Bovendien betaal je uiteindelijk gezamelijk mee aan andermans uitvaart. Bovendien stijgt de leeftijd waarop we omvallen in Nederland aanzienlijk; dus vette inkomensbron voor de verzekeringsmaatschappij. Bovendien is je verzekeren bij zo'n club als Monuta die ook de uitvaart verzorgt...iets met "een slager die z'n eigen vlees keurt".
Dat geldt voor heel veel verzekeringen; levensverzekering, woonhuisverzekeringen en pensioenverzekeringen. Het gaat om het tijdstip waarop en hoeveel wordt uitgekeerd. Nou is de gemiddelde levensverwachting iets wat met redelijke nauwkeurigheid kan worden gemeten (er gaan genoeg mensen dood en de gemiddelde leeftijd per sexe is bij het CBS te zien), plus een berekening van de kosten per uitvaart, levert eenvoudig het verdienmodel op als er maar genoeg "klanten" zijn.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:26 schreef Meke het volgende:
Zo'n uitvaartpolis is inderdaad gek omdat hij sowieso uitkeert, het risico hierin is (voor maatschappij en verzekerde) het moment waaróp dat gebeurt.
Idd nog slimmer. Is er ook VRH vrijstelling?quote:Op donderdag 2 november 2017 13:34 schreef djh77 het volgende:
Meestal is het verstandiger om de polis premievrij te maken. Dan betaal je ook niets meer, maar hebt nog wel recht op een uitkering bij overlijden. Bij afkoop hou je erg weinig over.
Dit is achterhaald, je kan bij elke uitvaartondernemer aankloppen ongeacht je verzekering.quote:Op donderdag 2 november 2017 13:09 schreef blomke het volgende:
[..]
Bovendien is je verzekeren bij zo'n club als Monuta die ook de uitvaart verzorgt...iets met "een slager die z'n eigen vlees keurt".
Tot 7K: Over ongeveer de eerste ¤ 7.000 aan waarde van de uitvaartverzekering (en/of de waarde van een geblokkeerde bankspaarrekening) hoeft u geen vermogensbelasting te betalen. Meestal heeft een polis een lagere waarde. Zeker na premievrij makenquote:Op donderdag 2 november 2017 13:45 schreef blomke het volgende:
[..]
Idd nog slimmer. Is er ook VRH vrijstelling?
Dat is zeker waar. Is inderdaad gek.quote:Op donderdag 2 november 2017 12:58 schreef Fe2O3 het volgende:
[..]
Als een verzekering 100% uitkeert is het meer een spaarproduct ...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |