quote:Op vrijdag 17 november 2017 17:31 schreef Greys het volgende:
19 JANUARI NIEUW SEIZOEN FRANKIE EN GRACE!
Zou wel wat zijn Waylon en Dolly samen naar het ESFquote:Op vrijdag 17 november 2017 19:57 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Waylon getuige dat promofilmpje.
Gekloonde Dolly. Die heb ik nog in het echt gezien, staat in een museum in Edinburgh.quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:05 schreef Redefine het volgende:
[..]
Zou wel wat zijn Waylon en Dolly samen naar het ESF![]()
Of anders gewoon met deze Dolly:
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:31 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Gekloonde Dolly. Die heb ik nog in het echt gezien, staat in een museum in Edinburgh.
quote:
quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:38 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Meh. Je hebt leukere grappen gemaakt Redefine. Maar misschien moet ik m'n idee van een leuke grap herdefiniëren.
Huuu. Maar hij heeft er volgens mij inderdaad een ego groot genoeg daarvoor ja.quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:42 schreef Redefine het volgende:
Overigens lijkt Ronaldo mij wel zo'n type die zich graag zou laten klonen en die kloon dan opzet in zijn eigen huis.
Zweden is sharialand, moslims zijn kut, D66 moet de touwtyfus krijgen en Ollogren en Kaag zijn hoeren van de Palestijnen en de EU zijn de nieuwe nazi's. Iets van die strekking?quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:45 schreef Redefine het volgende:
Ik kijk net even weer in NWS om te scannen of ik nog wat nieuws gemist heb (vaak wel een aardige manier om een overzicht te krijgen). Maar ik zie vooral heel veel topics waar ik maar niet op zal klikken, gezien ik al weet welke richting het uit gaat
Misschien ook wel. Maar op het veld is het ook best lang een echte knurft en egotripper geweest. (Ik ergerde me altijd kapot aan 'm, maar tegenwoordig is ie best wel bijgedraaid en is Neymar bijv. veel vervelender)quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:52 schreef Greys het volgende:
Ik ben geloof ik de enige ter wereld die gelooft dat Ronaldo eigenlijk een heel aardige gast is die gewoon al z'n roem keihard verdient omdat hij er belachelijk hard voor gewerkt heeft.
En een beetje omdat ie van Madeira komt. Daar wonen alleen maar aardige mensen.
Nee serieus, achter al die poeha zit een goed hart. Weet het zeker.
Yep. Waarbij het vooral typerend hoe hypocriet die extreme users zijn. Als het uitkomt opkomen voor vrouwen en homorechten, maar eigenlijk zijn ze zelf net zo vrouw- en homo onvriendelijk als de mensen die ze het verwijten. Polen is het walhalla, want die gaan lekker tegen de EU in, maar tegelijkertijd afgeven op mensen die hun hand ophouden etc. Ollogren moet hangen om uitspraken, maar Wilders minder, minder uitspraken konden dan weer wel en ga zo maar door.quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:51 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Zweden is sharialand, moslims zijn kut, D66 moet de touwtyfus krijgen en Ollogren en Kaag zijn hoeren van de Palestijnen en de EU zijn de nieuwe nazi's. Iets van die strekking?
Ik denk ook niet dat hij een volkomen verschrikkelijk persoon is. En hij is een absolute topspeler, dus de roem en het geld verdient hij terecht (al moet hij natuurlijk nooit meer een vrije trap nemen in zijn leven). Maar dat hij ook in zijn gewone leven de weg kwijt is, zag ik toen wel in die docu over hem waar hij zijn zoontje aan het leren was over zijn vele auto's.quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:52 schreef Greys het volgende:
Ik ben geloof ik de enige ter wereld die gelooft dat Ronaldo eigenlijk een heel aardige gast is die gewoon al z'n roem keihard verdient omdat hij er belachelijk hard voor gewerkt heeft.
En een beetje omdat ie van Madeira komt. Daar wonen alleen maar aardige mensen.
Nee serieus, achter al die poeha zit een goed hart. Weet het zeker.
Neymar is de klassieke Braziliaanse voetbaldiva, erger kun je ze bijna niet hebben. Van de sterspelers is Messi dan nog het normaalste, al wordt die bijna altijd dan wel weer veel heiliger toegeschreven dan die is.quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:54 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Misschien ook wel. Maar op het veld is het ook best lang een echte knurft en egotripper geweest. (Ik ergerde me altijd kapot aan 'm, maar tegenwoordig is ie best wel bijgedraaid en is Neymar bijv. veel vervelender)
Hoe bedoel je dat? Vind je dat iedereen met veel geld tegen zijn of haar kinderen moet doen alsof ze geen auto's hebben? En hun grote huizen dan?quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:57 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat hij een volkomen verschrikkelijk persoon is. En hij is een absolute topspeler, dus de roem en het geld verdient hij terecht (al moet hij natuurlijk nooit meer een vrije trap nemen in zijn leven). Maar dat hij ook in zijn gewone leven de weg kwijt is, zag ik toen wel in die docu over hem waar hij zijn zoontje aan het leren was over zijn vele auto's.
Die en deze pi zijn passend genoeg. Al zou dezequote:Op vrijdag 17 november 2017 22:52 schreef ijs_beer het volgende:
Het is zelfs zo erg dat ik niet weet welke PI ik moet kiezen voor mn vorige post. Kun je nagaan.
Hij ging zijn zoontje vragen welke auto er ontbrak in de garage. Daar heeft hij er tien staan, allemaal peperduur. Uitgeven moet hij vooral doen, daar is geld ook voor. Maar als je zo je zoontje opvoed tsja.quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:59 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat? Vind je dat iedereen met veel geld tegen zijn of haar kinderen moet doen alsof ze geen auto's hebben? En hun grote huizen dan?
Ik snap ergens wel dat boys will be boys. Auto's zijn toch tof?
Dat is ook mooi. Maar dat maakt hem niet opeens tot een sympathieke voetballer. En niet opeens een normaal mens.quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:00 schreef Greys het volgende:
Zonder Ronaldo hadden complete afdelingen van ziekenhuizen niet bestaan. We kunnen van hem vinden wat we willen maar tis wel iemand die heel veel mensen laat meedelen in z'n rijkdom en er heel goede dingen mee doet.
Oké oké, je hebt een punt, uitzonderingen zijn er altijd.quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:06 schreef Redefine het volgende:
En wat Madeira en aardige mensen betreft. Ik vind een aantal Esten erg aardig, maar deze meneer zal ik toch altijd een ongelooflijke engerd vinden:
[ afbeelding ]
Ik was na mijn tripje wel benieuwd wat de Esten er zelf eigenlijk van vonden. Die waren er zelf ook allerminst blij meequote:Op vrijdag 17 november 2017 23:09 schreef Greys het volgende:
[..]
Oké oké, je hebt een punt, uitzonderingen zijn er altijd.
Wat betreft het liedje en de act op het festival zelf ja. Maar bij ons was de keuze voor Trijntje er eentje die wij juist niet zo erg vonden. Daar waren ze tijdens Eesti Laul al niet blij met de jut en jul die nu gestuurd werden. Maar helemaal, omdat de nummer twee een van de grootste Estse artiesten is van dit moment. Plus dat de telefoonlijnen plat lagen, waardoor veel stemmen niet door kwamen.quote:
Ik wilde bijna zeggen, geef mij even een Ronaldo kloon. Maar daar zie ik toch maar van af..quote:Op vrijdag 17 november 2017 22:44 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Huuu. Maar hij heeft er volgens mij inderdaad een ego groot genoeg daarvoor ja.
Dan zou ik over de zeik zijn ja.quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:35 schreef Redefine het volgende:
[..]
Wat betreft het liedje en de act op het festival zelf ja. Maar bij ons was de keuze voor Trijntje er eentje die wij juist niet zo erg vonden. Daar waren ze tijdens Eesti Laul al niet blij met de jut en jul die nu gestuurd werden. Maar helemaal, omdat de nummer twee een van de grootste Estse artiesten is van dit moment. Plus dat de telefoonlijnen plat lagen, waardoor veel stemmen niet door kwamen.
Een beetje alsof bij ons Sieneke zouden sturen, terwijl Anouk tweede wordt.
Geen kloon?quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:41 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik wilde bijna zeggen, geef mij even een Ronaldo kloon. Maar daar zie ik toch maar van af..
Lijkt sprekend.quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:53 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Geen kloon?
Wil je anders dit fraaie beeld van hem?![]()
[ afbeelding ]
Ja toch?quote:
Ik slaap nooit meer..quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:53 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Geen kloon?
Wil je anders dit fraaie beeld van hem?![]()
[ afbeelding ]
Sorry.quote:
Ach liefhebbers zullen er altijd wel zijn, het kreeg niet voor niets alsnog veel stemmen. Plus dat het nummer an sich niet eens zo verschrikkelijk is. Maar ja als je iemand kan kiezen die ook buiten de landsgrenzen bekend is en die een grote artiest in je land is, zouden wij hier ook over de zeik zijn.quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:51 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dan zou ik over de zeik zijn ja.En al die esf-fans maar dweepen met dat nummer, dat heb ik echt nooit begrepen.
Hij schijnt tegen die kunstenaar gezegd te hebben dat het beeld net zo goed was als zijn vrije trappen.quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja toch?
Hij schijnt er zelf wel blij mee te zijn.
Dat zou hij iig tegen de kunstenaar gezegd hebben, misschien wilde hij de arme man niet voor het hoofd stoten.![]()
Terwijl het een uitermate geschikt voorwerp is om iemand mee het hoofd te stoten.quote:Op vrijdag 17 november 2017 23:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja toch?
Hij schijnt er zelf wel blij mee te zijn.
Dat zou hij iig tegen de kunstenaar gezegd hebben, misschien wilde hij de arme man niet voor het hoofd stoten.![]()
ZIE JE WEL DAT IE AARDIG ISquote:Op vrijdag 17 november 2017 23:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
Dat zou hij iig tegen de kunstenaar gezegd hebben, misschien wilde hij de arme man niet voor het hoofd stoten.![]()
quote:
quote:
Das wel een goeie ja.quote:
* Roger_Epiales schuift een wijntje door naar ijs_beer.quote:Op zaterdag 18 november 2017 00:16 schreef ijs_beer het volgende:
* ijs_beer is alleen thuis en gaat ff los
Ik pak liever een biertje.quote:Op zaterdag 18 november 2017 00:20 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
* Roger_Epiales schuift een wijntje door naar ijs_beer.
Of had je liever iets anders?
Proost!quote:Op zaterdag 18 november 2017 00:20 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
* Roger_Epiales schuift een wijntje door naar ijs_beer.
Of had je liever iets anders?
quote:Op zaterdag 18 november 2017 00:16 schreef ijs_beer het volgende:
* ijs_beer is alleen thuis en gaat ff los
Pff, als ik dat boek van zijn zus mag geloven kon Willem Holleeder ook erg aardig doen, dus...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |