SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Referendum sleepwet![]()
Door de nieuwe Wet op de Inlichtingen- en veiligheidsdiensten (Wiv) krijgen de Inlichtingendiensten AIVD en MIVD aanzienlijk meer bevoegdheden. In de nieuwe wet wordt zogeheten bulkinterceptie toegestaan. Simpel gezegd: de geheime dienst verzamelt een grote berg gegevens en filtert daar langzaam de nuttige informatie uit.
Het referendum zal er komen!
![]()
Ach misschien heeft de EU daar geen actief beleid van gemaakt, maar ondertussen zijn ze er wel druk mee bezig, misschien onbedoeld en onbewust, maar het gebeurt wel.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:46 schreef Xa1pt het volgende:
Zeggen dat de Europese Unie het vernietigen van de Europese beschaving als doel heeft; dat is beweren dat er een complot gaande is.
Het bewust importeren van miljoenen mensen van buiten de EU met een heel andere cultuur en waarvan een groot deel aanhanger is van een totalitaire ideologie, dat getuigt er niet echt van dat de EU zich veel bekommert om de beschaving in de EU.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 21:51 schreef Bluesdude het volgende:
Je durft niet inhoudelijk te reageren ?
Je ontkent gewoon de tweet van Baudet.. ?
Nogal lafjes en slaafs om zo de grote leider te verdedigen.
Baudet twitterde https://twitter.com/thierrybaudet/status/899162815176605696
Dit is schijnbaar niet te bevatten.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:12 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Het staat nergens beschreven dat de EU de beschaving wil vernietigen, het is alleen een gevolg van hun beleid......
Dat heeft niets met een complottheorie te maken, dat is slechts het constateren van feiten.
Dat de beschaving zoals we die vandaag kennen vernietigd en dus niet bepaald meer terug te vinden is.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:15 schreef Mr.Major het volgende:
Xa1pt, ga je nog antwoord geven?
Hoe interpreteer je de woorden "een vernietigde Europese beschaving" van Baudet?
Als je zegt dat dat het doel van de EU is, dan komt het daar natuurlijk wel op neer. Dan hebben ze in het geheim als doelstelling vastgelegd en is Baudet één van de weinigen die daar vanaf weet, ofzo.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:12 schreef bluemoon23 het volgende:
Ach misschien heeft de EU daar geen actief beleid van gemaakt, maar ondertussen zijn ze er wel druk mee bezig, misschien onbedoeld en onbewust, maar het gebeurt wel.
Als iets niet uitdrukkelijk als beleid omschreven is wil natuurlijk niet gelijk zeggen dat het een complottheorie is.
Want de EU zorgt voor bureaucratie in de zorg?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 22:49 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Ze kunnen wel zeggen dat ze voorstander zijn van minder bureaucratie, maar als je tegelijkertijd fanatiek pro-EU bent dan ben je eigenlijk voor meer bureacratie.
Dat is een verandering van woordvolgorde. Wat moet ik me daarbij voorstellen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:18 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat de beschaving zoals we die vandaag kennen vernietigd en dus niet bepaald meer terug te vinden is.
Leg jij nou eens simpel uit hoe de EU zijn eigen beschaving vernietigd en al daar schijnbaar al decennia naar toe aan het werken is?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:22 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Dat is een verandering van woordvolgorde. Wat moet ik me daarbij voorstellen.
Kan je nog even aangeven in hoeverre dit niet overeen komt met die tekst?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:19 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Want de EU zorgt voor bureaucratie in de zorg?
quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 22:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ga eens op bezoek in een Zweedse ghetto en durf dan nog eens met droge ogen te beweren dat de Europese beschaving daar niet verdwenen is.
Of het is geen doel en het zijn gewoon allemaal prutsers die geen idee hebben van de gevolgen van hun beleid.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:18 schreef Xa1pt het volgende:
Als je zegt dat dat het doel van de EU is, dan komt het daar natuurlijk wel op neer. Dan hebben ze in het geheim als doelstelling vastgelegd en is Baudet één van de weinigen die daar vanaf weet, ofzo.
Doe toch niet altijd zo irritant manquote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:19 schreef Xa1pt het volgende:
Want de EU zorgt voor bureaucratie in de zorg?
quote:BRUSSEL (ANP) - De bureaucratie in de Europese Unie moet verder worden teruggedrongen. Europese regels kunnen simpeler, waardoor er ook veel geld kan worden bespaard. Daarnaast moet bij een geplande Europese wet meteen worden bekeken of er niet te veel administratieve lasten dreigen.
Dat stelt een werkgroep van deskundigen onder leiding van de EU-waakhond tegen bureaucratie, Edmund Stoiber.
De Duitse politicus presenteerde dinsdag in Brussel zijn laatste reeks aanbevelingen aan de vertrekkende voorzitter van de Europese Commissie, José Manuel Barroso.
In de nieuwe Europese Commissie van Jean-Claude Juncker krijgt Frans Timmermans, nu nog minister van Buitenlandse Zaken, onder meer als taak de Europese regelgeving aan te pakken. ,,De Europese Unie zal nooit meer zo bureaucratisch zijn als vroeger'', beloofde Stoiber.
Mede door eerdere adviezen van de werkgroep tegen bureaucratie kon de administratieve rompslomp voor ondernemingen in de EU met ruim 33 miljard euro jaarlijks worden teruggedrongen, aldus de Europese Commissie. Dat gaat om een lastenverlichting van 27 procent.
,,De cijfers spreken voor zich'', aldus Barroso in zijn pleidooi voor slimme regelgeving. ,,Europa moet groot zijn in grote zaken en klein in kleine zaken.''
Zie Zweedse ghetto.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:24 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Leg jij nou eens simpel uit hoe de EU zijn eigen beschaving vernietigd en al daar schijnbaar al decennia naar toe aan het werken is?
Er is een doel van de EU, en dat doel heeft die vernietiging tot gevolg als je kijkt naar het immigratiebeleid. Met betrekking tot het interne politieke beleid, is het doel wel daadwerkelijk de vernietiging, want Europa zoals dat nu bestaat is niet te behouden als de EU zich verder ontwikkeld.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:18 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Als je zegt dat dat het doel van de EU is, dan komt het daar natuurlijk wel op neer. Dan hebben ze in het geheim als doelstelling vastgelegd en is Baudet één van de weinigen die daar vanaf weet, ofzo.
Wat is het immigratie beleid van de EU dan? Je legt nog steeds niets uit, je gooit iets in de groep zonder te benoemen wat dat beleid is.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:26 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Er is een doel van de EU, en dat doel heeft die vernietiging tot gevolg als je kijkt naar het immigratiebeleid. Met betrekking tot het interne politieke beleid, is het doel wel daadwerkelijk de vernietiging, want Europa zoals dat nu bestaat is niet te behouden als de EU zich verder ontwikkeld.
Niemand kan aangeven waar de EU stopt, omdat dat niet te overzien is. Pro EU durft niet aan te geven waar zij hopen dat de EU stopt, want ergens halfverwege is 90% al afgehaakt. Door het sluipenderwijs te doen vindt men het prima. Als een kikker in kokend water.
Ik vraag het omdat we het hebben over de woorden van Baudet, die al dan niet een complot zouden zijn.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:24 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Leg jij nou eens simpel uit hoe de EU zijn eigen beschaving vernietigd en al daar schijnbaar al decennia naar toe aan het werken is?
Jij leert snel! Volgens mij is het algemeen bekend maar goed.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:28 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wat is het immigratie beleid van de EU dan? Je legt nog steeds niets uit, je gooit iets in de groep zonder te benoemen wat dat beleid is.
Dit is het [immigratie]beleid van de EU
Het gekke is dat als ik dan vraag om concrete antwoorden er vaag handwaving voor terug komt zonder enig bewijs.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:30 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Ik vraag het omdat we het hebben over de woorden van Baudet, die al dan niet een complot zouden zijn.
Ik geef aan dat ik dat in de letterlijke zin niet zo vindt. Voor een soepele communicatie is het noodzakelijk dat ik ook snap wat de oppositie eronder verstaat.
Het lijkt erop alsof dat bewust niet wordt geconcretiseerd, zodat men aan de ene kant kan zeggen dat Baudet een complot aanhangt (schijnbaar is die vernietiging heel erg) terwijl hij duidelijk genuanceerder denkt dan men hier doet vermoeden. Ook is het leuk om dan te blijven stellen dat wij de woorden van Baudet als zoete koek slikken en vatbaar zijn voor populistisch gelul. Dat gaat echter niet samen met mijn relativering van Baudet zijn uitspraak.
Dat is een (praktisch) onvermijdelijk gevolg van massa-immigratie.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:27 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's geen uitleg, ik zie geen enkele verwijzing naar de EU daar in.
Jij vroeg hoe. Ik geef een voorbeeld waar je je uitgebreid in kan verdiepen. Spoiler: veel overeenkomsten met huidige immigratiebeleid van de EU.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:27 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Da's geen uitleg, ik zie geen enkele verwijzing naar de EU daar in.
Maar die organiseert de EU dus niet en heeft dat ook nooit gedaan dus waarom meen je dat de EU daar verantwoordelijk voor zou zijn? De Turken in Duitsland waren er allang voordat de EU bestond ditto voor Marokkanen in Nederland, Algerijnen in Frankrijk enzovoorts.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:33 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Dat is een (praktisch) onvermijdelijk gevolg van massa-immigratie.
Ik voeg daar graag aan toe dat het nog veel harder zou gaan als de bevolking erachter zou staan. Nu gaat het uitbreiden volgens het principe "rustig aan dan breekt het lijntje niet".quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jij vroeg hoe. Ik geef een voorbeeld waar je je uitgebreid in kan verdiepen. Spoiler: veel overeenkomsten met huidige immigratiebeleid van de EU.
Dat en een EU-stoomtrein die aan Rutte te merken op hol is geslagen en stuurloos aan het uitbreiden is op heel veel vlakken. Het D66 streeft een VS van Europa na, het laatste station aan het spoor. Om dat mogelijk te maken moet je een atoombom op de complete huidige beschaving gooien.
Maar we leven nu nog in een Europese beschaving. Dus dan zou dat wel niet de vernietiging zijn geweest, denk je niet?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Maar die organiseert de EU dus niet en heeft dat ook nooit gedaan dus waarom meen je dat de EU daar verantwoordelijk voor zou zijn? De Turken in Duitsland waren er allang voordat de EU bestond ditto voor Marokkanen in Nederland, Algerijnen in Frankrijk enzovoorts.
Nee, ik vroeg om uitleg, jij legt niks uit en komt alleen met ridicule hyperbolen blijkbaar. Doei verder.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jij vroeg hoe. Ik geef een voorbeeld waar je je uitgebreid in kan verdiepen. Spoiler: veel overeenkomsten met huidige immigratiebeleid van de EU.
Dat en een EU-stoomtrein die aan Rutte te merken op hol is geslagen en stuurloos aan het uitbreiden is op heel veel vlakken. Het D66 streeft een VS van Europa na, het laatste station aan het spoor. Om dat mogelijk te maken moet je een atoombom op de complete huidige beschaving gooien.
Klopt. Ik geef de EU ook niet de schuld van de problemen uit 1970. Maar de EU gaat door met een beleid dat bewezen schadelijk is.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Maar die organiseert de EU dus niet en heeft dat ook nooit gedaan dus waarom meen je dat de EU daar verantwoordelijk voor zou zijn? De Turken in Duitsland waren er allang voordat de EU bestond ditto voor Marokkanen in Nederland, Algerijnen in Frankrijk enzovoorts.
Kortom, de EU doet niet wat jij zegt? Raar betoog hou jij hier.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar we leven nu nog in een Europese beschaving. Dus dan zou dat wel niet de vernietiging zijn geweest, denk je niet?
Je ziet daadwerkelijk niet waar wij op doelen? Of ben je het er niet mee eens wat de gevolgen van dat beleid zijn?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee, ik vroeg om uitleg, jij legt niks uit en komt alleen met ridicule hyperbolen blijkbaar. Doei verder.
Wir schaffen das was geen uitspraak van de EU. Het tegenhouden in Turkije van immigranten was een taak van de EU. Kortom, je lult nogal flink uit je nekquote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:36 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Klopt. Ik geef de EU ook niet de schuld van de problemen uit 1970. Maar de EU gaat door met een beleid dat bewezen schadelijk is.
Wir schaffen das.
Ik zie dat je leugens en fantasieen tot feiten bombardeert.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:37 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Je ziet daadwerkelijk niet waar wij op doelen? Of ben je het er niet mee eens wat de gevolgen van dat beleid zijn?
Hoho, niet eerst doei zeggen en verwachten dat we nog serieus op je in gaan. Voer een fatsoenlijke discussie of sluit dit topic.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Kortom, de EU doet niet wat jij zegt? Raar betoog hou jij hier.
Goh. Maar de EU heeft wel datzelfde beleid. Als het aan Nederland lag hadden we volgens mij minder vluchtelingen opgevangen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:37 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wir schaffen das was geen uitspraak van de EU. Het tegenhouden in Turkije van immigranten was een taak van de EU. Kortom, je lult nogal flink uit je nek
Ok, gesloten want met leugenaars en fantasten valt geen discussie op nivo te voeren. Je probeert het af en toe nog eens maar jullie maken blijkbaar nul progressie.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hoho, niet eerst doei zeggen en verwachten dat we nog serieus op je in gaan. Voer een fatsoenlijke discussie of sluit dit topic.
Nee. Dat heeft de EU niet anders was er geen Turkije deal. Niet zo dom lullen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:39 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Goh. Maar de EU heeft wel datzelfde beleid. Als het aan Nederland lag hadden we volgens mij minder vluchtelingen opgevangen.
quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:40 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ok, gesloten want met leugenaars en fantasten valt geen discussie op nivo te voeren. Je probeert het af en toe nog eens maar jullie maken blijkbaar nul progressie.
Pfff de EU is natuurlijk heel streng en de Turkije deal houdt het merendeel van de vluchtelingen tegen. Het probleem is opgelost.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:40 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nee. Dat heeft de EU niet anders was er geen Turkije deal. Niet zo dom lullen.
Beetje lastig om het mobiel allemaal te lezen, maar hoe past de massaimmigratie die vooral in 2015/16 enorm toenam en het ophalen van Afrikanen een paar km van de Afrikaanse kust in dat beleid ?quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:28 schreef Tijger_m het volgende:
Wat is het immigratie beleid van de EU dan? Je legt nog steeds niets uit, je gooit iets in de groep zonder te benoemen wat dat beleid is.
Dit is het beleid van de EU
Since 1999, the EU has been developing a common immigration policy for Europe. EU countries have agreed that the EU should have common, or EU-wide, immigration and visa rules that will be valid all across the EU, in the 27 EU countries. Incentives and support for EU countries to promote the integration of migrants.
http://ec.europa.eu/immig(...)nd-national-rules_en
Laat maar zitten, hij is weg.quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:45 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Beetje lastig om het mobiel allemaal te lezen, maar hoe past de massaimmigratie die vooral in 2015/16 enorm toenam en het ophalen van Afrikanen een paar km van de Afrikaanse kust in dat beleid ?
Een koude kletser. Geniet ervanquote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:58 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Nou heren, het lijkt mij de hoogste tijd voor een goudgele jongen met witte schuimkraag.![]()
Proost, op het Forum!
quote:Op zaterdag 14 oktober 2017 23:58 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Nou heren, het lijkt mij de hoogste tijd voor een goudgele jongen met witte schuimkraag.![]()
Proost, op het Forum!
Nee dat is niet zo.quote:
Toch moet je al jarenlang op een Nederlands forum keer op keer posten hoe geweldig Denemarken is en hoe je niets maar dan ook niets meer met Nederland(ers) te maken wil hebben.quote:Op zondag 15 oktober 2017 08:52 schreef cempexo het volgende:
Denemarken. De grenzen zijn gesloten.
[ afbeelding ]
Ik kom nog 3 dagen per jaar in Nederland. Langer hou ik het niet vol.
Begrijp jezelf. Dit zijn de gelukkigste landen ter wereldquote:Op zondag 15 oktober 2017 09:31 schreef nostra het volgende:
[..]
Toch moet je al jarenlang op een Nederlands forum keer op keer posten hoe geweldig Denemarken is en hoe je niets maar dan ook niets meer met Nederland(ers) te maken wil hebben.
Lol heb een tijd in Denemarken gewoond maar het is er nou niet bepaald beter qua 'buitenlanders' dan in NL. Ga maar eens naar de Norrebronx in CPH of gebieden in Malmo.quote:Op zondag 15 oktober 2017 08:52 schreef cempexo het volgende:
Denemarken. De grenzen zijn gesloten.
[ afbeelding ]
Asielzoekers aanbod Denemarken. Incl familiehereniging, dat na 2 jaar wachten. En andere voorwaarden, zoals een borgstelling. De man moet een werkinkomen hebben.
Het gehele plan is 4 jaar geleden bedacht door de Deense socialisten (initiatiefnemer) ism met de Dansk Folkeparti. (soort PVV)
2016:
jan 887
febr 451
mrt 497
april 761
mei 990
juni 914
juli 835
aug 540
sept 325
okt 406
nov 442
dec 446
totaal 7494
-
2017:
jan 381
feb 309
mrt 333
apr 263
mei 272
jun 202
jul 187
aug 166 sub totaal 2113
Ik kom nog 3 dagen per jaar in Nederland. Langer hou ik het niet vol. Wat een agressie en vervreemding van en onder de mensen.
Malmo is toch Zweden?quote:Op zondag 15 oktober 2017 10:41 schreef PerpetualTraveler het volgende:
[..]
Lol heb een tijd in Denemarken gewoond maar het is er nou niet bepaald beter qua 'buitenlanders' dan in NL. Ga maar eens naar de Norrebronx in CPH of gebieden in Malmo.
mwah officieel wel maar zoals de denen zeggen, het enige goede aan Malmo is dat het zo dicht bij CPH isquote:
Denemarken staat op plek zes, Nederland op twee. Nou nou, wat zijn mensen hier toch ongelukkig.quote:Op zondag 15 oktober 2017 09:37 schreef cempexo het volgende:
[..]
Begrijp jezelf. Dit zijn de gelukkigste landen ter wereld
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20160316_02185732
Volgens mij staan ze meestal op 1, DK. BTW imo de reden dat denen zich gelukkig voelen is dat ze lagere verwachtingen hebben. .quote:Op zondag 15 oktober 2017 10:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Denemarken staat op plek zes, Nederland op twee. Nou nou, wat zijn mensen hier toch ongelukkig.
Lachen met je, in Denemarken gewoond. Malmö ligt in Zweden.quote:Op zondag 15 oktober 2017 10:41 schreef PerpetualTraveler het volgende:
[..]
Lol heb een tijd in Denemarken gewoond maar het is er nou niet bepaald beter qua 'buitenlanders' dan in NL. Ga maar eens naar de Norrebronx in CPH of gebieden in Malmo.
https://www.hansanders.nl/quote:Op zondag 15 oktober 2017 10:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Denemarken staat op plek zes, Nederland op twee. Nou nou, wat zijn mensen hier toch ongelukkig.
probeer het nog eens https://www.google.de/sea(...)imgrc=cz8ClUiqK7kTuM:quote:Op zondag 15 oktober 2017 10:52 schreef PerpetualTraveler het volgende:
[..]
Volgens mij staan ze meestal op 1, DK. BTW imo de reden dat denen zich gelukkig voelen is dat ze lagere verwachtingen hebben. .
Ehm als je mn andere reactie hebt gelezen zie je dat ik dat weet. Maar het is meer een stukje Denemarken dan een stukje Zweden. Maargoed, Malmo terzijde, er zijn genoeg dodgy areas in DK.quote:Op zondag 15 oktober 2017 11:04 schreef cempexo het volgende:
[..]
Lachen met je, in Denemarken gewoond. Malmö ligt in Zweden.
IMO= in my opinion = naar mijn mening. Het was geen gok of statement of fact, alleen mijn mening. Maargoed, wat denk jij? dat het komt door het socialistische paradijs?quote:Op zondag 15 oktober 2017 11:17 schreef cempexo het volgende:
[..]
probeer het nog eens https://www.google.de/sea(...)imgrc=cz8ClUiqK7kTuM:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |