Dit dus. Je zou die goedgelovige deugmensen graag eens (desnoods op hardhandige wijze) de stupiditeit van hun positie willen laten inzien. Elke idioot die weer zo'n debiele actie op poten zet om weer zo'n parasiet hier te houden, zou je moeten DWINGEN om het hele dossier te lezen en alle kosten daarvan te betalen. Eens zien hoe zielig ze die "asielzoekers" nog vinden!quote:Op maandag 9 oktober 2017 16:51 schreef MadJackthePirate het volgende:
Zo zie je maar. Dit is ook echt geen uitzonderingsgeval kan ik vertellen helaas. Deze zaak is wel heel extreem, maar het komt geregeld voor dat asielzoekers al 4-5x verteld is dat ze moeten gaan, zodat ze inmiddels al jaren in NL wonen.
En de goedgelovige deugmensen maar roepen dat het onmenselijk is om iemand na zo'n lange tijd uit te zetten.
Dat is precies de kern van het socialismequote:Op zondag 29 juli 2018 08:17 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Dit dus. Je zou die goedgelovige deugmensen graag eens (desnoods op hardhandige wijze) de stupiditeit van hun positie willen laten inzien. Elke idioot die weer zo'n debiele actie op poten zet om weer zo'n parasiet hier te houden, zou je moeten DWINGEN om het hele dossier te lezen en alle kosten daarvan te betalen. Eens zien hoe zielig ze die "asielzoekers" nog vinden!
Maar nee, het is makkelijk andermans belastinggeld uitgeven.
Dat is niet waar, sorry. Het zit ergens in/onderin de middenmoot. Het is zeker geen derdewereldland.quote:Op zaterdag 28 juli 2018 22:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Armenie is wel een gevalletje apart hoor. Het is echt een van de armste landen ter wereld.
En dan maar zeuren om een 'school milieu' en aan de andere kant zoveel mogelijk mensen binnenhalen!quote:Op zaterdag 28 juli 2018 22:02 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het argument 'de kinderen kunnen er niks aan doen' wordt iedere keer gebruikt. Emotionele chantage. Want als een kind mag blijven mag de rest van de familie dat automatisch ook. Dat is een recht. Vandaar dat Links zo hamert op dat kindpardon. Want iedere asielzoeker die dan een kind in Nederland weet te verwekken is zo inclusief de extended family verzekerd van verblijfsrecht.
Wat is een schoolmilieu?quote:Op zondag 29 juli 2018 12:15 schreef ietjefietje het volgende:
[..]
En dan maar zeuren om een 'school milieu' en aan de andere kant zoveel mogelijk mensen binnenhalen!
O jee schoon, schoon!quote:
Blijkbaar is hereniging het uitgangspunt maar hoeft dat nog niet te betekenen dat dat in Nederland is. Het zou ook op een later tijdstip in Armenië kunnen zijn maar of daar een wettelijke basis of mogelijkheid voor is weet ik niet.quote:Kinderbescherming ziet achterstand ontwikkeling Armeense kinderen bij uitzetting
De twee Armeense kinderen Lily en Howick worden "ernstig bedreigd in hun ontwikkeling" en ondervinden schade als zij worden uitgezet naar Armenië, hun geboorteland en het land waar hun moeder vorig jaar al naar is teruggekeerd.
Dat zeggen deskundigen van onder meer de Kinderbescherming. Maandag diende het hoger beroep over de asielaanvraag van de Armeense tieners bij de Raad van State in Den Haag.
De bestuursrechter oordeelde vorige maand dat de aanvraag van de tieners uit Amersfoort opnieuw moet worden bekeken. Staatssecretaris Mark Harbers (Justitie en Veiligheid) tekende hoger beroep daartegen aan.
Volgens de landsadvocaat is in Armenië voldoende zorg en opvang geregeld. "Er zijn echt niet alleen maar mensen in Nederland die zich om de kinderen bekommeren. Moeder en kinderen missen elkaar. Niets staat een terugkeer in de weg."
Lily en Howick kwamen in 2008 met hun moeder naar Nederland, zij waren toen twee en drie jaar. Hun asielaanvraag werd destijds afgewezen.
De moeder streed jarenlang voor een verblijfsvergunning, maar vorig jaar besloot de rechter dat het gevluchte gezin uitgezet mocht worden. De moeder vertrok daarop naar Armenië, de kinderen verbleven een tijd op een onbekende locatie en zitten nu bij een bevriend gezin.
Moeder van kinderen heeft psychische klachten
Het gaat niet goed met de moeder van de twee kinderen, werd maandag duidelijk tijdens de zitting. Ze woont in een kleine kamer en heeft psychische klachten.
Als haar kinderen nu naar Armenië zouden komen, kunnen ze waarschijnlijk niet bij haar wonen en worden ze mogelijk in een weeshuis geplaatst.
Een deskundige van de Raad voor de Kinderbescherming zegt daarom dat het "in ieder geval voorlopig" beter is als Lily en Howick in Nederland blijven. "Het uitgangspunt is hereniging. Maar omdat moeder nu niet in staat is voor haar kinderen te zorgen, is het beter als ze hier blijven."
Het is nog niet duidelijk wanneer de Raad van State uitspraak doet. De termijn is meestal ongeveer zes weken.
Ik zou zeggen: hoe langer je ze hier houdt, hoe slechter het voor ze is om ze uiteindelijk toch naar Armenië uit te zetten. Eigenlijk is het daar al veel te laat voor..quote:Op maandag 13 augustus 2018 17:41 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Blijkbaar is hereniging het uitgangspunt maar hoeft dat nog niet te betekenen dat dat in Nederland is. Het zou ook op een later tijdstip in Armenië kunnen zijn maar of daar een wettelijke basis of mogelijkheid voor is weet ik niet.
Deze casus is zich tot een heel slecht precedent aan het ontwikkelen in meerdere opzichten. Wordt herhaaldelijk niet meewerken met de autoriteiten nog hier, nog in Armenië uiteindelijk beloond vraag je je af?quote:Op maandag 13 augustus 2018 17:49 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: hoe langer je ze hier houdt, hoe slechter het voor ze is om ze uiteindelijk toch naar Armenië uit te zetten. Eigenlijk is het daar al veel te laat voor..
Overigens ontbreekt in dat nieuwsbericht dat moeder niet bereid is om hulp te zoeken voor haar problemen, omdat ze de autoriteiten of hulporganisaties daar niet vertrouwt.
Het is gewoon onderdeel van de strategie van die moeder om zoveel mogelijk tegen te werken. Dat doet ze letterlijk al 10 jaar op allerlei manieren. Ze heeft in het verleden over zo'n beetje alles gelogen wat je maar kan bedenken. Ze heeft de kinderen heel lang verborgen gehouden zodat ze niet uitgezet kon worden. Ze heeft tientallen aanvragen, verzoeken en hoger beroepen aangespannen terwijl ze wist dat ze daarvoor toch kansloos was en al die zaken heeft ze zo lang mogelijk gerekt.quote:Op maandag 13 augustus 2018 17:41 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Blijkbaar is hereniging het uitgangspunt maar hoeft dat nog niet te betekenen dat dat in Nederland is. Het zou ook op een later tijdstip in Armenië kunnen zijn maar of daar een wettelijke basis of mogelijkheid voor is weet ik niet.
En ja, we weten allemaal dat dit zo'n slechte strategie nog niet is dat zoveel mogelijk tegenwerken vaak werkt.quote:Moeder weigert alle hulp
Doel van de uitzetting is óók om de kinderen te herenigen met de moeder. Maar die weigert in Armenië alle hulp, blijkt maandag. Dat erkennen ook de advocaten van de kinderen en experts van de Kinderbescherming en Nidos, naar voren geroepen door de staatsraden om een toelichting te geven. De moeder wil niet naar de Armeense instanties „omdat ze dat te spannend vindt”, zegt een expert van het Nidos. Bij afspraken met een Armeense NGO die het gezin moet begeleiden na uitzetting van Lily en Howick komt de moeder niet opdagen. Volgens de advocaat van de kinderen is ze „emotioneel onbeschikbaar” om nu voor de kinderen te zorgen. En bij de NGO die de kinderen dan maar moet opvangen, zouden te weinig bedden zijn.
Inderdaad. Dit is de zoveelste tactiek van de moeder. Ze is 'emotioneel onbeschikbaar' om de kansen van de kinderen te vergroten.quote:Op maandag 13 augustus 2018 19:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het is gewoon onderdeel van de strategie van die moeder om zoveel mogelijk tegen te werken. Dat doet ze letterlijk al 10 jaar op allerlei manieren. Ze heeft in het verleden over zo'n beetje alles gelogen wat je maar kan bedenken. Ze heeft de kinderen heel lang verborgen gehouden zodat ze niet uitgezet kon worden. Ze heeft tientallen aanvragen, verzoeken en hoger beroepen aangespannen terwijl ze wist dat ze daarvoor toch kansloos was en al die zaken heeft ze zo lang mogelijk gerekt.
[..]
En ja, we weten allemaal dat dit zo'n slechte strategie nog niet is dat zoveel mogelijk tegenwerken vaak werkt.
Je zo gedragen dat je 'emotioneel onbeschikbaar' bent voor je kinderen, betekent dat ze mogelijk naar een pleeggezin moeten in Armenie. Dat is niet goed voor hun ontwikkeling en dus kan je dat als argument gebruiken om ze toch maar niet uit te zetten, aldus de kinderrechter.
Verder alles Ok?quote:Op maandag 13 augustus 2018 20:08 schreef stopnaald het volgende:
Pleur die koters gewoon bij mama op de stoep en laat het haar zelf maar uitzoeken! Dat oeverloze geneuzel allemaal! Zet dat debiele kutwijf maar eens voor een voldongen feit ipv te zwichten voor al die manipulatie en chantage!
En nee, ik geef geen ene hol om die twee koters.
Het lijkt me dat deze kinderen speelbal en slachtoffer geworden zijn van een narcistische moeder en een incapabel rechtssysteem en wel de laatsten zouden moeten zijn de prijs ervoor te betalen.quote:Op maandag 13 augustus 2018 20:18 schreef Fir3fly het volgende:
Ietwat gechargeerd, maar wat mij betreft worden deze kinderen ook zo snel mogelijk uitgezet. De moeder gebruikt ze als onderhandelingschips en dat gedrag kan niet beloond worden. Zielig voor de kinderen maar zij zijn een offer dat gebracht moet worden.
Wat zou jij dan de beste oplossing vinden?quote:Op maandag 13 augustus 2018 20:38 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Het lijkt me dat deze kinderen speelbal en slachtoffer geworden zijn van een narcistische moeder en een incapabel rechtssysteem en wel de laatsten zouden moeten zijn de prijs ervoor te betalen.
Kinderen een verblijfsvergunning geven tot ze 18 jaar zijn en dan hun paspoort. Ma kan dan gewoon in Armenië blijven, dat is ook beter voor de kinderen. Na hun 18e kan er ook geen aanspraak meer gemaakt worden op gezinshereniging dus kwalijk gedrag van de moeder wordt dan niet beloond.quote:Op maandag 13 augustus 2018 20:58 schreef Physsic het volgende:
[..]
Wat zou jij dan de beste oplossing vinden?
Daar is het al te laat voor. Hoe langer ze hier blijven hoe erger het wordt.quote:Op maandag 13 augustus 2018 20:38 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Het lijkt me dat deze kinderen speelbal en slachtoffer geworden zijn van een narcistische moeder en een incapabel rechtssysteem en wel de laatsten zouden moeten zijn de prijs ervoor te betalen.
Waarbij de kinderen hun moeder dus niet (of nauwelijks) zien tot ze 18 jaar zijn? Dat lijkt me ook niet in het belang van de kinderen.quote:Op maandag 13 augustus 2018 21:01 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Kinderen een verblijfsvergunning geven tot ze 18 jaar zijn en dan hun paspoort. Ma kan dan gewoon in Armenië blijven, dat is ook beter voor de kinderen. Na hun 18e kan er ook geen aanspraak meer gemaakt worden op gezinshereniging dus kwalijk gedrag van de moeder wordt dan niet beloond.
In dit geval waarschijnlijk wel in hun belang omdat ik het sterke vermoeden heb dat de moeder NPS heeft en je bovendien dit gedrag niet wilt belonen.quote:Op maandag 13 augustus 2018 21:06 schreef Physsic het volgende:
[..]
Waarbij de kinderen hun moeder dus niet (of nauwelijks) zien tot ze 18 jaar zijn? Dat lijkt me ook niet in het belang van de kinderen.
Beetje linkse "oplossing" om er soepel mee om te gaan, krijg je nog meer van die idioten binnen...quote:Op maandag 13 augustus 2018 21:06 schreef Physsic het volgende:
[..]
Waarbij de kinderen hun moeder dus niet (of nauwelijks) zien tot ze 18 jaar zijn? Dat lijkt me ook niet in het belang van de kinderen.
Racistquote:Op maandag 13 augustus 2018 21:27 schreef ludovico het volgende:
[..]
Beetje linkse "oplossing" om er soepel mee om te gaan, krijg je nog meer van die idioten binnen...
Het moet niet kunnen dat er 7x geprocedeerd kan worden het moet binnen 6 maanden gewoon klaar en duidelijk zijn.
Snap het wel dat mensen een beetje de schouders ophalen als ze racist worden genoemd, dat woord is ook inhoudsloos geworden.quote:
Ga er maar van uit dat, zodra die kinderen hier mogen blijven, de advocaten een procedure voor gezinshereniging opstarten. En dan zal je zien hoe snel die procedures gaan en hoe weinig die advocaten dan te melden hebben. Binnen een half jaar staat mams op Schiphol, alles betaald door de Nederlandse belastingbetaler.quote:Op maandag 13 augustus 2018 21:01 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Kinderen een verblijfsvergunning geven tot ze 18 jaar zijn en dan hun paspoort. Ma kan dan gewoon in Armenië blijven, dat is ook beter voor de kinderen. Na hun 18e kan er ook geen aanspraak meer gemaakt worden op gezinshereniging dus kwalijk gedrag van de moeder wordt dan niet beloond.
Ik begrijp die woede wel. Als de modale Nederlander niet gepiepeld zou worden door de media met een zielig verhaal over zo mogelijk nog veel zieligere kindertjes maar nuchter en volledig zou worden geïnformeerd over de hele voorgeschiedenis, zou die ook koken van woede.quote:
Dat vind ik ook, maar dat is iets voor toekomstige zaken. Hoe gaan ‘we’ deze oplossen?quote:Op maandag 13 augustus 2018 21:27 schreef ludovico het volgende:
[..]
Beetje linkse "oplossing" om er soepel mee om te gaan, krijg je nog meer van die idioten binnen...
Het moet niet kunnen dat er 7x geprocedeerd kan worden het moet binnen 6 maanden gewoon klaar en duidelijk zijn.
Kids hier blijven, mama weg. Tjah. So be it.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 00:01 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat vind ik ook, maar dat is iets voor toekomstige zaken. Hoe gaan ‘we’ deze oplossen?
In veel gevallen ben ik van mening dat kinderen gewoon samen met de ouders moeten worden uitgezet naar het land van herkomst. Dit is een van de gevallen waarin ik dat lastiger vind..
Mij werd gevraagd wat ik de beste oplossing zou vinden. Niet of deze oplossing op dit moment ook juridisch haalbaar is want dat weet ik niet precies.quote:Op maandag 13 augustus 2018 23:14 schreef Zegnouzelf het volgende:
[..]
Ga er maar van uit dat, zodra die kinderen hier mogen blijven, de advocaten een procedure voor gezinshereniging opstarten. En dan zal je zien hoe snel die procedures gaan en hoe weinig die advocaten dan te melden hebben. Binnen een half jaar staat mams op Schiphol, alles betaald door de Nederlandse belastingbetaler.
Er is jaren geleden afgesproken een generaal pardon te regelen in ruil voor versnelde procedures. Nu zal dat voor een deel ook wel geëffectueerd zijn maar blijkbaar zitten er nog hiaten in het rechtssysteem. Het was naar mijn idee juist uitdrukkelijk niet de bedoeling dat kinderen nog langer de dupe worden van langdurige procedures. Juristen maken gebruik van mogelijkheden die er zijn en het is aan de wetgever dit voldoende in te kaderen en te limiteren.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 00:24 schreef maan_man het volgende:
Het ergste is dat hier een hele industrie achter zit van door de overheid gefinancierde rechtshulp. Advocaten en andere lieden die een vaste stroom asielzoekers nodig hebben en tientallen procedures starten om zichzelf te voorzien van een prima boterham.
Ze moeten de vergoeding voor de gefinancierde rechtsbijstand in deze zaken, zeker vanaf de twee procedure, uitbetalen op basis van no cure no pay. Dan zijn wij van veel zinloze procedures en vertragingstactieken verlost.
Eenschquote:Op dinsdag 14 augustus 2018 00:50 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Er is jaren geleden afgesproken een generaal pardon te regelen in ruil voor versnelde procedures. Nu zal dat voor een deel ook wel geëffectueerd zijn maar blijkbaar zitten er nog hiaten in het rechtssysteem. Het was naar mijn idee juist uitdrukkelijk niet de bedoeling dat kinderen nog langer de dupe worden van langdurige procedures. Juristen maken gebruik van mogelijkheden die er zijn en het is aan de wetgever dit voldoende in te kaderen en te limiteren.
Dat zou betekenen dat de wetgever op een bepaalde manier het aantal (herhaalde) asielprocedures dat kan worden gestart moet gaan beperken. Ik vraag me af of dat, met het oog op internationale verdragen e.d., haalbaar is. Er zijn veel verschillende gronden en manieren waarop asiel kan worden aangevraagd. Deze vrouw heeft daar haast maximaal gebruik van gemaakt.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 00:50 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Er is jaren geleden afgesproken een generaal pardon te regelen in ruil voor versnelde procedures. Nu zal dat voor een deel ook wel geëffectueerd zijn maar blijkbaar zitten er nog hiaten in het rechtssysteem. Het was naar mijn idee juist uitdrukkelijk niet de bedoeling dat kinderen nog langer de dupe worden van langdurige procedures. Juristen maken gebruik van mogelijkheden die er zijn en het is aan de wetgever dit voldoende in te kaderen en te limiteren.
Die regeling is er ook gekomen: http://ind.nl/over-ind/Pa(...)jvende-kinderen.aspx. Maar de kinderen voldoen niet aan de voorwaarden:quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 00:50 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Er is jaren geleden afgesproken een generaal pardon te regelen in ruil voor versnelde procedures. Nu zal dat voor een deel ook wel geëffectueerd zijn maar blijkbaar zitten er nog hiaten in het rechtssysteem. Het was naar mijn idee juist uitdrukkelijk niet de bedoeling dat kinderen nog langer de dupe worden van langdurige procedures.
Prima geregeld dus. Het is niet de bedoeling dat jij je eigen terugkeer gaat frustreren, waardoor je langer in Nederland blijft en uiteindelijk geworteld raakt. Wat denk jij dat dit voor een signaal is aan de plichtsgetrouwe mensen die wel hebben meegewerkt aan hun terugkeer?quote:De twee deden eerder een beroep op het Kinderpardon, maar ze werden afgewezen op basis van het ‘meewerkcriterium’. Het gezin zou niet goed hebben meegewerkt aan vrijwillige uitzetting, en verliest daarom het recht op een verblijfsvergunning
Bron: www.trouw.nl/home/howick-(...)nderpardon~a0291729/
Ik heb dat al eerder in dit topic vermeld dat er mogelijk een slecht precedent wordt geschapen mocht de moeder hier een permanente verblijfsstatus door verkrijgen. Het is nog niet zover maar mocht het zover komen zal deze casus zeker in de 2e kamer aan de orde komen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 10:31 schreef maan_man het volgende:
[..]
Wat denk jij dat dit voor een signaal is aan de plichtsgetrouwe mensen die wel hebben meegewerkt aan hun terugkeer?
Welkom in een "redelijk" beschaafde rechtsstaat.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 10:48 schreef habitue het volgende:
Koop 3 tickets naar Armenie. Escorteer ze naar het vliegtuig. En zwaai ze uit![]()
Belachelijk dat we als gemeenschap voor deze shit moeten betalen.
Kan kennelijk nog een stukje efficienter en beschaafder voor de inwoners.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 10:49 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Welkom in een "redelijk" beschaafde rechtsstaat.
Het is aan de 2e kamer om dat te bewerkstelligen mocht de uitkomst van deze casus politiek totaal ongewenst blijken.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 10:51 schreef habitue het volgende:
[..]
Kan kennelijk nog een stukje efficienter en beschaafder voor de inwoners.
Er wordt misbruik gemaakt van onze redelijkheid. Dat kan toch niet de bedoeling zijn?quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 10:49 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Welkom in een "redelijk" beschaafde rechtsstaat.
Het is aan mij om mijn mening hierover te vormen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 11:04 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Het is aan de 2e kamer om dat te bewerkstelligen mocht de uitkomst van deze casus politiek totaal ongewenst blijken.
Nee, maar misbruik vind nu eenmaal plaats en is soms moeilijk te voorkomen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 11:06 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Er wordt misbruik gemaakt van onze redelijkheid. Dat kan toch niet de bedoeling zijn?
Collateral damage meer niet schrik anderen misschien af om zo ver te gaan als deze moederquote:Op maandag 13 augustus 2018 21:06 schreef Physsic het volgende:
[..]
Waarbij de kinderen hun moeder dus niet (of nauwelijks) zien tot ze 18 jaar zijn? Dat lijkt me ook niet in het belang van de kinderen.
Ben ik nog benieuwd naar de derde persoon die jij wil meesturen?quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 10:48 schreef habitue het volgende:
Koop 3 tickets naar Armenie. Escorteer ze naar het vliegtuig. En zwaai ze uit![]()
Belachelijk dat we als gemeenschap voor deze shit moeten betalen.
Ach, hetzelfde heb jij met Khalid, de woordvoerder van We Are Here. Trekt krakend door de straten en ineens mag hij blijven.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 10:46 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Ik heb dat al eerder in dit topic vermeld dat er mogelijk een slecht precedent wordt geschapen mocht de moeder hier een permanente verblijfsstatus door verkrijgen. Het is nog niet zover maar mocht het zover komen zal deze casus zeker in de 2e kamer aan de orde komen.
Hij gaat zelf mee om zeker te weten dat ze er aangekomen zijn.quote:Op dinsdag 14 augustus 2018 12:10 schreef maan_man het volgende:
[..]
Ben ik nog benieuwd naar de derde persoon die jij wil meesturen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |